زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۶۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  برای قبول شدن تو کنکور نیازی نیست که آدم استثنایی باشه، نقش تلاش خیلی بیشتر از نبوغ فردیه. در مورد فلسفه کنکور قبول دارم، لزوما همه افرادی که قبول میشن اون افراد شایسته‌ای که باید باشن نیستند. ولی نکته اینجاست که تو این کشور برای افرادیکه کیفیت ادامه تحصیل براشون مهمه، کنکور یکی از تنهاترین راه‌هاست و سکوهای پرش خیلی محدودی هم برای ادامه این مسیر در مقاطع عالی‌تر (داخل یا خارج) وجود داره که مسیر اون هم در وهله اول عموما از مسیر همین کنکور میگذره، پس اگه کسی که یه روزی چنین هدفی داشت الان به این نتیجه برسه که نه نمیشه یا باید به کیفیت پایین‌تر رضایت بده یا باید کلا یه هدف دیگه‌ای رو انتخاب و وارد یه زمینه دیگه بشه و من این مورد رو برای فردی که هدفش اصلیش مدرک‌گرایی نبوده، نمی‌تونم هضم کنم.

اما در مورد موضوع ناعدالتی من نمی‌تونم نظر خاصی بدم چون مثلا اون قضایای لو رفتن سوالات و... هنوز برای من قطعی نیست که مثلا من اون رو به عنوان مانعی در نظر بگیرم که ازش اطلاعی نداشتم اما در مورد سوالات شبکه و احتمالا باقی دروس با اینکه بی‌عدالتیه اما فاجعه هم نیست، چون اولا همه این سوالات در حیطه سرفصل‌هایی بوده که قبلا اعلام شده و دوما اینکه مگه سال پیش با همین شرایط و از همین مانشت از دانشگاه آزاد مشهد، غیرانتفاعی ایکس، علوم و فنون، دانشگاه ارومیه، گیلان و... که استادهای هیچ کدومشون طراح سوال ارشد نبودن شریفی نداشتیم؟ نمیگم بصورت کلی هیچ بی‌عدالتی‌ای نیست، اتفاقا هست، بعضی از همین سهمیه‌های قانونی هم خودش به نوعی بی‌عدالتیه اما با این وجود اکثر رتبه‌های هر سال کنکور سراسری هیچ سهمیه‌ای ندارند. من فکر نمی‌کنم که دیگه اوضاع انقدر هم تیره و تار باشه و بازنده و برنده از پیش مشخص و حتما فرصت‌هایی برای من و شما بوده و هست که بیایم استفاده کنیم و اون رو از دیگران بقاپیم! اون چیزی که برای خوشبختی خودمون بهش نیاز داریم یک آب باریک‌ست و اون چیزی که برای گرفتاری و رنج خودمون بهش محتاجیم، یه دریاست!

خیلی شیک و تمیز میرم واسه سال بعد! Smile)) این قضیه برای من اینطوریه که تا بهش نرسم آروم و قرار نمی‌گیرم. حالا من که در حد توان خودم تلاشم رو انجام دادم و امیدوارم نتیجه مورد نظر رو بگیرم اما اگه نشد، طمع و انگیزه بیشتری واسه رسیدن بهش پیدا می‌کنم و اینجوری نیست که از درس اشباع شده باشم و حتما خیلی چیزهای دیگه‌ای هست که می‌تونم یاد بگیرم. همه انسان‌ها تو این دنیا از یه حقی برخوردارن اما این حق رو کادوپیچ نمی‌کنن و دو دستی تقدیمش کنن به شما، اگه واسش تلاش نکنید از دست رفته! یه ثانیه هم رو هوا نمیمونه! خیلی‌ها منتظر یه فرصت هستن که تصاحبش کنند.

