زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۱ آی تی و ۱۲ شبکه

ارسال: #۳۱
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱۱ آی تی و ۱۲ شبکه
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم اقای محمودی ایشالا همیشه موفق باشید
بچه ها شما مگه اولین مصاحبس که میخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟اکثرا ساختمان مقسمی رو توصیه میکنن،خود من امسال مقسمی خوندم خیلی راضیم
سوالات غیراستاندارده به اقای محمودی چه ربطی داره؟هیچکس کتاب منبع رو توصیه نمیکنه حتی اقای جهانی!این حرفا چیه؟
از ی حرفیشون خیلی خوشم اومد"تا ی کتابو کامل نفهمیده بودم ولش نمیکردم"
موافقم باهات

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , tabassom93
ارسال: #۳۲
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  ربطی نداره
من سطح سوالات غیر استاندارد امسال رو عرض کردم..
شما ها چرا دارین حقیقت کتمان می کنید؟ سوالات کنکور ای تی امسال خصوصا بی استاندارد ترین سوالات ممکن نسبت به سال های گذشته بود.
بعضی ها از گفتن حقیقت دچار دلهره میشن
کسی هم رتبه ۱ اورده باشه کار خاصی بنظر من انجام نداده چون فرقی با رتبه ۱۰۰۰ از لحاظ یادگرفتن درس نداره.

ببین آقای محترم با این حرفات نه تنها به من بلکه به تمام افرادی که رتبه خوب آوردن داری توهین میکنی !!!
خواهشا دیگه ادامه نده حرفاتو ( شما ناراحتی حواست نیست داری چی میگی !!!)
اصلا این مصاحبه بدرد شما نمیخوره، شما که رتبه آوردن من و بقیه دوستان که تونستن موفق بشن توی کنکور رو قبول نداری چرا هی داری اینجا افاضه ی فضل میکنی ؟؟؟!!!
لطفا اجازه بده اگه بقیه دوستان سوالی دارن بپرسن،،، چون میخاستم با این شرایط دیگه جواب کسی رو ندم توی این تاپیک !!!
پیشنهاد میکنم شما و همفکرهاتون یه تاپیک جدید برای خودتون باز کنید و اونجا هر نظری که دارین رو مطرح کنید ،، اونجا اختیار دارید که در مورد من و رتبه های برتر کنکور نظر خودتون رو آزادانه مطرح کنید !!!!
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93
ارسال: #۳۳
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
آقای محمودی عزیز من به شخصه از مصاحبه شما کمال استفاده رو بردم
من کسی بودم که حداقل روزی ٨ ساعت خوندم تو ٨ ماه(بدون هیچ وقفه ای)
ولی نتیجه ای نگرفتم و ١٥٠٠ نرم شدم.
از همین رتبه هم واضی ام چون ٩٩٪ مطالب واسم تازگی داشت و خودم خوندم بدون اینکه از کسی کمک بگیرم(غرور و خودخواه بودم).
الان هم از شما کمال تشکر رو دارم بخاطر مصاحبتون برای من و امثال من که انجام دادین.
انشالا در تمام مراحل زندگیتون سربلند باشین.
.......!!!

هیج وقت دیر نیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , happy07
ارسال: #۳۴
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  و اینکه شما میگید تو کنکور ادم نباید دنبال سوال تکراری باشه رو من قبول ندارم ! آیا تو اون شرایط ! تو دو دقیقه وقت و استرس آدم میتونه یه مطلبی که تو عمرش ندیده و اصن نمیدونه چیه رو حل کنه ؟

این حرف شما فقط با خوندن عمیق کتابای سورس امکان پذیره ! اینکه برنامه همه چیو با دست خودت کد بزنی . لمس کنی داره چه اتفاقی میفته .... فقط در این صورت .
به اینا هم اشاره کنین .
نه فقط به ۴ تا کتاب مقسمی و پارسه ! چون اونا فقط دانش تکراری ادم و اضافه میکنن . کمکی به فهم درسا نمیکنن .

