زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۳۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
فقط نظرمو میدم به عنوان کسی که حداقل یسال خوند و تا آخرش جا نزد:

به نظرم به مسئله واقعگرا باید نگاه کرد. درس خوندن برای کنکور ارشد به نظره من یه اشتباه بزرگ و وسوسه کننده هست که هر کسی میدونه و بخاطره همون وسوسه انگیزیش خودشو گول میزنه. نزارین این حس بهتوم غلبه کنه
این حرف رو دوستم که ارشد تو دانشگاه خوبی میخوند بهم گفت اون وقت من میخواستم آماده شم و شروع کنم برای ارشد تو دلم هی میگفتم خودش داره تو بهترین دانشگاه ارشد میخونه نمیخواد کسی مثله اون باشه(حسادت) ولی الان من اینو به شما میگم که دانشجوی ارشد نیستم

نمیخوام نا امیدتون کنم ولی به قولی من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال.
شرکت کردن برای ارشد مخصوصا it بزرگترین اشتباه هست (البته به غیر از اونایی که بخوان یه دانشگاه درپیتی قبول شن که اسمشون دانشجو باشه) چرا؟ شما خودتون پیش خودتون حساب کنین کلا دسته بالا ۲۰۰ نفر ارشد it تو دانشگاه خوبم نه نسبتا خوب پذیرفته میشن هرسال خوب ۱۰۰ نفرشون که برای دانشگاهای خوب هستن که کلا سوالای کنکور از جزواتشون میاد و چون طراح از اساتید خودشونه با طرز بیانش آشنان شما نمیتونین رقابت کنین حتی اگه بشین رفرنس بخون که شاید تستای درسو بزنی
از اون طرف هر ساله حدودا ۱۰ الا ۲۰ نفر هستن که طرز کارکرد ذهنشون عجیبه و معلوم نیست چطوریه ولی شما نمیتونین باهاشون رقابت کنین بهشون میگن Memory Imaging مطلبی که شما ۱۰۰ بار میخونین تا یادتون بیاد اون یبار میخونه و تا ابد به یادش هست
البته بازم اگه بخوایم خوش بین باشیم این دسته رو صفر میشماریم یا جز همون ۱۰۰ نفر اول حساب میکنیم پس کلا ۱۰۰ نفر ظرفیت میمونه
از این ۱۰۰ نفر امسال مطمئن باشین کم کم ۷۰ نفرشون امسال همه ی تلاششونو کردن و بخاطر عوامل مختلف که شایعاتی هم در این باره هست یا مریضی یا نرسیدن یا استرس یا هر دلیلی امسال نتونستن قبول شن(به قوله یکی از دوستام دسته آلوده شده که چون آلودحتما دوباره شرکت میکنن البته منظورم از آلوده بودن آلوده به کنکوره) این دسته صدرصد از شا جلوترن و از این همه آلوده مطمئن باشید ۷۰ نفر قبولی رو تشکیل میدن (سندش امسال هم نه یه سر به نصاحبه پارسال بزنید ببینید کدومشون اولین سال شرکتشون بود )
پس میمونه ۳۰ نفر به نظره من حیفه یه سال زندگیتونه یکـــــــــــــــــــــــــــــــ سال آدم خیلی کارا میتونه کنه(از بین تقربیا ۳۰هزار نفر که میگیم اصلا همه سیاهی لشگر و ۳ هزار نفر بطور جدی برای ارشد میخونن)
شما دارین یک سال نقد به صورت قطعی رو معاوضه میکنین با یه چیزه غیر قطعی هیچوقت تو زندگی چیزه قطعی رو فدای چیزه غیره قطعی نکنین به قول قدیما نقد رو ندین نسیه رو بچسبین (شاید بگین آدمای ریسک پذیر موفقن درسته ولی آدمایی که با عقل ریسک میکنن شما به هر آدم ریسک پذیر موفق اصلان بگین ۱۰۰ نفر از ۳۰۰۰ نفر چنین ریسکی نمیکنه ولی شاید آدمای ریسک پذیر نا موفق ریسک کنن)
عوضش چیزی که به صورت قطعی میگیرین استرس , عصبانیت , عذاب وجدان , افزایش سن , افزایش فشار اطرافیان و سطح توقع ,....کل حرف اطرافیان(ااااااااااااااائه تو یه سال این همه خوندی قبول نشدی ؟ من بودم ناسا قبول میشدم البته منم بهشون حق میدم چون منم قبله شروع کردن میگفتم اگه روزی ۴ ساعت بخونم حله و باقیشم صفا ولی بعدا دیدم روزی ۱۰ ساعت بیشتر دارم میخونم و......
اینا همه تجربیات یه سال از بدترین سال زندگی من بود امیدوارم برای شما نباشه

