زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ق.ظ
بچه ها من آزاد علوم تحقیقات تهران رو قبول شدم و روزانه محقق اردبیلی رو ثبت نام کردم از طرفی شاغلم به نظرتون چه کار کنم خیلی دودلم ؟Huh

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
از مدیران سایت تقاضا دارم مشاوره بدن

۰
۱
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
دیگه به مانشت سر نمی زنم چرا جواب نمیدید

۰
۱
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط hamid_c.)
شرایط و بسنج خودت تصمیم بگیر
اگه برای ادامه تحصیل میخوای بری خارج باید مدرکتو ازاد کنی که همون خرج ازاد میشه وگرنه اگه اردبیل بری از خرج دانشگاه ۶ ۸ میلیون جلو میوفتی
بستگی به این دره خودتم کجایی هستی .. تو اردبیل میری ۲ سال میمونی و میری شهر خودت استاداش ترکی بعضا حرف میزنن به دانشجوهای پسر سخت خونه میدن ( طبق گفته بچه ها )یعنی ازاین ۲ سال یه مدرک برات میمونه
هزینه خونه تهران بیشتره .. ولی محیط برای رشتت مناسب تره .. حوب مدرکش اسما ازاد.. باز به کارتم بستگی داره .. اگه به فکر یاد گیری هستی و میتونی کار برا خودت دست و پا کنی و مشکا مالی نداری به نظرم برو علوم تحقیقات
وگرنه انتخاب کم ریسک تر محقق اردبیلیه

گفتی مدیران جواب یدن من مدیر نیستم اما میدونم نگرانی خیلی .. شرایطتو دقیق تر بگ شب بیشتر بحث کنییم

الان تو پروفایلت دیدم تهرانی هستی کارشناسی هم دانشگاه شمال بودی .. :ی
به نظرم الان بری محقق تا بمونی تهران از نظر مالی (هزینه خوابگاه رفت و امد خوردو خوراک )
این وسط ۴ ۵ میلیون تفاوت ..
اگه وضعیت مالی خوبه اینو بذار کنار در این صورت به نظرم علوم تحقیقات بهتره .. اگه بخوای ادامه تحصیل بدی هم از نظر مالی بهتره هم اینکه باید رو مقاله کار کنی
اگه نه هم میمونی شهر خودت .. شرایط برای ادامه زندگیت بهتره تا اینکه ۲ سال بری جایی که دیگه اونجا نمیری
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
اگه تهران زندگی می کنین به نظرم در هر حال آزاد بهتره. علوم تحقیقات گرچه آزمایشگاه و اینا نداره و محیط پژوهشیش افتضاحه ولی این فرصتو می ده که با هر استادی در هر دانشگاهی که موافقت کنه تز بگیرین.
در مورد محقق اطلاعی ندارم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei , Xilinx , BBumir
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
بچه ها ممنون من ۲ سال سابقه کار توی مرکز تحقیقات مخابرات دارم الان هم روی پروتکل های مخابراتی دارم کار میکنم از نظر هزینه مشکل ندارم ولی برای دکتری داخل شنیدم اساتید دانشگاه آزادیها رو تو مصاحبه رد میکنن از نظر رنک هم دانشگاه علوم تحقیقات ۱۷ محقق اردبیلی ۳۹ هست تعداد مقاله علوم تحقیقات بیشتره وضمنا اردبیل خوابگاه نداد هزینه خوابگاه خودگردانش سالی ۱۱۰۰ برای اطاقهای ۴ نفره شده به نظرتون برم انصراف بدم

۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
بچه ها توروخدا خیلی حیاتیه کمکم کنید بهم بیشتر مشاوره بدید تا قانع شم نرم اردبیل کلاسها دوشنبه شروع میشه //

۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
درامد که داری ...خداروشکر
میتونی تهران بمونی به کارت ادامه بدی فرصتهای شغلی و غیره هم برات بهتره :ِی
به نظرم ادم کارشناسی و باید بره یه جای دور زندگی کردن ویاد بگیره خوش بگذرون و تجربه کسب کنه اما ارشد با اینده گره میخوره اینه کجا باشی مهم ..
رنک شم که بالاتره .. هم خونه با ۴ نفرم نمیخواد بشی .. من مباید راضیت کنم ..با اراکش سبک سنگین کن به نظرم برو علوم تحقیقات منم سال بد سراسری قبول نشدم میام اونحا :یی
خودت بیا محاسن و معایبشو اینجا بنویس شرایطتو بسنجیم
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
مزایای علوم تحقیقات :

۱- تهران بودنش ونزدیکی به محل کارم
۲- اساتید بهتر
۳- شانس نمره تافل وgre بالاتر
بقیه رو نمیدونم

معایبش :
۱- دانشگاه آزاد و دید منفی جامعه به فارغ التحصیل های این دانشگاه (غیر عوام حتی تحصیل کرده ها )
۲-قید آزمون دکتری سراسری رو زدن

مزایای محقق:
۱- روزانه بودن
۲- همکلاسی های با حدود رتبه خودم ۵۰۰-۶۰۰
۳- جو علمی بهتر فقط به خاطر دانشجوهای اکتیوتر (البته توهین به آزاد نشه )شاید هم من اشتباه میکنم
۴- امید وار بودن به دانشگاه های تهران برای دکتری

معایبش :
۱- شهرستان بودن وجاده بد
۲- اساتید بومی
۳- امکانات کم
۴- شاید از دست دادن کارم