اکثر بچه هایی که رتبه خوب میشن تو کتابایی که خوندن و راهنماییایی که کردن فقط به کتابای تست مثل پارسه و مدرسان و مقسمی و اینا اشاره میکنن
و اینکه یه کتابو خوندیم و ....
نیازی به خوندن منبع نداشتیم
.
.
.

بله منم همین مصاحبه ها رو خوندم و دیدم همه این کارو کردن ! من سر این قضیه نابود شدم ! سر این راهنمایی غلط ! هی هم هر سال رتبه های برتر اینو تکرار میکنن !

همون طوری که گفتین کنکور سوالای تکراری نیس ! باید ادم فهمیده باشه . در حالی که کتابای پارسه و امثالش فقط و فقط بخش هایی از کتابای سورس رو ترجمه میکنن و تو درسنامه اشون میارن که چند باره تو کنکور تکرار شده.
تستاشم که چون نکته هاش تو درسنامه آورده شده میشن آب خورن !
بریم به سمت تک رقمی !

من یک نمونه از ادماییم که هی دارین مثال میزنین ! ادمی که فکر میکرد عمقی بلده ولی نبود !
من ۴ماه با کتابای پارسه و پوران و مدرسان درس خوندم. ! فکر میکردم که چقد رهم بلدم !
سوالای ۹۱ - ۹۲ رو دست نخورده گذاشته بودم واسه سه ماه آخر که خودمو محک بزنم !
چی شد؟
دیدم یه دونه از سوالای ۹۱- ۹۲ هم نمیتونم حل کنم !
چرا؟
چون نمونه اش یا اصن حتی شبیهش و بحثش تو کتابای مقسمی و پارسه و اینا نیومده بود. !

بعضن اصن نمیدونستم داره راجع به چی حرف میزنه !!!!!!!

دو ماه مونده به کنکور رفتم و تمام کتابای سورس و زبان اصلیو از لای کلی گرد و خاک در آوردم. متنشونو تمریناشونو نگاه کردم.... و فقط حسرت خوردم ! حسرت وقتی که با پارسه تلف شد !
چون همه تستا رو بار ها و بارها دیده بودم به عینه میدیدم که تمام سوالای طراحی الگوریتم عین تمرینای CLRS هست بدون اینکه یه کلمه اشو تغییر بدن.
یا سیستم عامل سوالای سنگین مربوط به کش و پیج بندی تمرینای آخر فصل ویرایش ۸ و ۹ سیستم عامل سیلبرشاتش هست !(که بعدن با خوندن سورس فهمیدم اصلن هم سخت نبوده ! )
و خیلی خیلی چیزای دیگه !

و دیگه وقتی نبود ! دیگه دو ماه مونده به کنکور وقتی نبود برای سورس خوندن !

دوستای عزیز رتبه برتر ! ما نمیدونیم شما چی کار کردین . احتمال بسیار زیاد شما زمان پاس کردن درسا عمیقن کتابای سورسو خوندین . تمریناشونو حل کردین ومسلط بودین . پروژه هاتونو خودتون انجام دادین . اونقد کد زدین که تا یه الگوریتم میبینین تو سرتون مجسم میشه که این الان داره چی کار میکنه (توانایی که ۴ تا کتاب تست عمرن به آدم نمیده !)

برای شما این رویه درس خوندن و این کتابا مناسب بوده .
یه لطفی در حق من و امثال من بکنین .
این توصیه ها رو به بقیه نکنین چون مثل من نابود میشن .

من اگه برگردم عقب یه قرون پول بابت پکیچ پارسه نمیدم ! میرم میشینم تمام کتابای منبع رو زبان اصلی به همراه تمام تمریناش حل میکنم بعد میام سراغ تست !

به هر دلیلی این شیوه درس و کتاب خوندن برای این دوستان جواب داده . راست و دروغش با خدا . ولی برای اکثر ادما جواب نمیده !
به هر حال من متوجه اشتباهم شدم ! دو ماه قبل کنکور . و تمام تلاشمو کردم که اشتباه سال گذشته امو تو دو ماه جبران کنم.
خدا رو شکر رتبه ام با اون وضعی که من توش بودم بد نشد . میتونس بهتر شه اگه زودتر رویه امو عوض میکردم.

