زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۴۰۶
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من میخوام کلاس c# هم برم. یعنی از دو ماه پیش ثبت نام کردم الان زنگ زدن که بیا کلاس شروع شدهSad الان چیکار کنم من؟ میترسم از اینجا مونده از اونجا رونده بشم. دوستانی که سی شارپ کار کردن خیلی وقت میگیره؟ الان برم یا بذارم بعد کنکور؟
بهتره کنسلش کنی. اگر کلاست جایی باشه که بخواد خوب کار کنه خیلی بهت پروژه میده. بنظرم برات هم اتلاف وقت و هم هزینه میشه. باید روو یکیش متمرکز باشی فعلا

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin , ashena1
ارسال: #۴۰۷
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
بهتره کنسلش کنی. اگر کلاست جایی باشه که بخواد خوب کار کنه خیلی بهت پروژه میده. بنظرم برات هم اتلاف وقت و هم هزینه میشه. باید روو یکیش متمرکز باشی فعلا
[/quote]آخه مسئله یکی دوتا نیس که. آزمون استخدامیه سپه هم ثبت نام کردمTongue میگم یه موقع شانسه دیگه به سرش میزنه منو میرسونه به آزمون تخصصی. اون وقت چیکار کنم. البته میدونم خیلی رویایی دارم فک میکنم و نباید چند هدفی باشم. اما تا یکی مشاوره نده بهم همینجوری مردد میمونم. الان یکی مشاوره بدهHuh

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۴۰۸
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  بهتره کنسلش کنی. اگر کلاست جایی باشه که بخواد خوب کار کنه خیلی بهت پروژه میده. بنظرم برات هم اتلاف وقت و هم هزینه میشه. باید روو یکیش متمرکز باشی فعلا
آخه مسئله یکی دوتا نیس که. آزمون استخدامیه سپه هم ثبت نام کردمTongue میگم یه موقع شانسه دیگه به سرش میزنه منو میرسونه به آزمون تخصصی. اون وقت چیکار کنم. البته میدونم خیلی رویایی دارم فک میکنم و نباید چند هدفی باشم. اما تا یکی مشاوره نده بهم همینجوری مردد میمونم. الان یکی مشاوره بدهHuh
[/quote]

سردرگمی، میدونم، با خودت روراست باش و یه کاغذ بزار جلوت و اولویاتهای زندگیتو بنویس، بر اساس اولویاتهات هدفهاتو بچین، و هدفهای کوتاه مدت و بلند مدت داشته باش، اینو هم بدون ادمهای خیلی کمی هستن که میتونن توو شرایط خیلی سخت ، خووب مدیریت زمان و برنامه داشته باشن و به همه کاراشون برسن
برای مثال، من عاشق برنامه نویسی ام، به شدت میخام مستقل شم و شاغل، میخوام از ایران برم، ارشدم خیلی برام مهمه، حالا الان تا بهمن هدفم ارشده، بعده کنکور برنامه نویسی و دنبال کار، وقتی هم که ارشد قبول شم برنامه ریزی و تلاش برای اپلای
حتما حتما حتما یه کاغذ بردار و شروع کن ببین چی از خودت میخوای ، چه اینده ای چه موقعیتی

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin , Engineer , zahra_ce87 , iammiti
ارسال: #۴۰۹
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ
سردرگمی، میدونم، با خودت روراست باش و یه کاغذ بزار جلوت و اولویاتهای زندگیتو بنویس، بر اساس اولویاتهات هدفهاتو بچین، و هدفهای کوتاه مدت و بلند مدت داشته باش، اینو هم بدون ادمهای خیلی کمی هستن که میتونن توو شرایط خیلی سخت ، خووب مدیریت زمان و برنامه داشته باشن و به همه کاراشون برسن
برای مثال، من عاشق برنامه نویسی ام، به شدت میخام مستقل شم و شاغل، میخوام از ایران برم، ارشدم خیلی برام مهمه، حالا الان تا بهمن هدفم ارشده، بعده کنکور برنامه نویسی و دنبال کار، وقتی هم که ارشد قبول شم برنامه ریزی و تلاش برای اپلای
حتما حتما حتما یه کاغذ بردار و شروع کن ببین چی از خودت میخوای ، چه اینده ای چه موقعیتی
[/quote]
ممنون از کمکت . اهدافت دقیقا اهداف منه. با این تفاوت که من پایبندی به اهدافم خیلی کمه.
ایشالا به همه ی اهدافت برسیHeart

