زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۱ آی تی و ۱۲ شبکه

ارسال: #۴۶
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱۱ آی تی و ۱۲ شبکه
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)hranjbar1991 نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم به آقای محمودی - امیدوارم دوستان هم سعی کنند از تجربیات ایشون استفاده کنند، نه اینکه ...

ممنون آقای رنجبر عزیز ، لطف دارین شما Smile
اون قضیه هم حل شده Smile
مهر میبینیم شما رو اگه مشکلی پیش نیاد باز Big Grin

انشاالله که مشکلی پیش نمیاد Rolleyes
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020
ارسال: #۴۷
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
من بهت تبریک می گم رتبه ی بسیار خوبی آوردی امیدوارم که همه به اون چیزی که لیاقتشون هست برسن یه سوالی البته شاید این سوال خیلی ها باشه درس ساختمان داده رو همزمان با طراحی الگوریتم بخونیم یا می شه اونو بعدا خوند ؟
۱
۰
ارسال: #۴۸
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من بهت تبریک می گم رتبه ی بسیار خوبی آوردی امیدوارم که همه به اون چیزی که لیاقتشون هست برسن یه سوالی البته شاید این سوال خیلی ها باشه درس ساختمان داده رو همزمان با طراحی الگوریتم بخونیم یا می شه اونو بعدا خوند ؟

ممنون دوست عزیز.
والا مباحثشون مرتبط هستن تا حدودی
ولی توصیه من اینه که درس خوندن آدم بر اساس علاقه باشه بهتره !!
آدم باید از درس خوندنش و برنامش لذت ببره نه اینکه زورکی بخونه
پس خوندن همزمان یا جدای از هم این دو درس هم میتونه سلیقه ای باشه
شما ببین چطوری راحتی
من خودم اول ساختمان خوندم بعدش یه قسمتهایی از الگوریتمSmile
۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ
تبریک میگم بهتون
خوش بحالتون ما شبکه اصلا استاد خوبی نداشتیم.پایم خیلی ضعیفه و دارم شبکه پارسه رو میخونم.شما هیچ راهی واسه کمک به تقویت شبکه من سراغ ندارین محض راهنمایی؟نگرانمممم Sad
۱
۰
ارسال: #۵۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ق.ظ)zorro نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهتون
خوش بحالتون ما شبکه اصلا استاد خوبی نداشتیم.پایم خیلی ضعیفه و دارم شبکه پارسه رو میخونم.شما هیچ راهی واسه کمک به تقویت شبکه من سراغ ندارین محض راهنمایی؟نگرانمممم Sad

ممنون دوست عزیز
فک کنم توی کامنت های قبلی در مورد شبکه سوال شده بود و من هم جواب دادم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ
تبریک اقای محمودی بابت رتبه خوبی که اوردین

میخواستم در مورد شرایط سر جلسه ازتون بپرسم . : چطور کنکور رو مدیریت کردین ؟ کلا سر جلسه باید چیکار کرد ؟
میدونید چرا میپرسم ! چون اگه سر جلسه مدیریت داشتم رتبه ام خیلی خوب میشد.
ممنون میشم کامل توضیح بدین.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  تبریک اقای محمودی بابت رتبه خوبی که اوردین

میخواستم در مورد شرایط سر جلسه ازتون بپرسم . : چطور کنکور رو مدیریت کردین ؟ کلا سر جلسه باید چیکار کرد ؟

