زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۲۱ اردیبهشت اعلام می شود

ارسال: #۱۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۲۱ اردیبهشت اعلام می شود
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ)zeinab.r نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
اتفاقا دغدغه ی پسرای این دوره اینه ک موهاشونو چ رنگی کنن و ابروهاشونو چطوری بردارن ک بیشتر بهشون بیاد وتودل بروترباشن

بله چون معیارهای دخترها از عقلشون اومده به چشمشون.
۸
۱۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , explorer
ارسال: #۱۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط hotmail.)
سلام و تحیت
وقتی برخی حرفا گفته میشه به نظر خیلی شیرین میاد ولی این حرفا در دل جور دیگری تجلی میکنه
..
دلم سوخت و باز هم دلم سوخت چندین بار
الان بنیانگذار انجمن به چه چیز دلخوش هست به این که انجمنی برپا کردم که همگان بهره کافی می برند به این که اینجا یه انجمن تخصصی هست که مهندسین و دکترا حاضر میشن. /یعنی این انجمن به این سادگی برپا شده که با این حرفا قدر دانی میکنیم/
بازهم دلم سوخت به کسانی که مشوق این صحبتها هستند نه مانع این

واقعا ما چرا اینجا هستیم .....
بازهم دلم سوخت

امتیازات منفی دستبوس شماست اگر با این کار تمام می شود و ادامه نمی یابد
********************************************************************************​**************************

(... وَلایَغْتَبْ بَعْضُکُمْ بَعْضاً اَیُحِبُّ اَحَدُکُمْ اَنْ یَأکُلَ لَحْمَ اَخیه مَیْتاً فَکَرِهْتُمُوهُ وَاتَّقُوا اللّهَ اِنَّ اللّهَ تَوّاب رَحیم؛.

از یکدیگر غیبت مکنید، آیا کسی از شما دوست دارد که گوشت برادر خود را در حالی که مرده است بخورد! حتما این کار را بد و ناپسند می شمارید (غیبت برادر مسلمان نیز مانند این عمل است) و از (مخالفت) خدا بپرهیزید؛ خدا توبه پذیر و رحیم است).

امام صادق(ع):هر کس از مسلمانى، به منظور عیب جویی و ریختن آبروی او سخنی نقل کند تا او را در انظار مردم خوار و موهون سازد، خداوند او را از ولایت خویش بیرون رانده و شیطان را بر او مسلط می سازد

امام علی علیه السلام:بدگویی پشت سر دیگران، سلاح ناتوانهاست.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh
ارسال: #۱۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط bazardeh.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ)zeinab.r نوشته شده توسط:  اتفاقا دغدغه ی پسرای این دوره اینه ک موهاشونو چ رنگی کنن و ابروهاشونو چطوری بردارن ک بیشتر بهشون بیاد وتودل بروترباشن

از ما نیست ابرو برداشتن و ... ، مرد باس مرد باشه ، مثل کوه مثل همه مردای این تاپیک Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

خواهر حجابتو رعایت کن TongueTongue
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Nesyan , 2471
ارسال: #۱۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ
مشکل ما اینه که تر و خشک با هم میسوزونیم.بابا هم دخترا خوب و بد دارن هم پسرا.فانتزیاتونو توی این وانفسا بدین توکلی باهاش بره دوردور Big Grin

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , Sadi_gh , mahyamk , sahar salehi , kora , kingmax , Nesyan , salam5
ارسال: #۲۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ)hotmail نوشته شده توسط:  سلام و تحیت
وقتی برخی حرفا گفته میشه به نظر خیلی شیرین میاد ولی این حرفا در دل جور دیگری تجلی میکنه
..
دلم سوخت و باز هم دلم سوخت چندین بار
الان بنیانگذار انجمن به چه چیز دلخوش هست به این که انجمنی برپا کردم که همگان بهره کافی می برند به این که اینجا یه انجمن تخصصی هست که مهندسین و دکترا حاضر میشن. /یعنی این انجمن به این سادگی برپا شده که با این حرفا قدر دانی میکنیم/
بازهم دلم سوخت به کسانی که مشوق این صحبتها هستند نه مانع این

واقعا ما چرا اینجا هستیم .....
بازهم دلم سوخت

امتیازات منفی دستبوس شماست اگر با این کار تمام می شود و ادامه نمی یابد

دوست گرامی فازت چیه ، دوست داری برات از کمبود ها بگم ، چیزی به اون صورت حل نمیشه
پس بهتره حداقل با همین پتانسیل روزهایی خوبی داشته باشیم Big GrinBig GrinBig Grin

من Cool نیچه Dodgy
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Sadi_gh , Bahar_HS , 2471 , salam5
ارسال: #۲۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ
من در انتظار معجزه ام

خدایا در این دنیایت بویی از عدالت نمی آید

دنیا برای تو

پس منتظر عدالتم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , رتبه۱سال۹۴ , shabnamZ , همیلا
ارسال: #۲۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط ehsan68.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من در انتظار معجزه ام
چه جالب تو هم مثل من منتظر معجزه ی

دنیا برای تو

پس منتظر عدالتم

چه جالب تو هم مثبه من منتظر معجزه ایSmile
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
توی اینترنت در مورد دانشگاه سوره اطلاعات زیادی نوشته شده. یه سرچ کنید اطلاعات لازم رو می یابید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط bazardeh.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من در انتظار معجزه ام
چه جالب تو هم مثل من منتظر معجزه ی