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۴۱۰
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من میخوام کلاس c# هم برم. یعنی از دو ماه پیش ثبت نام کردم الان زنگ زدن که بیا کلاس شروع شدهSad الان چیکار کنم من؟ میترسم از اینجا مونده از اونجا رونده بشم. دوستانی که سی شارپ کار کردن خیلی وقت میگیره؟ الان برم یا بذارم بعد کنکور؟
کلاسه c# هم برو کنارش کم کم درسای ارشد هم بخون ولی اولویت همون c# باشه .اگه همزمان بری سر کار هم خیلی خوب میشه
هر زمان هم که وقت کردی برای ارشد بخون.اگه c# بخونی یه سال دیگه تازه میشی کد زن همزمان داری کار میکنی ۱۲ ماه حقوق گرفتی و از این به بعد هر چقدر کار کنی برنامه نویس قوی تری میشی(شما بعده یه سال تازه میشی یه کد زن که با c# کار میکنه توقع نداشته باش سال دیگه این موقعه کرنل بنویسی) ولی ممکنه کنکور رتبه نیاری اونم عیبی نداره چون اگه ساله اولی باشی اگه تمامه وقتتم بزاری احتمالش کم نیست که قبول نشی
تا اینجا حداقل پایت با کم کم خوندن بدون استرس قوی شده .سال دیگه دغدغه c# نداری حالا برای کنکور خیلی بیشتر وقت بزار تمامه وقتای خالیت احتمال ۹۰% قبول میشی نشدیم هیچی از دست ندادی داشتی کارتو میکردی بیمه دستمزد تجربه و .... داری دوباره سال دیگه
نگرانم نباش اونایی که سر کارن و یا حداقل کار کردن میدونن سر کار هیچ فرقی بینی یه آدمی که ارشد داره و یه آدمی که لیسانس داره نداره

بزرگترین اشتباه اینه که یه بعدی فکر کنی و تمامه وقتتو واسه ارشد بزاری فقط وقتتو میکشی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , sanahin , Engineer , AmiriManesh
ارسال: #۴۱۱
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
سلام دوستان
منم هستم امسال . کارشناسی ناپیوسته شمسی پور میخونم ترم ۲/ کتاب ها رو کامل نگرفتم. یعنی بجز سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه هیچ کتابی نگرفتم. ۵۰۴ رو شروع کردم به خوندن و چون ریاضی پایه ضعیفی دارم اون رو هم دارم میخونم.
دوستان پیشنهادی دارن؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱۲
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من میخوام کلاس c# هم برم. یعنی از دو ماه پیش ثبت نام کردم الان زنگ زدن که بیا کلاس شروع شدهSad الان چیکار کنم من؟ میترسم از اینجا مونده از اونجا رونده بشم. دوستانی که سی شارپ کار کردن خیلی وقت میگیره؟ الان برم یا بذارم بعد کنکور؟
کلاسه c# هم برو کنارش کم کم درسای ارشد هم بخون ولی اولویت همون c# باشه .اگه همزمان بری سر کار هم خیلی خوب میشه
هر زمان هم که وقت کردی برای ارشد بخون.اگه c# بخونی یه سال دیگه تازه میشی کد زن همزمان داری کار میکنی ۱۲ ماه حقوق گرفتی و از این به بعد هر چقدر کار کنی برنامه نویس قوی تری میشی(شما بعده یه سال تازه میشی یه کد زن که با c# کار میکنه توقع نداشته باش سال دیگه این موقعه کرنل بنویسی) ولی ممکنه کنکور رتبه نیاری اونم عیبی نداره چون اگه ساله اولی باشی اگه تمامه وقتتم بزاری احتمالش کم نیست که قبول نشی
تا اینجا حداقل پایت با کم کم خوندن بدون استرس قوی شده .سال دیگه دغدغه c# نداری حالا برای کنکور خیلی بیشتر وقت بزار تمامه وقتای خالیت احتمال ۹۰% قبول میشی نشدیم هیچی از دست ندادی داشتی کارتو میکردی بیمه دستمزد تجربه و .... داری دوباره سال دیگه
نگرانم نباش اونایی که سر کارن و یا حداقل کار کردن میدونن سر کار هیچ فرقی بینی یه آدمی که ارشد داره و یه آدمی که لیسانس داره نداره

بزرگترین اشتباه اینه که یه بعدی فکر کنی و تمامه وقتتو واسه ارشد بزاری فقط وقتتو میکشی

