زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چی شد که نشد؟

ارسال: #۱۶
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ ب.ظ
RE: چی شد که نشد؟
به قول خودم یا تمام کاراتون رو تعطیل کنید و واسه رتبهٔ خیلی‌ خوب بخونید یا اصلا سراغ ارشد نریدBig Grin
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , SarahArshad , mosavat , ایرسا , firouzi.s
ارسال: #۱۷
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
چی شد که نشد؟
از تابستان پارسال شروع کردم.منابع من فقط کتابهای مقسمی بود.بعضی دروسش اصلا خوب نبود و ادم رو راغب نمیکرد به خوندن.بعضی کتابهاش هم اصلا سئوالات رو خوب پوشش نمیداد.امسال که چندکتاب دیگه رو خریدم متوجه شدم که منبع خوب یعنی چیSad
ازاونجایی که مشغله هام زیادن وپارسال هم چند بار مشکلات ناخواسته پیش اومد وبین درس خوندنم وقفه افتاد انگیزه لازم برای درس خوندن نداشتم و چون مجبور بودم همیشه از بعد از ظهر به بعد درس بخونم خیلی خسته بودم.بااین حال رتبه‌ام بد نبود شاید غیرانتفاعی علوم کامپیوترقبول بشم ولی مطمئنا نمیرم.باید یک بار دیگه درست و حسابی درس بخونم
حالاهم از اول تابستون شروع کردم و با زبان و CLRSدارم پیش میرم تا خدا چی بخواد
من به این حرفهای ناامید کننده ای که دیگران میگن اعتقادی ندارم وروحیه‌ام بالاتر از این حرفهاست.انسان ظرفیتهای بالایی داره که کسانی که هنوز درگیر کار و زندگی نشدن بی اطلاعند.خیلی‌ها رو میشناسم که با وجود متاهل بودن و کارو...تونستن توی درس خوندن موفق باشن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , **sara** , Maryam-X , narges_r , ehsan_nekooee , ronin , hadi_m , - rasool - , انرژی مثبت , Avicenna , Aurora , eagle , Pakzad , Lover Of Science
ارسال: #۱۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط hadi_m.)
چی شد که نشد؟
به نام انکس که افرید تا من نیز بیافرینم .
با ارزوی قبولی طاعات وعبادات همه مشتاقان درگه ش
ایده جالبیه که نگاهی مختصری به پشت سرمان داشته باشیم و در صدد نواقصمان بر بیام .
خب من میتونم بگم تو این یکی دو سال اخیر زندگی من پر از فراز و نشیب بوده و در واقع بعد از کارشناسی و فارغ التحصیلی به دلایل مشکلات مالی هیچ رغبتی بای ادامه تحصیل نداشتم تا اینکه یکی دو واقعه منو بران داشت که ادامه تحصیل بدم . اوایل سال ۸۹ طی یک برنامه از پیش برنامه ریزی شده توسط یکی از دوستاتنم به تهران رفتم و درگیر مسائل نتورک شدم که البته به یاری خدا چندی طول نکشید که خلاصی یافتم اما بسیاری از پلها رو خراب کرده بودم وابروم هم پیش دوست و اشنا رفته بود .
بعد از اون بود که در ازمون استخدای اموزش و پرورش شرکت کردم و با رتبه خوبی هم قبول شدم و تا اوایل مهرم درگیر جزئیات استخدامی بودم اما دست اخر باز....
خیلی ناراحت و داغون بودم چون مشکلات مالی مانع شده بود از دامه تحصیل باز بمونم و با وجودی که همه دوستانم بلافاصله کلاس کنکور ثبت نام کردن ولی من برای خریدن کتابها هم دچار مشکل بودم و مجبور بودم دوره ایی بخرم و به خاطر همین هم سریالی درس میخوندم .
خلاصه با همه اینها عدم اصلی که نتیجه مطلوب رو در کنکور نگرفتم رو هیچ یک از مواردی رو که ذکر کردم نمیدونم و میتونم به اختصار عنوان کنم که:
از انجا که بعضی دورس از جمله نظریه زبانها کامپایلر و مدار رو پاس نکرده بودم به خاطر همین مجبور بودم این دروس رو خودم بخونم از انجا که تصمیم داشتم هوش شرکت کنم به همین خاطر درس مدار زمان زیادی رو ازم گرفت واز انجا که این درس اصولا باید تمرین زیاد حل کرد از حل تمرین غافل شدم و بعد نتونستم از عهده این درس به خوبی بر بیام.
مسئله بعدی این بود که منابع مختلفی رو امتحان میکردم و بیشتر وقتم رو صرف خوندن میکردم تا تست و حل تمرین البته با حل تست مشکل نداشتم اما با زمان حل اون مشل عدیده ایی داشتم و زمان زیادی رو از دست میدادم به خاطر همین هیچ برنامه ریزی روی زمان نداشتم .
با همه این احوالات من از خوندنم ناراضی نیستم وراضی هم هستم اما از انجا که کنکور این چیزا سرش نمیشه و فقط جواب اخریه به همین خاطر ...
بعد ازاعلام نتیجه‌ها باز هم ناراحت شدم اما باز تصمیم رو جزم کردم برای ایستادن و دوباره شروع کردن .اولش به دنبال کسی بودم که با هم بخونیم اما متاسفانه باز هر چه بیشتر گشتم کسی رو نیافتم شاید تمایلی برای خوندن دو نفری نداشتن اما باز منتظر کسی نماندم و گفتم شاید هیچوقت کسی از راه نرسه و و باید رفت چون زندگی و کنکور منتظر کسی نمی مونه.