حرفات خیلی خوبه خیلی قشنگه ولی فقط قشنگه و واقعیت نیست برای بچه های که میخوان شروع کنن و فقط نیاز به انگیزه دارن حرفای خوبیه ولی برای کسایی که مردد هستند و به راهتمایی درست نیاز دارن جالب نیست
به هر حال امیدوارم امسال شما موفق شین و به چیزی که براش تلاش کردین برسین و ما هم که دوستمون به دسترنجش رسیده خوشحال شیم
به هر حال من فکر کنم تا اونجایی که وظیفم بود از حقیقت ارشد it به بقیه گفتم و اگه تصمیم گرفتن با این شرایط برای ارشد بخونن بهتر کامنتهایی رو بخونن که زیباست و با انگیزه ولی واقعی نیست و مطمئنم خیلی ها که امروز با کامنتهام خوشحال نشدن وقتی بعد کنکور به خونه برگردن و یا کارنامشونو دیدن به یاد کامنتم بیفتند البته امیدوارم نیفتند و جز اون درصد قلیل ۳۰-۴۰ تا باشن
به نظرم یه سر به این آدرس بزنین. حتما حتما این پست رو بخونین حتی اگه حرفامو قبول ندارین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نتیجه حرفهای زیبا که امید های خوب خوب ایجاد میکنه ولی غیر واقعی نتیجه عمل یکی که با امید های زیبا اولین سال بدون درس خوندن رتبه ۲۰۰ و خورده ای اورد ولی برای همون امیدهای زیبا شرکت نکرد و یک سال شبو روز درس خوند.
نتیجه اخلاقی با امید الکی و حرفای قشنگ و ..... یه سال زندگیتونو هدر ندین اگه میخواین هدر بدین درست تحقیق کنین بررسی کنین مثل خیلی ها احساسی یه سال زندگیتونو هدر ندید مخصوصا آقایون بابا کلا چند سال جونین مگه؟ ۲سال سربازی کم کم ۱سال کنکور ولی برای اونایی که اولین سالشونه قول میدم ۲سال میشه ۴ سال دقیقا ۴ سال از گل سالهی زندگی یه انسان دقیقا بین ۲۲ تا ۲۶ برای یه مدرک ؟ واقعا ارزش داره؟(یعنی سربازی کنکور و دانشگاه ۶ سال) شما این ۴ سال رو بزنین تو فیلد برنامه نویسی یا شبکه یا ...... برای اونایی که میگن کار نیست; اصلا آب حوض کشیدن بغد ۴سال (قبول شدن و مدرک گرفتن) میشدید استاده آب حوض کشی اگه سالی ۵ تومان کار کنین ۲۰ تومان از دسترنج خودتون دارین نه جیب بابا ولی اگه ارشد رو بگیرین بعد ۴ سال آس و پاس باید برین دنبال کار با یه مدرک که کسی محلش نمیزاره
حرفم دقیقا اینه که آقا فقط تحقیق کنین نه از من و حرفای دیگه از استادای کلاس کنکوریم نه
از اساتید برجسته و بچه های دانشگاهای خوب یا عقل خودتون احساسی تصمیم نگیرین به همین سادگی به همین خوشمزگی

هر کسی یک نابغه است..
اما اگر یک ماهی را از روی توانایی او برای بالا رفتن از درخت مورد قضاوت قرار دهید..
همه عمر خود را با این باور زندگی خواهد کرد که یک کند ذهن است..

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , alagh
ارسال: #۶۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
خب دوستان با این صحبت های آقای اردشیری و لینکی که دادن، فکر میکنم امسال هرکی ثبت نام کنه قبول بشه :ی
(یه حدس هایی هم درباره ی اینکه سنجش ایشون رو واسه گزینش استخدام کرده باشه هست :ی دیدن نمیتونن امنیت رو هم برقرار کنن، و دیگه هزینه ی طراح و ... هم نداره )

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , هانی الرضا , zeitun
ارسال: #۶۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  خب دوستان با این صحبت های آقای اردشیری و لینکی که دادن، فکر میکنم امسال هرکی ثبت نام کنه قبول بشه :ی
(یه حدس هایی هم درباره ی اینکه سنجش ایشون رو واسه گزینش استخدام کرده باشه هست :ی دیدن نمیتونن امنیت رو هم برقرار کنن، و دیگه هزینه ی طراح و ... هم نداره )

Big GrinBig GrinBig Grin آره قرار داد کردیم من انقدر جمعیت رو کم کنم که دیگه کنکور حذف شه
اونا هم قراره پول چاپ کاغذا و هزینه حقاظت و ... رو به من بدن

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  به قوله یکی از دانشمندا هیچ ماهی ای نمیتونه از درخت بالا بره

به قول یه حکیمی: ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره
(یکم بخنیدم)