به این دوست عزیز هم برای رتبه اش تبریک میگم . هیچ حرفی نمیتونه از میزان تلاشی که کردی و درسی که خوندی و استعدادی که داری کم کنه.
ولی اینجور مصاحبه ها یه مقداری آدمای شبیه به من و ناراحت میکنه . و افسوس به جا میذاره که چرا به حرفتون گوش کردم . وقتی که من "شما " نبودم ! من "من" بودم که خیلی درسا رو شب امتحانی پاس کرده بودم. برای کنکور باید جور دیگه ای درس میخوندم .

چقدر دراماتیکConfusedConfused کاش قبول میشدید.... دیگه غصه خوردن فایده نداره. ایشالا امسال از این همه تجربه تون بهره میگیرید و ۱ رتبه عالی میارید. البته بنظرمن مرجع نخوندن دلیل اصلی رتبه نیاوردن شما نیست. دلیلای دیگه ای میتونه داشته باشه! مثلا شما کتاب تستی رو بد میخوندید و اگه تستی رو به مشکل برمیخوردید فورا به جوابش نگاه میکردید و اینطوری یادش میگرفتید.

(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  من یکی از مقامات سازمان سنجش هستم و اومده بودم که نظر افکار عمومی رو عوض کنم ولی وجود شخص باهوشی مثل شما باعث شد که به هدفم نرسم

مردم از خنده........Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۵
۰
ارسال: #۳۵
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط sohrab1.)
در مورد اینکه میگین ماهم فلان کتاب را خوندیم ، نتیجه نگرفتیم مگه سطح هوش و خلاقیت و کنترل استرس و ... همه یکسان هست. و مگه فقط کسی تو کنکور نتیجه بهتری میگیره که زمان زیادی را صرف خوندن کرده.
شما ۱۰ سال بهداد سلیمی و یک سال Usain Bolt را واسه دویدن آماده کنید و فرض کنید بدن هردو خام هست و یا برعکس برای وزنه برداری آمادشون کنید. نتیجه کاملا معلومه.
یا مگه اگه صد نفر یک متن را بخونن همه یکجور تحلیل دارند.و اینکه همه میگن ما هم فول بودیم از دید خود اون افراد هست. خیلی اوقات فرد یک نتیجه گیری اشتباه از یک فرمول یا متن داره و فکر میکنه درسته.
یا میفرمایید سوالات استاندارد نبود.این شرایط برای همه بود.
شما فرض کنید دو نفر راننده حرفه ای در یک پیست استاندارد تمرین میکنند. روز مسابقه روی پیست دیگه میرن که ۵ تا پیچ غیر استاندارد داره. یکی همه را رد میکنه یکی از جاده منحرف میشه. به نظر شما کدوم راننده بهتری هست؟
کنکور هم همینه یک فرد در شرایطی که میبینه سوالات نا آشنا یا غیر استاندارد هست از توانایی های دیگش مثل حذف سوالات اشتباه و ... استفاده میکنه. و شخص دیگه خودش را میبازه.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , mahmoudi_2020 , tabassom93
ارسال: #۳۶
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
ممنون بابت مصاحبه ی خوبتون
این بحث قبلا با مصاحبه ی رتبه ی ۱ پارسال هم شد! یه عده مخالفت کردن و حرفای عجیب که حس میکنم باعث شد ایشون کمتر مانشت بیان و پاسخگوی سوالات بچه ها باشن
یه چیزی که من بین همکلاسیای خودمم دیدم و البته پسرا این هست که شاید معدل خوب نداشته باشند ولی خیلیاشون تا مطلب رو کامل نگیرن و متوجه نشن ازش نمیگذرن قطعا شما هم همینطور بودی که با ساختمان مقسمی خوب پیش رفتین به نظرم واسه کنکور ارشد خوندن هوشمندی میخواد لازم نیست جز به جز کتاب کنکوری رو خوند چون ممکنه مسایلی خونده شه که چندان اهمیتی نداره و برحسب تکرار کنکور قبل گفته شده باشه همونطور که گفتین ، اینکه درک کنیم کدوم قسمت مهمه کدوم مهم نیست کجا باید بیشتر مفهومی خوندشه کجا کمتر وقت بذاریم خودش خیلیه
من بین دوستام دیدم کسایی که خیلی خوندن و دانشجوهای خوبی هم بودن از نظر درسی ولی نتیجه دلخواه حاصل نشد! ولی کسی که از نظر درسی پایین تر بود و کمتر مطالعه داشت حتی ۵ کتاب حذف کرده بود(گرایش نرم افزار) نتیجه ی به مراتب عالی تر گرفته ، بنظرم این سبک سنگینی هست که هرکس باید خودش انجام بده توانایی اینو داره همه ی درسارو به خوبی و عالی کار کنه یا نه از هر مبحث ی چیزی بلد باشه (ولی با اندک تغییر نتونه جواب بده)! یا صلاح بدونه بعضی درسارو نخونه یا مباحثی کار نشه ولی انرژیشو روی درسای دیگه بذاره...

