زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۱ آی تی و ۱۲ شبکه

ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
اول از هر چیز ببخشید که یکم دیر شد 

مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
حمید محمودی، متولد ۷۰ ، اهل سنندج Smile
رتبه ۱۱ گرایش آی تی و تجارت
رتبه ۱۲ گرایش شبکه و امنیت.

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

کارشناسی پیوسته، رشته IT ، ترم هشتم. Smile

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

تقریبا شناختی نداشتم بعد کنکور ( شاید الانم نداشته باشم Big Grin ). همینطوری الکی انتخاب رشته میکردم . دوست داشتم برق قبول شم ( اصولا هم باید قبول می شدم با اون رتبه !!! ). ولی خوب شد که برق قبول نشدم Big Grin کم کم علاقه پیدا کردم به رشته م.

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

دانشگاه تبریز

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

از دانشجوهای درس نخون بودم. بیشتر مطالعه ام غیر درسی بود Big Grin
اوایل که فقط می خواستم پاس کنم درس ها رو، یه چند ترم که گذشت اونایی که علاقه داشتم رو خوب می خوندم بقیه درس ها رو شب امتحان.

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟

از همون اول به فکر ادامه تحصیل بودم، حتی قبل از دانشگاه.!!!!
منتهی زیاد به فکر معدل نبودم!!! می گفتم که کنکور ارشد جبران می کنم.

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

کلا علاقه م به شبکه بیشتر بود،
منتهی چون معماری و مدیریت ظریب ۱ بودن و مدیریت خیلی آسون بود، گذاشته بودم که آخرا دوتاشونم بخونم ولی متاسفانه وقت کم آوردم و فقط دو فصل معماری خوندم که اونم کاش نمی خوندم !!!! ( کلا ۲ تا سوال معماری زدم یکی که غلط بود اون یکی که صددرصد درست زده بودم، و سوال تکراری کنکور بود، سازمان سنجش گزینه اشتباه رو زده بود توو کلید اولیه، منم نمی دونم چی شد که اعتراض نکردم و گفتم حتما اصلاح می کنن.!!! از شانس ما اصلاح نشد و درصد ما هم از مثبت ۶ درصد، شد منفی ۶ درصدBig Grin).

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

رشته اصلی م که آی تی بود، کامپیوتر هم تفریحی شرکت کردم.
آی تی :
زبان ........... ۵۱/۱۱
مشترک...... ۴۲/۲۲
مدیریت...... سفید Big Grin
تخصصی ..... ۷۹/۶۳
معماری ..... ۶/۰۶- Big Grin

کنکور کامپیوتر هم تفریحی رفتم، کلا هم خوابم میومد، فک کنم یه ساعت هم خوابیدم سر دفترچه عمومی :دی
تخصصی هم یه ساعت نگذشته بود که تموم کردم :دی
زبان .... ۱۵/۵۶
ریاضیات .... ۱۸/۷۵
مشترک .... ۲۰/۵۱
تخصصی معماری .... ۱۰/۴۲
تخصصی هوش .... ۶/۲۵
تخصصی نرم افزار .... ۲۴/۴۴

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

والا شاید ایراد از دانشگاه ما بوده یا کلا کنکور آی تی ذاتش ایجوری باشه؛ کلا درس خوندن دانشگاه با کنکور متفاوته!!!!
یعنی من که شروع کردم برا کنکور بخونم تقریبا از صفر شروع کردم :دی
برا همین هم به دوستانی که می خوان کنکور آی تی بدن توصیه می کنم که اصلا نگران این نباشن که سطحشون پایینه یا دانشگاهشون خوب نیست.

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

من از تابستون ترم ۶ شروع کردم. ولی نمی خواستم تابستون زیاد به خودم فشار بیارم. فقط می خواستم که استارت خوندن رو زده باشم و کلیات کنکور و روش مطالعه خودم و منابع دستم بیاد و بیشتر هم به این خاطر بود که از درس خوندن دور نباشم. تا پاییز که می خواستم برنامه ریزی کنم کارم راحت تر باشه.
کلا تابستون هم زیاد درس نخوندم، مهر هم همینطور کم می خوندم حتی می خواستم بیخیال شم دیگه چون درسا زیاد بودن و من هم نمیتونستم خوب بخونم. وسطای آبان بود که مصمم شدم خوب بخونم و خوب برنامه ریزی کردم. ولی خیلی از برنامه م عقب میافتادم حتی پیش میومد که چند روزی اصلا درس نمی خوندم.
در کل تعداد ساعات مطالعه م زیاد نبود ولی درسارو خوب می خوندم و از روش خوندن خودم راضی بودم

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

در کل روش خوندنم ثابت بود، فقط سرعت خوندنم کم و زیاد می شد که اونم درجه پیچیدگی مباحث ایجاب می کرد. آخرا کلا سرعتمو خیلی بیشتر کردم که برسم تموم کنم درسارو چون خیلی از برنامه خودم عقب بودم حتی تا روز قبل کنکور هم نرسیدم برنامه م رو تموم کنم :دی
کلا ذات برنامه ریزی اینجوریه. کمتر کسی پیدا بشه که بتونه برنامه ریزیشو کامل انجام بده : Smile

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

اصولا هم باید اینجوری باشه ولی من عادت دارم که یا درسی رو نمی خونم یا اگه شروع کنم بخونم، خوب می خونمش. یعنی درسایی که می خوندم فرق نمی ذاشتم بین نحوه خوندنشون. ولی ذاتا درسا با هم فرق دارن و بعضیا بیشتر وقت می خوان بعضیا کمتر.
کلا من درسایی که زیاد تسلط نداشتم روشون به این خاطر بود که نتونسته بودم تمومشون کنم و اینطور نبود که خوب نخونده باشم و تا جایی که خونده بودم تسلط داشتم.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

خیر ، تقریبا اینجوری نبود، فقط بعضی درسا یا بعضی قسمت ها رو به دلیل وقت کم حذف کرده بودم، ولی اونایی که میخوندم رو سعی می کردم یه جوری بخونم که مسلط بشم رو مباحث و جایی ضعف نداشته باشم.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

بله صددرصد باید از قبل منابع رو انتخاب کرد.
من خودم برنامه ریزیم رو منابع بود .
حتما هم باید منابع رو درست انتخاب کرد، پیشنهاد میکنم که رو انتخاب منابع خیلی دقت کرده و پرس و جو کرد. حتی انتخاب منبع می تونه سلیقه ای هم باشه ( مثلا یکی نگارش یه منبع یا درسنامه یه منبع که همه توصیه میکنن رو دوست نداشته باشه و نتونه اونو بخونه ). پس رو انتخاب منبع خیلی باید وقت گذاشت.
من خودم منابعم رو از ترم ۶ انتخاب کرده بودم و میدونستم چی باید بخونم و فقط دو سه تا از درسا چون خوب تحقیق نکرده بودم واسه منبعشون خیلی بهم لطمه زدند و مجبور شدم منبعمو عوض کنم و خیلی وقتمو گرفت.
برا هر درس هم توصیه می کنم که فقط یه منبع رو انتخاب کرده و فقط اونو خوب خوند.
بازم تاکید میکنم که فقط یه منبع رو باید خوب خوند و همون کفایت میکنه اگه خوب خونده باشی :دی
خوندن خود من براساس منابعی بود که انتخاب کرده بودم و هدفم این بود منابعی که برا هر درس انتخاب کرده بودم رو تا روز قبل کنکور تموم کنم، که بعضیا تموم نشد !!! Smile

