زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۴۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  یعنی همین یک جمله برای رد کل پستت کافیه!
نیمی از وقتی که من و رفقام برای سیستم عامل گذاشتیم برای تحلیل و بررسی گروهی(!) این بیانیه ها بود! Wink اصلا یک سوال رو ادم حل میکنه به جواب نمیرسه میره اون سخنی با طراح سوال رو میخونه کلی انرژی میگیره!Big Grin
اصلا دلم میگرفت میرفتم اونا رو میخوندم ، یه همچین وضعیه!

کاملا تایید میشه Smile اصلا سبک دکتر حقیقت فرق میکنه. آدم عاشق درس میشه با کتاباش.... از اون فضای خشک و بی روح درس خارج میشید!
منم کتابشو دیدم و حس میکنم خوبه. اگر چاره داشت یک عدد شهربازی هم در کتابش تعبیه میکرد که داوطلبان با شادی کامل سیستم عامل را درک کنند
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , Amoojan
ارسال: #۴۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
بحث منابع رو نکنید لطفا
الآن میان تاپیکو میبندن
تو تاپیکای مختلف به اندازه کافی بحث شده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Amoojan , Behzad TP , Riemann
ارسال: #۴۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط A V A.)
بچه ها بنظرم باید منابعو یه جا کامل جمع کنیم توو یه پست. من که خودم گیج شدم
تاپیکه جدید آیا؟

اونایی که میگین الان زووده حق با شماست، اما ماها که فارغ التحصیل نشدیم از مهر دانشگاه هم داریمSad

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط ezra.)
منم خودم شخص دکتر حقیقت رو خیلی دوست دارم .
اما منم معتقدم خوندن کتاب os ایشون شدیداً وقت گیره !!!
اما کتاب کاملیه !
ولی در کل نخوندن این کتاب رو توصیه می کنم !

در مورد ریاضی مهندسی عاقلانه ترین کار اینه که کلاً وقت حرومش نکنی
به قول Riemann بهترین منبعش کتاب مدرسانه !
ولی خوندن این کتاب خودش ۱ سال وقت میخواد !
ریاضی مهندسی درس گسترده ای هست ! و به نظر من خوندنش اصلاً به صرفه نیست ! بخصوص اینکه الان ارزش دروس ریاضی کمتر هم شده!

ولی اگه خیلی اصرار دارید روی این درس
توصیه می کنم به جای کتاب خوندن , کلاس برید و در وقتتون صرفه جویی کنید !

اولویت دروس ریاضی از دید من به ترتیب :

۱/ آمار
۲/ محاسبات
۳/ گسسته (که هر فصلش یه کتابه! )
۴/ ریاضی مهندسی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , ashena1
ارسال: #۵۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
سلام بچه ها منم هستم. البته من امسال هم کنکور دادم ولی کم میخوندم و اخرش نتونستم جمعو جورش کنم و ول کردم وگفتم بمونه برا سال بعدSadSad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۵۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
منم واسه ۹۴ کامپیوتر هستم.Cool

As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ق.ظ
سلام
منم میخوام سال آینده جدی شرکت کنم
ولی فعلا فقط هدفم اینه که درسایی که پایه قوی ای توشون ندارم و بخونم که یاد بگیرم.
نمیخوام از الان حس کنکورو داشته باشم تا مهر فقط کتابای مرجعو میخونم صرفا جهت اینکه یاد بگیرمشون.
از طرفی چون روزانه وقت زیادی واسه خوندن ندارم میخوام از حالا استارت بزنم.
خوشحالم که این یک سال کنار شما باشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
به نظر من هم دیر شروع نکنید مخصوصا برای کسانی که سال اولی هستن..
من یه سوال از اونایی که امسال شرکت کردن و اکثر درسارو خونده بودن دارم..من خودم یه تعدادی از دروس رو خونده بودم و سر جلسه از مشترک شروع کردم چون ریاضی نخونده بودم زبان هم گذاشتم آخر کار اگه وقت شد ببینم بلدم یا نه....
ولی واسه همون مشترک هم وقت کم آوردم! یعنی اگه ریاضی هم خونده بودم شاید یکی دوتا تست میتونستم بزنم اونم شاید.....
امسال که میخوام امتحان بدم برای این مشکل چی کار کنم؟؟
خودم تو فکرمه آزمون آزمایشی شرکت کنم بلکه مدیریت زمان یاد بگیرم..

