زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه

ارسال: #۱۵۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط mahyar_top20.)
RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mk69online نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، بالاخره صبر ما به پایان رسید و نتایج رو اعلام کردن ..... Big Grin Big Grin

لطفا تراز و درصدهاتون رو اینجا بذارین تا بقیه دوستان هم استفاده کنن

تراز من : ۷۸۵۶
رتبه: ۴
مهندسی نرم افزار - علوم تحقیقات گیلان
اینم درصدها :
زبان: ۴۱
ریاضیات: ۱۰
مشترک: ۵۳
تخصصی : ۵۱

با این تراز علوم تحقیقات تهران هم قبول میشدم ترازش ۶۵۸۰ بود Cool
ولی تو شهر خودم دانشگاه برم بهتره دیگه....

منم علوم و تحقیقات گیلان قبول شدم با ...ولی نمیدونم شهریه ی پردیس ها از واحد ها بیشتره یا نه ؟؟؟
زمان ثبت نام هم نزده بود تو سایتش ؟!! اگه اطلاع داری بهم بگو :-)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۵۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط mm123456789.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mahyar_top20 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mk69online نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، بالاخره صبر ما به پایان رسید و نتایج رو اعلام کردن ..... Big Grin Big Grin

لطفا تراز و درصدهاتون رو اینجا بذارین تا بقیه دوستان هم استفاده کنن

تراز من : ۷۸۵۶
رتبه: ۴
مهندسی نرم افزار - علوم تحقیقات گیلان
اینم درصدها :
زبان: ۴۱
ریاضیات: ۱۰
مشترک: ۵۳
تخصصی : ۵۱

با این تراز علوم تحقیقات تهران هم قبول میشدم ترازش ۶۵۸۰ بود Cool
ولی تو شهر خودم دانشگاه برم بهتره دیگه....

منم علوم و تحقیقات گیلان قبول شدم با ...ولی نمیدونم شهریه ی پردیس ها از واحد ها بیشتره یا نه ؟؟؟
زمان ثبت نام هم نزده بود تو سایتش ؟!! اگه اطلاع داری بهم بگو :-)
منم پردیس علوم تحقیقات گیلان قبول شدم
ثبت نامش از فردا هست تا چهارشنبه

قابل توجه دانشجویان ورودی ۱۳۹۳ جهت تشکیل پرونده
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد علوم و تحقیقات گیلان به اطلاع می رساند که ارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام و تشکیل پرونده الزامی است و جهت تشکیل پرونده حضور خود شخص پذیرفته شده ضروری است:
لازم به ذکر است ثبت نام از پذیرفته شدگان از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۲ شهریورماه آغاز می گردد و تا روز چهارشنبه۹۳/۶/۲۶ همه روزه از ساعت ۸ لغایت ۱۴/۳۰ ادامه خواهد داشت و پذیرفته شدگان ارجمند می توانند همه روزه با در دست داشتن اصل مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به آدرس رشت- انتهای لاکان- سلکی سر- مجتمع دانشگاهی علوم و تحقیقات گیلان (دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد رشت) مراجعه فرمایند. جهت تسهیل در تردد به دانشگاه، برنامه سرویسهای دانشگاه از ایستگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت (واقع در پل تالشان) به علوم و تحقیقات و بالعکس در سایت اطلاع رسانی شده است).
مدارک موردنیاز

۱- اصل شناسنامه به همراه ۲ سری کپی از همه صفحات (مشمولین ۳ سری کپی).

۲- اصل کارت ملی به همراه ۲ سری کپی (مشمولین ۳ سری کپی).

۳- عکس ۶ قطعه (۳ در ۴ پشت نویسی شده)

۴- کارت پایان خدمت به همراه ۲ سری کپی.

۵- اصل دانشنامه مقطع کارشناسی به همراه ۲ سری کپی (مشمولین ۳ سری کپی)، لازم به ذکر است، دانشجویانی که اصل دانشنامه را ندارند باید اصل گواهی موقت را به همراه ۲ سری کپی(مشمولین ۳ سری کپی) ارائه دهند این دانشجویان باید یک فقره چک یا سفته معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال نیز بابت ضمانت مدرک به بخش مالی دانشگاه ارائه نمایند.
در ضمن تشکیل پرونده با کپی مدارک تحصیلی میسر نیست.