داداش اون حکیمه درست گفته
ولی شما اشتباه گرفتی اگه ماهی تو آب نباشه پس ماهی هم نمیشه گرفت که تازه باشه
من ۳ساعته دارم میگم
این قبری که سره اون نشستیم گریه می کنیم توش مرده ای نیست

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , هانی الرضا
ارسال: #۶۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط هانی الرضا.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  حرفات خیلی خوبه خیلی قشنگه ولی فقط قشنگه و واقعیت نیست

اتفاقا اینو دیروز یکی از همکلاسی‌هام بهم گفت! یعنی همیشه میگه! Big Grin

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  به نظرم یه سر به این آدرس بزنین. حتما حتما این پست رو بخونین حتی اگه حرفامو قبول ندارین
نتیجه حرفهای زیبا که امید های خوب خوب ایجاد میکنه ولی غیر واقعی نتیجه عمل یکی که با امید های زیبا اولین سال بدون درس خوندن رتبه ۲۰۰ و خورده ای اورد ولی برای همون امیدهای زیبا شرکت نکرد و یک سال شبو روز درس خوند.

پنج شش ماه قبل این تاپیک رو خونده بودم، درسته! قبول دارم.
من داخل کل این نوشته‌هام اصلا هدفم این نبوده که عدم موفقیت تو کنکور رو نفی کنم، من دختر عمه‌ خودم رو حتی یک ثانیه تو تعطیلات عید هم ندیدم، شب و روز داشت می‌خوند، تو تیزهوشان هم درس می‌خوند، لیاقتش رو هم داشت، ولی نتیجه کنکورش چی شد؟ هیچی! اما یهویی در اون تحولی ایجاد شد و یکسال دیگه موند و الان داره پزشکیش تو یکی از بهترین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌خونه، خب اگه هدفش رو رها می‌کرد الان کجا بود؟ احتمالا تو خونه مشغول کاموابافی و آشپزی و این چیزا. ولی بخاطر یک تصمیم درست اعتباری و ارزشی که الان داره قابل مقایسه با قبل نیست، خیلی از بچه‌های هم دوره‌ایش بعد از شکست اول دیگه ادامه ندادند. من می‌خوام بگم کار سختی نیست که تو جریانی که "همه" هستند قرار بگیریم، ولی این جریان، جریان قشنگی نیست.

من هدفم این نبود که جمله‌های قشنگ اما غیرواقعی بزنم، من به این چیزهایی که میگم نه تو دنیای خیالی که در واقعیت ایمان دارم، چون با چشم خودم دیدم! تازه اگه ندیده بودم هم بازم ایمان داشتم! Smile) بالاخره همیشه یه اولینی وجود داره دیگه! شما هم که میگین استثنایی در کار نیست، پس هرکسی اگه بخواد می‌تونه اون اولینه باشه! اینکه ظرفیت کمه خیلی واضحه! منم نوشته‌هام بیشتر در مورد افرادی هست این توانایی رو در خودشون می‌بینن که حتی واسه رتبه زیر ۳۰ رقابت کنن، اونایی که واقعا عشق و زندگیشون وابسته به ادامه تحصیله و نمی‌تونن واسش جایگزین پیدا کنن، وگرنه در مورد کار و... که میگین من صد در صد موافقم با شما، اینجوری باشه که اگه گروه مانشت از همون ماه اولش بجای کنکور به یادگیری همون برنامه نویسی یا شبکه اختصاص داشت که الان من و شما بجای تایپ این چیزا داشتیم پول می‌شمردیم! Big Grin

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  (یه حدس هایی هم درباره ی اینکه سنجش ایشون رو واسه گزینش استخدام کرده باشه هست :ی دیدن نمیتونن امنیت رو هم برقرار کنن، و دیگه هزینه ی طراح و ... هم نداره )

واقعا متوجه این بُعد قضیه نشده بودم! Big Grin

درست میشه!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , mohammad.ardeshiri , رتبه۱سال۹۴ , zeitun , Riemann , mahniya
ارسال: #۶۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط seyed_eng.)
با سلام