و اگه با همه این چیزای که گفتم تصمیم دارین بخونین برای ارشد (که امیدوارم موفق باشین)
درسایی که فقط فقط باید رفرنس خوند رو براتون مینویسم
مهندسی نرم افزار حتما ویرایش ۷ پرسمن با هیچ کتابه دیگه ای چیزی نمیفهمین (من هر کتابه کنکوری که تو بازار هستو خوندم)
طراحی الگوریتم فقط فقط باید کتاب کرمن رو خوند اگه بخوان ۴تا از هرکدوم تست از الگوریتم و ساختمان بزنین

فکر نکنین منفی بافم من وقتی میخواستم شروع کنم ۱۰ برار شما انرژی داشتم و همه دوستام برای انرژی گرفتن و درسخوندن میومدن پیش من تا حرف بزنیم انرژی بگیرن ولی اون موقع من با واقعیت روبرو نشده بودم

شما اگه یه سر بزنین به تاپیک قبل کنکور همین سال میبینین چه بچه های خوبی (از لحاظ درسی. وقتی تو قسمتهای پرسش و پاشخ سال قبل برین متوجه میشین ) حداقل در روز دوبار چک میکردن مانشت رو دقیقا از بعد کنکور حتی یه پستم نزاشتن و حتی دوباره یکی دوتاشون تو همین تاپیک شرکت کردن

در آخرم بگم در مورد حرفام من مثله یک بردار کوچکتر یا بزرگتر راهنمایمو گفتم و فقط قصد خیر بود شای اگه در مورد این کامنت دیدم کسی جبه گیری کرد جواب ندم همین! بازم میگم من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. ومیدونم من که از تجربه دیگران استفاده نکردم خودم تجربه کردم
اگه این رشته مثل عمران یا ... بود که با رتبه ۱۰۰۰ یه دانشگاه خیلی خوب قبولی میده من همچین حرفیایی نمیزدم ولی واقع بین باشین این رشته جدیدی هست و ظرفیتم هم از کم کمتر

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , پوونه , zahra_sba , nlp@2015 , hamedit89 , n_amiry70@yahoo.com , hnarghani , sara786 , mm123456789 , majidit , sh_s , mahyamk , water1it , zeitun , alagh , مهربان مادر , sahar bano
ارسال: #۳۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  می بینم که خودتون دست یه کار شدینBig GrinBig GrinBig Grin

متوجه منظورتون نشدم
راستش اصلا متوجه نشدم با من بودید یا آقای کینگ مکس؟ : )))
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
منم هستم ۱جام واسه من بزاریدRolleyes
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
منم هستم
البته میخوام گرایشمو عوض کنم ولی بلا تکلیف موندم Huh
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  فقط نظرمو میدم به عنوان کسی که حداقل یسال خوند و تا آخرش جا نزد:

به نظرم به مسئله واقعگرا باید نگاه کرد. درس خوندن برای کنکور ارشد به نظره من یه اشتباه بزرگ و وسوسه کننده هست که هر کسی میدونه و بخاطره همون وسوسه انگیزیش خودشو گول میزنه. نزارین این حس بهتوم غلبه کنه
این حرف رو دوستم که ارشد تو دانشگاه خوبی میخوند بهم گفت اون وقت من میخواستم آماده شم و شروع کنم برای ارشد تو دلم هی میگفتم خودش داره تو بهترین دانشگاه ارشد میخونه نمیخواد کسی مثله اون باشه(حسادت) ولی الان من اینو به شما میگم که دانشجوی ارشد نیستم