چیزی که گفتین خوبه اما با این حساب ایشون کلا ارشد قبول نمیشن، بهتره خودشون اولویت هاشونو بدونن، اگر اولویت دانشگاهه باید قید کارو کلاسای جانبیو زد، اما اگه اولویت پول و موقعیت کاریه حرف شما درسته، من خودم اخرای دوره ی mcitp بودم اما ولش کردم، اینکه چندتا کارو موازی بخوایم پیش بریم، ممکنه بتونیم انجامشون بدیم اما صددرصد نمیشه همشو کامل و بی نقص انجام داد، باید هدفهارو تیکه تیکه کرد تا بشه نتیجه ی دلخواهو گرفت

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin
ارسال: #۴۱۳
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من میخوام کلاس c# هم برم. یعنی از دو ماه پیش ثبت نام کردم الان زنگ زدن که بیا کلاس شروع شدهSad الان چیکار کنم من؟ میترسم از اینجا مونده از اونجا رونده بشم. دوستانی که سی شارپ کار کردن خیلی وقت میگیره؟ الان برم یا بذارم بعد کنکور؟

چیزی که گفتین خوبه اما با این حساب ایشون کلا ارشد قبول نمیشن، بهتره خودشون اولویت هاشونو بدونن، اگر اولویت دانشگاهه باید قید کارو کلاسای جانبیو زد، اما اگه اولویت پول و موقعیت کاریه حرف شما درسته، من خودم اخرای دوره ی mcitp بودم اما ولش کردم، اینکه چندتا کارو موازی بخوایم پیش بریم، ممکنه بتونیم انجامشون بدیم اما صددرصد نمیشه همشو کامل و بی نقص انجام داد، باید هدفهارو تیکه تیکه کرد تا بشه نتیجه ی دلخواهو گرفت
با این حساب ایشون کلا ارشد قبول نمیشه ,جدا ؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin نفر اول کنکور ۹۰ فکر میکنم یا ۹۱ تا ساعت ۵ شاغل بود و ۸ صبح سر کار ایشون تو ماهان هم مشاوره میداد البته بعد اینکه اول شد
در مورد اولویتش هم من پیشنهاد دادم حکم نکردم در ضمن کسی که میپرسه حتما نیاز به پیشنهاد دارهBig Grin
درضمن شاید بچه هایی که سر کار تا به حال نرفتن احساس میکنن که اگه ما ارشد بگیریم بریم هر جا سر کار میگن بفرما قربان اینجا این ۱۰۰ تا لیسانسی هم در خدمت شمان چون شریف خوندین , بگم که اصلا اینطوری نیست فکرشم نکنین من تو بزرگترین شرکت نرم افزار ایران اتفاقا دیدم ۱۰۰ تا فوق لیسانسی زیر دست یه لیسانسین
تنها تفاوت ممکنه اونم فقط ممکنه بعضی جاها بین دوتا کارمند که هردوشون هیچی سابقه ندارن پایه حقوقه ارشدیه ۴۰ تومن بیشتر باشه همین!
به نظره من در مورد این چیزا از آدمای با تجربه مشاوره بگرین منتها نه مشاورهای کلاس کنکور چون اونا هزینه صرفشون میشه تا علاوه بر مشاوره درسی بتونن ترقیب کنن که دانشجو بیاد تو کلاس
از بچه های دانشجوی دانشگاه تاپ سوال کنین اونایی که مدرکشونو گرفتن و الان سر کارن , و به مشاوره بچه های که ساله اوله که میخوان تازه کنکور شرکت کنن و حرفهای احساسی میزنن توجه نکنین چون تجربشو ندارن

۳
۰
ارسال: #۴۱۴
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
الان منظورتون منم ؟Smile) به هیچوجه احساسی حرف نزدم و کاملا منطقی گفتم، چند نفر هستن که مثل همون رتبه ١ هستن که شما میگی؟ بهتره بجای موردهای خاص، واقع بین برخورد کنیم و درمورد اکثریت اظهار نظر کنیم نه اقلیت
حرفهامم براساس فقط تجربیات خودم نیست و دقیقا چون شرایطم تا حدودی یکیه، با خیلی از دوستان هم رشته ی فارغ شده و همینطور بچه های ارشد دانشگاه تهران صحبت کردم
امیدوارم ایشون هم درست تصمیم بگیرنSmile

۳
۰
ارسال: #۴۱۵
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
و اینک پس از چندین ماه تلاش؛
آقای اردشیری همچنان در حال منصرف کردن بچه‌ها از کنکور... دی:

درست میشه!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۴۱۶
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  و اینک پس از چندین ماه تلاش؛
آقای اردشیری همچنان در حال منصرف کردن بچه‌ها از کنکور... دی:
خخخخخخخخخخخخخخخخ Big Grin
اگه یه نفرم از اشتباه در بیارم راضیم Wink