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

فقط خوندن کتاب، اصلا ویس و فیلم نداشتم من :دی

زبان : از قبل زبانم خوب بود و هیچی نخوندم برا کنکور.
تمرکزم رو متن و گرامر بود چون لغت ها زیاد یادم نمونده بود.
گسسته : پارسه.
ساختمان داده : من مقسمی خوندم و راضی نبودم، هفته های آخر پوران پژوهش رو دیدم خیلی بهتر بود.
توصیه من پوران پژوهشه.
طراحی الگوریتم : منبع من کتاب دکتر سید ناصر رضوی، انتشارات سپاهان بود. خیلی عالیه کتابش حتی برا ساختمان داده هم کمک میکنه چون مباحث ۲ درس مرتبطن با هم. من چون وقت کم آوردم فقط چند فصل اولشو خوندم و حذف کردم بقیه رو. ولی فقط این کتابو توصیه می کنم.

شبکه : من پارسه خوندم ولی اصلا جوابگو نیست. خودم هم نمیدونم چه کتابی معرفی کنم به دوستام: دی
مگه اینکه پارسه کتابشو عوض کرده باشه. چون تا ۹۲ کتابش به این صورت بود که دو لایه فیزیکال و دیتا لینک رو خوب توضیح داده بود و لایه های نتوورک و ترنسپورت رو خوب درس نداده بود و خیلی بد گفته بود سوالای کنکور هم فقط از دو لایه نتوورک و ترنسپورت میاد !!!!

نرم افزار: اول پوران پژوهش خوندم. اصلن خوب نبود. هفته های آخر مقسمی رو خوندم خیلی بهتر بود.
توصیه من مقسمیه.

سیستم عامل: پارسه

هوش مصنوعی : راسل و نورویک ترجمه هشام فیلی انتشارات نصیر.

پایگاه داده : مدرسان شریف

مدیریت: وقت نکردم بخونم من. ولی منبعش مبانی مدیریت رابینز.

معماری : کلا ۲ فصل از پوران پژوهش خوندم و به لطف سازمان سنجش درصدمون منفی ۶ شد. Big Grin
منبعش همون پوران پژوهش رو توصیه می کنم.

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

من مرجع نخوندم اصلا ( بجز هوش مصنوعی که اونم بیشتر شبیه کتاب کنکوره).
تابستون سه چهار فصل از گریمالدی رو برا گسسته خوندم ولی هیچ فایده ای نداشت. پارسه بهتره برا کنکور.

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

درکل من خوندن کتاب رو بیشتر از جزوه دوست دارم. ولی فقط یکیشو می خوندم یا جزوه یا کتاب Big Grin
دوران کارشناسی زیاد درسخون نبودم من. و فقط بعضی درسا که دوست داشتمو خوب میخوندم Smile

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

از قبل زبانم خوب بود من.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

ریاضی نداریم ما :دی

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

مطالعه من به این صورت بود که درسا رو بین ۳ روز تقسیم می کردم. مثلا برا روز اول، سه چهار درس رو به نسبت سختی و راحت بودن انتخاب میکردم و اون روز اون درسا رو میخوندم. فرداش چند درس دیگه. پس فرداش بقیه درسا . و این سیکل ۳ روزه رو ادامه میدادم.
ولی ساعات خوندن درسا فرق میکرد بعضیا بیشتر وقت میذاشتم بعضیا کمتر.
درکل مرور کردن درسا خیلی مهم تره و باید بیشتر از خوندن روی مرور وقت گذاشت.
من قبل از اینکه مبحث جدید رو شروع کنم کل مباحث قبلی رو مرور میکردم . هرچند که خیلی وقت گیر و کسل کننده بنظر میاد ولی لازمه. برا همین هم سرعت خوندن من خیلی کمتر از بقیه دوستام بود.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

تنها ، قرائت خونه مطالعه میکردم.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

کلا از برنامه خودم عقب بودم. اون یه هفته که کنکور عقب افتاد خیلی بهم کمک کرد.
سرعتم نسبت به بقیه دوستام و آزمونا پایین تر بود. ولی مهم نبود برام و فقط میخاستم تا قبل از کنکور درسا رو به اون صورت که توو سوال قبلی گفتم تموم کنم. چون از نحوه خوندن خودم راضی بودم.

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

من چون ساعات مطالعه م کم بود. خیلی وقت کم آوردم. در نهایت مجبور شدم بیشتر قسمتهای طراحی الگوریتم و معماری کامپیوتر و کل مدیریت رو حذف کنم.
ولی حذف کردن درس یا مبحث در کل اشتباه است.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

معماری و مدیریت گرایش ها رو جدا میکنن که منم گذاشته بودم اگه وقت شد هفته های آخر دوتاشو بخونم چون ظریب ۱ هستن ( مدیریت هم زیاد وقتگیر نبود ظاهرا) .
به شبکه بیشتر علاقه داشتم و میخواستم اگه وقت کم بود فقط معماری رو بخونم . ولی متاسفانه وقت کم آوردم و هیچکومو نخوندم بجز دو سه فصل معماری.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

بله اصلا سرعت مطالعه من یکنواخت نبود. حتی پیش میومد که چند روز مطالعه نداشته باشم.
احساس ناامیدی هم به خاطر حجم زیاد درس ها و وقت کم آوردن طبیعی بود. حتی پیش میومد که کلا میخاستم بذارم کنار کنکور رو . ولی چون نمی خاستم زحماتم بی نتیجه باشه، گفتم تا روز آخر تا هرکجا که رسیدم می خونم، هرچه پیش آید خوش آید چون تلاش خودمو کرده بودم.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

خیر کلاس نرفتم من.

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

من پارسه شرکت کرده بودم، کاملا هم پشیمون بودم چون نه با برنامه اون جلو میرفتم نه آزموناشو قبول داشتم.
هیچ فایده ای هم نداشت. حتی اکثر سوالاشو هم جواب نمیدادم چون خیلی با سوالای کنکور فرق داشت به نظر من.

