زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه

ارسال: #۱۳۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط hnarghani.)
RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم
با تراز ۸۱۲۶ رتبه یک آوردم
شبکه ارومیه روزانه هم قبول شدم
رفتم ارومیه ثبت نام کردم اما واقعاااااااا دورهههههه!!!!!!!!!!!

الان موندم چه کنم و کجا برم!!!

میشه انتقالی گرفت به قزوین؟

احتمالش هست تو تکمیل ظرفیت جای دیگه ای قبول شم که بهتر باشه؟
یه سری به این لینک بزنید فکر کنم بتونه بهتون کمک کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)iApp نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دارم.
از اونایی که نرم افزار علوم و تحقیقات تهران قبول شدن، کسی ورودی مهر هم هست؟
منم هستم....

زندگی کوتاه است.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , Pegasus , iApp
ارسال: #۱۳۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
بچه ها یه راهنمای کلی ثبت نام تو سایت pubr-azmoon.com اومده اونم بخونین
فقط تو یه قسمت برای مشمولین گفته :
"ﻋـﻼوه ﺑـﺮﮔﻮاﻫﯽ و رﯾﺰ ﻧﻤﺮات ﻣﺬﮐﻮر ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺑﺮگ ﻟﻐﻮ ﻣﻌﺎﻓﯿـﺖ ﺗﺤﺼـﯿﻠﯽ دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ را اراﺋﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ."
این برگ لغو معافیت تحصیلی رو باید از کجا بگیریم؟ اصلا چی هست؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour , amir-m89
ارسال: #۱۳۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان
تراز ۵۵۸۹ رتبه ۷۳۴ هوش مصنوعی-واحد قزوین
Sad
۱
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط parpar.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

حتما ارومیه برو، علوم تحقیقات در آی تی بسیار ضعیفه

پیشنهادم اینه به مرکز آزمون پاسداران مراجعه کنید و بگید علوم تحقیقات را به آزاد قزوین برایتان تغییر دهد، و کلاس هاتونو در یک روز پنج شنبه بگیرید و راحت رفت و آمد کنید یا اینکه می توانید خوابگاه بگیرید
دروس ارائه شده و اساتید و امکانات آن را در این تاپیک ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هنوز کلاسی تشکیل نشده که بفهمییم علوم تحقیقات ضعیفه یا قوی چه دوست داشته باشیم چه نه علوم تحقیقات تهران بالاترین دانشگاه آزاد کشوره که با دانشگاهی مثل امیر کبیر و علم و صنعت و... رقابت میکنه و دانشجوهان از بهترینها هستن قزوینم خیلی خوبه اما در مدرک بعد علومه دیگه این تراز بندی خود دانشگاهاس دست ما نیست علوم تحقیقاتیا اکثرا دولتی هم قبول شدن اما علوم تحقیقات تهران از روزانه شهرستان بالاتره تو مصاحبه اینا مصاحبه کننده تو دانشگاه امیر کبیر به دوستم گفته بود متاسفانه دانشگاه تهران باشه براشون بالاتره میبینید که !!منم دلیلشا نمیدونم

دوست عزیز لطفا اطلاعات صحیح در اختیار دیگران قرار دهید
علوم تحقیقات به هیچ عنوان هم رده امیرکبیر یا .. نیست، به گفته وزارت علوم در علوم پایه قوی هست
متاسفانه علوم تحقیقات با ترکیب پردیس ها علوم تحقیقات توانسته رتبه ای کاذب برای خود درست کند و از اونجایی از این ترم پردیس ها از علوم تحقیقات جدا شدند، شاهد کاهش رتبه کاذب این واحد خواهید بود
بروید ببینید که چرا انقدر رئیس واحد علوم تحقیقات از جدا شدن پردیس ها از این واحد ناراحت بوده

حالا کاری به این قضیه ندارم بگم این خوبه این بده،شما باید به رشته و اساتید نگاه کنید و سابقه آن رشته در واحد، ترم تشکیل شده و اساتید و دروس مشخص شده اند و علوم تحقیقات اساتیدش مشخص شدند

برای اطلاع از ارائه دروس به این صفحه بروید

۳
۱
ارسال: #۱۴۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ
بچه ها کسی که هیچ کدوم از انتخاباشو قبول نشده هم میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۴۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط negar.v.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ)kiana121 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی که هیچ کدوم از انتخاباشو قبول نشده هم میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه ؟
بله میتونه

دوستان لطفا اگه ورودی بهمن هستین کارنامتون رو بزارین ببینیم کجا نوشته ورودی بهمن؟!