خلاصه شما به دل نگیرین Smile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020
ارسال: #۳۷
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ
ما هدفمون از این بحث ها، زیر سوال بردن دوستان رتبه برتر نیستش ...اولا اونایی که مصاحبه می ذارن اصلاوظیفشون نیست و با این کاراشون در حق بقیه خوبی می کنند ،خودم هدفم از سوال پرسیدن وبحث کردن اینه که دوستانی که برای کنکور ۹۴ آماده می شن اشتباهات ماهارو دوباره تکرار نکنند...بچه ۱۵ ساله نیستیم به عنوان یک دانشجوی لیسانس (((((همون مهندس )))))سعی کنیم بهم احترام بذاریم.هرکی یه جور موفق شده و هرکی روش خودشو بیان می کنه بنظرمن همه کسایی که نظرمی دن حق دارن ولی نتیجه آخر اینه که فقط با خوب خوندن ومنبع خوب همه چی حل می شه وغلبه بر استرس.
خوب خوب خوب خوب و با تمرکز بخونید.........کنکور اصلا چیز سختی نیست خیلی آسانتر از چیزی که فکرشو می کنیم. هرکی روششو بدست بیاره موفق.
من رتبه ۳۶۰۰ پارسال رو امسال کردم ۳۹۲(با سواد پایه ایی صفرو زبان صفر) مطمنم سال بعد بمونم زیردهم با تجربه هایی که خودم و از این سایت بدست آوردمSmile
همه کسانی که زحمت می کشند موفق باشند مخصوصا برادر خود من که قراره سال بعدکنکور شرکت کنهSmileموفق وپیروز باشید
و آقای محمودی با تشکر از شما ،مصاحبه شما یکم جنجالی شد اونم فکر کنم بخاطر اینه که تو مصاحبتون به سوالا خیلی خوشبینانه حواب داده بودین...یه جوری که انگار کسی نخونه موفق می شه ولی من مطمنم شما خیلی برای این موفقیت وقت و سرمایه گذاشته بودید چون کمتر کسی سال اول آی تی اینقد رتبه خوب میاره.

رفت
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۳۸
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط Mahsash.)