دنیا برای تو

پس منتظر عدالتم

چه جالب تو هم مثبه من منتظر معجزه ایSmile

مزاحم شدم ببخشید ، هر وقت دل مشغولیم زیاد میشه ( استرس + انتظار معجزه داشتن) این شعر حافظ و میخونم آروم میکنه

در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود *** از گوشه‌ای برون آی ای کوکب هدایت
از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود *** زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت

خواهر حجابتو رعایت کن TongueTongue
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , maryam_92a , Nesyan , 2471 , shamim_70 , salam5
ارسال: #۲۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
بجه ها میشه به من بگین الگوریتم محاسبات و علوم کامپیوتر اخرش دیگه تو بدترین حالت چ رتبه ای میگیره؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ق.ظ، توسط shamim_s.)
دوستان من دوباره از سنجش پرسیدم و ذکر کردم چرا هر بار اپراتورها جواب متفاوتی میدهند نفهمیدیم نیمه اول میاد یا نیمه دوم بعد از ۲ روز پاسخ دادن فک کنم خودشون خیلییییییییییییی شرمند شدن TongueTongueپاسخ دادن به زودی اسامی و نتایج در سایت قرار میگیرد یه حسی میگه همین امروز فردا نتایج میاد آخه معنی جوابشون همین میشه.Angel

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۲۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  دوستان من دوباره از سنجش پرسیدم و ذکر کردم چرا هر بار اپراتورها جواب متفاوتی میدهند نفهمیدیم نیمه اول میاد یا نیمه دوم بعد از ۲ روز پاسخ دادن فک کنم خودشون خیلییییییییییییی شرمند شدن TongueTongueپاسخ دادن به زودی اسامی و نتایج در سایت قرار میگیرد یه حسی میگه همین امروز فردا نتایج میاد آخه معنی جوابشون همین میشه.Angel
خیلی دلتونو خوش نکنید هر چی آقای توکلی گفته همونه باز ممکنه تاخیر داشته باشه ! اصلا یه سوال شما چرا اینقدر برای اومدن نتیجه لحظه شماری می کنید فکر می کنید ارشد بگیرید همه چی حله یا سریع می رید سر کار یا نمی دونید یا شاید هم این پارسه و سنجش و ماهان اینا اینقدر تبلیغ کردن چشم و گوشمون بسته شده ؟؟؟؟؟؟؟Sleepy
۲
۴
ارسال: #۲۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط shamim_s.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  دوستان من دوباره از سنجش پرسیدم و ذکر کردم چرا هر بار اپراتورها جواب متفاوتی میدهند نفهمیدیم نیمه اول میاد یا نیمه دوم بعد از ۲ روز پاسخ دادن فک کنم خودشون خیلییییییییییییی شرمند شدن TongueTongueپاسخ دادن به زودی اسامی و نتایج در سایت قرار میگیرد یه حسی میگه همین امروز فردا نتایج میاد آخه معنی جوابشون همین میشه.Angel
خیلی دلتونو خوش نکنید هر چی آقای توکلی گفته همونه باز ممکنه تاخیر داشته باشه ! اصلا یه سوال شما چرا اینقدر برای اومدن نتیجه لحظه شماری می کنید فکر می کنید ارشد بگیرید همه چی حله یا سریع می رید سر کار یا نمی دونید یا شاید هم این پارسه و سنجش و ماهان اینا اینقدر تبلیغ کردن چشم و گوشمون بسته شده ؟؟؟؟؟؟؟Sleepy
نه دوست عزیز شما هیچ وقت در مورد کسی قضاوت نکنید چون از زندگی شخصیش خبری ندارید و شرایط زندگیشو نمیدونید من هم اکنون مشغول به کار هستم.Shy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۴
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  دوستان من دوباره از سنجش پرسیدم و ذکر کردم چرا هر بار اپراتورها جواب متفاوتی میدهند نفهمیدیم نیمه اول میاد یا نیمه دوم بعد از ۲ روز پاسخ دادن فک کنم خودشون خیلییییییییییییی شرمند شدن TongueTongueپاسخ دادن به زودی اسامی و نتایج در سایت قرار میگیرد یه حسی میگه همین امروز فردا نتایج میاد آخه معنی جوابشون همین میشه.Angel
نه دوست عزیز شما هیچ وقت در مورد کسی قضاوت نکنید چون از زندگی شخصیش خبری ندارید و شرایط زندگیشو نمیدونید من هم اکنون مشغول به کار هستم.Shy

یه وقت ناراحت نشی همه یه جورایی سرکارند فک کردی با این حقوق چندرغاز می گیریم دلمونو خوش کردیم مثلا آخه یه تومن دو تومن حقوقه ؟؟؟؟؟؟ واقعیت رو قبول کنید منم سر کارم هیچ کس بیکار نیست Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
امیدوارم همه به حقشون برسن Smile

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  به هر حال ، ۲۰۰ نفر رتبه ی زیر ۲۰۰ میارن، منم میخوام یکی از اونها باشم. Cool
۲۰۰ نفر زیر ۲۰۰ نمیارن. دقتت کافی نیست. برو واسه سال بعد Big Grin

There is no there there.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , NP-Cσмρℓєтє , salam5 , kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۵۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۸۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۲۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close