زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟

ارسال: #۶۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط zahraaahmadi29.)
RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
واای، منم دقیقا همینجورم، ی روز عاشق عاشق، ی چیزی میگم، ی چیزی میشنوی ولی ی دفعه اصن یادم میرم تنها هدفم تو زندگی اینه، واقعا برا خودم خیلی متاسفم، آدم بشو هم نیستم متاسفانه، فقط خدا بدادم برسه

بچه ها نظرتون اینه ک برای مرور طراحی و داده ، کتاب تست قدسی رو بگیرم ؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط مهندس ایکس.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دوست عزیز

بهت توصیه می کنم برای گرفتن جوابت

یه نگاه به مصاحبه ی خانم چاهیان (که شریف قبول شدن)

و یه نگاه به کارنامه Amoojoon (که شهید بهشتی قبول شد) بندازی !

از بچه های پارسال هستن !

حتماً به جوابت می رسی .

حرف های روحیه بخش همه یک طرف، این لینک با مرجعی که تجربه واقعی بچه هاست و شما خاطر نشان کردین یک طرف.من واقعا ناامید بودم.ولی الان یک جون تازه گرفتم.
امیدوارم امسال یک جای عالی قبول شویدSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۶۳
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دوست عزیز

بهت توصیه می کنم برای گرفتن جوابت

یه نگاه به مصاحبه ی خانم چاهیان (که شریف قبول شدن)

و یه نگاه به کارنامه Amoojoon (که شهید بهشتی قبول شد) بندازی !

از بچه های پارسال هستن !

حتماً به جوابت می رسی .

خب اگه لینکش رو بهمون بدید ممنون میشم! Smile

بله حتماً .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  واای، منم دقیقا همینجورم، ی روز عاشق عاشق، ی چیزی میگم، ی چیزی میشنوی ولی ی دفعه اصن یادم میرم تنها هدفم تو زندگی اینه، واقعا برا خودم خیلی متاسفم، آدم بشو هم نیستم متاسفانه، فقط خدا بدادم برسه

بچه ها نظرتون اینه ک برای مرور طراحی و داده ، کتاب تست قدسی رو بگیرم ؟؟؟

واسه مرور که فکر کنم شأن کتاب دکتر قدسی بالاتر از این حرفاست !
این کتاب واسه تکمیل دانسته های قبلی شما استفاده میشه !
سطح کتاب بالاست !

۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
ممنون عزیز
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۶۵
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  ممنون از همگی
دوستان در مورد ساختمان داده و طراحی الگوریتم سال گذشته تستا تو چه سطحی بوده؟
یعنی با خوندن مقسمی و پوران میشد جواب داد؟
این دروس به نظرم مفهومی و سخته

سوالات این دروس مخصوصاً ساختمان داده طوری بود که شما اگه ۱۰۰۰ بار کتاب مقسمی رو می خوندید
نهایتاً ۲ سه تا تست بیشتر نمیتونستید بزنید !

آقا من هزار بار گفتم بازم میگم
کتاب مقسمی به درد کنکور سنجش نمی خوره !
متاسفانه نمی دونم چرا بعضیا بیهوده تبلیغ این کتاب رو می کنن !
کتاب ساده و روانی هست ولی سطحش درحد کنکور آزاد هست نه ملی !

(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ)tiradan نوشته شده توسط:  سلام
هیچ وقت برای انجام هیچ کاری دیر نیست
گسسته رو حذف نکنید، شاید نتونید تستس رو بزنید اما واقعن برا درسای دیگه حیاتیه

علیک سلام !

اینکه شما میفرمایید گسسته با درس های دیگه ارتباط و بعضاً همپوشانی داره و حیاتی هست حرف درستیه !
اما
به نظر من گسسته به درد بچه هایی که از مهر شروع به درس خوندن میکنن واسه حذف کردن یکی از گزینه های اصلی روی میزه!
چراکه این درس به شدت گسترده هست ! به جرأت می تونم بگم هر فصلش یه کتاب جداست !
اگه سرکی در قفسه های علوم ریاضی کتاب خونه ها کشیده باشید قطعاً به حرف من خواهید رسید ! کتاب ها مختلف نظریه اعداد و کتاب های نظریه گراف ها و.....