این یه واقعیته که الان قبولی تو ارشد حتی تو بهترین دانشگاهها تضمینی برای زندگی خوب در آینده نیست،ولی بعضیا هستن عشقشون اینه ارشد بگیرن،شاید خیلیاشون کار پردرآمد هم دارن
اما اونایی که به امید ساختن آینده فقط به ارشد فکر میکنن واقعا یه تجدید نظری بکنن!
استخدام دولتی که وجود نداره،اگرم وجود داشته باشه مال کساییه که پارتی دارن!نیاز به ارشد ندارن،اگرم حتما بخوان ارشد استخدام کنن نمیگن از کدوم دانشگاه باید مدرک گرفته باشی،همینا که پارتی دارن میرن یه دانشگاه ارشدشونم به راحتی میگیرن،الان دانشگاه آزاد تو شهرستانهای کوچیک هم داره ارشد رشته هایی مثل کامپیوتر میگیره،چندسال دیگه ارشد مثل کارشناسی میشه و کل مملکت میشن فوق لیسانس!
برای کار غیردولتی هم ارشد ملاک نیست!فقط سواد!آدمایی هستن فوق دیپلم دارن بجای اینکه برن سراغ کارشناسی و بعد کارشناسی ارشد و...رفتن دنبال علاقشون و چیزیکه توش پول باشه،تلاش کردن مدرک مایکروسافت یا سیسکو و... گرفتن الان دارن ماهی چند تومن پول در میارن و میگن خوبه وقتمونو برا مدرک دانشگاهی نذاشتیم!
پس چرا باید ارشد بخونیم؟؟؟
یا باید مطمئن باشی که ارشد آینده داره برات(اونم ارشد دولتی!نه دانشگاه آزاد،دانشگاه آزاد که همینجوری داره افزایش ظرفیت میده) که این اصلا تضمینی نیست
یا عشق و علاقه داشته باشی به درس و ادامه تحصیل و این یه سرگرمی باشه برات
یا واقعا دیگه هیچ کاری نتونی بکنی و چاره ای نداشته باشی(که اینم معمولا بهانس،آدم خیلی کارا میتونه بکنه)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , nlp@2015 , مهرانگیز
ارسال: #۶۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
این دلخوشی های مارو نگیرین:دی
آدمها و هدفاشون خیلی خیلی متفاوتن، کوتاه اما پر معناSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۶۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط:  با سلام

این یه واقعیته که الان قبولی تو ارشد حتی تو بهترین دانشگاهها تضمینی برای زندگی خوب در آینده نیست،ولی بعضیا هستن عشقشون اینه ارشد بگیرن،شاید خیلیاشون کار پردرآمد هم دارن
اما اونایی که به امید ساختن آینده فقط به ارشد فکر میکنن واقعا یه تجدید نظری بکنن!
استخدام دولتی که وجود نداره،اگرم وجود داشته باشه مال کساییه که پارتی دارن!نیاز به ارشد ندارن،اگرم حتما بخوان ارشد استخدام کنن نمیگن از کدوم دانشگاه باید مدرک گرفته باشی،همینا که پارتی دارن میرن یه دانشگاه ارشدشونم به راحتی میگیرن،الان دانشگاه آزاد تو شهرستانهای کوچیک هم داره ارشد رشته هایی مثل کامپیوتر میگیره،چندسال دیگه ارشد مثل کارشناسی میشه و کل مملکت میشن فوق لیسانس!
برای کار غیردولتی هم ارشد ملاک نیست!فقط سواد!آدمایی هستن فوق دیپلم دارن بجای اینکه برن سراغ کارشناسی و بعد کارشناسی ارشد و...رفتن دنبال علاقشون و چیزیکه توش پول باشه،تلاش کردن مدرک مایکروسافت یا سیسکو و... گرفتن الان دارن ماهی چند تومن پول در میارن و میگن خوبه وقتمونو برا مدرک دانشگاهی نذاشتیم!
پس چرا باید ارشد بخونیم؟؟؟
یا باید مطمئن باشی که ارشد آینده داره برات(اونم ارشد دولتی!نه دانشگاه آزاد،دانشگاه آزاد که همینجوری داره افزایش ظرفیت میده) که این اصلا تضمینی نیست
یا عشق و علاقه داشته باشی به درس و ادامه تحصیل و این یه سرگرمی باشه برات
یا واقعا دیگه هیچ کاری نتونی بکنی و چاره ای نداشته باشی(که اینم معمولا بهانس،آدم خیلی کارا میتونه بکنه)

واقعا درست میگی من شونصدتا پست دادم اینارو بگم تا به نوبه خودم به کسایی که جایه منه قبل بودن همینارو بگم

۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  برای قبول شدن تو کنکور نیازی نیست که آدم استثنایی باشه، نقش تلاش خیلی بیشتر از نبوغ فردیه. در مورد فلسفه کنکور قبول دارم، لزوما همه افرادی که قبول میشن اون افراد شایسته‌ای که باید باشن نیستند. ولی نکته اینجاست که تو این کشور برای افرادیکه کیفیت ادامه تحصیل براشون مهمه، کنکور یکی از تنهاترین راه‌هاست و سکوهای پرش خیلی محدودی هم برای ادامه این مسیر در مقاطع عالی‌تر (داخل یا خارج) وجود داره که مسیر اون هم در وهله اول عموما از مسیر همین کنکور میگذره، پس اگه کسی که یه روزی چنین هدفی داشت الان به این نتیجه برسه که نه نمیشه یا باید به کیفیت پایین‌تر رضایت بده یا باید کلا یه هدف دیگه‌ای رو انتخاب و وارد یه زمینه دیگه بشه و من این مورد رو برای فردی که هدفش اصلیش مدرک‌گرایی نبوده، نمی‌تونم هضم کنم.

اما در مورد موضوع ناعدالتی من نمی‌تونم نظر خاصی بدم چون مثلا اون قضایای لو رفتن سوالات و... هنوز برای من قطعی نیست که مثلا من اون رو به عنوان مانعی در نظر بگیرم که ازش اطلاعی نداشتم اما در مورد سوالات شبکه و احتمالا باقی دروس با اینکه بی‌عدالتیه اما فاجعه هم نیست، چون اولا همه این سوالات در حیطه سرفصل‌هایی بوده که قبلا اعلام شده و دوما اینکه مگه سال پیش با همین شرایط و از همین مانشت از دانشگاه آزاد مشهد، غیرانتفاعی ایکس، علوم و فنون، دانشگاه ارومیه، گیلان و... که استادهای هیچ کدومشون طراح سوال ارشد نبودن شریفی نداشتیم؟ نمیگم بصورت کلی هیچ بی‌عدالتی‌ای نیست، اتفاقا هست، بعضی از همین سهمیه‌های قانونی هم خودش به نوعی بی‌عدالتیه اما با این وجود اکثر رتبه‌های هر سال کنکور سراسری هیچ سهمیه‌ای ندارند. من فکر نمی‌کنم که دیگه اوضاع انقدر هم تیره و تار باشه و بازنده و برنده از پیش مشخص و حتما فرصت‌هایی برای من و شما بوده و هست که بیایم استفاده کنیم و اون رو از دیگران بقاپیم! اون چیزی که برای خوشبختی خودمون بهش نیاز داریم یک آب باریک‌ست و اون چیزی که برای گرفتاری و رنج خودمون بهش محتاجیم، یه دریاست!

خیلی شیک و تمیز میرم واسه سال بعد! Smile)) این قضیه برای من اینطوریه که تا بهش نرسم آروم و قرار نمی‌گیرم. حالا من که در حد توان خودم تلاشم رو انجام دادم و امیدوارم نتیجه مورد نظر رو بگیرم اما اگه نشد، طمع و انگیزه بیشتری واسه رسیدن بهش پیدا می‌کنم و اینجوری نیست که از درس اشباع شده باشم و حتما خیلی چیزهای دیگه‌ای هست که می‌تونم یاد بگیرم. همه انسان‌ها تو این دنیا از یه حقی برخوردارن اما این حق رو کادوپیچ نمی‌کنن و دو دستی تقدیمش کنن به شما، اگه واسش تلاش نکنید از دست رفته! یه ثانیه هم رو هوا نمیمونه! خیلی‌ها منتظر یه فرصت هستن که تصاحبش کنند.