نمیخوام نا امیدتون کنم ولی به قولی من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال.
شرکت کردن برای ارشد مخصوصا it بزرگترین اشتباه هست (البته به غیر از اونایی که بخوان یه دانشگاه درپیتی قبول شن که اسمشون دانشجو باشه) چرا؟ شما خودتون پیش خودتون حساب کنین کلا دسته بالا ۲۰۰ نفر ارشد it تو دانشگاه خوبم نه نسبتا خوب پذیرفته میشن هرسال خوب ۱۰۰ نفرشون که برای دانشگاهای خوب هستن که کلا سوالای کنکور از جزواتشون میاد و چون طراح از اساتید خودشونه با طرز بیانش آشنان شما نمیتونین رقابت کنین حتی اگه بشین رفرنس بخون که شاید تستای درسو بزنی
از اون طرف هر ساله حدودا ۱۰ الا ۲۰ نفر هستن که طرز کارکرد ذهنشون عجیبه و معلوم نیست چطوریه ولی شما نمیتونین باهاشون رقابت کنین بهشون میگن Memory Imaging مطلبی که شما ۱۰۰ بار میخونین تا یادتون بیاد اون یبار میخونه و تا ابد به یادش هست
البته بازم اگه بخوایم خوش بین باشیم این دسته رو صفر میشماریم یا جز همون ۱۰۰ نفر اول حساب میکنیم پس کلا ۱۰۰ نفر ظرفیت میمونه
از این ۱۰۰ نفر امسال مطمئن باشین کم کم ۷۰ نفرشون امسال همه ی تلاششونو کردن و بخاطر عوامل مختلف که شایعاتی هم در این باره هست یا مریضی یا نرسیدن یا استرس یا هر دلیلی امسال نتونستن قبول شن(به قوله یکی از دوستام دسته آلوده شده که چون آلودحتما دوباره شرکت میکنن البته منظورم از آلوده بودن آلوده به کنکوره) این دسته صدرصد از شا جلوترن و از این همه آلوده مطمئن باشید ۷۰ نفر قبولی رو تشکیل میدن (سندش امسال هم نه یه سر به نصاحبه پارسال بزنید ببینید کدومشون اولین سال شرکتشون بود )
پس میمونه ۳۰ نفر به نظره من حیفه یه سال زندگیتونه یکـــــــــــــــــــــــــــــــ سال آدم خیلی کارا میتونه کنه(از بین تقربیا ۳۰هزار نفر که میگیم اصلا همه سیاهی لشگر و ۳ هزار نفر بطور جدی برای ارشد میخونن)
شما دارین یک سال نقد به صورت قطعی رو معاوضه میکنین با یه چیزه غیر قطعی هیچوقت تو زندگی چیزه قطعی رو فدای چیزه غیره قطعی نکنین به قول قدیما نقد رو ندین نسیه رو بچسبین (شاید بگین آدمای ریسک پذیر موفقن درسته ولی آدمایی که با عقل ریسک میکنن شما به هر آدم ریسک پذیر موفق اصلان بگین ۱۰۰ نفر از ۳۰۰۰ نفر چنین ریسکی نمیکنه ولی شاید آدمای ریسک پذیر نا موفق ریسک کنن)
عوضش چیزی که به صورت قطعی میگیرین استرس , عصبانیت , عذاب وجدان , افزایش سن , افزایش فشار اطرافیان و سطح توقع ,....کل حرف اطرافیان(ااااااااااااااائه تو یه سال این همه خوندی قبول نشدی ؟ من بودم ناسا قبول میشدم البته منم بهشون حق میدم چون منم قبله شروع کردن میگفتم اگه روزی ۴ ساعت بخونم حله و باقیشم صفا ولی بعدا دیدم روزی ۱۰ ساعت بیشتر دارم میخونم و......
اینا همه تجربیات یه سال از بدترین سال زندگی من بود امیدوارم برای شما نباشه

و اگه با همه این چیزای که گفتم تصمیم دارین بخونین برای ارشد (که امیدوارم موفق باشین)
درسایی که فقط فقط باید رفرنس خوند رو براتون مینویسم
مهندسی نرم افزار حتما ویرایش ۷ پرسمن با هیچ کتابه دیگه ای چیزی نمیفهمین (من هر کتابه کنکوری که تو بازار هستو خوندم)
طراحی الگوریتم فقط فقط باید کتاب کرمن رو خوند اگه بخوان ۴تا از هرکدوم تست از الگوریتم و ساختمان بزنین

