زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۲۴۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ
پس با این اوصاف سال دیگه هم رو هواست که شریف میخواد چیکار کنه یا نکنه....

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  پس با این اوصاف سال دیگه هم رو هواست که شریف میخواد چیکار کنه یا نکنه....

والا اینطور که ما فهمیدیم شریف تکلیفش مشخصه،سال دیگه معلوم نیس سنجش و توسعه و .. چه گندی بزنن!
۱
۰
ارسال: #۲۴۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  عه
مصاحبه تون پخش شد؟؟؟
منم میخواستم ببینم : (

من ندیدم. کسی دیده مگه؟
نمیدونم بده کی میده اصن.

عه یعنی پخش نشده؟؟
خو بچه ها گفتن با حسینی ِ های ِ نازنین مصاحبه کردن فکر کردم پخش شده.
اوکی . پس حواسمو جمع میکنم ببینم کی پخشش میکنن.
۰
۰
ارسال: #۲۴۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  عه یعنی پخش نشده؟؟
خو بچه ها گفتن با حسینی ِ های ِ نازنین مصاحبه کردم فکر کردم پخش شده.
اوکی . پس حواسمو جمع میکنم ببینم کی پخشش میکنن.

نه دیگه تازه مصاحبه کردن، به این زودیا پخش نمیشه که. حالا من میگم کاش به فردا نکشه امشب پخش کنن. فک کنم اولین موقعی که میشه پخش کرد ۲۰:۳۰ باشه. بعد خبر ساعت ۹ شبکه ۱/ بعدشم خبر ساعت ۱۰ شبکه ۳! همممرو امروز نگا میکنم من!

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال: #۲۴۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ
فارغ از نتیجه منم از همه کسایی که پیگیری کردن و دستشون رسید و کاری کردن ممنونم. یه سپاس و + جانانه به همتون. همت کم نکنید.

امیدوارم همه چی درست بشه

بلاخره یه روز خوب میاد ..
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۲۴۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  بچه ها منم تازه رسیدم خونه بازم اخرش با دکتر ربیعی حرف زدم (برای بار ۱۰هم). و ایشون خیلی مسر بودن که به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمیرن و حتمن فردا باز پیگیری میکنن و شده بکشن به روزنامه این قضیه رو نمیپذیرن.. اما در اخرین ساعت یه کوور سوی امیدی هم یافت شده که داره پیگیری میشه اما هیچ تضمینی نیست و قابل شرح هم فعلن نیست اما بازم باید منتظر موند ببینیم چی میشه ..( حالا من امروز از بس جلو دکتر رژه رفتم دیگه کم مونده بود از دانشکده پرتم کنن بیرون) ولی همه بچه ها رفتین وزات علوم من تنهاا ۶ ساعت تو یونی ایا این انصاف است ؟؟ ایااا؟؟ Smile
بچه ها از همه اونایی که امدن خیلی ممنونم که تلاش کردن که این قضیه درست بشه ..Smile

به خدا گیج شدم...

میشه بگید... چرا به پدر من گفتن خود شریف مسئوله؟؟؟ پس دکتر ربیعی چیه جریانش این وسط
سنجش داره به پدر من دروغ میگه... یا دکتر ربیعی به شما؟؟؟

جریان چیه؟؟

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aria
ارسال: #۲۴۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  به خدا گیج شدم...

میشه بگید... چرا به پدر من گفتن خود شریف مسئوله؟؟؟ پس دکتر ربیعی چیه جریانش این وسط
سنجش داره به پدر من دروغ میگه... یا دکتر ربیعی به شما؟؟؟

جریان چیه؟؟

همه‌ی مسئولین به همه‌ی ما و پدر شما!