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kiana121
ارسال: #۱۴۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
اقا من شیراز قبول شدم کسی می دونه زمان ثبت نام کی هست؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89
ارسال: #۱۴۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
بچه ها به نظرتون من که شبکه علوم تحقیقات قبول شدم، اگه برم تجارتش خوبه؟
میشه بدون اینکه تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنم، تغییر رشته بدم و برم تجارت؟
ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
بچه ها یه لطفی بکنید من اینجا یه پست گذاشتم

بیاین یه راهنمایی و مشاوره بدین ببینم در آخر چه نوع خاکی باید ریخت سرم
مرسی

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ)kiana121 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی که هیچ کدوم از انتخاباشو قبول نشده هم میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه ؟

بله
۰
۰
ارسال: #۱۴۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ
سلام بچه ها کسی نمیدونه ثبت نام ازاد قزوین از کیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط babakhazinia.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه راهنمای کلی ثبت نام تو سایت pubr-azmoon.com اومده اونم بخونین
"ﻋـﻼوه ﺑـﺮﮔﻮاﻫﯽ و رﯾﺰ ﻧﻤﺮات ﻣﺬﮐﻮر ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺑﺮگ ﻟﻐﻮ ﻣﻌﺎﻓﯿـﺖ ﺗﺤﺼـﯿﻠﯽ دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ را اراﺋﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ."

سلام

این برگه روزی که برای ثبت نام کارشناسی رفتی دانشگاه خودش از نظام وظیفه میگیره برات و تو پروندت میذاره..اگه مثل من دانشگات این کارو نکرده زمانی که میخوای مراحل فارغ التحصیلی انجام بدی اگه تو پروندت نبود ۱ نامه بهت میدن باید بری از نظام وظیفه بگیری (البته همه اینا وظیفه دانشگاست نه دانشجو ) که این نامه مدت مجاز برای تحصیل در دوره کارشناسی رو تعیین میکنه..

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ)ghiyam نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی نمیدونه ثبت نام ازاد قزوین از کیه؟

به این لینک سر یزن

دوستان عزیز کسی هست تجارت قزوین قبول شده باشه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89 , pedram25teh , ghiyam , Pegasus
ارسال: #۱۴۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
سلام به همگی به کسایی که قبول شدن تبریک می گم اونایی رو هم که علوم تحقیقات قبول شدن ۲برابر تبریک می گم امیدوارم ببینم بچه های مانشت رو سر کلاس اینم کار نامه ی من که علوم تحقیقات نرم قبول شدم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iApp
ارسال: #۱۴۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)babakhazinia نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه راهنمای کلی ثبت نام تو سایت pubr-azmoon.com اومده اونم بخونین

سلام

این برگه روزی که برای ثبت نام کارشناسی رفتی دانشگاه خودش از نظام وظیفه میگیره برات و تو پروندت میذاره..اگه مثل من دانشگات این کارو نکرده زمانی که میخوای مراحل فارغ التحصیلی انجام بدی اگه تو پروندت نبود ۱ نامه بهت میدن باید بری از نظام وظیفه بگیری (البته همه اینا وظیفه دانشگاست نه دانشجو ) که این نامه مدت مجاز برای تحصیل در دوره کارشناسی رو تعیین میکنه..