اصل ریزنمرات تائید شده دوره کارشناسی به همراه ۲ سری کپی از آن،(دانشجویانی که کارشناسی آنان ناپیوسته می باشد باید ریزنمرات تائید شده دوره کاردانی خود را نیز به همراه ۲ سری کپی ارائه دهند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , npour
ارسال: #۱۵۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)babakhazinia نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه راهنمای کلی ثبت نام تو سایت pubr-azmoon.com اومده اونم بخونین
فقط تو یه قسمت برای مشمولین گفته :
"ﻋـﻼوه ﺑـﺮﮔﻮاﻫﯽ و رﯾﺰ ﻧﻤﺮات ﻣﺬﮐﻮر ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺑﺮگ ﻟﻐﻮ ﻣﻌﺎﻓﯿـﺖ ﺗﺤﺼـﯿﻠﯽ دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ را اراﺋﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ."
این برگ لغو معافیت تحصیلی رو باید از کجا بگیریم؟ اصلا چی هست؟
سلام

این برگه روزی که برای ثبت نام کارشناسی رفتی دانشگاه خودش از نظام وظیفه میگیره برات و تو پروندت میذاره..اگه مثل من دانشگات این کارو نکرده زمانی که میخوای مراحل فارغ التحصیلی انجام بدی اگه تو پروندت نبود ۱ نامه بهت میدن باید بری از نظام وظیفه بگیری (البته همه اینا وظیفه دانشگاست نه دانشجو ) که این نامه مدت مجاز برای تحصیل در دوره کارشناسی رو تعیین میکنه..

سلام ممنون از راهنماییتون
درسته بله متاسفانه برای من هم معافیت تحصیلی نگرفته بودن و تازه وقتی خواستم فارغ التحصیل بشم معلوم شد که برگه معافیت تحصیلی ندارم تو پرونده و خودم رفتم پلیس+۱۰ و برام صادر شد بعدش برای فارغ التحصیلی دانشگاه یه نامه به من داده خطاب به نظام وظیفه که من درسم تموم شده و از این حرفا که الان فهمیدم درست میگین نامه لغو معافیت تحصیلی همونیه که دادن به من.ممنون

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , babakhazinia , npour
ارسال: #۱۵۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
سلام
به قبولی های دانشگاه تبریک میگم
دوستان لطفا جواب سوال منو بدید
من ترازم شده حدود ۴۷۰۰ (یکم بالاتر نرفتم دوباره ببینم )و قبول نشدم ولی یجورایی باید قبول میشدم و متاسفانه افتضاح منفی زدم
این انتخاب شهر جریانش چیه
بفرض بزنم گرگان
تو تکمیل ظرفیت های بعدی دانشگاه بازم گرگان و برای من مد نظر میگیره یا بازم تو تکمیل میشه انتخاب شهر کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۵۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط samanft.)
شما با ۴۷۰۰ قبول نشدی؟؟؟؟؟چند تا انتخاب کردی مگه؟؟؟دوست من با ۴۴۴۰ قبول شده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۵۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)samanft نوشته شده توسط:  شما با ۴۷۰۰ قبول نشدی؟؟؟؟؟چند تا انتخاب کردی مگه؟؟؟دوست من با ۴۴۴۰ قبول شده
شاهرود ، سمنان ، دامغان ، شمال ! مشهد

قبول نشدم زندگیمم بهم ریخته سر این موضوع ، تکمیل ظرفیت چجوریه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
آزاد شهریه اش با شبانه سراسری چقدر فرق داره بچه ها؟؟
کسی میدونه؟؟!!من سراسری ۷۰۰۰ آوردم البته نخونده بودم.....چه کنم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)samanft نوشته شده توسط:  شما با ۴۷۰۰ قبول نشدی؟؟؟؟؟چند تا انتخاب کردی مگه؟؟؟دوست من با ۴۴۴۰ قبول شده
شاهرود ، سمنان ، دامغان ، شمال ! مشهد

قبول نشدم زندگیمم بهم ریخته سر این موضوع ، تکمیل ظرفیت چجوریه ؟

من دوستم با ۴۴۷۰ محلات قبول شده،کی دیگشونم با ۴۴۸۰ اشتیان قبول شده،حتما اون شهر ها رو شما نزدید،بد شانسی اوردید،اما تو تکمیل ظرفیت حتما قبولید.نگران نباشید،من خودم رشتم نرم افزار بوده گروه مدییت صنعتی شرکت کردم قبول شدم و میخام مدیریت فن اوری اطلاعات برم ،کسی از این رشته اطلاعاتی داره؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم
با تراز ۸۱۲۶ رتبه یک آوردم
شبکه ارومیه روزانه هم قبول شدم
رفتم ارومیه ثبت نام کردم اما واقعاااااااا دورهههههه!!!!!!!!!!!

الان موندم چه کنم و کجا برم!!!