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ , Asemaneabi , Zahra.70 , sybarite
ارسال: #۲۴۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ
خیلی اعصابم خورده Sad ، خیلی خستمه خیلی ، از همه بچه ها ممنون ، این ساعات همش به این و اون میپرم ! اینقدرم به مسئولین امیدوار نباشین ، حرفه اصلیشون پاسکاریه نه رسیدگی !
---
کنکور آی تی سخت یا آسونش واسه همه هست ! اینقدر بحث بی ربط نکنین اینجا

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h , Asemaneabi
ارسال: #۲۴۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  خیلی اعصابم خورده Sad ، خیلی خستمه خیلی ، از همه بچه ها ممنون ، این ساعات همش به این و اون میپرم ! اینقدرم به مسئولین امیدوار نباشین ، حرفه اصلیشون پاسکاریه نه رسیدگی !
---

منم مث شما. واقعا نمیدونم چی کار کنم دیگه Sad
:ابراز همدردی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ , gholizadeh1992
ارسال: #۲۵۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  خیلی اعصابم خورده Sad ، خیلی خستمه خیلی ، از همه بچه ها ممنون ، این ساعات همش به این و اون میپرم ! اینقدرم به مسئولین امیدوار نباشین ، حرفه اصلیشون پاسکاریه نه رسیدگی !
---

همیشه لحظه آخر خدا نزدیکتر میشه...
امیدی به مسئولا نیس .امیدت بهخدا باشه :-s
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Zahra.70
ارسال: #۲۵۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط س.غ.)
منم خیلی نگرانم!! :-اس
و صد البته نا امید!! Sad
شما اولویت انتخاباتون چیه؟!!
۰
۰
ارسال: #۲۵۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط happy07.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Golden68 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  خیلی اعصابم خورده Sad ، خیلی خستمه خیلی ، از همه بچه ها ممنون ، این ساعات همش به این و اون میپرم ! اینقدرم به مسئولین امیدوار نباشین ، حرفه اصلیشون پاسکاریه نه رسیدگی !
---

همیشه لحظه آخر خدا نزدیکتر میشه...
امیدی به مسئولا نیس .امیدت بهخدا باشه :-s

راست می گن بچه ها، اینقدر ناراحت و نا امید نباشید خدا بخواد درست کنه هر جور شده درست می شه، دم اذانه، پاشین همه با هم یه نماز اول وقت بخونیم و حسابی برای هم دعا کنیم Heart بلاخره هر کسی یه دعاهایی بلده که خیلی روش حساب می کنه و توی مواقع خاص می خونه و به اونچه می خواد می رسه، همه با هم سعی کردیم، همه با هم دعا هم می کنیم دیگه هر چی خدا صلاح بدونه SmileHeart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , neda.h , Good! , v-e , Zahra.70 , karname , leoba
ارسال: #۲۵۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  راست می گن بچه ها، اینقدر ناراحت و نا امید نباشید خدا بخواد درست کنه هر جور شده درست می شه، دم اذانه، پاشین همه با هم یه نماز اول وقت بخونیم و حسابی برای هم دعا کنیم Heart بلاخره هر کسی یه دعاهایی بلده که خیلی روش حساب می کنه و توی مواقع خاص می خونه و به اونچه می خواد می رسه، همه با هم سعی کردیم، همه با هم دعا هم می کنیم دیگه هر چی خدا صلاح بدونه SmileHeart

میشه دعارو بکنیم، بعد ۲۰:۳۰ رو ببینیم بعد بریم نمازمونو بخونیم؟! آخه میخوام ببینم مارو نشون میده! نمازم با ۲۰:۳۰ هم پوشانی داره!
اه انقد از رتبه ها حرف زدیم، میگم همپوشانی. اسم قبلیش یادم رفته! Big Grin

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , salam5 , v-e , Zahra.70
ارسال: #۲۵۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  میشه دعارو بکنیم، بعد ۲۰:۳۰ رو ببینیم بعد بریم نمازمونو بخونیم؟! آخه میخوام ببینم مارو نشون میده! نمازم با ۲۰:۳۰ هم پوشانی داره!
اه انقد از رتبه ها حرف زدیم، میگم همپوشانی. اسم قبلیش یادم رفته! Big Grin

این دیگه از اون حرفا بودا صدف خانوم!! تعویض نماز اول وقت با اخبار!!!! به عنوان یه دانشجوی کامپیوتر اصلا انتظار نداشتم!! خوب برید یه فلش به گیرنده دیجیتال یا تی وی تون بزنید بعدم برید نماز اول وقت بخونید بعدم برید ببینید اخبار چی شدBig GrinTongue

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Good!
ارسال: #۲۵۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
تموم شد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close