فکر نکنین منفی بافم من وقتی میخواستم شروع کنم ۱۰ برار شما انرژی داشتم و همه دوستام برای انرژی گرفتن و درسخوندن میومدن پیش من تا حرف بزنیم انرژی بگیرن ولی اون موقع من با واقعیت روبرو نشده بودم

شما اگه یه سر بزنین به تاپیک قبل کنکور همین سال میبینین چه بچه های خوبی (از لحاظ درسی. وقتی تو قسمتهای پرسش و پاشخ سال قبل برین متوجه میشین ) حداقل در روز دوبار چک میکردن مانشت رو دقیقا از بعد کنکور حتی یه پستم نزاشتن و حتی دوباره یکی دوتاشون تو همین تاپیک شرکت کردن

در آخرم بگم در مورد حرفام من مثله یک بردار کوچکتر یا بزرگتر راهنمایمو گفتم و فقط قصد خیر بود شای اگه در مورد این کامنت دیدم کسی جبه گیری کرد جواب ندم همین! بازم میگم من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. ومیدونم من که از تجربه دیگران استفاده نکردم خودم تجربه کردم
اگه این رشته مثل عمران یا ... بود که با رتبه ۱۰۰۰ یه دانشگاه خیلی خوب قبولی میده من همچین حرفیایی نمیزدم ولی واقع بین باشین این رشته جدیدی هست و ظرفیتم هم از کم کمتر
موافقم باهات شدید!!!
من سال اولی بود که ارشد شرکت می کردم برای همین سال هم خیلی خونده بودم (از مرداد شروع کردم) ولی بعد از کنکور اون چیزی که می خواستم نشد اولش خیلی اعصابم خورد بود(۶ ماه درس بخونی بعد اون نتیجه ای که می خوای رو نگیری!!)
ولی الان دیگه بیخیالش!!!
یک سری کار شروع کردم که مربوط به شبکه هست(مبحث مورد علاقه ام) سال دیگه هم فکر نکنم شرکت کنم
این حرفا انرژی منفی نیست!! شما ها هم وقتی درس بخونی و تست حل کنی بعد متوجه تمام حرفهای کسانی که این دوره رو پشت سر گذاشتن میشید!
الانم که همه تب گرفتن ارشد دارن فقط هم به خاطر مدرک!!آخرش چی؟ صرفا داشتن یک مدرک چیزی رو اثبات نمیکنه!
اگه می خواهید برای ارشد بخونید فقط فقط برای دانشگاه های تاپ بخونید فکر نمی کنم جایی دیگه ارزش داشته باشه ۲ سال وقت بذاری!

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۳۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ق.ظ)rasoulzamani نوشته شده توسط:  خیلی خوبه.من هم هستم
البته IT

منم هستم اما واسه IT
یه تاپیک جدا واسه IT نمیزارید ؟؟؟؟؟

دمتون گرم دیگه IT که زود تر راه افتاده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۳۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط A V A.)
سلام مجدد
خیلی خوشحالم که هم کنکوری( جدیده:دی ) های سال دیگمو اینجا میبینم
راستش من این متن طولانی که فکر میکنم موضوع کلیش( ارشد بیخوده) رو نخوندم چون میدونم زود روم تاثیر میزارهSmile
کیه که بخواد برای دانشگاهه بد درس بخونه؟ هممون میدونیم ارشد توو یه دانشگاه خوب چقدر تاثیر رووی آیندمون داره و اگر بخوایم بگیم نداره داریم خودمونو بخاطر تنبلیامون گول میزنیم
من خودم آدیمیم که محیط فوق العاده رووم تاثیر داره، من با انگیزه رشته مو انتخاب کردم اما محیط منو بیزار کرد حتی به فکر انصراف افتادم( بماند دیگه) اما بعدش دیدم میتونم برای ارشد جبران کنم
شاید برای یک آقا وقت گذاشتن برای ارشد و نتیجه نگرفتن به معنای وقت تلف کردن باشه، اما برای خانوما بعید میدونم
ازتون خواهش میکنم حتی اگه حرفتون واقعیته که قبول دارم که هست، اینجا نگین و اول راه بچه هارو نا امید نکنین

