زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت

ارسال: #۵۲۶
۳۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ق.ظ
سلام صبح بخیر - امروز همه نذری حلیم میدن :-D

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , mohaddeseh70 , ziba.O , kingmax , RASPINA
ارسال: #۵۲۷
۳۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ق.ظ، توسط happy07.)
RE: سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت
بسم الله الرحمن الرحیم
سحر پنجم و مکارم‌الاخلاق
خدایا! بر محمد و خاندانش درود فرست، و مرا از هدایتى درخور، که جز آن را نجویم، و از آیین و راه درستى، که جز آن را نپویم، و از نیتى رشدیابنده و استوار، که در آن تردید نورزم، برخوردار فرما؛ و روزگارم را تا آنگاه که در طاعت و بندگی‌ات می‌گذرد، باقى دار. پس هر گاه که مزرعه‏‌ى عمرم عرصه‏‌ى جولان و چراگاه شیطان شود، پیش از آن که خشم تو به سویم شتاب گیرد، یا این که قهرت بر من چیره گردد، جانم را بستان (و مرا از خطر شقاوت و شوربختى، وارهان).
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ ، وَ مَتِّعْنِی بِهُدًى صَالِحٍ لَا أَسْتَبْدِلُ بِهِ ، وَ طَرِیقَةِ حَقٍّ لَا أَزِیغُ عَنْهَا ، وَ نِیَّةِ رُشْدٍ لَا أَشُکُّ فِیهَا ، وَ عَمِّرْنِی مَا کَانَ عُمْرِی بِذْلَةً فِی طَاعَتِکَ ، فَإِذَا کَانَ عُمْرِی مَرْتَعاً لِلشَّیْطَانِ فَاقْبِضْنِی إِلَیْکَ قَبْلَ أَنْ یَسْبِقَ مَقْتُکَ إِلَیَّ ، أَوْ یَسْتَحْکِمَ غَضَبُکَ عَلَیَّ .
صحیفه زیبای سجادیه-دعای بیستم

سلام
صبح‌تون به نیکی و آرامش

نمی‌دونم امروز چی باید بگم، خیلی توی تسلیت گفتن استعداد ندارم ولی امیدوارم نظر عنایت حضرت رسول صلوات الله و حضرت مجتبی علیه السلام در تک‌تک لحظه‌های زندگی‌هامون باشه همون‌جوری که برای ابوذر و سلمان بود و ایمان ما هم ایمان حقیقی باشه همون‌جوری که ایمان ابوذر و سلمان بود.
سلام خدا بر خاندانی که مَعْدِنَ الرَّحْمَةِ وَ خُزَّانَ الْعِلْمِ وَ مُنْتَهَى الْحِلْمِ هستند، آنان که أَبْوَابَ الْإِیمَانِ وَ أُمَنَاءَ الرَّحْمَنِ وَ أُولِی الْحِجَى وَ کَهْفِ الْوَرَى هستند.
(معدن رحمت و گنجینه‌داران دانش و سرحدنهایی بردباری هستند. و درهای ایمان و امین‌های خدای رحمان و دارندگان عقل و پناه‌گاه مردمان هستند.)
برگرفته از زیارت جامعه کبیره

موفق باشید.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , ziba.O , software94 , kingmax , K@online , Bache Mosbat , so@ , RASPINA
ارسال: #۵۲۸
۳۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ق.ظ
سلام صب همگی بخیر باشه. رحلت پیامبرو تسلیت میگم. التماس دعا

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , K@online , RASPINA , Bache Mosbat , happy07
ارسال: #۵۲۹
۳۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ق.ظ
«لا تُجاهِدِ الطَّلَبَ جِهادَ الْغالِبِ وَ لا تَتَّکِلْ عَلَى الْقَدَرِ إِتَّکالَ المُسْتَسْلَمِ.»

چون شخص پیروز در طلب مکوش، و چون انسان تسلیم شده به قَدَر اعتماد مکن [بلکه با تلاش پیگیر و اعتماد و توکّل به خداوند، کار کن].سلام صبح بخیر.منم این روزو تسلیت میگم به شیعیان و دل سوختگان.التماس دعا دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , kingmax , K@online , RASPINA , Bache Mosbat , so@ , happy07
ارسال: #۵۳۰
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ
یکی از اساتید میگفت بزرگترین دلیل موفقیت من سحرخیزی هستش که سی ساله دارم من هم قبلا سحر خیز بودم و بین الطلوعین همیشه بیدار ولی الان یه چند وقتی هی میخوابم خدا کنه دوباره به وضعیت آرمانی ام برسم بچه ها اگه کسی پیشنهادی داره عنوان کنه.

