زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۴۲۱
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط ana9940.)
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من میخوام کلاس c# هم برم. یعنی از دو ماه پیش ثبت نام کردم الان زنگ زدن که بیا کلاس شروع شدهSad الان چیکار کنم من؟ میترسم از اینجا مونده از اونجا رونده بشم. دوستانی که سی شارپ کار کردن خیلی وقت میگیره؟ الان برم یا بذارم بعد کنکور؟

کلاس c# رو برید کنارش واسه کنکور هم بخونید ، هیچ وقت نباید برای کنکور از تمام زندگی خود بگذریم! کلاس c# رو یه نوع تفریح بین درستون برید که از درس خوندن خسته نشید.

(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)@lirez@ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم هستم امسال . کارشناسی ناپیوسته شمسی پور میخونم ترم ۲/ کتاب ها رو کامل نگرفتم. یعنی بجز سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه هیچ کتابی نگرفتم. ۵۰۴ رو شروع کردم به خوندن و چون ریاضی پایه ضعیفی دارم اون رو هم دارم میخونم.
دوستان پیشنهادی دارن؟

اگر اینطوری که می گید پایه ریاضی تون ضعیفه، نمیخواد زیاد روش وقت بذارید، بین ۴ درس ریاضی ( ریاضی مهندسی، احتمال ، گسسته و محاسبات) یکیش رو بسته به توانایی تون انتخاب کنید و بخونید و بقیه ش رو حذف کنید. محاسبات درس آسونیه فقط فرموله و حفظی .
از امسال ضریب درس های تخصصی از ۲ به ۴ افزایش پیدا کرده، یعنی دروس مشترک و دروس تخصصی ضریب ۴ دارند که ارزش زیادی در رتبه دارند، بهتره روی این درسها بیشتر وقت بگذارید.
کنار ۵۰۴ متن های تخصصی کامپیوتر رو هم بخونید.
منابع رو از مصاحبه های مانشت می تونید بفهمید کدومش برای شما بهتره.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , mohammad.ardeshiri , @lirez@ , sanahin
ارسال: #۴۲۲
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها من امسال کنکور ای تی دادم رتبم شد ۱۰۰۰ در صورتی که خودم فک میکنم خوب وقت گذاشتم و میتونستم خیلی بهتر از اینا بشم

حالا امسال دوتا را بیشتر ندارم یا دوباره بشینم کنکور بدم یا برم دنبال کار

کار که بعید میدونم گیر بیاد چون من تخصصی ندارم و در واقع تو آی تی حرفی واسه گفتن ندارم حالا به هر دلیلی اعم از کم کاری خودم تو ۴ سال دانشگام

پس میمونه راه دوم که کنکور بدم و مشکل اینه که انگیزه ای برا ای تی خوندن ندارم ! دارم به این فک میکنم که برگردم کنکور کارشناسی پزشکی بدم !از اونجایی هم که من از سهمیه روزانه استفاده کردم باید شبانه بخونم

میخام بدونم اگه شماها جای من بودین این کارو میکردین؟!!!!!!!!!!!!!!اولین دلیلم برا این تصمیم اینه که احساس میکنم تو علم آی تی ضعیفم و تئوری وار اومدم بالا و الان که باید کار کنم هیچ تخصصی ندارم و باید مدتها زمان بگذره و هزینه کنم تا بلکه جاهایی از این نقص رو بپوشونم