هم کنکوری های من، هدفت ارشده؟ بسم الله

یکی از بچه ها توو مصاحبشون حرف خوبی زدن
با درسی که دووس دارین شروع کنین نه درسی که بلد نیستین، بیشتر بهتون انگیزه میده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: e2000 , پوونه , پرهوده , ریحان , shayesteNEY , hajilari
ارسال: #۳۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط zoha66.)
سلام منم هستم انشالا
فارغ التحصیل نرم
ولی احتمالا ای تی شرکت کنم
واقعا تو انتخاب کتاب واسه درس خوندن مشکل دارم چون من فقط از اینجا میتونم با کسایی که مثل منن ارتباط داشته باشم دوست دورو برم نیس گیر کردم
اولین باره که ارسال دارم
ولی از اینجا خیلی استفاده کردم
خیلیییییییییییییییی ممنونم از کسایی که برای این فروم زحمت میکشن
خیلیییییییییییییی خوشحالم از آشنایی با آدمای اینجا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hubble
ارسال: #۳۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
منم هستم لطفا عنوان تاپیکو بهش یه آیتی اضافه کنید...
من که اینقد کنکور میدم تا به خواسته قلبیم که درس خوندن تو دانشگاه خوبو روزانه هست برسم هرچند همه میان ایتی و ظرفیت کمه...
خوشحالم که بقیه هم با انرژی هستن اما بنظرتون از الآن زود نیست؟
ممکنه خیلی زود شروع کنیم خسته بشیم از طرفیم خیلی زود, دیر میشه...
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلام به همه دوستان. من هم هستم. امید به خدا برای کنکور IT میخوام آماده بشم Smile

بچه‌های محک کودکان مبتلا به سرطان هستند. می‌تونی توی هزینه‌های زیاد درمانشون کمکشون کنی حتی شده با هزار تومن!!

۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط zare_programmer.)
ارشد فقط و فقط پلی برای ادامه تحصیل و ورود به مقطع دکتری ست
منم بسیار زیاد با نظر دوستمون موافقم
اگه هدف کسب مدرک یا کار بهتر یا هر چیز دیگه غیر از ورود به دکتری باشه وقت گذاشتن واسه این کنکور بزرگترین اشتباهه
عذر میخوام که اینجوری میگم (خصوصا این که یه عده ظاهرا دور هم نشستن که بچه ها و زحمت ۶ ماه ، یک سال و دو سال و یا بیشتر اونها رو با این امتحان گرفتن و سوالا و کلیدا به مسخره بگیرند و بخندند)

آرزوی موفقیت برای دوستان ۹۴ای
و منابعی که من تو این دو سال خیلی تعریف شنیدم ازشون:
ریاضی مهندسی : جزوه آقای معتقدی، ایشالا اگه وقت کنم حتما اینجا آپ میکنم
گسسته : پوران
محاسبات : نمیدونم
آمار : پارسه (طورانی)

ساختمان داده : مهم نیست چه کتابی میخونید، مطالب یکیه ، ولی توصیه اکید و شدید دارم تستا و تمرینای ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی رو هضم کنید!
نظریه : لینز + تست آرمان مهر بخش (گسترش علوم پایه)
معماری : جزوه استاد اجلالی + پوران
منطقی : پوران
سیستم عامل : نمیدونم یکی میگفت پارسه یکی میگفت پوران، به نظرم جفتشون مشابه اند

من هوش بودم،
هوش : راهیان ارشد و پوران نخونید لطفا، اول کتاب نصیر رو ببینید
الگوریتم هم مثل ساختمان ۶۰۰ مسئله توصیه اکید میشود.

نه تو می مانی و نه هیچ یک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان "هرگز".
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , mahyamk , ashena1
ارسال: #۴۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
دوستان ۹۴ای من امسال کنکور دادم، گفتم تجربه هامو بهتون بگم شاید به دردتون بخوره.

اول اینکه خیلی زود شروع نکنید، چون واقعا آخرش کم میارید.
خیلی دیر هم شروع نکنید، چون آخرش وقت کم میارید.

به نظرم کسایی که پایه ی خوبی دارن از مهر جدی بخونن، کسایی هم که ضعیفن از یه زمانی شروع کنن که دیگه مهر پایه ی خوبی داشته باشن.