در ضمن این درس سبکش طوریه که اگه طراح قصد اذیت کردن داشته باشه سوالاتی میتونه بده که داوطلبین هیچ , خود اساتید ریاضی هم تو حلش به مشکل میخورن !

اما در کل شاید بشه ۲ سه فصل رو انتخابی مطالع کرد !

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۶۶
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط mehraein.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سوالات این دروس مخصوصاً ساختمان داده طوری بود که شما اگه ۱۰۰۰ بار کتاب مقسمی رو می خوندید

میگم اگه بشه دو سه تا بزنی که خوبه دیگه یعنی واسه من خوبهBig Grin من به دو تا هم راضیم Blush
حالا واقعا میشه با مقسمی و پوران دو سه تا زد ؟

ezra
شما که میگی گسسته حذف بشه بهتره به نظرتون از ریاضیات چی بخونیم با توجه به زمان؟
به نظرتون با خوندن گسسته پوران میشه دو تا زد؟ یا اینم نمیشه؟ البته میدونم کسی جواب قطعی رو نمیدونه و این نظرات از روی تجربیات سال های گذشته هست
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سوالات این دروس مخصوصاً ساختمان داده طوری بود که شما اگه ۱۰۰۰ بار کتاب مقسمی رو می خوندید

میگم اگه بشه دو سه تا بزنی که خوبه دیگه یعنی واسه من خوبهBig Grin من به دو تا هم راضیم Blush
حالا واقعا میشه با مقسمی و پوران دو سه تا زد ؟

ezra
شما که میگی گسسته حذف بشه بهتره به نظرتون از ریاضیات چی بخونیم با توجه به زمان؟
به نظرتون با خوندن گسسته پوران میشه دو تا زد؟ یا اینم نمیشه؟ البته میدونم کسی جواب قطعی رو نمیدونه و این نظرات از روی تجربیات سال های گذشته هست
البته دوست عزیز منظورم از دو تا تست , واسه یه درس نبود واسه ساختمان و طراحی سرهم بود !
جواب سوالتون رو الان خدمتتون عرض میکنم !

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein
ارسال: #۶۸
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  وای اصن نمیتونم باور کنم.بابا من درسهاروهمه رو یه دور خوندم.اما حالا هم با۲۵ درصدهای بارسه دارم جلو میرم دارم وقتم کم میارم با روزی ۹ تا ۱۰ ساعت درس خوندن.از بس همه را فراموش کردم...دارم دیوونه میشم به خدا...به خدا خیلی تلاش کردم و میکنم اما فراموشیم اونقدر شدیده که هرسری مجبورم دوباره از نو دروسو بخونم و تستهاشو سطحی بزنم. و به تستهای قوی نمیرسم که با دانستنیهای ذهنم بتونم با تفکر خودم تست حل کنم.هر سری اینقدر خسته میشم از خوندن دوباره که خسته میشم برای زدن تستها از ذهن خودم و هی تست رو میبینم بعدم جوابشو.تا اینطوری جلو برم...خیلی غمگین و خستم....مادر داغداری هستم که روز کنکور سالگرد برواز دختر ۱ سال و نیممه. و من همت کردم تا دوباره بلند شم و قد راست کنم از این مصیبت .خدا میدونه چقدر تلاش میکنم اما...همش از دست میره...

ریحان جان من قبلا ماجرای تلخ دخترت رو خوندم. هر بار که یکی از پستهاتو می بینم ارادتو تحسین می کنم. همه ما دردهای کوچیک و بزرگی داریم اما نحوه برخوردمون خیلی فرق می کنه. همین باعث می شه فقط آدمهای قوی مثل تو برنده باشن .