در صورتی که از اول اگه سراغ رشته پزشکی میرفتم میتونستم موفق تر باشم!
من جای شما نیستم. ولی اگر واقعا واقعا واقعا به آی‌تی علاقه ندارید و فکر می‌کنید توش آدم شاخصی نمی‌شید و کارهای روتین هم شما رو ارضا نمی‌کنه، گزینه ی کنکور مجدد دادن کاملا قابل تامله. من نمی‌دونم اگر جای شما بودم چی‌کار می‌کردم. ولی پسرخاله‌ی دوستم مهندس عمران بود. زن و بچه داشت و کار خیلی خوبی هم داشت. اما نتونست از عشقش یعنی پزشکی بگذره و عاقبت د وسال پیش کنکور داد و وارد رشته‌ی پزشکی شد. تا جایی که می‌دونم پزشکی شبانه نداره(شاید هم اشتباه می‌کنم!) در نتیجه ایشون دارن دانشگاه آزاد پزشکی می‌خونن. دوستم می‌گفت که خیلی از کاری که کرده راضی و خوشحاله و معتقده که اگر این کار رو نمی‌کرد تا آخر عمر حسرت می‌خورد. در حالی که خب تو عمران هم شرایط شغلی خیلی خوبی داشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hmdh
ارسال: #۴۲۳
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  الان منظورتون منم ؟Smile) به هیچوجه احساسی حرف نزدم و کاملا منطقی گفتم، چند نفر هستن که مثل همون رتبه ١ هستن که شما میگی؟ بهتره بجای موردهای خاص، واقع بین برخورد کنیم و درمورد اکثریت اظهار نظر کنیم نه اقلیت
حرفهامم براساس فقط تجربیات خودم نیست و دقیقا چون شرایطم تا حدودی یکیه، با خیلی از دوستان هم رشته ی فارغ شده و همینطور بچه های ارشد دانشگاه تهران صحبت کردم
امیدوارم ایشون هم درست تصمیم بگیرنSmile
شما کلا فحوای کلام منو نگرفتین
من نام نبردم از کسی فقط گفتم به حرف بنده خداهایی که اونا هم نیتشون خیره و قصدی ندارن ولی فقط از سر بی تجربگی چیزی میگن گوش نکنن
خیلی ها هستن مثل اون رتبه یکی که گفتم هستن حتی وضع کاری بدتری هم داشتن مرد خونه هم بودن یعنی مزدوج بودن میخواین اصلا چندتا رو تو همین مانشت معرفی کنم که اینجوری بودن ورتبشون زیره ۱۰۰ شده؟ من که نگفتم یک شن گفتم در حدی بیاره که دانشگاه خوبی قبول شه
و اینکه اصلا it قبول شدن برای ارشد دانشگاه خوب همش مورد خاص حساب میشه مثله عمران و ........نیست که رتبه ۸۰۰دانشگاه خوبه روزانه بیاره شما با علم اینکه بین ۴۰ هزار نفر شرکت کننده رتبت باید بشه زیره ۲۰۰ یعنی مورد خاص

به همین سادیگی به همین خوشمزگیWink

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۲۴
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  و اینک پس از چندین ماه تلاش؛
آقای اردشیری همچنان در حال منصرف کردن بچه‌ها از کنکور... دی:
خخخخخخخخخخخخخخخخ Big Grin
اگه یه نفرم از اشتباه در بیارم راضیم Wink
Big Grin خب حق باشماست چون حقیقت رو میگید ولی چون اینجا اکثرا دوستانی هستن که حسابی جو ارشد دارند حس میکنن این حرفا اشتباه Sleepy
من اینجا اعلام میکنم بعد از ۱۸ سال درس خوندن اغا پشیمونم کلا از این راهی که الان توش افتادم Big GrinBig Grin
آییییییییییییییییییییییی خدا , خدا تمامهههههههههههههههههه رفتگانتونو بیامورزه الهیییییییییییییییییی
Smile

۰
۰
ارسال: #۴۲۵
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ق.ظ
نشون به این نشون که اگه من و ممد اردشیری و اتنا خانم و اقا اکسپلورر عقلامون بزاریم رو هم دوباره بشنیم باهم برا کنکور بخونیم
همگی مشارکتی به سوالا جواب بدیم ایا می تونیم رتبه زیر ۵۰ ای تی رو بیاریم یا نه؟
اگه جوابتون منفی هست پس شک نکنید و نخونید!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۴۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  نشون به این نشون که اگه من و ممد اردشیری و اتنا خانم و اقا اکسپلورر عقلامون بزاریم رو هم دوباره بشنیم باهم برا کنکور بخونیم
همگی مشارکتی به سوالا جواب بدیم ایا می تونیم رتبه زیر ۵۰ ای تی رو بیاریم یا نه؟
اگه جوابتون منفی هست پس شک نکنید و نخونید!
داداش کنکور همینه رتبه یکه (سال ۸۹ ,۹۰ یا ۹۱ دقیقا یادم نیست) بهم گفت نفر اول کنکور اگه فرداش دوباره کنکور بده معلوم نیست زیره ۴۰۰ میشه یا نه! یعنی همون یبار بود و بستگی به شانس ,روزه طرف , و............ داره مخصوصا it
من که کاملا قبول دارم حرفشو

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۴۲۷
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ق.ظ، توسط hmdh.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  نمیدونم این موج جدید یه سری از دوستان که بعد از گرفتن لیسانس احساس میکنن رشته ای دیگه بودن که اکثرا هم برمیگرده به کنکور تجربی چیه که هر ساله راه میافته (!)Huh
اینو قبول دارم که الان بخوایم دروس دبیرستان رو بخونیم درساهای ریاضی و فیزیکش ممکنه برامون راحت باشه ولی اون طرف قضیه رو هم ببنید که باید کلی درس دیگه خوند و همین طور رقابت برای افرادی که با درسا آشنا تر هستند منظورم بچه های دبیرستانی و کنکوریه بیشتره.... اصلا یه نمونه بارز ما داریم توی آشناهامون. بنده خدا نفر اول دبیرستانشون بود ولی موقع کنکور چی! بعد از چند سال به مدت زیاد! اخر دست قبول شد پزشکی البته نه دانشگاه های درجه یک کشور!Exclamation
حالا ما بخواییم بعد از ۴ سال باز برگردیم اون همه درس که حفظیاتی هم هستند اکثرا. چطور حداکثر در طول یک سال میشه همه شون جمع کرد؟
من که حاضر نیستم برگردم حاضرم برگردم به ترم یک دانشگاهم تا با دید بهتر و مثبتتری باز درسهامو بخونم ولی بخوام باز کنکور کارشناسی یا پزشکی بدم ..Confused