من خودم از تابستون شروع کرده بودم، با اینکه پایه ی نسبتا خوبی داشتم. و اواخرش دیگه واقعا خسته شده بودم...

و اما منابع:

زیاد روی منابع مانور نمیدم چون هنوز نمیدونم رتبه ام چنده! فقط در حد پیشنهاد:

نظریه حتما حتما پیتر لینز رو بخونید. من حتی یه تست اضافی هم نزدم (به جز تستای ۸۷ به بعد سراسری). فقط تمرینای لینز. امسال خدا رو شکر ۴تا تست درست زدم توی این درس.

سیستم عامل: به هیچ عنوان کتاب پارسه رو از دست ندید. یعنی فوق العاده است. من هر وقت حس درس خوندنم نبود میشستم سر این کتاب... فصل اول و دومش یه کم اذیتتون میکنه، ولی از ۳ به بعد درست میشه.

بعضا دوستان انتقاد میکنن به اینکه فصل فرآیندها توی درسنامه حل تمرین نداره. من با همین درسنامه ی بدون تمرین، تونستم تستای فصل زمانبندی رو ۸۵% به بالا بزنم. انصافا کتاب فوق العاده ایه. از دستش ندید... با این کتاب راحت میشد امسال حداقل ۳تست از ۴تست رو زد...

ساختمان و الگوریتم: اصلا به کتابای کنکوری اکتفا نکنید. فقط حل تمرین زیاد. من اگه زمان به عقب برمیگشت، تابستون در کنار دروس مشترک، حتما حل ۶۰۰ مسئله ی قدسی رو شروع میکردم... من خودم به شخصه سوالای ساختمان و الگوریتم رو میتونستم حل کنم، ولی در زمان نامحدود! ولی کنکور جای فکر کردن نیست. باید انقدر مسلط باشی که نخوای تازه روی سوال فکر کنی!

ضمنا حرف های آقای اردشیری هم تا حدودی تایید میشه. من خودم از اون دسته دانشجوهایی بودم که شب امتحانی بودم و اتفاقا نمره های خوبی هم میاوردم. اولش که شروع کردم میگفتم بابا اینا چقدر درس میخونن، من روزی ماکسیمم ۵-۶ ساعت هم بخونم قبولم. ولی این اواخر روزی ۱۰ ساعت هم میرسید... مسیرتون خیلی سخته، جدی بگیرید. من تا آخرین لحظه تلاش خودم رو کردم و ناامید نشدم. ولی سر جلسه... به هیچ عنوان با پیش زمینه ی قبلی سر کنکور نرید!

همگی موفق باشید Smile

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani , mohammad.ardeshiri , Parisa-SH , Behzad TP , mahyamk , پرهوده
ارسال: #۴۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  من هوش بودم،
هوش : راهیان ارشد نخونید لطفا
واااا . اکثرا میگن راهیان ارشد خوبه، شما میگی بده ؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  (حد اقلش اینه که سخنی با طراح سوال رو اعصابتون نیست)
Dodgy
یعنی همین یک جمله برای رد کل پستت کافیه!
نیمی از وقتی که من و رفقام برای سیستم عامل گذاشتیم برای تحلیل و بررسی گروهی(!) این بیانیه ها بود! Wink اصلا یک سوال رو ادم حل میکنه به جواب نمیرسه میره اون سخنی با طراح سوال رو میخونه کلی انرژی میگیره!Big Grin
اصلا دلم میگرفت میرفتم اونا رو میخوندم ، یه همچین وضعیه!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , mahyamk
ارسال: #۴۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  یعنی همین یک جمله برای رد کل پستت کافیه!
نیمی از وقتی که من و رفقام برای سیستم عامل گذاشتیم برای تحلیل و بررسی گروهی(!) این بیانیه ها بود! Wink اصلا یک سوال رو ادم حل میکنه به جواب نمیرسه میره اون سخنی با طراح سوال رو میخونه کلی انرژی میگیره!Big Grin
اصلا دلم میگرفت میرفتم اونا رو میخوندم ، یه همچین وضعیه!

کاملا تایید میشه Smile اصلا سبک دکتر حقیقت فرق میکنه. آدم عاشق درس میشه با کتاباش.... از اون فضای خشک و بی روح درس خارج میشید!

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , minami

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۴۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close