فراموشی مشکل تقریبا همه گیریه . من دو تا راه حل برای خودم دارم.
اول اینکه هر مطلبی که می خونم تاریخ اولین دور رو آخرش می زنم . سعی می کنم دفعه بعد که می رم ادامه اون درس رو بخونم مطلب قبلو دوره کنم و تاریخ دومین دور رو روش بزنم که معمولا کمتر از دوهفته فاصله می افته.
دوم استفاده از جعبه لایتنره .
من چند سال پیش ازش استفاده می کردم. هر چیزی که می خوندم فیش می کردم . اما نتیجه خوبی نداشت . خیلی وقتمو برای فیش نوشتن صرف می کردم. اما روالمو اصلاح کردم . الان توی دور دوم مطالبی که حفظی تر هست فیش می نویسم . توی دور اول همه چیز به نظر مهم میاد . اما دور دوم دید بهتری پیدا کردم و مطلب مهمتر و فراموش شدنی تر رو فیش می کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۶۹
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
درود بر دوستان عزیز
منم تازه شروع کردم، اما هیچ آزمونی نمی خوام شرکت کنم! به کنکور هم به چشم رقابت نگاه نمی کنم تا استرس اون وجودم رو پر کنه! انگار ۴ ماه می خوام برای خودم درس بخونم به همین سادگی و کاری هم به دیگران ندارم.
فقط سعی کنیم نهایت تلاش مون رو بکنیم. مطمئنا در این ۴ ماه هم میشه نتیجه دلخواه رو گرفت به شرطی که خودمون بخوایم.

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , Donna
ارسال: #۷۰
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  به نظر من زبان رو اصلا ول نکنید.
ریاضی هم حداکثر ۲ درسش رو رها کنید.
اگر وقت نداشتید یکی دو درس هم از بقیه دروس حذف شه.
در ضمن به نظر من تو کنکور ارشد همیشه تسلط کامل روی ۸۰% بهتر از تسلط ۸۰% روی همه مطالب نیست و با توجه به شانسی بودن تعداد زیادی از تست ها، خیلی اوقات دومی(تسلط نسبتا خوب روب همه مطالب) شرایط و آرامش بهتری رو سر جلسه برای آدم فراهم می کند.

البته که آقا رضا اعتبار حرفش مثل رتبه شون از همه ی ما بالاتره .

اما جسارتاً در این مورد کاملاً اعتقادم مخالف با ایشون هست !

آقا رضا ماشالله خودش چون استعداد بالایی دارن , این نظرات رو می فرماین !

من بر خلاف ایشون به شما توصیه می کنم اگر هدفتون قبولی در شریف و پلی تکنیک نیست ! کلاً همه ی ریاضی ها رو حذف کنید!

متاسفانه من هم شاید اصلی ترین دلیل شکستم این بود که وقت زیادی رو صرف ریاضیات کردم !
و ماحصلش جز این نشد که زمان جمع بندی مثل یه خلق الله محترمی موندم تو گِل !
و نهایتاً از سر اجبار یک ماه مونده به کنکور قید تمام ریاضی ها رو زدم ! یعنی تمام زحمتایی که کشیدم مفت حروم شد !
چاره ای هم جز این نبود !
اگه اون زمانی زیادی رو که صرف خوندن ریاضی ها کردم صرف مسلط شدن روی دروس تخصصی کرده بودم ! الان مثل بچه های دیگه یه دانشگاه خوب قبول شده بودم !
ولی خب قسمت نبود !
بگذریم ......قبرستون کهنه شکافتن دردی از کسی دوا نمیکنه !

پس در مجموع نظر من اینه که کلاً ریاضی ها رو حذف کن و حذف شدنشون رو در مشترک و تخصصی جبران کن !
شما اگه ۴۰% مشترک بزید , ۴۰% هم تخصصی
حتی اگه زبان و ریاضی رو سفید هم بزاری یه دانشگاه خوب می تونی قبول شی (علم و صنعتیا حداقل دانشگاه اصفهان)!
اه یه درصد تاپ هم تو این دو بخش داشته باشی حتی شریف هم شانس قبولی داری , مثلاً ۶۰ % مشترک , ۶۰% تخصصی
که البته کار سختیه و صدالبته چاشنی شانس هم لازمه !

در مورد زبان هم باز متاسفانه با نظر ایشون مخالفم !
به نظرم نقش زبان تو کنکور نقش گلابیه !
اصلاً زبان رو نمیشه خوند !
مشکل اینجاست که این درس چارچوب تعریف شده ای نداره !
ابداً منبع مشخصی نداره !
و اصلاً تضمینی نیست که شما با وقت گذاشتن سر این درس به نتیجه ای برسی !
چه بسا اینکه درس بخونی و مثل من تاثیر منفی هم داشته باشه !