در اخر ...
نمیدونم شاید دوستانی اینجا باشن که وضعیت مشابه من رو داشته باشن که حتی نتونن از کلاس کنکور بهره ببرن و حتی در خریدن منابع با مشکل مواجه باشن اما دلم میخواد به همه اونها بگم که من باور درم که محدودیت , ضعف نیست و هیچوقت زود انصراف ندن و همیشه توکلشو به خدای بالای سرشون باشه و فقط کافیه تلاششون رو بکنن و بقیه رو بسپارن به خدا.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , SarahArshad , ملیکا , - rasool - , انرژی مثبت , Aurora , Pakzad , Mahbanoo313 , marzieh , prr121
ارسال: #۱۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  به نام انکس که افرید تا من نیز بیافرینم .
با ارزوی قبولی طاعات وعبادات همه مشتاقان درگه ش
ایده جالبیه که نگاهی مختصری به پشت سرمان داشته باشیم و در صدد نواقصمان بر بیام .
خب من میتونم بگم تو این یکی دو سال اخیر زندگی من پر از فراز و نشیب بوده و در واقع بعد از کارشناسی و فارغ التحصیلی به دلایل مشکلات مالی هیچ رغبتی بای ادامه تحصیل نداشتم تا اینکه یکی دو واقعه منو بران داشت که ادامه تحصیل بدم . اوایل سال ۸۹ طی یک برنامه از پیش برنامه ریزی شده توسط یکی از دوستاتنم به تهران رفتم و درگیر مسائل نتورک شدم که البته به یاری خدا چندی طول نکشید که خلاصی یافتم اما بسیاری از پلها رو خراب کرده بودم وابروم هم پیش دوست و اشنا رفته بود .
بعد از اون بود که در ازمون استخدای اموزش و پرورش شرکت کردم و با رتبه خوبی هم قبول شدم و تا اوایل مهرم درگیر جزئیات استخدامی بودم اما دست اخر باز....
خیلی ناراحت و داغون بودم چون مشکلات مالی مانع شده بود از دامه تحصیل باز بمونم و با وجودی که همه دوستانم بلافاصله کلاس کنکور ثبت نام کردن ولی من برای خریدن کتابها هم دچار مشکل بودم و مجبور بودم دوره ایی بخرم و به خاطر همین هم سریالی درس میخوندم .
خلاصه با همه اینها عدم اصلی که نتیجه مطلوب رو در کنکور نگرفتم رو هیچ یک از مواردی رو که ذکر کردم نمیدونم و میتونم به اختصار عنوان کنم که:
از انجا که بعضی دورس از جمله نظریه زبانها کامپایلر و مدار رو پاس نکرده بودم به خاطر همین مجبور بودم این دروس رو خودم بخونم از انجا که تصمیم داشتم هوش شرکت کنم به همین خاطر درس مدار زمان زیادی رو ازم گرفت واز انجا که این درس اصولا باید تمرین زیاد حل کرد از حل تمرین غافل شدم و بعد نتونستم از عهده این درس به خوبی بر بیام.
مسئله بعدی این بود که منابع مختلفی رو امتحان میکردم و بیشتر وقتم رو صرف خوندن میکردم تا تست و حل تمرین البته با حل تست مشکل نداشتم اما با زمان حل اون مشل عدیده ایی داشتم و زمان زیادی رو از دست میدادم به خاطر همین هیچ برنامه ریزی روی زمان نداشتم .
با همه این احوالات من از خوندنم ناراضی نیستم وراضی هم هستم اما از انجا که کنکور این چیزا سرش نمیشه و فقط جواب اخریه به همین خاطر ...
بعد ازاعلام نتیجه‌ها باز هم ناراحت شدم اما باز تصمیم رو جزم کردم برای ایستادن و دوباره شروع کردن .اولش به دنبال کسی بودم که با هم بخونیم اما متاسفانه باز هر چه بیشتر گشتم کسی رو نیافتم شاید تمایلی برای خوندن دو نفری نداشتن اما باز منتظر کسی نماندم و گفتم شاید هیچوقت کسی از راه نرسه و و باید رفت چون زندگی و کنکور منتظر کسی نمی مونه.
در اخر ...
نمیدونم شاید دوستانی اینجا باشن که وضعیت مشابه من رو داشته باشن که حتی نتونن از کلاس کنکور بهره ببرن و حتی در خریدن منابع با مشکل مواجه باشن اما دلم میخواد به همه اونها بگم که من باور درم که محدودیت , ضعف نیست و هیچوقت زود انصراف ندن و همیشه توکلشو به خدای بالای سرشون باشه و فقط کافیه تلاششون رو بکنن و بقیه رو بسپارن به خدا.
سلام دوست عزیز.
من چند تا کتاب مهندسی کامپیوتر دارم.اگه بخای واست پست می کنم.
به این آدرس میل بزنید:
ali.tootifooroti@yahoo.com
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , hadi_m , sahar_engineer , marzieh , ملیکا , prr121
ارسال: #۲۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  به نام انکس که افرید تا من نیز بیافرینم .
با ارزوی قبولی طاعات وعبادات همه مشتاقان ...