خیلی ممنون دوست عزیز
بله حق با شماست شرایط سر جلسه میتونه همه چیزو عوض کنه
کلا برای اکثر داوطلبا هم این شرایط پیش میاد(مخصوصا اونایی که خوب خوندن و توقعشون از خودشون بالا رفته و دنبال رتبه خوب هستن) که استرس و اضطراب شدیدی بر اونا حاکم میشه و نمیتونن مانند شرایط عادی عمل کرده و به سوالات جواب بدن.
مثلا سوالایی که خیلی راحته براشون و در شرایط عادی به راحتی بهشون جواب میدن ، سر جلسه حل نشدنی میشه براشون.
یا خیلی وقت گیر میشه جواب دادن بهشون.
و خیلی مشکلات دیگه که سرجلسه برای هر داوطلبی ممکن پیش بیاد.
برای من هم همونطور که توی مصاحبه بهش اشاره کردم این شرایط و استرس و اضطراب بود
چون من هم خیلی خوب خونده بودم و انتظار داشتم به راحتی به سوالا جواب بدم همونطور که روز قبل کنکور سوالای سال قبل رو به راحتی حل میکردم(در صدهایی که داشتم خیلی بیشتر بود نسبت به رتبه های برتر و دنبال رتبه ۱ بودمBig Grin) انتظار داشتم که سر جلسه هم اینطوری باشم.
ولی استرسی که با نزدیک شدن روز کنکور بیشتر و بیشتر میشه شرایط سر جلسه رو خیلی سخت میکنه.
حتی من شب قبل کنکور به قدری استرس داشتم که نتونستم خوب بخوابم و فک کنم کلا نزدیک ۲ ساعت تونسم بخوابم. حتی قرص خواب هم خورده بودم که بتونم بخوابم ولی جوابگو نبود و اصلا خوابم نمیبرد!!!!
تا اینکه با دوستان رفتیم سر جلسه ، اونجا هم دلداری میدادیم به هم و تظاهر می کردیم که همه چی خوب و اکیه و اصلا هیچی استرس نداریمBig Grin آزمون که داشت شروع میشد دوستام هم رفتن سر شماره های خودشون و کلاسی که من بودم هیچکدومشون رو نمیشناختم !!!
یکم بهم کمک کرد آرومتر شم !!
آزمون شروع شد و من هم رفتم سر سوالای مشترک ( برنامه داشتم از مشترک شروع کنم. بعد تخصصی ، بعدش زبان آخرسر هم اگه سوال معماری از اون قسمتهایی که خونده بودم بود اونو جواب بدم . ولی کاملا سلیقه ایه من به این دلیل اینطوری میخاستم جواب بدم که اولا سوالای مشترک مهمتر از بقیه هستن و همون اول که مغزم خسته نیست سوالای مشترک که تحلیلی و حل کردنین رو جواب بدم !!! کلا هم ۳۰ تا سواله که ۶ تاش مهندسی نرم افزار هست و حفظیه تقریبا و میشه گفت خودش استراحتیه بین درسای مشترک.
بعد از مشترک هم میرفتم سر تخصصی و چون پایگاه و هوش خیلی آسون بودن برام، اول از اونا رو میزدم که یکم از لحاظ ذهنی استراحت کرده باشم !!! بعدش میرفتم سر سوالای سیستم عامل که معمولا خیلی دقت بالا میخاستن و سخت بودن توی کنکورهای قبلی و همیشه هم خیلی وقت میذاشتم برای سوالای سیستم عامل تا با دقت حل کنم و اشتبا نداشته باشم. (ولی امسال خیلی آسون بودن سوالاش)
و به همین ترتیب زبان که آسون بود برام و توی هر شرایطی میتونستم جواب بدم و ...
سر جلسه هم از مشترک شروع کردم:
خیلی استرسم زیاد بود، سوالای امسال هم تیپشون مثل بقیه سالها نبود ، یه جوری بودن برام اصلا تسلط نداشتم هیچکدومشون . مثلا کنکور ۹۲ سخت بود سوالاش ولی من خیلی راحت حل میکردم!!! . سر جلسه اصلا اینجوری نبودم و اعتماد بنفسم رو کلا از دست داده بودم احساس میکردم هیچکدوم از سوالا رو نمیتونم حل کنم !!!
یه ساعت گذشته بود که دیدم کلا ۵-۶ تا سوالو زدم.
به قدری استرس داشتم که حتی شماره سوالارو نمیتونستم ببینم و توی پاسخنامه وارد کنم.
نمیتونستم سوالارو خوب بخونم.
خیلی داغون شدم خواستم که بیخیال شم بیام بیرون!!!
از طرفی هم این کار سخت بود برام چون خیلی زحمت کشیده بودم و نمیخاستم آخرسر اینجوری شه!!!
که گفتم اینجوری نمیشه بذا یکم استراحت کنم. دفترچه رو بستم رفتم یه آب به صورتم زدم اومدم ۲-۳ تا شکلات و یکم آب خوردم و به این فکر کردم که اگه سوالا سخته برا همه سخته فقط من نیستم که اینجوریم و این شرایط برای همه هست!!! دورو برم رو نیگا کردم دیدم کلاس کلا خالی شده و فقط ۳ نفر مونده بودیم بعد از یه ساعت.Big Grin بازم این فکر که سوالای سخت برای همه هست قوی تر شد و گفتم از سوالای مشترک به نتیجه نمیرسم و برم سر سوالای تخصصی شاید اونو خوب تونستم جواب بدم . دیدم سوالاش خیلی آسون بودن برام. به ترتیب داشتم همه ی سوالا رو حل میکردم!! یه کم به شک افتادمBig Grin دقتم رو بیشتر کردم که اشتبا نکنم و ۲-۳ تا سوال رو علامت زدم که بعدا حل کنم .
خیلی روحیه گرفتم چون عالی به سوالای تخصصی جواب داده بودم. رفتم سر سوالای زبان از کلوز تست ( گرامر) شروع کردم. هر ۵ تا رو زدم و روحیه ام چند برابر شد دیگه هیچی استرس نداشتم خیلی ریلکس بودم.
زبان رو ول کردم برا آخر رفتم سر سوالای مشترک این سری خیلی بهتر بودم سوالایی که بار اول حتی نمینونستم خوب بخونم رو راحت حل میکردم و نسبت به بار اول کلا همه چی برام عوض شده بود خیلی راحت به جنگ سوالا میرفتم و حلشون میکردم استرس هیچی هم نداشتم. یکی دو تا سوال رو هم علامت زدم که بعدا برگردم حل کنم و دوباره رفتم سراغ زبان ۲ تا سوال لغت رو با سوالای متن جواب دادم و دوباره رفتم سر تخصصی و سوالایی که علامت زده بودم رو حل کردم. باز هم برگشتم سر مشترک و سوالای علامت دار رو سعی کردم حل کنم و آخر سر هم ۲ تا سوال معماری رو زدم. و هنوز وقت داشتم ! ۲-۳ بار هم پاسخنامه و دفترچه رو چک کردم که اشتباه وارد نکرده باشمSmile
کلا فک نکنم کسی وقت کم بیاره(برخلاف کنکور کارشناسی که اکثرا وقت کم میاد. من هم وقت کم آورده بودم Confused )
ولی استرس و فشار جلسه کنکور اجتناب ناپذیره و برای همه به نسبت کم و زیاد وجود داره و نباید باعث شه که عملکرد بیاد پایین. روش های مختلفی هم وجود داره که جلوی اضطراب رو گرفت
مثلا به این فکر کنی که شرایط برای همه یکسانه و سوال سخت برای همه سخته
یا نمیدونم به این فکر کرد که خیلی زحمت کشیدی و نباید این شرایط باعث شه که نتونی نتیجه بگیری
اعتماد بنفس داشته باشی
نگران این نباشی که چندتا سوال رو نتونستی حل کنی یا توی یه درس خوب نبودی. و به فکر بقیه سوالا باشی و سعی کنی که اونارو خوب جواب بدی که جبران شه نه اینکه اونارو هم دیگه بیخیال شی!
و...
کلا باید سعی کنی که به خودت روحیه بدی Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , faraaz_mb
ارسال: #۵۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
محمودی جان گرامر رو از چی یاد گرفتین؟
ماشالااااا همشو زدین و کُشتینا
ماشالاء
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۱
۰
ارسال: #۵۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  محمودی جان گرامر رو از چی یاد گرفتین؟
ماشالااااا همشو زدین و کُشتینا
ماشالاء
..........!!!