چه حرفایی آدم می‌شنوه!!!
من برای کنکور کارشناسی روزی ۵ساعت می‌خوندم. دوستان روزی ۱۰-۱۲ ساعت!‌ رتبه‌ی من خیلیییییییییی بهتر از اونا شد!‌ بگو چرا فکر می‌کنن در مورد ساعت مطالعه‌م دروغ می‌گم! چون یه سری آدم هستند که واقعا فکر می‌کنند هرچی بیشتر بخونن(و نه بهتر) باید موفق‌تر باشن!
دانشگاه امیرکبیر یه فرم داده به رتبه‌های خوب امسالش که پر کنند در مورد کنکور امسال و دلایل موفقیت و ایناشون...
رتبه ۳و۴و۶و۲۶ آی‌تی.
منابع رتبه‌ی سوم و چهارم که تقریبا همینهایی بود که ایشون نوشتند. رتبه‌ی۶شون هم که اینجا به صورت مجزا مصاحبه دارند. معدل رتبه‌ی۳ هم ۱۴ هست. و اما رتبه‌ی ۲۶شون! من ضمیمه می‌کنم جدولی رو که ایشون برای هر درس نوشتن که چه کار کردن!!!! اصلا خودم هم متعجب شدم!
بعد ازشون پرسیدن که زمانبندی مطالعه‌شون به چه صورتی بوده. جواب ایشون رو هم ضمیمه کردم.
خودتون ببینید!
لابد می‌خواید بگید که اگر ایشون با این وضع درس خوندن رتبه‌ی۲۶ شدن دیگه باید فاتحه‌ی کنکور رو خوند! درحالی که خب ایشون بک‌گراند تحصیلی خیلی خوبی داشتند و بک‌گراند تحصیلی رو نمی‌تونید از روی معدل متوجه بشید به هیچ عنوان!
(در ضمن ایشون هم سال اولشون بوده که کنکور شرکت می‌کردند ها...ترم هفت بودند.)
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , mahmoudi_2020 , mahyamk
ارسال: #۳۹
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط mahmoudi_2020.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  
پس اینایی که رتبه بالا آوردن از کجا اومدن؟
شروع کردن از اول سئوالا رو شانسی زدن؟
حفظ کردن یک مطلب با فهمیدن اون تفاوت زیادی داره
کسی که مطلبی رو حفظ میکنه سر سئوالات تکراری میتونه خوب جواب بده ولی وقتیکه سئوالات رو مفهومی میکنن و باید با استدلال جواب بده به مشکل بر میخوره

عزیز من معدل سطح هوش کلی آدما رو نشون نمیده بلکه میزان درس خوندن در یک بازه زمانی رو نشون میده
من معدل کارشناسیم ۱۴ بود

ترم اول ارشد خوب درس نخوندم مشروط شدم
تو ترم دوم با اینکه یک استاد اشتباه کرد و حدود ۲ نمره کمتر بهم داد و چون نمره نهایی شده بود نمیشد تغییرش داد معدلم ۱۷/۵ شد
این دو ترم چه ارتباطی با همدیگه دارن؟ یعنی چون من ترم قبل تنبلی کردم این ترم هم باید مثل اون ترم می شد؟

[

خیلی ممنون از شما که این آقا رو یکم راهنمایی کردین Smile
من هرچی تلاش کردم به نتیجه نرسید، خیلی دلش پر بودConfused

خوب شد این دوست ناراحتمون رفتن، چون دیگه نمیخاستم به این تاپیک سر بزنم.
اصولا هم من مسئول نیستم که به سوالات بقیه جواب بدم اینجا!
اگر هم مصاحبه کردم به این خاطر بود که یه کار انسان دوستانه انجام داده باشم، شاید تجربه من بدرد کسی بخوره! و شاید بتونم سوالایی که در رابطه با کنکور ارشد برای دوستان پیش میاد رو جواب بدم !! و کمکی کرده باشم.
ولی این آقا با حرفاش واقعا رو اعصاب بود و نمیخاستم دیگه کامنتهاشو ببینم و به این تاپیک سر بزنم ؛ جای تاسفه یکی برای آروم کردن خودش بخاطر عدم موفقیتش به این شیوه رفتار کنه !!!!
۴
۴
ارسال: #۴۰
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط mahmoudi_2020.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم اقای محمودی ایشالا همیشه موفق باشید
بچه ها شما مگه اولین مصاحبس که میخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟اکثرا ساختمان مقسمی رو توصیه میکنن،خود من امسال مقسمی خوندم خیلی راضیم
سوالات غیراستاندارده به اقای محمودی چه ربطی داره؟هیچکس کتاب منبع رو توصیه نمیکنه حتی اقای جهانی!این حرفا چیه؟
از ی حرفیشون خیلی خوشم اومد"تا ی کتابو کامل نفهمیده بودم ولش نمیکردم"
فقط شبکه بجز حقیقت چی خوندید؟چجوری ۸۳ زدی؟واقعا احسنت