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

من همونطور که توو سوالای قبلی گفتم مرور کردنم همزمان با درس خوندن بود. و فقط هدفم تموم کردن درسا بود.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

مشکل من این بود که اصلن کنکورای قبلی رو یجا جواب نداده بودم و درصد بگیرم (هر فصل رو که میخوندم تستهای کنکور که آخرش بود رو جواب میدادم، ولی اینکه کنکور یه سال رو یجا بزنم نه !!! ) ، آزمون پارسه رو هم قبول نداشتم و اکثرا فقط زبانشو جواب میدادم برا تمرین !!! واسه همین هم اصلن روحیه ام خوب نبود و نمیدونستم در چه سطحی هستم. تا اینکه روز قبل کنکور سوالای سال ۹۲ رو زدم و دیدم درصدهام خیلی بیشتر از نفرات برتر پارساله. خیلی بیشتر ها !!!! کلی روحیه گرفتم و تازه فهمیدم که من چقدر خوب خوندم.
گفتم فردا میرم رتبه یک میشمBig Grin
ولی یک نشدم دیگه Smile!!!!

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
بله این حس طبیعیه چون بعضی درسا سوالاشون خیلی سخت میشه بعضیا هم کلا سوال سخت ندارن اگه خوب خونده باشی Smile

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

بله، اول از دروس مشترک شروع کردم یه ساعت گذشته بود سوالا یه جوری بودن برام، نمیتونستم جواب بدم!!! میخواستم بیام بیرون که یه آن به خودم اومدم و یکم استراحت کردم، رفتم روو دروس تخصصی . اونو خیلی خوب زدم . خیلی روحیه گرفتم و اومدم پنج تا گرامر زبان رو هم زدم و کامل روحیه ام خوب شد و دوباره رفتم سر سوالای مشترک، این سری خیلی بهتر جواب میدادم. و همینطور بقیه سوالا Smile

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

از قبل تصمیم داشتم اول مشترک بعد تخصصی و بعدش زبان و آخرسر هم معماری رو بزنم Smile ولی اینجوری نشد دیگه !!!
کلا شرایط جلسه کنکور فرق میکنه!!!! و باید خیلی حواس آدم جم باشه.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

به جنگش میرفتم !!!! :دی

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

نه ، وقت کم نیاوردم چون مدیریت رو حذف کرده بودم و معماری هم کلا دوتا سوالو زدم. چند بار هم چک کردم پاسخنامه و دفترچه رو که اشتباه وارد نکرده باشم جوابارو .
فک نکنم کسی وقت کم بیاره کنکور آی تی!!!

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

بعد کنکور سوالا رو از سایت سنجش گرفتم و گزینه هایی که زده بودمو یادداشت کردم تا بعدا که کلید میاد فراموش نکنم چی زدم سر جلسه. درصدهام توو کارنامه تغییر چندانی نکرده بودن و تقریبا همونا بودن فقط انتظار داشتم که معماری رو اصلاح کنه سازمان سنجش که متاسفانه شانس نداشتیم ما!!! و همون جواب اشتباه رو زده بودن توو پاسخ نهایی هم.
به یک تا بیست فکر می کردم !!! شدم ۱۱ . Smile

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل
فک کنم توو سوالای قبلی جواب داده باشم!!!!
ولی بازم میگم برا من بیشتر نحوه درس خوندن و شرایط سر کنکور تاثیرگذار بود.

-- مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

-- مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

با دوستام که هم اتاقی بودیم(البته ۲ تا اتاق Smile ) تصمیم گرفته بودیم که کنکور ارشد رو خوب بخونیم و همه سال اول تهران قبول شیم که بازم با هم باشیم.Smile
جو درس خوندن خوبی حاکم بود بین ۸ نفری که با هم بودیم. رشته هامون هم متفاوت بود، هرکی یه رشته کنکور میداد (معماری، حقوق، علوم سیاسی، شهرسازی، ادبیات، تاریخ، باستان شناسی و آی تی) . همه خوب خوندیم و همه رتبه مون خوب شد Smile
این جو خیلی کمک کرد به همه مون.

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

بله ، طراحی الگوریتم رو نباید حذف می کردم و مدیریت رو هم باید می خوندم چون خیلی آسون بود ( حتی اگه ریسک میکردم و سوالاشو با دانش خودم جواب میدادم خیلی خوب می شد).

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

من شبکه شریف زدم. قاعدتا باید قبول شم، چون ۱۴ نفر ظرفیت داره.
و همچنین خیلی زحمت کشیدیم تا این کد رشته رو که به اشتباه حذف کرده بون رو دوباره برگردونن. خیلی اعصاب خوردی کشیدیم سر این موضوع.
بازم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن در رابطه با این موضوع تشکر می کنم.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

یک اینکه خیلی خوووب بخونید. تا اینکه به فکر این باشد ساعات مطالعه تون زیاد باشه.( روش درس خوندن آدما هم متفاوته، روش خاصی رو توصیه نمیکنم من).
توصیه میکنم که برا هر درس فقط یه منبع رو خیلی خوب بخونید.
و زمانی میتونید بگید یه درس رو تموم کردید که بتونید اونو صددرصد بزنید !!! ( کاملا جدی میگم :دی ).

و دوم اینکه مرور کردن خیلی مهمه ، خیلی وقت بذارید برا مرور و خیلی مرور کنید درسارو Smile

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

خیر . یه روز تمام دارم سوال جواب میدم :دی

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

خیلی هم عالی .
به همه خسته نباشید میگم .
دستتون درد نکنه . برا همه عزیزان طراح و مسئولین سایت آرزوی موفقیت میکنم. دم همگی گرم Smile

کارنامه م رو هم پیوست کردم Smile

فایل‌(های) پیوست شده

۲۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , iammiti , dr.a_AI , Pure Liveliness , sorlin , reza19 , ashena1 , im.r3za , aries , tabassom93 , maniye , anonetumer , Morris , Parisa-SH , abji22 , Ar3zoo.b , javad94 , e2000 , hnarghani , Mahsash , nina69 , sand , pouran , happy07 , arg89 , آرمانا , faraaz_mb , sahar salehi , alireza11119 , ریحان , رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ
یکم بیشتر توضیح بدید لطفا در مورد ساختمان وطراحی چطور خوندین که درصداتون اینقد خوب شده؟چقد خوندین چطور خوندین؟من آی تی تبریز می شناسم امسال سال دومشون بود اصلا رتبشون جالب نشده.یکم بیشتر توضیح بدین بیزحمت .

رفت
۲
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط mahmoudi_2020.)
RE: مصاحبه با رتبه ۱۱ آی تی و ۱۲ شبکه
(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  بابت صداقت مصاحبه کننده ممنونم
اگر ویرایش نکنند ایشون نوشتن شبکه هیچی نزدن ریاضی هم بلد نیستن ساختمان الگوریتم یه مقسمی خوندن وکتاب دیگر سپاهان که مربوطه به ۴-۵ سال پیش هست رو ۲-۳ فصلشو خوندن..
مصاحبه ایشون واقعا سازنده بود
کنکور خیلی مزخرف هست این همه بنده اقای محمد اردشیری و.. دیگران وقت صرف خواندن کتاب های قطور وعالی کنکوری کردیم این شد نتیجش! Smile این مصاحبه نشون میده کلا باید بری سرجلسی تست هارو بزنی اگه گرفت گرفت نگرفت نگرفت Smile)

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

من چون ساعات مطالعه م کم بود. خیلی وقت کم آوردم. در نهایت مجبور شدم بیشتر قسمتهای طراحی الگوریتم و معماری کامپیوتر و کل مدیریت رو حذف کنم.
Smile

دوست عزیز مطمئنی که من نوشتم شبکه هیچی نزدم ؟؟!!!
من نوشتم ریاضی بلد نیستم ؟؟!!!!
عجبااااا !!!!

