زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چهارمین ویدئوی آموزش جاوا

ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
سلام بر همه دوستانی که این ویدئوها را دنبال می کنند این ویدئو هم تقدیم به شما با Heart

در این مباحث عملگرها، دستورات شرطی و حلقه ها و آرایه ها بحث شده است.
واقعا آموزش این بحث ها خیلی حوصله می خواهد! Sad اما خبر خوب اینکه از ویدئوی بعدی وارد بحث های خفن Cool جاوا می شویم. Smile
زمان این ویدئو حدود ۲۰ دقیقه است و حجم آن حدود ۱۶MB است.
این ویدئو را در آپارات در لینک زیر آپلود کرده ام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین برای دانلود از پیکوفایل می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید. البته هنوز نتوانستم آپلودش کنم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین کدهای نوشته شده در ویدئو را می توانید از اینجا دانلود کنید.

امیدوارم این ویدئو را ببینید و لذت ببرید. Wink
و البته من را هم از نظرات و نقدهای خودتان محروم نکنید.

پ. ن. : راستی در کنار این آموزش ها می توانید به لینک ها زیر هم سر بزنید

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل اول، یادگیری عمیق و ساخت هندسه مفهومی درست | درک درستی از مفاهیم داشته باش!
اصل دوم، تمرین کد نویسی با ساخت برنامه های کاربردی | تجربه کن!
اصل سوم، یادگیری best practice ها | از تجربه بیاموز!
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۲۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: b.kiani , احسان مومنی , SaMiRa.e , yasemi , Aurora , ican , misagh01 , bahar1369 , عاصفه , زهرا سادات , pourya14 , asiehmohammadian , M.Amin.M , unicornux , zahra2012 , delta , neda.h , shazde kuchulo , Autumn.Folio , saeidkhan , انرژی مثبت , مهرانگیز , nazanin2020 , sorlin , research.moghimi , zare_programmer , هانی الرضا , The BesT , rascal1364 , mr_asadi , Morris , azarakhsh1986 , M0TRIX , sarah_azd , mhma_1367 , alamdar_761 , sattar1 , tabassomesayna , h_somayyeh , Mohammad.K , agh42778 , aniss , mammad_asir , lordesiah , Engineer , mary~j
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ
RE: چهارمین ویدئوی آموزش جاوا از پروفکس
خییییییییییییییییلی مرسی!!!Big Grin

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen@profex.ir
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
چهارمین ویدئوی آموزش جاوا از پروفکس
خب من تازه رسیدمSmile تاحالا این فیلمای آموزش جاوا رو ندیده بودم، الان ۴قسمتشو باهم از آپارات دانلود کردم. مرسیSmile
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
خیلی خوبه که داره ادامه پیدا میکنه
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ق.ظ
RE: چهارمین ویدئوی آموزش جاوا
من نتونستم jdk رو دانلود کنم یکی گرفتم ولی مشکل داره Sad
یکی لطف کنه واسم میل کنه یا یه سایتی چیزی معرفی کنه واسم
zohashaki135@gmail.com
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ
قبلی ها رو از کجا میشه گرفت؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
دوستان الان زبان جاوا برای چی خوبه که دارین این زبان رو ادمیگیرین؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)yas92 نوشته شده توسط:  دوستان الان زبان جاوا برای چی خوبه که دارین این زبان رو ادمیگیرین؟
جاوا زبان اصلی آندروید هست. ضمن اینکه برای نوشتن وب سایت های داینامیک وقتی از یه اندازه ای بزرگ تر میشن Java EE بهتر از PHP و ASP.NET جواب میده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , diligent , yas92 , mohsen@profex.ir , Xilinx
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
به نظر شما اگر بخوام تخصص طراحی سایت رو داشته باشم باید اول php وبعد جوا رو یادبگیرم خوبه ؟
یا روی یک کدومش تمرکز کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  من نتونستم jdk رو دانلود کنم یکی گرفتم ولی مشکل داره Sad
یکی لطف کنه واسم میل کنه یا یه سایتی چیزی معرفی کنه واسم
zohashaki135@gmail.com
لینک دانلود از سایت سافت گذر را برایتان میل کردم.
موفق باشید.

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)yas92 نوشته شده توسط:  به نظر شما اگر بخوام تخصص طراحی سایت رو داشته باشم باید اول php وبعد جوا رو یادبگیرم خوبه ؟
کاملا بستگی به هدفتون و شخصیتتون داره. من خودم از اینکه با زبان های مختلف و ایده های مختلف آشنا بشم لذت می برم برای همین با جفتش آشنایی دارم ولی ممکنه یکی بخواد فقط یکیشو یاد بگیره. در هر صورت هیچ کدوم پیش نیازی برای دیگری نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas92 , mohsen@profex.ir
ارسال: #۱۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  قبلی ها رو از کجا میشه گرفت؟
لینک همه شان را در اولین ارسال با لینک زیر می گذارم.