خوب من مزایا ومعایبشرو گفتم لطفا همه کمکم کنن تا تصمیم خوبی بگیرم

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط hamid_c.)
اینایی که گفتی جو اکتیو و دانشجوهای خوب و نظر مردم و برا ازادو بذار کنار
منم دانشگاه دولتی بودم این جو اکتیو به چه کارم اومد ؟؟ همه چی بستگی به خودت داره .. همکلاسی ها به کار ادم نمیان بهترین همکلاسی ادم google :ی
نظرم مردم هم اهمیت نداره تو که نمیخوای به خاطر نظر کسایی که خودت میگی اطلاعات پایین دارن ۲ سال بری یه شهر دیگه تا ازت راضی باشن ؟
از نظر علمی تو ازاد باشی تا اردبیل یکیه ..مگه اینکه ازون ادمایی باشی که از خدا خواسته که درس نخونن تا اجبار نباشه سمت کتاب نمیرن
روزانه بودنم مزیت نست .. اگه به پولش میگی باید اونجا خونه بگیری اگه خارج از کشورم بخوای بری برا ادامه باید ۸ تومن بدی مدرکت ازاد شه
۴- امید وار بودن به دانشگاه های تهران برای دکتری
۲-قید آزمون دکتری سراسری رو زدن
این ۲ مورد و دوستایی که اطلاعات بیشتر دارن بگن اما اینجوری نباید باشه ها
یعنی تو ازاد باشی نمیتونی دکترا بخونی؟؟
حالا دوباره مزیتتا نگاه کن و بعضیارو حذف کن

(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ولی این فرصتو می ده که با هر استادی در هر دانشگاهی که موافقت کنه تز بگیرین.
بیشتر تو ضیح میدین چجوریه؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
RE: معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  ..مگه اینکه ازون ادمایی باشی که از خدا خواسته که درس نخونن تا اجبار نباشه سمت کتاب نمیرن

من تا حدودی قانع شدم اما آقا حمید این که گفتی یعنی چی ؟
من امسال با شرایط ۹ ساعت کار در روز با سختی درس خوندم اونم کار برنامه نویسی اما تو محیط کار خدا شاهده با اینکه کارم خوب بود همیشه بین من که دانشگاه غیر انتفاعی بودم با کسی که روزانه خونده بود تبعیض قائل بودن ما نمیتونیم دید مردم رو عوض کنیم ان شالله که سرکار رفتید میبینید که آقایون وخانم ها تو انقلاب فرهنگی وزمان جنگ که کسی دانشگاه نمیرفت درس خوندن وچقدر پز شریف و... رو به امثال ماها میدن که اگه یه تست ساده آی کیو بگیرن غیر آبروریزی چیزی ندارن .من همه اینها رو میفهمم و تصمیم گرفتم به خاطر آرامش خانوادمم شده تهران بمونم Smileمرسی که حوصله به خرج دادید با آرزوی موفقیت شما

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
من علی ام :ی این ایدی دوستمه باش میام همیشه :ِی
منظورم این نیست درس نخونی :ِِِییی
منظورم اینه ازاد چون سخت نمیگیره استادا جدی نیست کار به بچه ها نمیدن بچه ها به حال خودشونو اکثرا میگن چه خوب ما هم نمیخونیم ... اما سراسری یه ذره فشار بت میارن که بخونی یه ذره :ی اما واسه اونی که میره دنبل علاقش مهم نیست خودش پیش میره و از استاد بهر میبره ... دوست من غیرانتفایی میخوند کارشناسی و به جرات میگم یه دکترای کامپیوتر تو بعضی زمینه ها تجربه اونو نداشت ..
شرایط جامعه ام که دیگه ... هیچی نگیم بهتره ...
کار درستی میکنی همون تهران بمون اما حالا که فرصت سفر و از خودت گرفتی تو این ۲ سال یک بیشتر سفر برو :ِی
حالا من یه زحمتی برات دارم .. درصداتو بگو بعد بگو چقد برا ازاد وقت گذاشتی ک قبول شدی؟ بعد اینی که گفتی قید دکترا و بزنی اگه ازاد بری یعنی جی؟Tongue
۰
۱
ارسال: #۱۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط aryaeei.)
درصدهای سراسریم تو مانشت هست اما باز میگم :

زبان ۵/۵۶
ریاضی ۱۶/۶۷
مشترک ۴۱/۰۳
تخصصی معماری ۶/۲۵
تخصصی هوش ۱۰/۴۲

رتبه معماری ۶۳۳ رتبه هوش ۷۵۰

درصدهای آزاد
زبان ۳/۴
ریاضی ۲۵/۶
مشترک ۳۰/۴
تخصصی معماری۳۱/۷
تراز :۷۶۷۴
من همون سراسری که خوندم کفایت کرد چون حجم کارم زیاد بود اصلا به آزاد فکر نمی کردم تو آزمون های پارسه همیشه زیر ۱۵۰ بودم سراسری معدلم که ۱۴/۷۴ بود وضعیتمو عوض کرد
احتمالا به apply فکر میکنم

۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ
معماری کامپیوتر دانشکاه تبریز چطور است

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا
ارسال: #۱۵
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها من آزاد علوم تحقیقات تهران رو قبول شدم و روزانه محقق اردبیلی رو ثبت نام کردم از طرفی شاغلم به نظرتون چه کار کنم خیلی دودلم ؟Huh

توی یکی از پست ها عرض کردین که مخابرات هستین و با توجه به این به احتمال خیلی زیاد دوس داشته باشین شبکه کار کنید،
سه نفر هیئت علمی فناوری اطلاعات که اسمشون تو سایت هستش:
رزومه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اصلن چنگی به دل نمیزنه و خفن کار نیستن!

این یکی

هم اصن چیزی ننشوته! همون بهتر که آزاد بری و خودتو خلاص کنی.

شاد باشی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۲۶۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۰۳۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۲۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۲۲۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۴۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close