شما می دونید کتاب مرجع طراحی الگوریتم چند ساله که تغییر نکرده ؟؟!!! ( این که میگید کتاب سپاهان مال ۴-۵ سال پیشه یعنی بدرد نمی خوره دیگه ؟؟!!! )
شما می دونید دروس مشترک ۵ تا درسه و اگه من بعضی قسمتهای الگوریتم رو حذف کردم میشه با ۴ درس دیگه جبران کرد ؟؟!!!
شما اگه همون کتاب مقسمی برا ساختمان داده رو خوب خونده باشی می تونی ۶ تا سوال کنکور رو بزنی ؟؟!!!
شما میگی که این همه کتاب قطور خوندیم ما ، فقط شما نیستین که اینو میگین !!!! سوال من اینه که این همه کتاب قطور رو چه جوری خوندید ؟؟؟
من نوشتم توو مصاحبه که اگه یه درس رو خوب خونده باشی باید بتونی ۱۰۰ درصد بزنی اون درس رو . اگه نتونستی، بدون که خوب نخوندی و یاد نگرفتی !!!
مشکل شما و خیلی از دوستان عزیز دیگه که میگین این همه منبع خوندیم برا هر درس و نتونستیم تست های کنکور رو بزنیم ، اینه که شما این همه کتاب قطور میخونید که سوالای کنکور تکراری بشه براتون !!! ( البته این نظر منه!! ). این دوستانی که این حرف رو میزنن درس رو خوب یاد نگرفتن و انتظار دارن بتونن تست ها رو بزنن.
اگه درس رو خوب یاد گرفته باشی باید بتونی سوالاش رو حل کنی دوست من!!!!

اول باید درس رو خوب یاد گرفت، بعد اینکه چندتا تست رو با پاسخ تشریحی تمرین کردی قشنگ دستت میاد که چطوری باید سوالای اون مبحث رو حل کنی.
نباید انتظار داشته باشی که سوالای کنکور برات آشنا باشن و قبلا دیده باشی!!! مشکل اغلب دوستان دقیقا همینه!!
کنکور سوال تکراری نیست !!!
این حرفی که شما اینجا زدید رو یجورایی توهین دونستم ،،، اولشم نمیخاستم جواب بدم، ولی گفتم اینارو بنویسم.(شاید برا خیلیا این سوالا پیش بیاد)
اینی که شما نوشتی یعنی ما شانسی جواب دادیم سوالارو و شانس آوردیم و گرفته !!!!
واقعا متاسفم دوست عزیز.
من گفتم که ساعات مطالعه م کم بوده ؛ آره کم بود نسبت به بقیه دوستان که برا کنکور میخوندن ، من روزی ۱۴-۱۵ ساعت نمیتونستم درس بخونم . ذاتا آدم خرخونی نبودم و نیستم . من روزی ۸-۹ ساعت مطالعه مفید داشتم. خیلی هم بازدهی مطالعه م از بقیه بیشتر بود.
اصولا روش درس خوندن خیلی مهمه !!!
امیدوارم که حداقل این متن رو خوب بخونید و قشنگ متوجه بشین بعد اظهار نظر کنید.

(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  یکم بیشتر توضیح بدید لطفا در مورد ساختمان وطراحی چطور خوندین که درصداتون اینقد خوب شده؟چقد خوندین چطور خوندین؟من آی تی تبریز می شناسم امسال سال دومشون بود اصلا رتبشون جالب نشده.یکم بیشتر توضیح بدین بیزحمت .

واقعا منظور شمارو نفهمیدم که میگین آِی تی تبریز میشناسم سال دومشون بوده و خراب کردن کنکور رو !!!
یعنی من هم باید خراب می کردم ؟؟؟!!!
خیلی مرتبطن با هم ؟؟!!!
اصولا هر کسی یک روش مطالعه ای برا خودش داره ،،، منم توو مصاحبه م نوشتم که چجوری می خوندم !!! خواهشا خوب بخونید اونو.
و اینکه این دوستمون Trex2008 هم یه سری شبهات براشون پیش اومده بود که ۴ خط بالاتر توضیح دادم براشون . شاید شما هم جواب سوالتون رو گرفتین !!!!
اگر که نگرفتین باز من توضیح بدم براتون Smile
۱۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , karname , AI. , mrm.sary , tabassom93 , Parisa-SH , Mahsash , happy07 , dr.a_AI
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط reza19.)
اول تشکر از مصاحبه mahmoudi_2020 (آقای حمید محمودی) عزیز ، امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.
بعد هم به نظرم کنکور راهی عادلانه و مناسب برای یک رقابت علمی نیست، مخصوصا با وضعی که سازمان سنجش این آزمون رو برگزار میکنه (از طرح سوال و اشتباهات کلید تا خوندن پاسخ نامه هاSad)، اما در هر صورت با سیستم آموزشی ما اگه سنجش اشتباهاتش رو اصلاح کنه، بهترین شیوه موجود فعلا همینه، نتیجه گرفتن در این آزمون هم مطمئنا تا حدی به شانس و اقبال ارتباط داره، از اینکه به سوالات و گزینه های من درآوردی طراح درست جواب بدی تا اینکه روز کنکور حالت خوب باشه (من آزمون مهندسی نرم افزار واقعا حالم بد بود و خراب کردم و تا دو هفته بعد هم حسابی مریض بودم)، اما باز هم درصد بسیار زیادی به تلاش خودتون مربوطه، تلاش درست و مناسب با شرایط خودتون، به نظرم ساعت مطالعه و قطر کتاب هایی که میخونید اصلا مهم نیست مهم عمقی هست که از مطالب برداشت میکنید.
یک چیز موثر دیگه هم به نظرم علاقه است، اینکه از کاری که انجام میدید لذت ببرید، این تجربه شخصی منه که در بعضی از دروس مثلا مهندسی نرم افزار یا پایگاه داده یا سیستم عامل که خیلی ازشون لذت میبرم با مطالعه کمتر نتایج خوبی میگیرم، شاید به این علت که مطالب رو فراتر از مطالعات کتاب درسی دنبال میکنم و مطالعه برام لذت بخشه. مطمئنم که شما هم تجربیات مشابهی دارید.
موفق باشید.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , tabassom93 , Mahsash , maryam parvini
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط نازین.)
واقعا منظور شمارو نفهمیدم که میگین آِی تی تبریز میشناسم سال دومشون بوده و خراب کردن کنکور رو !!!
خیلی مرتبطن با هم ؟؟!!!