سلام ظاهراً بچه شیرازی‌، می تونم ببینمت و چند تا کتاب و جزوه بهت قرض بدم بهم یا پ.خ بده یا ایمیل( توی پروفایلم هست)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , hadi_m , sahar_engineer
ارسال: #۲۱
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ق.ظ
چی شد که نشد؟
من پارسال همش دنبال کتاب منبع و فکر اینکه وقتم کمه نمیرسم و استرس و ..... نگذاشت

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۲
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ
چی شد که نشد؟
بنظرم بچه هایی که مثلا دوست داشتن رتبشون دو رقمی بشه و به هر دلیلی موفق نشدن اینجا باید بیشتر خطاهاشون رو بگن تا بقول سارا خانم آدم رو گاز بگیره Big Grin
وگرنه بنظر من اینکه مشکلات شخصی یه نفر باعث بشه یه نفر کنکورشو خراب کنه خیلی نمی تونه به افرادی که امسال کنکور دارن کمک کنه.
مثلا یه نفر باید بگه من دوتا سوال سخت دیدم به این خاطر کنکورم خراب شد یا مثلا بگه فلان منبع رو خوندم و خوب نبود ولی سال بعد فلان منبع رو خوندم و باعث شد توی اون درس قوی بشم.به این خاطر میگم کسایی که رتبه‌ی قوی آوردن باید اینجا رو گرم کنن.
من خودم امسال به صورت آزمایشی شرکت کرده بودم . روز اول حدودا ۲۵ تا سوال رو جواب دادم روز دوم هم چون واسه معماری شرکت کرده بودم و دروس تخصصی رو ترم آخر با هم همنیاز کرده بودم هیچی نتونستم بزنم و پاسخنامه رو سفید تحویل دادم.مدار الکتریکی که اصلا یادم نبود ۳تا درس VLSI و دیجیتال و انتقال رو هم هنوز پاس نکرده بودم .
اما از تست های که روز اول کنکور زدم فکر کنم ۱ دونه مدار منطقی اشتباه شده بود.
زبان ۵۰ % زدم.که این ۵۰% رو اینطور زدم که فقط درک مطلبا رو که ۵۰% سوالات زبان هست رو زدم.سوالات اول که مربوط به دایره لغت بود رو نمیتونستم بزنم فقط به این خاطر که معنای گزینه‌ها رو نمیدونستم وگرنه خود سوال رو فهمیده بودم و حتی کلمه های مناسب واسه اون سوال بلد بودم: -))) . یه سری سوال هم مربوط به قواعد فعل و زمان و اینجور چیزا بود که توی دبیرستان خوندیم و من یادم نبود که امسال حتما هم لغت میخونم هم قواعد رو.
از ریاضی‌ها چیزی یادم نبود فقط چون وقت اضافه داشتم تست آخر ریاضی رو زدم و الکی الکی درصد ریاضیم شد ۵ درصد.سوالات ریاضی به نظرم سخت نبود (به جز گسسته که یه خورده درسش بده) و بنظرم با یه دور خوندن میشه درصد خوبی ریاضی زد.به نظر من واسه ریاضی مهندسی باید به جز حفظ کردن فرمول یه خورده هم روی مفهوم فرمول و اثباتش تمرکز کرد.
از دروس مشترک هم سوالات ساختمان داده خیلی سخت بود.حالا وقتی سوالات رو میخوندم میذاشتم به حساب نخوندنم ولی بعضی سوالات جوری بود که احساس میکردم تا ساختمان داده پاس نکردم Big Grin . واسه این درس باید حتما مفهومی بخونیم تا بتونیم سوالات رو حل کنیم.کتاب پارسه یا CLRS به نظرم خوبه.
به نظر من مدار منطقی هم سخت بود چون با وجود آسون بودنش من یه سوال دیدم که خیلی سخت بود.
