زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدیریت دو روز مانده تاآزمون ارشدومدیریت استرس در جلسه آزمون(مصاحبه با استاد روانشناس)

ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
مدیریت دو روز مانده تاآزمون ارشدومدیریت استرس در جلسه آزمون(مصاحبه با استاد روانشناس)
سلام دوستان
این روزهای آخرخسته نباشید.
امسال خیلی درگیر کارهایی شدم و نرسیدم خیلی سر بزنم.
یک مصاحبه هست با خانم دکتر قهاری که روانشناس و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. در مورد کنکور و مدیریت دو روز پایانی و رفع استرس هست. بصورت مصاحبه است و در یکی از موسسات کنکور ضبط شده براتون میذارم .
حدود ۴۰ دقیقه است و من بعضی مطالب تبلیغ موسسه و یا مطالب نامرتبط و تکراری را ازش درآورده ام.
بنظرم شنیدن صحبتهای ایشان که کتابی بنام " زندگی بدون استرس" را هم تالیف کرده اند براتون مفیده.
انشاءا.. جبران مافاتی برای کم کاری من باشد.
از لطفی که بعضی دوستان با پیامهاشون بمن داشته اند و دوستانی که امتیاز داده اند هم سپاسگزارم.
لازم است از مدیران مانشت بخاطر زحماتشون تشکر کنم.
از صمیم قلب برای همه تون آرزوی موفقیت تحصیلی، بخصوص در آزمون ارشد پیش رو، و موفقیت در مراحل زندگی را دارم و امیدوارم بهمه آرزوهای خوبتون برسید.
لینک دانلود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , software94 , pooyaa , نارین , m.teymourpour , مورتن , master of net , Good! , The BesT , ziba.O , archer22 , nazanin2020 , friends , Amir V , Pure Liveliness , nina69 , nazanin92 , hnarghani , shamim_s , Bache Mosbat , sara_sabah , Elena_71 , Aurora , RASPINA , vesta , Parisa-SH , Matrix2x2 , blx , Mahsash , Jooybari , samaneh@90 , پوونه , کنکوری , S.AB , r3za , ana9940 , sahar salehi , fo-eng
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ
کنکور فوق العاده ساده و مزخرف بود

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
یکی از راههای غلبه بر استرس قبل از آزمون اینه که اصلا واسه آزمونید درس نخونید
تست هم نزنید
اینجوری دیگه اصلا استرس ندارید!
مث الان من...
موفق باشید

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۶۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۴۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۳۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close