زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه

ارسال: #۱۸۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
سلام یه سوال از کارشناسی نرم افزار به کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر باید پیش نیاز گذروند. (علوم تحقیقات تهران)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۸۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)avin.a نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم
رتبه کل: ۴
زبان:۰
دروس مشترک:۵۰
مدیریت:۴۸/۴۰
پایگاه:۲۸/۴۰
هوش:۳۱/۷۰
سیستم عامل:۲۳/۴۰
معماری:۲۶/۷۰

لطفا عکس کارنامه تان را در سایت قرار بدهید

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , arminjahan , amir-m89 , mk69online
ارسال: #۱۸۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط Pegasus.)
قابل توجه قبولی های قزوین که نگران ثبت نام هستن :
من الان زنگ زدم اموزش قزوین مسئولش گفت هنوز اسامی قبول شده ها به دستشون نرسیده تا برنامه ریزی کنن برای ثبت نام و من پرسیدم یعنی ممکنه بعضی از قبولی ها رو رد کنن؟ گفت نه اصلا فقط منتظریم اسامی به دستمون برسه و گفتم تا کی اعلام میشه؟ گفت امروز و فردا لیست اسامی به دستمون میرسه.
نگران نباشین.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , npour , amir-m89 , mk69online
ارسال: #۱۸۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  حتما ارومیه برو، علوم تحقیقات در آی تی بسیار ضعیفه

پیشنهادم اینه به مرکز آزمون پاسداران مراجعه کنید و بگید علوم تحقیقات را به آزاد قزوین برایتان تغییر دهد، و کلاس هاتونو در یک روز پنج شنبه بگیرید و راحت رفت و آمد کنید یا اینکه می توانید خوابگاه بگیرید
دروس ارائه شده و اساتید و امکانات آن را در این تاپیک ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هنوز کلاسی تشکیل نشده که بفهمییم علوم تحقیقات ضعیفه یا قوی چه دوست داشته باشیم چه نه علوم تحقیقات تهران بالاترین دانشگاه آزاد کشوره که با دانشگاهی مثل امیر کبیر و علم و صنعت و... رقابت میکنه و دانشجوهان از بهترینها هستن قزوینم خیلی خوبه اما در مدرک بعد علومه دیگه این تراز بندی خود دانشگاهاس دست ما نیست علوم تحقیقاتیا اکثرا دولتی هم قبول شدن اما علوم تحقیقات تهران از روزانه شهرستان بالاتره تو مصاحبه اینا مصاحبه کننده تو دانشگاه امیر کبیر به دوستم گفته بود متاسفانه دانشگاه تهران باشه براشون بالاتره میبینید که !!منم دلیلشا نمیدونم

دوست عزیز لطفا اطلاعات صحیح در اختیار دیگران قرار دهید
علوم تحقیقات به هیچ عنوان هم رده امیرکبیر یا .. نیست، به گفته وزارت علوم در علوم پایه قوی هست
متاسفانه علوم تحقیقات با ترکیب پردیس ها علوم تحقیقات توانسته رتبه ای کاذب برای خود درست کند و از اونجایی از این ترم پردیس ها از علوم تحقیقات جدا شدند، شاهد کاهش رتبه کاذب این واحد خواهید بود
بروید ببینید که چرا انقدر رئیس واحد علوم تحقیقات از جدا شدن پردیس ها از این واحد ناراحت بوده

حالا کاری به این قضیه ندارم بگم این خوبه این بده،شما باید به رشته و اساتید نگاه کنید و سابقه آن رشته در واحد، ترم تشکیل شده و اساتید و دروس مشخص شده اند و علوم تحقیقات اساتیدش مشخص شدند

برای اطلاع از ارائه دروس به این صفحه بروید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اتفاقا از وقتی پردیسها را زدن تراز علوم افت کرده کاش جدا شن بیا دانشگاه من و شما یه نبرد علمی بریم ببینیم کی درست میگه من یا شما تو درسای کنکور امتحان میدم یا هر سوالی که شما بگی دوست عزیز شریف با علوم یکی نیست در صورتی که قزوینم با علوم یکی نیست به این ترتیبن
شریف>علوم>قزوین موندم بعضیا چرا انقد تعصب بیجا دارن خوبه کنکور دادیم تا برتری دانشگاها و دانشجوها مشخص بشه اما انگار خیلی ها هنوز جا نیفتاده براشون که تراز ۸۰۰۰با ۵۰۰۰ فرقش چیه!!!من عاشق قزوینم اما حاضر نیستم با کسی که ترازش نصفه منه و نصف من زحمت کشیده چه قزوین چه جای دیگه سر کلاس بشینم میدونم خیلیها میگن این حرف درست نیست اما همکلاسیا همدیگه را بالا میبرن من میخوام همکلاسیام بالاتر از من باشن همین

ببخشید ها ولی شما هم دیگه خیلی داری رو درصد ها و تراز ها مانور می دین!!!
خیلی ها هستن که سطح علمی خوبی دارن ولی بهر دلیلی تو کنکور نتیجه دلخواهشونو نیاوردن

؟؟؟؟
من تو این چند روز با خیلیا مشورت کردم و خیلی حرفای ضد و نقیضی شنیدم.
یکی میگه اگه ازاد بری رو مصاحبه پی اچ دی بهت گیر میدن
یکی میگه نه کارای علمیت ملاکه
یکی میگه استادای امیرکبیر که میرن قزوین پس بهتره....
یکی میگه نه مدرک علوم و تحقیقات بهتره....