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin , هانی الرضا , ashena1 , zahra_ce87 , AmiriManesh , m@hboobe
ارسال: #۴۱۷
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
سلام به همگی
بچه ها من امسال کنکور ای تی دادم رتبم شد ۱۰۰۰ در صورتی که خودم فک میکنم خوب وقت گذاشتم و میتونستم خیلی بهتر از اینا بشم

حالا امسال دوتا را بیشتر ندارم یا دوباره بشینم کنکور بدم یا برم دنبال کار

کار که بعید میدونم گیر بیاد چون من تخصصی ندارم و در واقع تو آی تی حرفی واسه گفتن ندارم حالا به هر دلیلی اعم از کم کاری خودم تو ۴ سال دانشگام

پس میمونه راه دوم که کنکور بدم و مشکل اینه که انگیزه ای برا ای تی خوندن ندارم ! دارم به این فک میکنم که برگردم کنکور کارشناسی پزشکی بدم !از اونجایی هم که من از سهمیه روزانه استفاده کردم باید شبانه بخونم

میخام بدونم اگه شماها جای من بودین این کارو میکردین؟!!!!!!!!!!!!!!اولین دلیلم برا این تصمیم اینه که احساس میکنم تو علم آی تی ضعیفم و تئوری وار اومدم بالا و الان که باید کار کنم هیچ تخصصی ندارم و باید مدتها زمان بگذره و هزینه کنم تا بلکه جاهایی از این نقص رو بپوشونم

در صورتی که از اول اگه سراغ رشته پزشکی میرفتم میتونستم موفق تر باشم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۴۱۸
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها من امسال کنکور ای تی دادم رتبم شد ۱۰۰۰ در صورتی که خودم فک میکنم خوب وقت گذاشتم و میتونستم خیلی بهتر از اینا بشم

کار که بعید میدونم گیر بیاد چون من تخصصی ندارم و در واقع تو آی تی حرفی واسه گفتن ندارم حالا به هر دلیلی اعم از کم کاری خودم تو ۴ سال دانشگام

پس میمونه راه دوم که کنکور بدم و مشکل اینه که انگیزه ای برا ای تی خوندن ندارم ! دارم به این فک میکنم که برگردم کنکور کارشناسی پزشکی بدم !از اونجایی هم که من از سهمیه روزانه استفاده کردم باید شبانه بخونم

میخام بدونم اگه شماها جای من بودین این کارو میکردین؟!!!!!!!!!!!!!!اولین دلیلم برا این تصمیم اینه که احساس میکنم تو علم آی تی ضعیفم و تئوری وار اومدم بالا و الان که باید کار کنم هیچ تخصصی ندارم و باید مدتها زمان بگذره و هزینه کنم تا بلکه جاهایی از این نقص رو بپوشونم

سلام دوست عزیز
یه حرفی به نظرم رسید گفتم بگم اینکه اولا پزشکی ۷ساله. دوما یه سالم باید صرف کنکور بشه تا اینجا شد ۸سال.( انشالله که اگر تصمیم به کنکور مجدد گرفتین همون بار اول قبول شین) سوما خدای نکرده قبول نشین چی؟

بنظرتون با توجه به شناختی که از خودتون دارین اگر برای یه فیلدی از برنامه نویسی دوسال وقت بذارین موفق نمیشین؟
من شخصی رو میشناسم که تو یه شرکت مسئول پاسخگویی به مشکلات کاربرای اینترنتADSLهس از همینا که تلفنی جوابتو میدن.کارشم سخت نیست یه کار روتینه دو سه ماه رفت آموزشی.الان ماهی ۸۰۰تومن بهش حقوق میدن.ایشون خانوم هستن تخصص خاصی که توش فول باشه من از ایشون ندیدم.

من نمیدونم کجا زندگی میکنین ولی شاید بتونین همچین کارهایی پیدا کنین انقد سیاه به قضیه نگاه نکنین
موفق باشین

(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  دوستان شروع کردین؟من که از هفته بعد میخوام استارت بزنم
کمتر گاز بدین تا من زیاد عقب نمونم

بالاخره کلاس کنکور پیدا کردین؟
چه گرایشی میخواین شرکت کنین؟

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hmdh
ارسال: #۴۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
ممنوون دوستان
واقعا میشه بپرسم چرا کسی ب من جواب نداد؟!
واقعا چرا؟!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲۰
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  سلام به همگی

خیلی بستگی به این داره که متولد چه سالی باشی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۹۳۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۴۴۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۸۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۴۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۰۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۵۲۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۸۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۸۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۸۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close