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ)ghiyam نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی نمیدونه ثبت نام ازاد قزوین از کیه؟

به این لینک سر یزن

آره من
ولی نمی خوام برم
شبکه دوس دارم

بچه ها من واقعا موندم چه کنم...
کسی راهنمایی نداره یا کسی رو نمی شناسه بتونه کمکی کنده
الان در حال حاضر من تجارت قزوین آوردم(البته من خودم علاقمندیم شبکه بود که متاسفانه قزوین شبکه نیاوردم)
حلا با این رشته شهر های جدید چه کنم؟
بخودم یه همچین فکری دارم...
اینکه تکمیل تهران بزنم شبکه (حلا اینکه کدو بشه اونم نمی دونم مثلا مرکز - شمال - جنوب)
بعدش به حول قوه الهی قبول که شدم برم ثبت نام تا بهمن که تکمیل بدن بزنم قزوین و بعدش از ترم دو برم قزوین
تازه تو این یه ترم معلوم می شه واحد دانشگاهی تهذان(حالا هر کدوم که شد)چند مرده حللاجن شاید خوب بوو راضی بودمو اصلا قزوین نرفتم
این فکریه که کردم
ولی بازم که فکر کردم می گم تجارت الکترونیک علوم تحقیقاتو بزنم بالای همه
کلا قاطی کردم...
کسی پیشنهادی داره یا مثلا می شه سطح جنوب و شمال و مرکز رو سنجید؟
یه کی بهم گفت اینجوری بزن:
۱-تجارت علوم
۲- شبکه تهران مرکز
۳-شبکه تهران جنوب
۴-شبکه تهران شمال
۵-تجارت مرکز
۶-تجارت جنوب
۷-تجارت شمال
بعد از تکمیل ظرفیت قزوین ایشالا
البته بعضی ها هم می گن قزوین درس خوندن سخت و مشکله اینم رفته رو مخم...
کسی از بچه ها تو ارشد شبکه قزوین هست یا می شناسه ببینیم این مشکل واقعا هست
بدون شک تو این واحد های جدید نمی تونه همچین مشکلی باشه...
حالا نظر شما چیه؟؟

یه سوال دیگه...
بچه ها به نظرتون تهران مرکز یا تهران شمال با چه ترازی شبکه می گیره!!؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

حتما ارومیه برو، علوم تحقیقات در آی تی بسیار ضعیفه

پیشنهادم اینه به مرکز آزمون پاسداران مراجعه کنید و بگید علوم تحقیقات را به آزاد قزوین برایتان تغییر دهد، و کلاس هاتونو در یک روز پنج شنبه بگیرید و راحت رفت و آمد کنید یا اینکه می توانید خوابگاه بگیرید
دروس ارائه شده و اساتید و امکانات آن را در این تاپیک ببین

هنوز کلاسی تشکیل نشده که بفهمییم علوم تحقیقات ضعیفه یا قوی چه دوست داشته باشیم چه نه علوم تحقیقات تهران بالاترین دانشگاه آزاد کشوره که با دانشگاهی مثل امیر کبیر و علم و صنعت و... رقابت میکنه و دانشجوهان از بهترینها هستن قزوینم خیلی خوبه اما در مدرک بعد علومه دیگه این تراز بندی خود دانشگاهاس دست ما نیست علوم تحقیقاتیا اکثرا دولتی هم قبول شدن اما علوم تحقیقات تهران از روزانه شهرستان بالاتره تو مصاحبه اینا مصاحبه کننده تو دانشگاه امیر کبیر به دوستم گفته بود متاسفانه دانشگاه تهران باشه براشون بالاتره میبینید که !!منم دلیلشا نمیدونم

دوست عزیز لطفا اطلاعات صحیح در اختیار دیگران قرار دهید
علوم تحقیقات به هیچ عنوان هم رده امیرکبیر یا .. نیست، به گفته وزارت علوم در علوم پایه قوی هست
متاسفانه علوم تحقیقات با ترکیب پردیس ها علوم تحقیقات توانسته رتبه ای کاذب برای خود درست کند و از اونجایی از این ترم پردیس ها از علوم تحقیقات جدا شدند، شاهد کاهش رتبه کاذب این واحد خواهید بود
بروید ببینید که چرا انقدر رئیس واحد علوم تحقیقات از جدا شدن پردیس ها از این واحد ناراحت بوده