همچنین، همه آموزشها را می توانید روی سایت خودم با نام
ببینید.
همچنین، همه آموزش ها را می توانید در کانال من در آپارات به آدرس زیر ببینید.

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)yas92 نوشته شده توسط:  دوستان الان زبان جاوا برای چی خوبه که دارین این زبان رو ادمیگیرین؟
بازارکار جاوا یکی از بهترین انتخاب هایی است که یک فارغ التحصیل نرم افزار علاقه مند به برنامه نویسی دارد
در ایران برای تولید نرم افزارهای بزرگ سازمانی مانند اتوماسیون اداری و سیستم های حسابداری و ... یا به سراغ Net. می روند یا جاوا و برای تولید نرم افزارهای بانکی و بسیاری نرم افزارهای بزرگ سازمانی و حاکمیتی به سراغ زبان جاوا و پایگاه داده اوراکل می روند.
پس زبان جاوا زبان قدرتمندی است و بازارکار خوب و پردرآمد و با امنیت شغلی بالاتری دارد.
جزئیات فنی ویژگی های جاوا را هم در آموزش ها بحث می کنیم.
موفق باشید.

اصول آموزش به سبک پروفکس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas92 , mr_asadi
ارسال: #۱۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
محسن جان سلام آقا خیلی ممنون من چندروزی نبودم دارم کارای معافی میکنم نشده زیاد بیام ، اما شما انگار ترکوندید الان دوقسمت آخر رو تونستم ببینم کلی لذت بردم واقعا روز به روز بهتر داره میشه ممنون از اینکه وقت میذارید
آقا مباحث خفففن را چشم در راهیمممممم. منم دو سه روز دیگه کارام تموم میشه دیگه میام فول تایم در خدمت یادگیری جاوا
موفق باشین

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
۲
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)yas92 نوشته شده توسط:  به نظر شما اگر بخوام تخصص طراحی سایت رو داشته باشم باید اول php وبعد جوا رو یادبگیرم خوبه ؟
سلام
من فکر می کنم تصوری که شما از طراحی سایت دارید یک کاتالوگ دیجیتال و حداکثر یک CMS یا نهایتا یک سایت خبری است.
غیر اینه؟
برای اینها php خیلی هم عالیه البته بازارکار php شرایط خودش را دارد ولی برای اینجور کارها با جاوا کار نمی کنند.
ولی باز هم پیشنهاد من اینست که طراحی وب و ... این جور کارها را فراموش کنید و برای کار به چند شرکت نرم افزاری بزرگ مراجعه کنید تا فضای کار حرفه ای نرم افزار دستتان بیاید بعد تصمیم بگیرید جه زبانی و چه مهارتی یاد بگیرید.
البته من قبلا گرافیک چاپ و وب و Web UI و php Development انجام داده ام سالها به دلیل علاقه شخصی خودم اما بحث انتخاب مسیر شغلی را جدی تر بررسی کنید.

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط:  محسن جان سلام آقا خیلی ممنون من چندروزی نبودم دارم کارای معافی میکنم نشده زیاد بیام ، اما شما انگار ترکوندید الان دوقسمت آخر رو تونستم ببینم کلی لذت بردم واقعا روز به روز بهتر داره میشه ممنون از اینکه وقت میذارید
آقا مباحث خفففن را چشم در راهیمممممم. منم دو سه روز دیگه کارام تموم میشه دیگه میام فول تایم در خدمت یادگیری جاوا
موفق باشین
سلام جناب اسدی
آقا منم دلم تنگ شده بود!
شما و چند نفر از دوستان فعال دیگه واقعا به من روحیه می دهید برای ادامه پر انرژی تر.
البته این دو قسمت آخر از بس بحث ها ابتدایی بود واقع کلافه شده بودم چطوری آموزش بدم و اصلا تو اموزش ها باشه یا نه!
واقعا دوست ندارم وقت بچه ها را تلف کنم با مباحث الکی ولی بالاخره برای جوری جنس به قول کاسب ها مجبور شدم این بحث ها را هم آموزش بدهم و خوشحالم که برای بعضی دوستان مفید و جالب بوده.
یکی از بزرگترین کارهایی که واقعا به من کمک می کند، سوال پرسیدن است چون من را به ذهنیت شما نزدیک تر می کند و آموزش ها را در مسیر درست تری می اندازد. فقط معذوریت من کمبود وقت است که باعث می شود نتوانم همه پیشنهاد خوب دوستان را اجرایی کنم.
به هر حال امیدوارم کارهایتان درست شود و ما بیشتر از حضورتان استفاده کنیم.

اصول آموزش به سبک پروفکس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr_asadi , azarakhsh1986 , zahra2012
ارسال: #۱۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ
سلام
ممنون!مثل همیشه عالی.
ضمنا لینکای کمکی هم که معرفی کردین حرف نداره.به بچه هام توصیه میکنم سر بزننن.آموزشاش روان و گویاس.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۹,۹۲۵ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۲۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۲۳ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۰۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۳,۰۱۵ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close