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
خب ببینید اونایی که تبریز بودن درسایی مثل ساختمان رو با استادایی پاس کردن که شما هم پاس کردین (البته ۸۹ به بعد تغییر کرده بود استاد این درس)حالا زیاد هم فرقی نداشت یعنی می گم این استادایی که باهاشون درس پاس کردین زیاد هم پایه ای کار نمی کردن...پس شما باید خیلی بهتر خونده باشین من منظورم این نبود که شما هم باید رتبتون بد می شد منظورم اینه که لطفا یکم بیشتر توضیح بدین که چطور تونستیم از پس سوالات بر بیاین ؟و اینکه وسط راه خواستین ادامه ندین برای کنکور چطور دوباره تونستین جمع و جور کنین درسارو(با اینکه دی ماه هم بیشتر وقت برای امتحانات پایان ترم می گذره) و اینکه وقتی می دیدین کتابی براتون مناسب نیست چطوربدون داشتن هیچ گونه استرس منبع تونو عوض می کردین.لطفا در مورد درسایی که خوب زدین توضیح بدین.

من خودم سال اول همه این مشکلاتو داشتم ولی نتونستم مدیریت کنم و یک ماه مونده به کنکور ...یعنی بعده امتحانات ترم ۷ درس رو برای کنکور کنار گذاشتم .همین امسال یکی از دوستای منم آبان دید دیگه نمی تونه برسه تقریبا نا امید شد و رتبشم جالب نبود پس شما حتما یه توانایی دارین در اینجور مواقع که مدیریت بحران کنید منم می خواستم همون تواناییتونو و چگونگی مدیریت دروس رو توضیح بدین.ممنون

شرمنده سوال دیگه هم در مورد معدل موثرتون داشتم چرا یک نمره برای آی تی زیاد شده براتون؟درحالی که من با شرایط شما فقط ۵ صدم بیشتر شده؟ممنون

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  اول تشکر از مصاحبه mahmoudi_2020 (آقای حمید محمودی) عزیز ، امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.
بعد هم به نظرم کنکور راهی عادلانه و مناسب برای یک رقابت علمی نیست، مخصوصا با وضعی که سازمان سنجش این آزمون رو برگزار میکنه (از طرح سوال و اشتباهات کلید تا خوندن پاسخ نامه هاSad)، اما در هر صورت با سیستم آموزشی ما اگه سنجش اشتباهاتش رو اصلاح کنه، بهترین شیوه موجود فعلا همینه، نتیجه گرفتن در این آزمون هم مطمئنا تا حدی به شانس و اقبال ارتباط داره، از اینکه به سوالات و گزینه های من درآوردی طراح درست جواب بدی تا اینکه روز کنکور حالت خوب باشه (من آزمون مهندسی نرم افزار واقعا حالم بد بود و خراب کردم و تا دو هفته بعد هم حسابی مریض بودم)، اما باز هم درصد بسیار زیادی به تلاش خودتون مربوطه، تلاش درست و مناسب با شرایط خودتون، به نظرم ساعت مطالعه و قطر کتاب هایی که میخونید اصلا مهم نیست مهم عمقی هست که از مطالب برداشت میکنید.
یک چیز موثر دیگه هم به نظرم علاقه است، اینکه از کاری که انجام میدید لذت ببرید، این تجربه شخصی منه که در بعضی از دروس مثلا مهندسی نرم افزار یا پایگاه داده یا سیستم عامل که خیلی ازشون لذت میبرم با مطالعه کمتر نتایج خوبی میگیرم، شاید به این علت که مطالب رو فراتر از مطالعات کتاب درسی دنبال میکنم و مطالعه برام لذت بخشه. مطمئنم که شما هم تجربیات مشابهی دارید.
موفق باشید.

مرسی آقا رضای عزیز ، لطف دارین شما ، متقابلا آرزوی موفقیت دارم برای شما هم ، در تمامی مراحل زندگی.
بله حق باشماست این شرایط سوالات اشتباه و کلید اشتباه خیلی لطمه وارد میکنه به داوطلبا ، نباید از این هم غافل بشیم که شرایط برا همه یکسان است ولی این شرایط بیشتر به نفع داوطلبایی میشه که سر جلسه نمی ترسن از سوالا و به جنگ سوالا میرن. در کل سر جلسه خیلی سرحال هستند.
این آقا خیلی بد نوشته بود ، خیلی ناراحت شدم ،
واقعا نمیدونم یه سری چرا اینجوری فک میکنند که برا موفقیت باید کتاب قطور بخونن و مطالعه شون رو بیشتر کنند و اصلا به کیفیت کارشون فکر نمیکنند. جای تاسف داره که یه آدم تحصیل کرده تا این مقطع اینطوری فک کنه و موفقیت دیگران و شکست خودشو به حساب شانس بذاره !!!!
مونده بودم چی جواب ایشونو بدم !!
مرسی از شما هم که به این نکته اشاره کردینSmile
ولی این حرفتون راجع به شانس و اقبال رو قبول ندارم اصلا ، حداقل امثال ما نباید از شانس و اقبال حرف بزنه !! بهتره اسمشو بزاریم احتمال تا شانس و خوش شانسی Dodgy
موفق باشید دوست عزیز
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , tabassom93 , Mahsash
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  بابت صداقت مصاحبه کننده ممنونم
اگر ویرایش نکنند ایشون نوشتن شبکه هیچی نزدن ریاضی هم بلد نیستن ساختمان الگوریتم یه مقسمی خوندن وکتاب دیگر سپاهان که مربوطه به ۴-۵ سال پیش هست رو ۲-۳ فصلشو خوندن..
مصاحبه ایشون واقعا سازنده بود
کنکور خیلی مزخرف هست این همه بنده اقای محمد اردشیری و.. دیگران وقت صرف خواندن کتاب های قطور وعالی کنکوری کردیم این شد نتیجش! Smile این مصاحبه نشون میده کلا باید بری سرجلسی تست هارو بزنی اگه گرفت گرفت نگرفت نگرفت Smile)

Smile

با این که زیاد از لحن شما خوشم نمیاد ولی منم موافقم..این نشون میده که یا کنکور شانسیه...یا ایشون پایشون قوی بوده و قبلا منابع دیگه رو خوندن وگرنه سوالای امسالو با مقسمی نمیشد جواب داد اونم ۴۰ درصد مشترک...ممنون از مصاحبه تون آقای محمودی اما واقعا از نگاه شما ۸ ۹ ساعت مطالعه در روز کمه؟!