مرسی از شما
آرزوی موفقیت دارم براتون
والا من توی مصاحبه هم گفتم که برای شبکه نمیتونم منبعی رو معرفی کنم.
خودم از قبل پایه شبکه ای که داشتم بد نبود، یه چیزایی از جزوه ی کلاسی بدردم خورد ، یه چیزایی از کتاب تنن بام یاد گرفته بودم که اونم بهم کمک کرد ، ولی باز هم نمیتونم بگم اگه شما هم اینا رو بخونید کافیه برای شبکه . چون باز هم مشخص نیست که چجوری سوال میاد ولی من با دانشی که داشتم تونستم ۵ تا سوالو جواب بدم ، حتی یادمه که یه سوالو با حذف گزینه زدم من!
شما بیشتر تحقیق کنید ،
ولی یه پیشنهاد که دارم اینه که چون سالهای اخیر اکثر سوالا از لایه نتوورک و ترنسپورت میاد سعی کنید تمرکزتون روی این دو لایه باشه، اگه شنیده باشین کتاب کراس و راس هم خیلی خوبه ، فک کنم اگه این کتاب رو بخونید با تمرکز بر لایه ۳و۴ و همچنین تمرین تستهای کنکور با پاسخ تشریحی بد نباشهSmile

(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  آقای محمودی عزیز من به شخصه از مصاحبه شما کمال استفاده رو بردم
از همین رتبه هم واضی ام چون ٩٩٪ مطالب واسم تازگی داشت و خودم خوندم بدون اینکه از کسی کمک بگیرم(غرور و خودخواه بودم).
الان هم از شما کمال تشکر رو دارم بخاطر مصاحبتون برای من و امثال من که انجام دادین.
.......!!!

خواهش میکنم دوست عزیز
باعث خوشحالیه منه که این مصاحبه و سوال جوابا بدرد کسی بخوره Smile
آرزوی موفقیت دارم براتون
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88
ارسال: #۴۱
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط Eagle777.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  آقای محمودی عزیز من به شخصه از مصاحبه شما کمال استفاده رو بردم
.......!!!

سلام داش حمید بعضا که نمونه ای از کسایی که خیلی زحمت کشیده اند ولی نتیجه مورد نظرشون رو نگرفته اند رو میبینم
ادامه تلاشم رو بی معنی میدونم
اگه امکانش باشه دلایل عدم موفقیتتون رو بفرمایید؟
امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه مورد نظرتون برسید و مطمئن باشید این چنین خواهد شد
چون این عدالت خداونده که هر کی زحمت بکشه بی نتیجه نمی مونه مطمئن باش Smile
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط mahmoudi_2020.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  چه حرفایی آدم می‌شنوه!!!
من برای کنکور کارشناسی روزی ۵ساعت می‌خوندم. دوستان روزی ۱۰-۱۲ ساعت!‌ رتبه‌ی من خیلیییییییییی بهتر از اونا شد!‌ بگو چرا فکر می‌کنن در مورد ساعت مطالعه‌م دروغ می‌گم! چون یه سری آدم هستند که واقعا فکر می‌کنند هرچی بیشتر بخونن(و نه بهتر) باید موفق‌تر باشن!
دانشگاه امیرکبیر یه فرم داده به رتبه‌های خوب امسالش که پر کنند در مورد کنکور امسال و دلایل موفقیت و ایناشون...
رتبه ۳و۴و۶و۲۶ آی‌تی.