حالا کاری به این قضیه ندارم بگم این خوبه این بده،شما باید به رشته و اساتید نگاه کنید و سابقه آن رشته در واحد، ترم تشکیل شده و اساتید و دروس مشخص شده اند و علوم تحقیقات اساتیدش مشخص شدند

برای اطلاع از ارائه دروس به این صفحه بروید

اتفاقا از وقتی پردیسها را زدن تراز علوم افت کرده کاش جدا شن بیا دانشگاه من و شما یه نبرد علمی بریم ببینیم کی درست میگه من یا شما تو درسای کنکور امتحان میدم یا هر سوالی که شما بگی دوست عزیز شریف با علوم یکی نیست در صورتی که قزوینم با علوم یکی نیست به این ترتیبن
شریف>علوم>قزوین موندم بعضیا چرا انقد تعصب بیجا دارن خوبه کنکور دادیم تا برتری دانشگاها و دانشجوها مشخص بشه اما انگار خیلی ها هنوز جا نیفتاده براشون که تراز ۸۰۰۰با ۵۰۰۰ فرقش چیه!!!من عاشق قزوینم اما حاضر نیستم با کسی که ترازش نصفه منه و نصف من زحمت کشیده چه قزوین چه جای دیگه سر کلاس بشینم میدونم خیلیها میگن این حرف درست نیست اما همکلاسیا همدیگه را بالا میبرن من میخوام همکلاسیام بالاتر از من باشن همین
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , iApp , mohsen.rn
ارسال: #۱۵۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)babakhazinia نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه راهنمای کلی ثبت نام تو سایت pubr-azmoon.com اومده اونم بخونین

سلام

به این لینک سر یزن

آره من
ولی نمی خوام برم
شبکه دوس دارم

بچه ها من واقعا موندم چه کنم...
کسی راهنمایی نداره یا کسی رو نمی شناسه بتونه کمکی کنده
الان در حال حاضر من تجارت قزوین آوردم(البته من خودم علاقمندیم شبکه بود که متاسفانه قزوین شبکه نیاوردم)
حلا با این رشته شهر های جدید چه کنم؟
بخودم یه همچین فکری دارم...
اینکه تکمیل تهران بزنم شبکه (حلا اینکه کدو بشه اونم نمی دونم مثلا مرکز - شمال - جنوب)
بعدش به حول قوه الهی قبول که شدم برم ثبت نام تا بهمن که تکمیل بدن بزنم قزوین و بعدش از ترم دو برم قزوین
تازه تو این یه ترم معلوم می شه واحد دانشگاهی تهذان(حالا هر کدوم که شد)چند مرده حللاجن شاید خوب بوو راضی بودمو اصلا قزوین نرفتم
این فکریه که کردم
ولی بازم که فکر کردم می گم تجارت الکترونیک علوم تحقیقاتو بزنم بالای همه
کلا قاطی کردم...
کسی پیشنهادی داره یا مثلا می شه سطح جنوب و شمال و مرکز رو سنجید؟
یه کی بهم گفت اینجوری بزن:
۱-تجارت علوم
۲- شبکه تهران مرکز
۳-شبکه تهران جنوب
۴-شبکه تهران شمال
۵-تجارت مرکز
۶-تجارت جنوب
۷-تجارت شمال
بعد از تکمیل ظرفیت قزوین ایشالا
البته بعضی ها هم می گن قزوین درس خوندن سخت و مشکله اینم رفته رو مخم...
کسی از بچه ها تو ارشد شبکه قزوین هست یا می شناسه ببینیم این مشکل واقعا هست
بدون شک تو این واحد های جدید نمی تونه همچین مشکلی باشه...
حالا نظر شما چیه؟؟

یه سوال دیگه...
بچه ها به نظرتون تهران مرکز یا تهران شمال با چه ترازی شبکه می گیره!!؟؟

چرا نمیری؟؟ رشته خوبیه!! البته هر جور مایلی .. ولی یه واقعیتی رو بگم تو ارشد چیزی به معلومات ما اضافه نمیشه... اگه واقعا می خوای تو فیلد شبکه کار کنی بیرون دانشگاه یادش بگیر دوره های سیسکو و ماکروسافت و ..... و خوبم یادشون بگیر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۶۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۶۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close