حالا ی سوال اینکه شما میگید استفاده از سهمیه روزانه باعث میشه اگر بخواییم باز کنکور سراسری رو بدیم نمیشه و باید شهریه پرداخت کرد. پیام نور هم جزو روزانه محسوب میشه؟!! Big Grin در حد ی سواله فقط شیطون هنوز تا این حد فکرمو قلقلک نداده Smile)

خب اون حرفایی ک شما زدین کاملا منطقیه ولی وقتی یکی بخاد بعد از ۴ سال دوباره برگرده و از صفر شرو کنه حتما ی توانایی هایی تو وجود خودش میبینه .
راجع ب سوالتون :اینکه پیام نور روزانه حساب میشه یا نه باید بگم ک نه عزیزکمTongue شما پیام نوریا روزانه حساب نمیشین اون دانشگاههای سراسریه ک روزانه و شبانه داره Wink
۰
۰
ارسال: #۴۲۸
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ
یه جمله بود ، دقیقا یادم نیس ولی حدودش یادمه : چون شما نتونستی،دلیل نمیشه هیچکی دیگه نتونه !
یه نفر بود بالاتر گفته بود کلاس C# می خوام برم.. همزمان ازمون استخدامی بانک و کنکور
امیدوارم ناراحت نشین ولی اینطوری به هیچ جا نمیشه رسید...اطرافمون پر ادمایی که چندتا هدف داشتن
شایدم بگی اونا موفق بودن..این دیگه چیزی که شما از زندگی می خوای..یه وقت هست تو می خوای پیشرفت کنی .. دوس داری درس بخونی..این راهش مشخصه..یه وقت هس می خوای پول در بیاری..اونم راهش مشخصه !
امیدوارم واسه بقیه درس عبرت نشید بلکه از بقیه عبرت بگیرید

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin
ارسال: #۴۲۹
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ
من خبر اومدن تو این جمعو یعنی پیوستن به ۹۴ رو از اوایل مرداد ماه میگم وقتیم بیام اساسی میام میخونم واسه بالاتر از رتبه یک شریف پر از انرژی میام............باتشکر

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , ashena1
ارسال: #۴۳۰
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سلام
دوستان کسی نیست فردا کلاس سیستم عامل پارسه داشته باشه....!
۰
۰
ارسال: #۴۳۱
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط asterah.)
سلام
بنظرم یکی از راهکار هایی که میتونه هم به من و هم به بقیه خیلی کمک کنه اینه که فقط به میزان پیشرفت خودمون و تعداد قدم هایی که تا الان برداشتیم فکر کنیم نه به اینکه الان فلان دوستم داره بکوب از اول بهار میخونه وااااااای که چقد عقبم که این تنها باعث تشویش و اضطراب میشه و یا اینکه بگیم ه من از کی مرتب دارم میخونم یارو اومده میگه من از پاییز میخونم وااااااااای که چقد من جلو هستم که این هم باعث ایجاد غرور کاذب میشه ونتیجه ایی جز تلاش نکردن برامون بجا نمیاره
پس ذهنمون رو از دیگران خالی کنیم و فقط و فقط خودمون رو با خودمون مقایسه کنیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , ana9940 , A V A , fereshteh JI
ارسال: #۴۳۲
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
سلام منم هستم
میخوام مهندسی نرم افزار شرکت کنم ولی هنوز استارتشو نزدم
درسای مدنظرم برای تابستون زبان و طراحی و نظریه و ساختمان داده و سیستم عامله
یا حق
۰
۰
ارسال: #۴۳۳
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
از قائمشهر یا اطراف(بابل یا ساری) کسی نیست پایه باشه باهم بخونیم؟درسایی هم که مشکل داریم کلاس بریم

singleboy0123
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳۴
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
تو آیتی هم کسی از تبریز و مرند و شبستر نیست باهم بریم جلو؟

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۴۳۵
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
بچه ها من میخواستم از تابستون بخونم, ولی متاسفانه ماه رمضون رمق نذاشت واسم, بعدشم بخاطر مشغله ی کاری که دارم نمیتونم تابستون درس بخونم, تصمیم گرفتم فعلاً فقط زبانمو تقویت کنم, نهایتاً از نیمه ی شهریور شروع کنم واسه ارشد, آیا بنظرتون این کار صحیح است؟ Smile
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۷۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۶۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۸۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۸۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۲۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close