سیستم عامل هم نامردی اورده بودن.یعنی سخت نبود ولی ۵تا سوالش به اندازه‌ی یه امتحان ۲/۵ ساعته وقت میخواست.که من تا اینجا فقط منطقی زده بودم.
معماری هم همین طور. من با پاس کردن مانو فکر میکردم معماری رو خوب فهمیدم ولی سوالات کنکور رو فقط میفهمیدم و هیچ نظری نمیتونسنم راجع به اونا بدم به نظرم باید بخش هایی از پترسون رو با همون کتاب پوران خط به خط خوند.
و اما نظریه .من این درس رو با دکتر صادق زاده پاس کردم اونم خط به خط به ما درس داد.و تمرین های کلاسی هم داشتیم که می بایست حتما حل میکردیم من نخونده ۳تا تست نظریه رو درست زدم. به نظر من یه خلاصه درس و حل تمرینای کتاب کافیه !
درصد مشترک هام حدودا ۱۲% شد ولی خب رتبم ۴۰۰۰ شد و اصلا مجاز نشدم.انتظار مجاز شدن هم نداشتم.
به نظرم مانشت خیلی کمک میکنه به داوطلبا.مثمر ثمر ترین بخش مانشت مصاحبه های افراد موفق هست که خیلی خیلی مفیده.ولی بعضی جاها هم خیلی بزرگ نمایی میشه مثلا من زبان رو نخونده ۵۰ زدم درحالی که خیلی‌ها همین ۵۰ رو نمیزنن و یه جوری آدم رو از زبان نا امید میکنن ...اینگار که زبان فیزیکه هسته ایه.
الان جو یه جوریه که من دید درستی نسبت به تواناییم توی دروس مشترک و ریاضی ندارم و نمی تونم هم به حرفایی که اینجا زده میشه اعتماد کنم. کسی رو ندیدم که خیلی دیده درستی بده. مثلا توی بعضی مصاحبه‌ها خوندم که طرف گفته من زبانم از بچگی خوب بود ولی وقتی درصد زبانش رو میبینم ،میبینم همش ۲۰-۳۰ درصد زبان زده.خب اگه من خودم شرکت نکرده بودم شاید توی این شرایط فکر میکردم چقدر زبان کنکور سخت هست که مثلا نفرات اول دو سال اخیر معماری یا صفر زدن یا ۲۷ درصد !!!
کاش یخورده زرنگ تر‌ها میتونستن بهتر برای درصدهاشون توضیح بدن که مثلا برای همین ۲۰-۳۰ درصد ریاضی یا مشترک چند روز و چه مقدار زحمت کشیدن.یا اگه کاستی داشتن بخاطر چی بوده ؟؟!! خب اینجای جای خوبی برای بیان این مطالب هست امیدوارم رتبه های برتر اینجا رو با محتوا‌تر از این چیزی که هست بکنند !!!
با تشکر از ایده‌ی تشکیل دهنده و مدیر این قسمت: -)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , euruse , firouzi.s , SarahArshad , انرژی مثبت , Avicenna , Aurora , Engineer
ارسال: #۲۳
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ...چند وقت پیش امتحانات دکتر قدسی رو نگاه میکردم . فکر کنم در بالای امتحان الگوریتم سال ۸۸ جمله جالبی نوشته بودیادم نیست از کی بود ولی برای من جالب بود
"آنهایی که گذشته را بیاد نمی سپارند محکوم به تکرار بیهوده آن هستند"
این پستم یه کم بی ربطه!
جدای از مفهوم کلی این جمله دکتر قدسی،به نظر میاد اشاره جمله تا حدودی(با توجه به اینکه امتحان الگوریتم بوده) به تفاوت الگوریتم های داینامیک با الگوریتم هایی مانند تقسیم وحل هستش که الگوریتم های داینامیک گذشته رو بخاطر میسپارن ولی سایر الگوریتم‌ها خیلی وقتا مجبور به دوباره کاری هستن وکار گذشته رو عینا تکرار میکنن
ببخشید نتونستم اینو نگم!
به بحثتون ادامه بدین