ممنون ازشما که کمک می کنید شبهاتی که برا دوستان پیش میاد برطرف شه Smile

(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  ممنون بابت مصاحبه ی خوبتون
این بحث قبلا با مصاحبه ی رتبه ی ۱ پارسال هم شد! یه عده مخالفت کردن و حرفای عجیب که حس میکنم باعث شد ایشون کمتر مانشت بیان و پاسخگوی سوالات بچه ها باشن
یه چیزی که من بین همکلاسیای خودمم دیدم و البته پسرا این هست که شاید معدل خوب نداشته باشند ولی خیلیاشون تا مطلب رو کامل نگیرن و متوجه نشن ازش نمیگذرن قطعا شما هم همینطور بودی که با ساختمان مقسمی خوب پیش رفتین به نظرم واسه کنکور ارشد خوندن هوشمندی میخواد لازم نیست جز به جز کتاب کنکوری رو خوند چون ممکنه مسایلی خونده شه که چندان اهمیتی نداره و برحسب تکرار کنکور قبل گفته شده باشه همونطور که گفتین ، اینکه درک کنیم کدوم قسمت مهمه کدوم مهم نیست کجا باید بیشتر مفهومی خوندشه کجا کمتر وقت بذاریم خودش خیلیه
من بین دوستام دیدم کسایی که خیلی خوندن و دانشجوهای خوبی هم بودن از نظر درسی ولی نتیجه دلخواه حاصل نشد! ولی کسی که از نظر درسی پایین تر بود و کمتر مطالعه داشت حتی ۵ کتاب حذف کرده بود(گرایش نرم افزار) نتیجه ی به مراتب عالی تر گرفته ، بنظرم این سبک سنگینی هست که هرکس باید خودش انجام بده توانایی اینو داره همه ی درسارو به خوبی و عالی کار کنه یا نه از هر مبحث ی چیزی بلد باشه (ولی با اندک تغییر نتونه جواب بده)! یا صلاح بدونه بعضی درسارو نخونه یا مباحثی کار نشه ولی انرژیشو روی درسای دیگه بذاره...

خلاصه شما به دل نگیرین Smile

بله، خواهش میکنم Smile

من هم واقعا تعجب کردم از این کامنت ها که اینجا گذاشته بودن، و بعضی از دوستان واقعا داشتن توهین می کردن !!!
من هم عرض کردم که اگه اینجوری باشه توی این تاپیک که شاید بتونه مفید باشه برای بعضی از داوطلبا !! یکی بیاد و ناراحتیش از عدم موفقیتش رو اینجا خالی کنه و رسما توهین کنه !!! منم اصلا مجبور نیستم که به این تاپیک سر بزنم و حتی جواب بقیه دوستان رو بدم Smile
چون ذاتا وظیفه ای ندارم که حتی بیام اینجا مصاحبه بذارم Smile
ممنون دوست عزیز
موفق باشید

(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  ما هدفمون از این بحث ها، زیر سوال بردن دوستان رتبه برتر نیستش ...اولا اونایی که مصاحبه می ذارن اصلاوظیفشون نیست و با این کاراشون در حق بقیه خوبی می کنند ،خودم هدفم از سوال پرسیدن وبحث کردن اینه که دوستانی که برای کنکور ۹۴ آماده می شن اشتباهات ماهارو دوباره تکرار نکنند...بچه ۱۵ ساله نیستیم به عنوان یک دانشجوی لیسانس (((((همون مهندس )))))سعی کنیم بهم احترام بذاریم.هرکی یه جور موفق شده و هرکی روش خودشو بیان می کنه بنظرمن همه کسایی که نظرمی دن حق دارن ولی نتیجه آخر اینه که فقط با خوب خوندن ومنبع خوب همه چی حل می شه وغلبه بر استرس.
خوب خوب خوب خوب و با تمرکز بخونید.........کنکور اصلا چیز سختی نیست خیلی آسانتر از چیزی که فکرشو می کنیم. هرکی روششو بدست بیاره موفق.
من رتبه ۳۶۰۰ پارسال رو امسال کردم ۳۹۲(با سواد پایه ایی صفرو زبان صفر) مطمنم سال بعد بمونم زیردهم با تجربه هایی که خودم و از این سایت بدست آوردمSmile
همه کسانی که زحمت می کشند موفق باشند مخصوصا برادر خود من که قراره سال بعدکنکور شرکت کنهSmileموفق وپیروز باشید
و آقای محمودی با تشکر از شما ،مصاحبه شما یکم جنجالی شد اونم فکر کنم بخاطر اینه که تو مصاحبتون به سوالا خیلی خوشبینانه حواب داده بودین...یه جوری که انگار کسی نخونه موفق می شه ولی من مطمنم شما خیلی برای این موفقیت وقت و سرمایه گذاشته بودید چون کمتر کسی سال اول آی تی اینقد رتبه خوب میاره.