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , mohaddeseh70 , happy07 , ziba.O , software94
ارسال: #۵۳۱
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ق.ظ
بیدار شدن برای روزی دیگر یک نعمت است،انرا دست کم نگیرید.قدرش را بدانید و خوشحال باشید از اینکه زنده اید...
سلام صبحتون به خیر و روزتون به تلاش
ان شاءالله که روز پر باری داشته باشید

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , mohaddeseh70 , happy07 , ziba.O , software94 , so@
ارسال: #۵۳۲
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ق.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم
سحر ششم و مکارم‌الاخلاق Heart
خدایا! خصلت و منشى را که مردمان، عیب بشمارند و مرا بدان سرزنش کنند، در وجودم باقى مذار، جز آن که سامانش دهى، و نیز وصف نکوهیده‏‌اى را که بدان ملامت می‌شوم، مگذار، جز آن که نکویش سازى، و کرامت عیبناک و ناقصى را که دارم، باقى مگذار، جز آن که کاملش گردانى.
اللَّهُمَّ لَا تَدَعْ خَصْلَةً تُعَابُ مِنِّی إِلَّا أَصْلَحْتَهَا ، وَ لَا عَائِبَةً أُوَنَّبُ بِهَا إِلَّا حَسَّنْتَهَا ، وَ لَا أُکْرُومَةً فِیَّ نَاقِصَةً إِلَّا أَتْمَمْتَهَا.
صحیفه زیبای سجادیه-دعای بیستم

سلاااااااام
حال دنیاتون امروز چطوره؟؟
خوب باشید لطفا!! و صبحتون هم بخیر Heart
پرانگیزه و پرتلاش و پرایده تا انتهای روز

پ.ن: محدثه جان دیگه خیلی سحرخیز شدی!!! صبح‌ها از منم زودتر میای مانشت!!!
اصن خوشم میاد تغییرات عادات و رفتارهامون از دوقلوهای همسان هم به هم نزدیک‌ترهHuhBig Grin
روزت خوش عزیزمHeart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , kingmax , ziba.O , software94 , RASPINA , mohaddeseh70
ارسال: #۵۳۳
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ق.ظ، توسط K@online.)
سلامم به گرمای دست تو دوست دلم لحظه ای با دلت روبروست
بگو عاشقی تا سلامت کنم تمام دلم را به نامت کنم

سلام صبح بخیر

(۰۱ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)persianboy1993 نوشته شده توسط:  یکی از اساتید میگفت بزرگترین دلیل موفقیت من سحرخیزی هستش که سی ساله دارم من هم قبلا سحر خیز بودم و بین الطلوعین همیشه بیدار ولی الان یه چند وقتی هی میخوابم خدا کنه دوباره به وضعیت آرمانی ام برسم بچه ها اگه کسی پیشنهادی داره عنوان کنه.

تجربه من :

یک برهه از زمان منم مشکل شما داشتم ساعت خوابم بهم ریخته بود خیلی دوست داشتم صبح زود بیدار باشم .
تا اینکه خودم مجاب کردم شب سر یک ساعت خاص بخوام و بیدار شم اوایلش خیلی سخت بود از ساعت کوکی تلفن کمک گرفتم هفته اول که گذشت کم کم بدنم به شرایط جدید عادت کرد.
بحمدالله الان خیلی عالی و راضیم ,فیزولزکی بدن یک جوری شده دیگه نه نیاز دارم کسی بیدارم کنه اوتمات بین ساعت ۴ نیم تا ۵ بیدار میشم حتا اگه ساعت خوابم یک ساعت جابجا بشه بازم به همین صورته .
شما با یک همت بلند میتونی به شرایطی که دوست داری برسی .

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , kingmax , ziba.O , RASPINA
ارسال: #۵۳۴
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ق.ظ
صبح بخیر. دی هم اومد :-D سال ۹۳ داره تموم میشه چقدر زود میگذره عمر

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , K@online , software94 , RASPINA , kingmax , happy07
ارسال: #۵۳۵
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ق.ظ
سلام علکیم سلام علکیم , این جلمه رو وقتی میرفتم مدرسه تو تاکسی می شنیدیم خیلی با حال بود اونم اول صبح ها . صبح همه بخیر

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , software94 , RASPINA , kingmax , happy07
ارسال: #۵۳۶
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ
سلام بچه ها صبتون بخیر. وای نگین دی اومد ۴۵روز موند دیگه تا کنکور واااااااااااااااااای

سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , RASPINA , kingmax , happy07
ارسال: #۵۳۷
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ق.ظ
سلام عزیزا.صبح زمستونیتون گرم و پر انرژی باشه.بچه ها همه انرژی هاتون فول باشه میخوایم زمستون قشنگمونو با یاد خدا شروع کنیم.
شاد باشید وپاینده
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , RASPINA , so@ , kingmax , happy07 , ziba.O
ارسال: #۵۳۸
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ق.ظ
سلام.صبح بخیر.اینجا چی شده؟یعنی همه خوابن؟خواب زمستونی شروع شده؟
امروز دلم خیلی هوس امام رضا کرده.سالهاست نرفتم.اونا که بهش نزدیکن سلام منم برسونن.
ساعت هشت صبح صلوات خاصه امام رضا
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.

خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , kingmax , ziba.O , RASPINA , K@online
ارسال: #۵۳۹
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ
سلام صبتون بخیر.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , kingmax , software94 , RASPINA , K@online
ارسال: #۵۴۰
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ
سلام دیشب مهمون داشتیم موندن امروز تو اتاق من مهمون خواب بود

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , software94 , RASPINA , neda_Network , K@online

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۰۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۲۱۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۹۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۴۷ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۶۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۲,۶۹۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۶۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close