استادای ارومیه میگن ارومیه بهتره
استادای دولتی کلا میگن دولتی باشه ، حالا هرجا!

من شاغل بودم اما کارم اونقدری خاص نبود که به خاطرش از دانشگاه خوب بگذرم

تهران یا ارومیه برام از لحاظ شغلی فرقی نداره
اما خوب مسافت....

اما در کل مهمترین معیارم ادامه تحصیلمه و امکانات دانشگاه برای کارهای تحقیقاتی و اساتیدش....

حالا نظر بدین Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , amir-m89 , mk69online , elham joon , neda_Network
ارسال: #۱۸۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
کسی عاوم تحقیقلت کرمان نبود ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط parpar.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  هنوز کلاسی تشکیل نشده که بفهمییم علوم تحقیقات ضعیفه یا قوی چه دوست داشته باشیم چه نه علوم تحقیقات تهران بالاترین دانشگاه آزاد کشوره که با دانشگاهی مثل امیر کبیر و علم و صنعت و... رقابت میکنه و دانشجوهان از بهترینها هستن قزوینم خیلی خوبه اما در مدرک بعد علومه دیگه این تراز بندی خود دانشگاهاس دست ما نیست علوم تحقیقاتیا اکثرا دولتی هم قبول شدن اما علوم تحقیقات تهران از روزانه شهرستان بالاتره تو مصاحبه اینا مصاحبه کننده تو دانشگاه امیر کبیر به دوستم گفته بود متاسفانه دانشگاه تهران باشه براشون بالاتره میبینید که !!منم دلیلشا نمیدونم

دوست عزیز لطفا اطلاعات صحیح در اختیار دیگران قرار دهید
علوم تحقیقات به هیچ عنوان هم رده امیرکبیر یا .. نیست، به گفته وزارت علوم در علوم پایه قوی هست
متاسفانه علوم تحقیقات با ترکیب پردیس ها علوم تحقیقات توانسته رتبه ای کاذب برای خود درست کند و از اونجایی از این ترم پردیس ها از علوم تحقیقات جدا شدند، شاهد کاهش رتبه کاذب این واحد خواهید بود
بروید ببینید که چرا انقدر رئیس واحد علوم تحقیقات از جدا شدن پردیس ها از این واحد ناراحت بوده

حالا کاری به این قضیه ندارم بگم این خوبه این بده،شما باید به رشته و اساتید نگاه کنید و سابقه آن رشته در واحد، ترم تشکیل شده و اساتید و دروس مشخص شده اند و علوم تحقیقات اساتیدش مشخص شدند

برای اطلاع از ارائه دروس به این صفحه بروید

اتفاقا از وقتی پردیسها را زدن تراز علوم افت کرده کاش جدا شن بیا دانشگاه من و شما یه نبرد علمی بریم ببینیم کی درست میگه من یا شما تو درسای کنکور امتحان میدم یا هر سوالی که شما بگی دوست عزیز شریف با علوم یکی نیست در صورتی که قزوینم با علوم یکی نیست به این ترتیبن
شریف>علوم>قزوین موندم بعضیا چرا انقد تعصب بیجا دارن خوبه کنکور دادیم تا برتری دانشگاها و دانشجوها مشخص بشه اما انگار خیلی ها هنوز جا نیفتاده براشون که تراز ۸۰۰۰با ۵۰۰۰ فرقش چیه!!!من عاشق قزوینم اما حاضر نیستم با کسی که ترازش نصفه منه و نصف من زحمت کشیده چه قزوین چه جای دیگه سر کلاس بشینم میدونم خیلیها میگن این حرف درست نیست اما همکلاسیا همدیگه را بالا میبرن من میخوام همکلاسیام بالاتر از من باشن همین

ببخشید ها ولی شما هم دیگه خیلی داری رو درصد ها و تراز ها مانور می دین!!!
خیلی ها هستن که سطح علمی خوبی دارن ولی بهر دلیلی تو کنکور نتیجه دلخواهشونو نیاوردن

؟؟؟؟
من تو این چند روز با خیلیا مشورت کردم و خیلی حرفای ضد و نقیضی شنیدم.
یکی میگه اگه ازاد بری رو مصاحبه پی اچ دی بهت گیر میدن
یکی میگه نه کارای علمیت ملاکه
یکی میگه استادای امیرکبیر که میرن قزوین پس بهتره....
یکی میگه نه مدرک علوم و تحقیقات بهتره....