ولی فک نکنم همچین خوشبینانه که شما میفرمایید به سوالا جواب داده باشم Smile
من واقعیت رو مینویسم و از کسی هم باکی ندارم که بیام اینجا دروغ بگم !!
گفتم شاید مصاحبه من کمکی باشه برای داوطلبای سال بعد، اومدم به سوالا جواب دادم !!!
توی مصاحبه هم از روش مطالعه خودم و تلاشی که کشیده بودم ، کیفیت درس خوندنم ، اعتماد به نفسی که داشتم و عدم استرس و... و کلی چیزای دیگه که برای موفقیت لازمه حرف زدم !!!
منتهی بعضی از دوستان فقط دارن راجب منابع حرف میزنن !!! که باید حتما اینا رو بخونی تا بتونی رتبه بیاری !!! واقعا تعجب کردم من از این حرفا !!!
دارن از استاندارد نبودن سوالا میگن !!!
که نمیدونم چه ربطی به این مصاحبه داره !!!
و چون نارحت هستن از شکستشون ، میان اینجا فرافکنی میکنن که باعث شد این مصاحبه جنجالی بشه !!
وگرنه فک میکنم خیلی روشن و دقیق به سوالا جواب داده بودم Smile البته به نظر خودم Big Grin
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , mahyamk , tabassom93
ارسال: #۴۳
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط hamid88.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  آقای محمودی عزیز من به شخصه از مصاحبه شما کمال استفاده رو بردم
.......!!!

سلام داش حمید بعضا که نمونه ای از کسایی که خیلی زحمت کشیده اند ولی نتیجه مورد نظرشون رو نگرفته اند رو میبینم
ادامه تلاشم رو بی معنی میدونم
اگه امکانش باشه دلایل عدم موفقیتتون رو بفرمایید؟
امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه مورد نظرتون برسید و مطمئن باشید این چنین خواهد شد
چون این عدالت خداونده که هر کی زحمت بکشه بی نتیجه نمی مونه مطمئن باش Smile
سلام داداشی
شاید جای مناسبی نباشه واسه توضیح دادن من ولی با اجازه آقای محمودی من فقط یه اشاره کنم
بیشترین دلیل عدم موفقیت خودم رو حفظی خوندنم میدونم.
مفهومی نمیخوندم زیاد
من کتاب شبکه رو ٧ بار مرور کردم و در یه صفحه خاص تاریخ میزدم و یه نصفه خاطره از اون روز میگفنم
نتیجش این شد که حتی به یه سوال شبکه هم نتونستم جواب بدم.
خیلی دلم پُره
ولی شما حرف قشنگی رو زدین که هیچ زحمتی بی نتیجه نمیمونه
شاید قسمت من این بود که دانشگاه دولتی شیراز نرم و بانک رو واسم درست کنه همین شهری که الان مستقر هستم.
نتیجه:
یه کتاب رو چندبار بخونید بجای اینکه ٤ تا کتاب رو یه بار بخونید.
مفهومی بخونید و هیچ چیز رو راحت ازش رد نشین
موفق باشین

هیج وقت دیر نیست
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , Eagle777 , mahyamk , mahmoudi_2020 , shamim_s , tabassom93 , ماه بانو , faraaz_mb
ارسال: #۴۴
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
منم تبریک میگم به آقای محمودی - امیدوارم دوستان هم سعی کنند از تجربیات ایشون استفاده کنند، نه اینکه ...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , tabassom93
ارسال: #۴۵
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)hranjbar1991 نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم به آقای محمودی - امیدوارم دوستان هم سعی کنند از تجربیات ایشون استفاده کنند، نه اینکه ...

ممنون آقای رنجبر عزیز ، لطف دارین شما Smile
اون قضیه هم حل شده Smile
مهر میبینیم شما رو اگه مشکلی پیش نیاد باز Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hranjbar1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۲۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۱۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۹۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۷۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۳۶۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۰۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۳۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۷۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close