آرامشه ماقبل طوفانم...
۵
۰
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط codin.)
نمی دونم تعریف دوستان از شانسی بودن چیه.بله این که یه فردی با آمادگی ایشون رتبه یک بیاره یا ۲۰-۳۰ به شرایط محیطی و .. می تونه بستگی داشته باشه اما وقتی میگید شانسیه یعنی فرد بخونه یا نخونه هیچ فرقی نمی کنه.
این که با این مقدار مطالعه ایشون رتبشون شده ۱۱ اصلا چیز عجیبی نیست (به عبارتی عجیب تر از این رو به شخصه زیاد دیدم!) علتشم در شانس و .. جست و جو نکنید.علش تفاوت هوش و استعداد و فهم مطالب درسی بین افراد مختلفه.
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , k_111 , tabassom93 , ashena1 , mahyamk , Mahsash , dr.a_AI
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ
به نظرم اشتباهات سنجش به ضرر بعضی هاست و نه همه، مثلا در مورد کلیدها به ضرر کسی که یک موضوع خاص رو عمیق تر و مفهومی تر خونده، اما این تاثیر شاید کمتر از ۵ تا ۱۰ درصد باشه.
در مورد اینکه نتیجه شما رو به شانس ربط میدن من هم خیلی تعجب کردم، هیچ منطقی نمیتونه این نتیجه عالی رو شانسی بدونه، اگر ایشون مصاحبه رو با دقت بخونن خیلی راحت میتونن روش ها و مواردی که باعث این نتیجه شدن رو پیدا کنن.
و اینکه منظورم از شانس همون احتماله و من فرقی بین این دوتا واژه نمیبینم، واقعیت اینه که طبیعت زندگیه و نمیشه کاریش کرد(البته تلاش هوشمندانه حتی در بدترین بدشانسی ها هم نتیجه قابل قبولی میده) و آخر اینکه با تفاوت هوش و استعداد هم که codin گفت موافقم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , tabassom93 , ashena1
ارسال: #۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط mahmoudi_2020.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  واقعا منظور شمارو نفهمیدم که میگین آِی تی تبریز میشناسم سال دومشون بوده و خراب کردن کنکور رو !!!
خیلی مرتبطن با هم ؟؟!!!

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
خب ببینید اونایی که تبریز بودن درسایی مثل ساختمان رو با استادایی پاس کردن که شما هم پاس کردین (البته ۸۹ به بعد تغییر کرده بود استاد این درس)حالا زیاد هم فرقی نداشت یعنی می گم این استادایی که باهاشون درس پاس کردین زیاد هم پایه ای کار نمی کردن...پس شما باید خیلی بهتر خونده باشین من منظورم این نبود که شما هم باید رتبتون بد می شد منظورم اینه که لطفا یکم بیشتر توضیح بدین که چطور تونستیم از پس سوالات بر بیاین ؟و اینکه وسط راه خواستین ادامه ندین برای کنکور چطور دوباره تونستین جمع و جور کنین درسارو(با اینکه دی ماه هم بیشتر وقت برای امتحانات پایان ترم می گذره) و اینکه وقتی می دیدین کتابی براتون مناسب نیست چطوربدون داشتن هیچ گونه استرس منبع تونو عوض می کردین.لطفا در مورد درسایی که خوب زدین توضیح بدین.

من خودم سال اول همه این مشکلاتو داشتم ولی نتونستم مدیریت کنم و یک ماه مونده به کنکور ...یعنی بعده امتحانات ترم ۷ درس رو برای کنکور کنار گذاشتم .همین امسال یکی از دوستای منم آبان دید دیگه نمی تونه برسه تقریبا نا امید شد و رتبشم جالب نبود پس شما حتما یه توانایی دارین در اینجور مواقع که مدیریت بحران کنید منم می خواستم همون تواناییتونو و چگونگی مدیریت دروس رو توضیح بدین.ممنون

شرمنده سوال دیگه هم در مورد معدل موثرتون داشتم چرا یک نمره برای آی تی زیاد شده براتون؟درحالی که من با شرایط شما فقط ۵ صدم بیشتر شده؟ممنون

اول از هر چیز من از شما معذرت میخام اگه توو کامنت قبلی لحنم زیاد خوب نبود.
این آقا خیلی اعصاب منو خورد کرده بود، خیلی ناراحت شده بودم از این حرف ایشون. خیلی جلو خودمو گرففتم که مودبانه جواب ایشون رو بدم. دیدم شما هم سپاس گذاشتین برا کامنت ایشون احساس کردم شما هم این بوده منظورتون!!
خب یکی یکی جواب سوالای شما رو میدم ؛
توو مصاحبه هم گفته بودم که من وقتی شروع کردم برا کنکور بخونم تقریبا از صفر شروع کردم، البته ناگفته نمونه که درس هوش مصنوعی کلاسهای دکتر رضوی و تدریس ایشون خیلی بهم کمک کرده بود و باعث شده بود که من ترم ۵ خیلی خوب هوش مصنوعی رو بخونم و خوب یاد بگیرم و برا کنکور زیاد روی هوش مصنوعی وقت نذارم دیگه و خوندنش مرور مانند بود برام Smile سر جلسه هم تونستم ۸۳ درصد هوش مصنوعی بزنمBig Grin
و همچنین درس شبکه هم به همین شکل بود ، استاد ما برا این درس دکتر اقدسی بودن که کلاسای ایشون هم خیلی بهم کمک کرد و ترم ۵ و ۶ من شبکه رو خیلی خوب یاد گرفته بودم ، برا کنکور هم من کتاب پارسه رو خونده بودم که اصلا سوالای کنکور رو نمیشد با خوندن پارسه جواب داد چون اکثر سوالا همونطور که گفتم از لایه ۳و۴ بودن !!! ولی من همونطور که عرض کردم شبکه رو فراتر از پارسه بلد بودم و تونستم اونم ۸۳ درصد بزنمBig Grin از سوالای شبکه اصلا نترسیدم که پارسه راجع به اینا چیزی نگفته ، چون میدیم سوالارو بلدم خودم، اصولا هم باید اینجوری باشه که به جنگ سوالا بری و نباید انتظار داشته باشی سوالا برات آشنا باشن Smile
همینجا هم از دکتر رضوی و دکتر اقدسی بابت تدریس خوبشون تشکر می کنمSmile
ولی بقیه درسها صفر صفر بودمBig Grin
فک کنم جواب سوال اولتون رو داده باشم Smile
فک کنم که چند بار تکرار کرده باشم که نحوه ی خوندن چقدر موثره ،، باید بجای اینکه به فکر این باشی که بیشتر بخوننی، سعی کنی که کیفیت خوندنت رو بالا ببری و درسا رو عمقی یاد بگیری Smile در جواب اون آقای محترم هم اینا رو گفته بودم !!
مرور کردن خیلی مهمه برا کنکور ارشد .
من توو مصاحبه هم گفتم که وقتی میخاستم مبحث جدیدی رو شروع کنم بخونم قبلش مباحث قبلی که خونده بودم رو کامل مرور میکردم( حتی تستهایی که علامت زده بودم) برا همین هم سرعت من پایین تر از بقیه بود !
بنظر خیلی کسل کننده و وقتگیر هستش ولی من اینجوری خوندم که میگم از نحوه ی درس خوندن خودم رضایت کامل داشتم و فقط میخاستم یبار درسارو تموم کنم و کافی بود برا منBig Grin
بازم تاکید میکنم از سوال کنکور نباید ترسید !!!!
آره پیش میومد که کامل سرد می شدم و میخاستم ادامه ندم دیگه، دلیلش هم این بود که سرعت من پایین بود و درسا زیاد بودن !!
ولی بازم به این فکر میکردم که من که تا اینجا خوندم این همه زحمت نتیجش چی بوده نباید نیمه کاره ول کنم و چون از خوندن خودم راضی بودم به این فکر میکردم که تا روز کنکور باید این روش خوندنمو ادامه بدم و اگه نرسیدم تموم کنم درسارو مهم نیست چون من تا جایی که میخوندم تسلط کامل داشتم و میتونستم سوالاشو کامل بزنم و به این فکر میکردم که من تا روز آخر تلاش خودمو بکنم که بعدا پشیمون نشم Smile
بازم تکرار میکنم که من باید یه مبحث رو خوب یاد میگرفتم بعد مبحث بعدی رو شروع میکردم و وقتی میدیدم یه منبع نمیتونه بهم کمک کنه میرفتم سراغ یه منبع دیگه !!!
من پایگاه داده رو با مقسمی شروع کردم و ۳ فصل خوندم از اون دیدم تسلط ندارم اصلن و رفتم مدرسان رو خریدم و دوباره از اول شروع کردم وقتی تموم کردم کتابو تسلط کامل داشتم رو پایگاه داده و میتونستم ۱۰۰ درصد سوالاشو جواب بدم.
ساختمان داده رو مقسمی خوندم ، کامل خوندم کتابشو و تسلط کامل داشتم ولی هفته های آخر بود فهمیدم که مقسمی ناقصه و بعضی جاهارو اشتباه گفته !!! میخاستم شروع کنم از اول پوران پژوهش رو بخونم ولی دیدم زیاد وقت ندارم و اون قسمتها که توو مقسمی نبود رو از روی پوران خوندم و اونجاها که اشتباه داشت مقسمی اونارو هم از روی پوران خوندم Smile
نرم افزار پوران خوندم ، اصلا وضعم خوب نبود روی هیچکدوم از مباحثش هرچی که بیشتر هم میخوندم تسلط نداشتم ولی چون فکر میکردم بهترین منبعش پورانه همونو خوندم و فکر میکردم باید بیشتر بخونمش ، هفته های آخر بود تصمیم گرفتم مقسمی رو بخونم دیدم خیلی بهتره و هرچند که یبار خوندمش خیلی وضعم خوب بود نرم افزار هم Smile
توصیه من اینه که خیلی عمیق درسا رو یاد بگیرید و سعی کنید که تمام تلاش خودتون رو بکنید و از نحوه ی مطالعه خودتون لذت ببرید
سعی کنید رو مباحثی که میخونید تسلط پیدا کنید با خوندن عمیق و چندبار خوندن Smile
من درسای تخصصی نسبت به مشترک خیلی وضعم بهتر بود ، سیستم عامل و پایگاه رو میتونستم ۱۰۰ درصد بزنم ولی سر جلسه آدم خیلی اشتباه میکنه هرکوم یه سوال اشتباه داشتم و شدن ۷۷/۷ درصد Big Grin