Smile))))
Big Grin
والا من تابستون سال سوم دبیرستان تافل قبول شدم( البته تو آموزشگاه خودمون بود. ولی سوالای تافل بود دیگه) !!! زبانم خیلی خوب بود اون موقع ها ولی از پیش دانشگاهی گذاشتم کنار ،، دیگه کم کم همه چی یادم میرفت معنی لغت ها یادم رفته بود مثل اون موقع ها نمیتونستم روان صحبت کنم ولی گرامر همیشه خوب بودم و یادم نمیرفت ذاتا مثل لغت فرار نیست
متن هم که خیلی آسونه
خیلی خیلی آسون
اعتقاد دارم با کمی تمرین میشه اکثر سوالای متن رو جواب داد جوابش توی خود متن هست دیگه. لازم نیست معنی همه ی لغت ها رو هم بلد باشی Big Grin
البته سوالای گرامر یکیشو اشتباه زده بودم Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال: #۵۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
متن رو باهات موافقم ولی گرامر ....؟

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۱
۰
ارسال: #۵۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  متن رو باهات موافقم ولی گرامر ....؟

گرامر هم اگه از قبل زبانت خوب بوده باشه چیزی نیست Big Grin
شاید باور نکنی ولی من کلوز تست همیشه اینجوری بودم که قبل از اینکه به فکر پیدا کردن نکته گرامری باشم، با خوندن متن میفهمیدم که جواب چیه و با لحاظ نکته ی گرامری همون جواب برام تایید می شده !!!
گرامر هم اگه کنکورهای قبلی رو با پاسخ تشریحی تمرین کنی میفهمی که اکثر سوالا تکرارینWink
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال: #۵۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  تبریک اقای محمودی بابت رتبه خوبی که اوردین

خیلی ممنون دوست عزیز

ممنون که وقت گذاشتین.
خیلی مفید بود
۱
۰
ارسال: #۵۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  تبریک اقای محمودی بابت رتبه خوبی که اوردین

خیلی ممنون دوست عزیز

ممنون که وقت گذاشتین.
خیلی مفید بود

خواهش میکنم Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۴۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۸۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close