حرفات خیلی خوبه خیلی قشنگه ولی فقط قشنگه و واقعیت نیست برای بچه های که میخوان شروع کنن و فقط نیاز به انگیزه دارن حرفای خوبیه ولی برای کسایی که مردد هستند و به راهتمایی درست نیاز دارن جالب نیست
به هر حال امیدوارم امسال شما موفق شین و به چیزی که براش تلاش کردین برسین و ما هم که دوستمون به دسترنجش رسیده خوشحال شیم
به هر حال من فکر کنم تا اونجایی که وظیفم بود از حقیقت ارشد it به بقیه گفتم و اگه تصمیم گرفتن با این شرایط برای ارشد بخونن بهتر کامنتهایی رو بخونن که زیباست و با انگیزه ولی واقعی نیست و مطمئنم خیلی ها که امروز با کامنتهام خوشحال نشدن وقتی بعد کنکور به خونه برگردن و یا کارنامشونو دیدن به یاد کامنتم بیفتند البته امیدوارم نیفتند و جز اون درصد قلیل ۳۰-۴۰ تا باشن
به نظرم یه سر به این آدرس بزنین. حتما حتما این پست رو بخونین حتی اگه حرفامو قبول ندارین
نتیجه اخلاقی با امید الکی و حرفای قشنگ و ..... یه سال زندگیتونو هدر ندین اگه میخواین هدر بدین درست تحقیق کنین بررسی کنین مثل خیلی ها احساسی یه سال زندگیتونو هدر ندید مخصوصا آقایون بابا کلا چند سال جونین مگه؟ ۲سال سربازی کم کم ۱سال کنکور ولی برای اونایی که اولین سالشونه قول میدم ۲سال میشه ۴ سال دقیقا ۴ سال از گل سالهی زندگی یه انسان دقیقا بین ۲۲ تا ۲۶ برای یه مدرک ؟ واقعا ارزش داره؟(یعنی سربازی کنکور و دانشگاه ۶ سال) شما این ۴ سال رو بزنین تو فیلد برنامه نویسی یا شبکه یا ...... برای اونایی که میگن کار نیست; اصلا آب حوض کشیدن بغد ۴سال (قبول شدن و مدرک گرفتن) میشدید استاده آب حوض کشی اگه سالی ۵ تومان کار کنین ۲۰ تومان از دسترنج خودتون دارین نه جیب بابا ولی اگه ارشد رو بگیرین بعد ۴ سال آس و پاس باید برین دنبال کار با یه مدرک که کسی محلش نمیزاره
حرفم دقیقا اینه که آقا فقط تحقیق کنین نه از من و حرفای دیگه از استادای کلاس کنکوریم نه
از اساتید برجسته و بچه های دانشگاهای خوب یا عقل خودتون احساسی تصمیم نگیرین به همین سادگی به همین خوشمزگی

هر کسی یک نابغه است..
اما اگر یک ماهی را از روی توانایی او برای بالا رفتن از درخت مورد قضاوت قرار دهید..

این لینکی که گذاشتید در مورد این شخص.. اگر اشتباه نکنم ایشون الان به همراه دختر مورد علاقه شون در یک کشور اروپایی ارشد هنر رو میخونند.
مهم اینه که باز ارشد میخونند نه در ایران بلکه در یکی از کشورهای پیشرفته اروپا.

آهااان پیدا کردم اون پستشون رو:

مهم نیست چقدر بی عدالتی میشه یا هر چیز دیگه..مهم اینه خدا- و به طبع طبیعت هم- تلاش ما رو بی پاسخ نمیذاره ایشون واقعا زحمت کشیده بودند برای کنکور و نتیجه اش رو بعد از چند ماه دیدند. یعنی اینکه میگن حکمت و مصلحت و اینا واقعا حقیقت داره. ممکنه ما هیچ وقت متوجه اون مصلحت نشیم اما شک ندارم اگر به چیزی که میخوایم نرسیم مطمئنا به بهتر از اون خواهیم رسید چون لایق بهتر از اون بودیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۶۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  برای قبول شدن تو کنکور نیازی نیست که آدم استثنایی باشه، نقش تلاش خیلی بیشتر از نبوغ فردیه. در مورد فلسفه کنکور قبول دارم، لزوما همه افرادی که قبول میشن اون افراد شایسته‌ای که باید باشن نیستند. ولی نکته اینجاست که تو این کشور برای افرادیکه کیفیت ادامه تحصیل براشون مهمه، کنکور یکی از تنهاترین راه‌هاست و سکوهای پرش خیلی محدودی هم برای ادامه این مسیر در مقاطع عالی‌تر (داخل یا خارج) وجود داره که مسیر اون هم در وهله اول عموما از مسیر همین کنکور میگذره، پس اگه کسی که یه روزی چنین هدفی داشت الان به این نتیجه برسه که نه نمیشه یا باید به کیفیت پایین‌تر رضایت بده یا باید کلا یه هدف دیگه‌ای رو انتخاب و وارد یه زمینه دیگه بشه و من این مورد رو برای فردی که هدفش اصلیش مدرک‌گرایی نبوده، نمی‌تونم هضم کنم.