مشترک خیلی اشتباه داشتم ولی. گسسته اشتباهم زیاد بود خیلی خوب نبودم ، طراحی اون قسمتهایی که خونده بودمو زدم فقط.
ساختمان هم بد نبود وضعم ولی نرم افزار و شبکه خیلی بهتر بودم Smile
این سوال آخرتون هم باید عرض کنم که ما سنجش پارتی داریم Big Grin
ولی سنجش فرمول خاصی داره برا محاسبه معدل موثر ، خیلی معیارها تاثیرگذارن حتی درصدهای کنکور !!!
تا حالا هم ندیدم کسی فرمولشو پیدا کنه و این معدل موثر برا خیلیا سواله Big Grin

(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  Smile

با این که زیاد از لحن شما خوشم نمیاد ولی منم موافقم..این نشون میده که یا کنکور شانسیه...یا ایشون پایشون قوی بوده و قبلا منابع دیگه رو خوندن وگرنه سوالای امسالو با مقسمی نمیشد جواب داد اونم ۴۰ درصد مشترک...ممنون از مصاحبه تون آقای محمودی اما واقعا از نگاه شما ۸ ۹ ساعت مطالعه در روز کمه؟!

خواهش ،
فک کنم اگه شما هم خوب بخونید مصاحبه رو شبهه ای براتون نمونه!
شما ندیدین داوطلبایی رو که روزی ۱۴-۱۵ ساعت میخونن ؟؟؟
دورو بر ما که زیاد بودن Smile
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93 , sahar_rostami2 , Mahsash , faraaz_mb
ارسال: #۱۱
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ
دوستان عزیز توجه داشته باشن که کنکور نه شانسیه نه با کتاب قطور خوندن (ببخشید خرخونی) می شه موفق شد
به قول آقای محمودی:
باید بجای اینکه به فکر این باشی که بیشتر بخوننی، سعی کنی که کیفیت خوندنت رو بالا ببری و درسا رو عمقی یاد بگیری!

سرجلسه هم هرچیزی رو که یادگرفتی به کمکت میاد نه شانس و ...

موفق باشید

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aries , mahmoudi_2020 , tabassom93 , ashena1 , saeid sharifzade , abji22 , anonetumer , dr.a_AI
ارسال: #۱۲
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ
نگید شانس .مهم اینکه با وجود اینکه ایشون چندین کتاب نخوندن رتبه فوق العاده آوردن و من فکر می کنم همین درس کم برکت زیادی داشته و خوب نتیجه گرفتن بیاید دعا کنیم درس خوندنمون برکت داشته باشه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , pouya47
ارسال: #۱۳
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
از قدیم اسمای زیادی براش گذاشتن : یکی بهش میگه تلاش..یکی هم میگه شانس ..بستگی داره از چه دیدی نگاه کنی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۳
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  واقعا منظور شمارو نفهمیدم که میگین آِی تی تبریز میشناسم سال دومشون بوده و خراب کردن کنکور رو !!!
خیلی مرتبطن با هم ؟؟!!!