(نظری که درباره ی ریاضی ها بهت دادم کاملاً از رو تجربه و منطق بود ! اما نظری که راجع به زبان دادم رو زیاد بهش اعتماد نکن! شاید احساسی نظر داده باشم ! از بچه های دیگه بپرس )

(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، چرا میگید برای طراحی و داده پوران و مقسمی خوب نیست؟؟؟ من الان واقعا دچار تردید شدم !!! من ی دور تابستون خوندمشون ، حالا چ کار کنم؟؟

نخیر شما ضرری نکردید
الان با خیال راحت می تونید برید سراغ تست های دکتر قدسی یا تمرینات clrs !

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein
ارسال: #۷۱
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ
دو سه روزی حس درس خوندن ندارم
خیلی خوب داشتم پیش میرفتم ولی الان اصلا حسشو ندارم
دارم نابود میشم!!!!!!!!!!!!!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ق.ظ، توسط zahra6144.)
درخواست راهنمایی
سلام خدمت همه دوستان عزیز

می خوام شریف بیارم بنظزتون میشه؟ تو گرایش نرم افزار البته
بنظرتون چکار کنم امسال که بتونم شریف بیارم؟الان دیر نیست بنظرتون؟پارسالم از همین موقعا شروع کردم
ولی خوب شر کار نبودم اما بجاش درسای معماری و کامپایلر رو برا اولین بار می خوندم چون اصن پاس نکرده بودم.
برا امسالم کلی کتاب دارمو کلی انگیزه
فقط می خوام بدونم بنظرتون چکارکنم بهتره و ایا اصن میشه با این اوضاع من شریف اورد

چرا هیچکس جوابمو نمیده:-(
Aurora، در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز مکان ایجاد تاپیک اشتباه بود. لطفا دقت کنید. ممنون Smile
منتقل شد.

۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
RE: درخواست راهنمایی
چرا کسی جواب منو نمیده:-(
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
درخواست راهنمایی
انگیزه اگه قوی باشه می‌تونه جبران ساعاتی که سر کار هستید رو بکنه، برای همینه که هر سال بعضی از افرادی که شاغل هستند یا دانشجو رتبه‌های خیلی بهتری میارند تا افرادی که کلا وقتشون رو گذاشتند سر کنکور و فارغ‌التحصیل هستند یا تو مرخصی. افراد دسته‌ی دوم شاید زودتر خسته بشند و پرش فکری‌شون بیشتر باشه.
به هر حال من چیزی نمی‌بینم تو شرایط شما که بگم "نخون" یا "نمی‌شه"، اگه گفتن ماها لازمه من می‌گم "می‌شه"، "می‌تونی" ولی تا خودت باور نکنی و خاطره‌ی سال گذشته رو ول نکنی، با استرس‌هاش کنار نیای، احتمالا کاری از پیش نخواهی برد. اتفاقی که سال گذشته افتاد رو قبول کن، به هر حال اون الان یه تجربه است یا ازش درست استفاده کن و بذار کمکت کنه تا بفهمی کجا لازمه بیشتر کار کنی یا ازش بد استفاده کن و بذار همش ناامید و دلسردت کنه! اینا همش به خودت بستگی داره زهراجان Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
ارسال: #۷۵
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
گفتنی هارو که همه گفتن، منم ۱ مثال زنده دارم، دوستم رتبه ۱۰ نرم افزار ۹۳ شد، از آبان شروع کرد، قبلش کار میکرد، معدلشم ۱۳ بود، خیلی هم تلاش ماورایی نکرد، شدنش میشه، فقط باید یه برنامه درست بریزی براش، که تو همین مانشت دوستان زیاد درباره برنامه ریزی صحبت کردن،
اینکه درسیو حذف کنی یا نه بستگی به خودت داره، به نظر من بهترین راهش اینه که شروع کنی، یدونه یا دوتا درسو بذاری کنار، اگه دیدی میتونی اونارم اضافه کنی اضافه کن
موفق باشی، واسه مام دعا کن
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , mk1992 , happy07 , ریحان , sharifIT , shoaib.narimani , mazyar123 , RASPINA , arefeh.hp , mrsh1372 , رتبه۱سال۹۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۹۹۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۳۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close