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , alime , banafsheh68
ارسال: #۲۴
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
چی شد که نشد؟
من سال کنکور قبلی رو خیلی بد دادم .
۱/ حدود ۱۰ تا کتاب منبع فقط برای ساختمان داده خونده بودم .
۲/دوتا کتاب منبع واس منطقی + راهیان + پوران
۳/ معماری مانو و پترسون + پوران و راهیان و مقسمی
و الخ ...
سر کنکور خیلی اضطراب داشتم مشکل این بود که تا دقیقه‌ی دم کنکور داشتم می خوندم! ناهارم نخوردم شبش نخوابیده بودم . سر همین سر کنکور اول تستای مشترکو زدم به نظرم خودم خیلی عالی زدم در حد ۷۰ درصد ولی بعدا دیدم که عالی نزده بودم! بعد به ریاضی که رسیدم چشمام داشت سیاهی می رفت روی برگه دستم می لرزید. سر تخصصی‌ها هم که اضطرابم بیشتر شد.

امسال هم دانشجوی آزاد بودم و هم دم کنکور کلی امتحان سخت داشتم . فقط چند تا کتاب تست زدم از دو ماه مونده به کنکور. کتابای مهمو . دروس تخصصی هم اصلا نخوندم . ولی سر کنکور خیلی راحت و بدون استرس رفتم سر جلسه . دروس تخصصی هم کلا صفر زدم! ولی نتیجه بد نشد خدا رو شکر .

نتیجه‌ی اخلاقی‌: استرس نگیرین تو رو خدا!
آهان یه اتفاق دیگه‌ام افتاده بود اون سال . از دو سه ماه مونده به کنکور هر روز می رفتم کتابخونه‌ی شبانه روزی . برای اینکه بیدار بمونم قهوه و کافی میکس می خوردم هی . باعث شد که سیستم اعصابم کلا به هم بریزه .
موز و قهوه کمتر بخورین نزدیک کنکور .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mat , erkin , ملیکا , aatwo , Fardad-A , Anahita.R , SarahArshad , - rasool - , Mohammad-A , Maryam-X , marzieh , Avicenna , Aurora , Parva , Mahbanoo313 , arashmobileboy , banafsheh68 , prr121
ارسال: #۲۵
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ق.ظ
چی شد که نشد؟
به Bache Mosbat‌: مشخصه خیلی باهوش و مصمم و با اراده و ریسک پذیر هستید ... که هم برای امتحان های ارشد خوندید و هم کنکور ... و رتبه خوبی آوردید.