این آقا خیلی اعصاب منو خورد کرده بود، خیلی ناراحت شده بودم از این حرف ایشون. خیلی جلو خودمو گرففتم که مودبانه جواب ایشون رو بدم. دیدم شما هم سپاس گذاشتین برا کامنت ایشون احساس کردم شما هم این بوده منظورتون!!
توو مصاحبه هم گفته بودم که من وقتی شروع کردم برا کنکور بخونم تقریبا از صفر شروع کردم، البته ناگفته نمونه که درس هوش مصنوعی کلاسهای دکتر رضوی و تدریس ایشون خیلی بهم کمک کرده بود و باعث شده بود که من ترم ۵ خیلی خوب هوش مصنوعی رو بخونم و خوب یاد بگیرم و برا کنکور زیاد روی هوش مصنوعی وقت نذارم دیگه و خوندنش مرور مانند بود برام Smile سر جلسه هم تونستم ۸۳ درصد هوش مصنوعی بزنمBig Grin
و همچنین درس شبکه هم به همین شکل بود ، استاد ما برا این درس دکتر اقدسی بودن که کلاسای ایشون هم خیلی بهم کمک کرد و ترم ۵ و ۶ من شبکه رو خیلی خوب یاد گرفته بودم ، برا کنکور هم من کتاب پارسه رو خونده بودم که اصلا سوالای کنکور رو نمیشد با خوندن پارسه جواب داد چون اکثر سوالا همونطور که گفتم از لایه ۳و۴ بودن !!! ولی من همونطور که عرض کردم شبکه رو فراتر از پارسه بلد بودم و تونستم اونم ۸۳ درصد بزنمBig Grin از سوالای شبکه اصلا نترسیدم که پارسه راجع به اینا چیزی نگفته ، چون میدیم سوالارو بلدم خودم، اصولا هم باید اینجوری باشه که به جنگ سوالا بری و نباید انتظار داشته باشی سوالا برات آشنا باشن Smile
فک کنم که چند بار تکرار کرده باشم که نحوه ی خوندن چقدر موثره ،، باید بجای اینکه به فکر این باشی که بیشتر بخوننی، سعی کنی که کیفیت خوندنت رو بالا ببری و درسا رو عمقی یاد بگیری Smile در جواب اون آقای محترم هم اینا رو گفته بودم !!
من توو مصاحبه هم گفتم که وقتی میخاستم مبحث جدیدی رو شروع کنم بخونم قبلش مباحث قبلی که خونده بودم رو کامل مرور میکردم( حتی تستهایی که علامت زده بودم) برا همین هم سرعت من پایین تر از بقیه بود !
بنظر خیلی کسل کننده و وقتگیر هستش ولی من اینجوری خوندم که میگم از نحوه ی درس خوندن خودم رضایت کامل داشتم و فقط میخاستم یبار درسارو تموم کنم و کافی بود برا منBig Grin
آره پیش میومد که کامل سرد می شدم و میخاستم ادامه ندم دیگه، دلیلش هم این بود که سرعت من پایین بود و درسا زیاد بودن !!
ولی بازم به این فکر میکردم که من که تا اینجا خوندم این همه زحمت نتیجش چی بوده نباید نیمه کاره ول کنم و چون از خوندن خودم راضی بودم به این فکر میکردم که تا روز کنکور باید این روش خوندنمو ادامه بدم و اگه نرسیدم تموم کنم درسارو مهم نیست چون من تا جایی که میخوندم تسلط کامل داشتم و میتونستم سوالاشو کامل بزنم و به این فکر میکردم که من تا روز آخر تلاش خودمو بکنم که بعدا پشیمون نشم Smile
بازم تکرار میکنم که من باید یه مبحث رو خوب یاد میگرفتم بعد مبحث بعدی رو شروع میکردم و وقتی میدیدم یه منبع نمیتونه بهم کمک کنه میرفتم سراغ یه منبع دیگه !!!
من پایگاه داده رو با مقسمی شروع کردم و ۳ فصل خوندم از اون دیدم تسلط ندارم اصلن و رفتم مدرسان رو خریدم و دوباره از اول شروع کردم وقتی تموم کردم کتابو تسلط کامل داشتم رو پایگاه داده و میتونستم ۱۰۰ درصد سوالاشو جواب بدم.
ساختمان داده رو مقسمی خوندم ، کامل خوندم کتابشو و تسلط کامل داشتم ولی هفته های آخر بود فهمیدم که مقسمی ناقصه و بعضی جاهارو اشتباه گفته !!! میخاستم شروع کنم از اول پوران پژوهش رو بخونم ولی دیدم زیاد وقت ندارم و اون قسمتها که توو مقسمی نبود رو از روی پوران خوندم و اونجاها که اشتباه داشت مقسمی اونارو هم از روی پوران خوندم Smile
نرم افزار پوران خوندم ، اصلا وضعم خوب نبود روی هیچکدوم از مباحثش هرچی که بیشتر هم میخوندم تسلط نداشتم ولی چون فکر میکردم بهترین منبعش پورانه همونو خوندم و فکر میکردم باید بیشتر بخونمش ، هفته های آخر بود تصمیم گرفتم مقسمی رو بخونم دیدم خیلی بهتره و هرچند که یبار خوندمش خیلی وضعم خوب بود نرم افزار هم Smile
توصیه من اینه که خیلی عمیق درسا رو یاد بگیرید و سعی کنید که تمام تلاش خودتون رو بکنید و از نحوه ی مطالعه خودتون لذت ببرید
من درسای تخصصی نسبت به مشترک خیلی وضعم بهتر بود ، سیستم عامل و پایگاه رو میتونستم ۱۰۰ درصد بزنم ولی سر جلسه آدم خیلی اشتباه میکنه هرکوم یه سوال اشتباه داشتم و شدن ۷۷/۷ درصد Big Grin

مشترک خیلی اشتباه داشتم ولی. گسسته اشتباهم زیاد بود خیلی خوب نبودم ، طراحی اون قسمتهایی که خونده بودمو زدم فقط.
ولی سنجش فرمول خاصی داره برا محاسبه معدل موثر ، خیلی معیارها تاثیرگذارن حتی درصدهای کنکور !!!

خواهش ،
خیلی ممنون !موفق باشید

رفت
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  واقعا منظور شمارو نفهمیدم که میگین آِی تی تبریز میشناسم سال دومشون بوده و خراب کردن کنکور رو !!!
خیلی مرتبطن با هم ؟؟!!!

خواهش ،

من کلا با لحن اون آقا مشکل دارم همه کامنتاشون اینجوریه...اما حرفشون کامل هم اشتباه نیس...به نظرم اگه شما در مورد درس شبکه و ...استادای خوبی که داشتین و پایه تون صحبت میکردین این موضوع پیش نمیومد...بچه ها کمی اعصابشون سر سوالا به هم ریخته س که خودمم قبلا همینطوری بودم برای همین وقتی شما میاید میگید برای داده فقط مقسمی یا الگوریتم فقط چند مبحث و اصلا اشاره نمیکنین که پایه تون توی این درسا خوب بوده این شبهه پیش میاد که پس کنکور شانسیه و شما از شانستونه که موفق شدین! چون واقعا سوالای امسالو با مقسمی نمیشد جواب داد ..من خودم کتاب مقسمی رو انقد خوب و مفهومی خونده بودم ...اما نتیجه نگرفتم...به نظر من پایه تحصیلی خیلی تاثیر داشته...کاش به این موارد هم اشاره کنین توی مصاحبه تون...راجب ۱۴ ۱۵ ساعتم به نظرم اونا مفید ۱۰ ساعتم نمیخونن! Smile واقعا ۸ ۹ ساعت هم زیاده هم کافی Shy

آرامشه ماقبل طوفانم...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , sand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۹۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۲۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۵۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۲۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۵۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close