حتما ارومیه برو، علوم تحقیقات در آی تی بسیار ضعیفه

پیشنهادم اینه به مرکز آزمون پاسداران مراجعه کنید و بگید علوم تحقیقات را به آزاد قزوین برایتان تغییر دهد، و کلاس هاتونو در یک روز پنج شنبه بگیرید و راحت رفت و آمد کنید یا اینکه می توانید خوابگاه بگیرید
دروس ارائه شده و اساتید و امکانات آن را در این تاپیک ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هنوز کلاسی تشکیل نشده که بفهمییم علوم تحقیقات ضعیفه یا قوی چه دوست داشته باشیم چه نه علوم تحقیقات تهران بالاترین دانشگاه آزاد کشوره که با دانشگاهی مثل امیر کبیر و علم و صنعت و... رقابت میکنه و دانشجوهان از بهترینها هستن قزوینم خیلی خوبه اما در مدرک بعد علومه دیگه این تراز بندی خود دانشگاهاس دست ما نیست علوم تحقیقاتیا اکثرا دولتی هم قبول شدن اما علوم تحقیقات تهران از روزانه شهرستان بالاتره تو مصاحبه اینا مصاحبه کننده تو دانشگاه امیر کبیر به دوستم گفته بود متاسفانه دانشگاه تهران باشه براشون بالاتره میبینید که !!منم دلیلشا نمیدونم

دوست عزیز لطفا اطلاعات صحیح در اختیار دیگران قرار دهید
علوم تحقیقات به هیچ عنوان هم رده امیرکبیر یا .. نیست، به گفته وزارت علوم در علوم پایه قوی هست
متاسفانه علوم تحقیقات با ترکیب پردیس ها علوم تحقیقات توانسته رتبه ای کاذب برای خود درست کند و از اونجایی از این ترم پردیس ها از علوم تحقیقات جدا شدند، شاهد کاهش رتبه کاذب این واحد خواهید بود
بروید ببینید که چرا انقدر رئیس واحد علوم تحقیقات از جدا شدن پردیس ها از این واحد ناراحت بوده

حالا کاری به این قضیه ندارم بگم این خوبه این بده،شما باید به رشته و اساتید نگاه کنید و سابقه آن رشته در واحد، ترم تشکیل شده و اساتید و دروس مشخص شده اند و علوم تحقیقات اساتیدش مشخص شدند

برای اطلاع از ارائه دروس به این صفحه بروید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اتفاقا از وقتی پردیسها را زدن تراز علوم افت کرده کاش جدا شن بیا دانشگاه من و شما یه نبرد علمی بریم ببینیم کی درست میگه من یا شما تو درسای کنکور امتحان میدم یا هر سوالی که شما بگی دوست عزیز شریف با علوم یکی نیست در صورتی که قزوینم با علوم یکی نیست به این ترتیبن
شریف>علوم>قزوین موندم بعضیا چرا انقد تعصب بیجا دارن خوبه کنکور دادیم تا برتری دانشگاها و دانشجوها مشخص بشه اما انگار خیلی ها هنوز جا نیفتاده براشون که تراز ۸۰۰۰با ۵۰۰۰ فرقش چیه!!!من عاشق قزوینم اما حاضر نیستم با کسی که ترازش نصفه منه و نصف من زحمت کشیده چه قزوین چه جای دیگه سر کلاس بشینم میدونم خیلیها میگن این حرف درست نیست اما همکلاسیا همدیگه را بالا میبرن من میخوام همکلاسیام بالاتر از من باشن همین

ببخشید ها ولی شما هم دیگه خیلی داری رو درصد ها و تراز ها مانور می دین!!!
خیلی ها هستن که سطح علمی خوبی دارن ولی بهر دلیلی تو کنکور نتیجه دلخواهشونو نیاوردن
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , mk69online
ارسال: #۱۶۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
طبق اطلاعیه سایت ظاهرا ثبت نام ارشد دوشنبه و سه شنبه ۲۴ و ۲۵ است.
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  طبق اطلاعیه سایت ظاهرا ثبت نام ارشد دوشنبه و سه شنبه ۲۴ و ۲۵ است.
کدوم واحدها رو میگی؟قزوین یا علوم تحقیقات تهران؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ

۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ
علوم تحقیقات که زده ۲۹ تا ۳۱ام!
من این سایت رو اصلا باز نمیکنم!
نمیدونم چرا! همض ارور میده!

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ
بعضی واحد ها رو زده که طبق اطلاعیه خود واحد ها که تو سایتشون میزارن ثبت نام میکنن
بقیه نه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۱۶۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
بچه ها من که می خوام این رشته محل های جدید رو بزنم چه جوری می شه ثبت نامم!!؟!
باید واحدی که الان قبول شدم رو برم ثبت نام یا باید منتظر جواب باشم!!؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۶۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۶۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close