هر کسی یک نابغه است..

این لینکی که گذاشتید در مورد این شخص.. اگر اشتباه نکنم ایشون الان به همراه دختر مورد علاقه شون در یک کشور اروپایی ارشد هنر رو میخونند.
مهم اینه که باز ارشد میخونند نه در ایران بلکه در یکی از کشورهای پیشرفته اروپا.

آهااان پیدا کردم اون پستشون رو:

مهم نیست چقدر بی عدالتی میشه یا هر چیز دیگه..مهم اینه خدا- و به طبع طبیعت هم- تلاش ما رو بی پاسخ نمیذاره ایشون واقعا زحمت کشیده بودند برای کنکور و نتیجه اش رو بعد از چند ماه دیدند. یعنی اینکه میگن حکمت و مصلحت و اینا واقعا حقیقت داره. ممکنه ما هیچ وقت متوجه اون مصلحت نشیم اما شک ندارم اگر به چیزی که میخوایم نرسیم مطمئنا به بهتر از اون خواهیم رسید چون لایق بهتر از اون بودیم.
از بعدش خبر ندارم اگه اینجوریه که خیلی خوشحالم براش و مطمئنم اگه از کنکور دست نمیکشید هنوز پشت کنکور بود و به همراه دختر مورد علاقش الان اروپا نبود Big Grin
منم حرفم همینه!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۷۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ق.ظ، توسط friends.)
من با صحبت های جناب اردشیری موافقم من تجربه خودم می گم ۷ ۸ ماه تقریبا بیرون نرفتم در حد توان خودم تلاش کردم اخرشم
رفتم سر جلسه چون شب قبلش خوابم نبرد سر امتحان قفل قفل بودم سوالا هم که کلا هیچ ربطی به چیزی که ما خوندیم نداشت در کل ریسکه برادره من خواهر من ریسکه چیزی به نام عدالت وجود نداره تو کنکور .....نه می گم بیخیالش شین نه میگم برین کنکور بدین چشم بسته چهار تا مصاحبه نخونین تصمیم بگیرین بیشتر تحقیق کن ببین چی از این زندگی می خوای قبول شدی چی میشه قبول نشی چی میشه سر چی داری معامله می کنی...در کل وقتی تصمیمتو گرفتی بخونی یه backup plan داشته باش برا روز مبادا ........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , mohammad.ardeshiri , jparisa , Riemann , alagh
ارسال: #۷۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
منم هستم امسال
Rolleyes

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , Riemann
ارسال: #۷۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط poorchitsa.)
منم هستم Smile
تا حالا خیلی تو این فازا نبودم ولی بعضیا بانی خیر شدن.... واسه همین باید کم کاری های گذشتمو جبران کنم واسه همین کارم سخته
پس از همین الان شروع میکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نیکا
ارسال: #۷۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
منم هستم، امسالم کنکور دادم از آبان ماه شروع کرده بودم روزی ۷،۸ ساعت میخوندم.ریاضی هارو حذف کرده بودم.
کنکور خوبی ندادم ولی در کل راضی ام از خودم!!!
الانم با اینکه ۳ ماه گذشته رو داشتم درس میخوندم اصلا خسته نیستمو نمیخام ب خودم استراحت بدم.
نمیخامم اون چیزایی که تو این ۳ ماه خوندمو یادم بره، حیفم میاد!!!
از روزی ۲ یا ۳ ساعت شروع میکنم.
به نظرم ریاضی ها رو هم اگه بخاین نخونین گسسته رو بخونین،منم از گسسته شروع میکنم..

If You can Dream it, You can Do itRolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , perlan
ارسال: #۷۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط jparisa.)
از تجربمون باید استفاده کنیم و ازش درس بگیریم
من که شخصا از تیر شروع میکنم.ایشالاRolleyes

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , زهرا سادات
ارسال: #۷۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  از تجربمون باید استفاده کنیم و ازش درس بگیریم
من که شخصا از تیر شروع میکنم.ایشالاRolleyes
منم از فردا
همون فردایی که هیچوقت نمیاد Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۹۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۳۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close