استادای ارومیه میگن ارومیه بهتره
استادای دولتی کلا میگن دولتی باشه ، حالا هرجا!

من شاغل بودم اما کارم اونقدری خاص نبود که به خاطرش از دانشگاه خوب بگذرم

تهران یا ارومیه برام از لحاظ شغلی فرقی نداره
اما خوب مسافت....

اما در کل مهمترین معیارم ادامه تحصیلمه و امکانات دانشگاه برای کارهای تحقیقاتی و اساتیدش....

حالا نظر بدین Smile
سلام
الان از علوم تحقیقات میام
رفتم درباره اساتید شبکه اش و درس های ارائه شده بپرسم
بچه ها واقعا دانشگاه بی نظمیه ، اصلا گروه نداشت، از گروه نرم یک خانمی بود پرسیدم گفت همون هایی هست که تو سایت اعلام کردیم

یعنی فاجعه است کل ۳ تا استاد داره و استادهاش همه هیئت علمی دانشگاه آزادن

خودم علوم تحقیقات نرم افزار قبول شدم، گروه نرم افزار را به سختی پیدا کردم، خیلی تو ذوقم خورد از بی نظمی علوم تحقیقات

به نظرم قزوین را انتخاب کن اساتید هستند که در اپلی کردن حرف اول را میزنند ، دانشگاه آزاد اعتبار واحد هاش در کشور های خارج در یک سطح هستند و یک واحد دانشگاه آزاد می شناسند، بیشتر به رزومه نگاه می کنند، قزوین هم به واسطه رباتیک در خیلی از کشورهای دنیا شناخته شده است.
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , amir-m89 , Pegasus , virtual girl , m.mosallaei
ارسال: #۱۸۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط mahlah.)
سلام
دوستم با رتبه ۱۰۰ نرم افزار بابل قبول شده
نمره اش ۶۴۰۰ شده و آخرین نفر با نمره ۵۴۲۳ و رتبه ۶۱۸ قبول شد
ولی پذیرفته بهمن هست
حالا سوالم اینه
بابل فقط بهمن پذیرش داره؟
اگر نه رو چه حسابی وروردی ه بهمن شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی نگرانه
تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه بگه
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
سلام کسی از دوستان از دانشگاه ازاد اراک قبول نشده؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ
کسی می دونه چه درس هایی ترم اول نرم افزار علوم تحقیقات تهران ارائه می کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سلام چی شد کسی جواب این سوال رو نمی دونه
از کارشناسی نرم افزار به کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر باید پیش نیاز گذروند. (علوم تحقیقات تهران)
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ
[quote='sfksfk' pid='302590' dateline='1410603683']
سلام چی شد کسی جواب این سوال رو نمی دونه
از کارشناسی نرم افزار به کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر باید پیش نیاز گذروند. (علوم تحقیقات تهران)
[/quo
فکر نمی کنم نیاز به گذراندن پیش باشه
چون کارشناسی معماری که نداریم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus
ارسال: #۱۹۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط ladymj.)
کارنامه ی من
[تصویر:  302605_56770801600767653872.png]

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد: با توجه به ظرفیت در محل‌های جدید، شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند تا روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون ۲۰ انتخاب مجدد انجام دهند.
....
معاون سنجش و پذیرش گفت: امکان انتخاب محل های جدید تا پایان روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و نتایج در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه ۹۳ اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته مجدد ینی برای ورودی بهمن میگیرن یا نه همون مهر؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , npour
ارسال: #۱۹۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سلام.بچه ها من ارشد نرم افزار قزوین قبول شدم ، آیا امکان تغییر به IT همون قزوین هست ؟ چون این نرم افزار رو خوشم نمیاد برم اصلا.همچین امکانی هست ؟ ممنون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan
ارسال: #۱۹۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)mohammad_rezaaa نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من ارشد نرم افزار قزوین قبول شدم ، آیا امکان تغییر به IT همون قزوین هست ؟ چون این نرم افزار رو خوشم نمیاد برم اصلا.همچین امکانی هست ؟ ممنون.
تغییر گرایش بسیار بعیده
این چیزی که شما میخواید که تغییر رشتس. تا الان نشنیدم.محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_rezaaa
ارسال: #۱۹۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)mohammad_rezaaa نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من ارشد نرم افزار قزوین قبول شدم ، آیا امکان تغییر به IT همون قزوین هست ؟ چون این نرم افزار رو خوشم نمیاد برم اصلا.همچین امکانی هست ؟ ممنون.
تغییر رشته امکان پذیر نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_rezaaa , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۱۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۷۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close