ممنون از بیان تجربیاتتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Bache Mosbat , Xilinx
ارسال: #۲۶
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چی شد که نشد؟
نمی گم واسه کنکور تمام کتابها رو خونده بودم و واسه همه کتابای مرجع رو خونده وبدم و تست زده بودم(اینا مربوط به سال قبل از قبولیمه Big Grin) ولی قبل از کنکور تعدادی از کتابام مونده بود.اشتباهم این بود که بجای این که اونچه رو که خونده بوم مرور کنم رفتم سراغ درسایی که نخونده بودم . سر جلسه سوالا رو که می خوندم می دونستم به چی مربوطه نمونه سوالشم حل کردم کجای کتابه ولی یا این که یه فرمول یا نکته کوچیم رو یادم نمی اومد یا این که تهش به جواب نمی رسیدم.
--------------------
سال بعد هم با این که همه درسا رو نخونده بودم(کلا نمی دونم این چه جور کنکوریه که من میدم Big Grin نشد یه کنکور بدیم همه درسا رو خونده باشیم Big Grin )ولی همه اونچه رو که خوندم مرور کردم .البته خدا رو شکر استرس کنکور ندارم حالا چه خونده باشم جه نخونده باشم Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Anahita.R , SarahArshad , mat , Xilinx , alime , - rasool - , l.sh , Avicenna , Aurora , Mahbanoo313
ارسال: #۲۷
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ق.ظ
چی شد که نشد؟
سلام ۲ سال واسه کنکور خوندم هر دو سال از آبان شروع کردم... و در طول دوره خوندن هیچ وقت تصور موفقیت و نکردم در حالی که مطمئنم از دوستم که رتبه اش ۲ رقمی شد بیشتر خوندم و بیشتر سوال حل کردم.. چون با هم تو کتابخونه می خوندیمم Smile ... سال اول خوب نرسیدم بخونم .. اما سال دوم واقعا کامل خونده بودم .. روزای آخر نزدیک به کنکور حس می کردم بقیه انگار یه نیروی درونی دارند که من ندارم ... اونا با اینکه لیسانسشون نه دانشجوی خیلی موفقی بودن نه خیلی رتبه هاشون خوب بود از خودشون انتظار قبولی تو جاهای خیلی خوبو داشتن .. در حالی که من زیاد به این مساله فکر نمی کردم.. که اگه نشد غصشو نخورم...Smile) ولی حالا می فهمم که فکر کردن به موفقیت و تلاش در جهت اون و اینکه خودتو در حالی که قله رو فتح کردی تصور کنی‌، خیلی به آدم انگیزه می ده... فکر کنم همون نیروی درونیه باشه Smile) امیدوارم هممون امسال موفق بشیم Smile)

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , narges_r , Donna , Xilinx , Avicenna , e_saeid , Pakzad , Mahbanoo313 , prr121 , Engineer
ارسال: #۲۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
دلایل قبول نشدن
قبول نشدم چون؟...

رتبه ام خوب نشد چون؟...

این کتاب به درد نمیخورد چون...

لطفا جهت کمک به دوستان به این سوالات پاسخ بدهید

متشکریمSmile

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , rozh66 , sajad_8900
ارسال: #۲۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
دلایل قبول نشدن
قبول نشدم چون؟...
راه صحیح رو نرفتم
تلاش اشتباه داشتم که به هیچ دردی نمیخوره
استرس داشتم که باعث شد سر جلسه خراب کنم
و یه عالمه دلیل دیگه
...

رتبه ام خوب نشد چون؟...
دقیقا ً با سوأل بالا یه جواب دارن
(کسی قبل نشه یعنی رتبه ی خوبی هم نیاورده)

این کتاب به درد نمیخورد چون...
مطالب مفیدی نداره و الکی وقت آدم رو حدر میره (اصولا ً ۹۹% کتابا ارزش یه بار خوندن رو دارن)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
دلایل قبول نشدن
راه اشتباه شما؟

قبول نشدن با رتبه فرق داره

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۹ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کتابهای استفاده نشده کنکور کامپیوتر و IT - با ۴۰٪ تخفیف mbsco ۰ ۱,۵۰۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mbsco
  حذف نشدن شاخه ای در هرس آلفا بتا Hopegod ۶ ۳,۱۰۸ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  پریدن کدهای برنامه اجرا نشدنبرنامه + سی شارپ mozhgan-ahmadi ۰ ۱,۵۴۰ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mozhgan-ahmadi
  فروش کتابهای استفاده نشده تا ۳۰٪ تخفیف mbsco ۰ ۱,۳۷۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mbsco
  انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ NarimanN2 ۳ ۳,۶۳۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MIF
  ارسال نشدن کتاب توسط موسسه پوران پژوهش سیدرضا بازیار ۵ ۴۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  تعداد جملات تعریف نشده در یک جمع کننده BCD peace2013 ۱ ۱,۹۰۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: alidata
  مشکل باز نشدن عکسهای کامپیوتر zahra888 ۲ ۳,۲۶۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close