یه سوال دیگه این که امسال از ۴ تا ریاضی به نظرتون یکی یا دوتا رو حذف کنم ضرر میکنم؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa-zm
ارسال: #۵۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  من هوش بودم،
هوش : راهیان ارشد نخونید لطفا
واااا . اکثرا میگن راهیان ارشد خوبه، شما میگی بده ؟

زیاد نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد،
نمیدونم من نظر خوبی نداشتم بهش، با اینکه چنین بار کتابشو خوندم ولی به نظرم زیاد جالب نیومد
کتاب پوران هم که کپی برابر اصل کتاب راسل هست با یک نگارش خنده دار

نه تو می مانی و نه هیچ یک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان "هرگز".
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: salimeh
ارسال: #۵۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
به نظرم صحبت‌های دوستمون mohammad.ardeshiri یه واقعیته اما باعث نمیشه اصل شرکت در کنکور زیر سوال بره، چون با اینکه میگن واسه رسیدن به موفقیت هزار تا راه وجود داره اما واسه خیلی‌ها راه اصلی رسیدن به موفقیت از همین مسیر کنکور میگذره. من خودم همیشه دوست داشتم و دارم تو دانشگاه شریف ارشدم رو بخونم و براش کلی زحمت کشیدم و مطمئنا جای دیگه‌ای هم نمیرم، حالا اگه امسال نتونستم اون رتبه رو بیارم چه اتفاقی میفته؟ جز یکمی ناراحتی و فکر به اشتباهاتی که نباید می‌کردم هیچ پشیمونی‌ای در کار نیست، حتی اگه ظرفیتش ۱۰ نفر هم باشه اگه نتونم توی اون ۱۰ نفر قرار بگیرم مقصر اصلیش خودم بودم، اما من از این مسیری که رد شدم لذت بردم واقعا، من هر وقت یاد خاطرات کنکور می‌افتم، یاد اون ۶ صبح بلند شدنا، یاد اون جلسات حل تست تو حیات دانشگاه که از صبح تا شب طول می‌کشید، کِیف می‌کنم واقعا! از اینکه این برهه از زندگیم به این شکل گذشت واقعا خوشحالم.

هیچوقت خوندن این یکسال حتی در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب اشتباه نبود، چون به نظرم نگاه فقط نباید صرفا نتیجه گرایانه باشه، درسته خیلی مهمه اما خیلی خوبی‌های دیگه رو هم میشه دید، تویی که یکسال با تمام وجود واسه این کنکور خوندی، صبح تا شب، تا ته تهشم تو این مسیر موندی، مطمئنا دیگه اون آدم سال قبل نیستی، تغییر کردی، رشد کردی، این مهمه! این حرکته خیلی مهمه!

در مورد آمار قبولی پایین آره درسته، در مورد غیرقطعی بودنشم کاملا درسته اما تو کدوم مسابقه "رقابتی" موفقیت تضمین شدست که تو این یکی باشه؟ تو کدوم بازی پیروزی قطعیه؟ اصلا زیبایی زندگی در همین ناامن بودنشه، اگه تو زندگی همه چیز ثبات داشت و تضمین شده بود دیگه هیچ جای هیجان و تلاشی وجود نداشت. ولی اصلا بیاین با یه نگاه دیگه به این قضیه نگاه کنیم، درسته ریسکش بالاست و این کنکور فقط اون افراد خیلی تاپ رو از فیلترش عبور میده اما برای کسی که به خودش، به توانایی‌هاش ایمان داشته باشه نباید این مورد واسش ناامید کننده باشه، من به عنوان یه کنکوری که دارم شروع می‌کنم واسه خوندن با اینا کاری ندارم، من می‌خوام که دانشگاه ایکس رو بیارم و همه تلاشم رو در این راه بکنم، دیگه کاری ندارم که سوالا چطور میاد، سنجش چه بازی جدید در میاره، حالا می‌خواد هر اتفاقی که بیفته هم بیفته! آقا من می‌خوام موفق بشم! اگه من بترسم، تو بترسی، اون بترسه، خب هیچکس هیچ کاری رو انجام نمیده، هیچ اتفاقی نمیفته تو دنیا!

ظرفیت پایینه؟ زیر ۳۰ نفره واسه روزانه تهران؟ خب باشه! من همیشه پیش خودم فکر می‌کنم که همه این ۳۰ – ۴۰ هزار نفری که تو کنکور شرکت می‌کنن اصلا همه می‌خوان بشن رتبه تک رقمی. میشه؟ به نظر من که میشه! از دید ریاضی نه اما از دید متافیزیک چرا. همه می‌تونن بشن ولی من فرصت خودم رو استفاده نمی‌کنم و میشم پله‌ای واسه دیگران که از ناامیدی‎های من برن بالا. آقا! حق ما رسیدنه! ما باید برسیم! این اتفاق باید بیفته! قایق رو بنداز تو آب، پارو رو محکم بگیر تو دستت، بگو می‌خوام برم جلو، همین...

درست میشه!
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , mohammad.ardeshiri , El@he , mahyamk , mahniya , zeitun , b.kiani , پوونه , Iranian Wizard , iApp , پرهوده , hubble , reyman , m@hboobe , ashena1 , sahar bano , hamsargol
ارسال: #۵۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  به نظرم صحبت‌های دوستمون mohammad.ardeshiri یه واقعیته اما باعث نمیشه اصل شرکت در کنکور زیر سوال بره، چون با اینکه میگن واسه رسیدن به موفقیت هزار تا راه وجود داره اما واسه خیلی‌ها راه اصلی رسیدن به موفقیت از همین مسیر کنکور میگذره. من خودم همیشه دوست داشتم و دارم تو دانشگاه شریف ارشدم رو بخونم و براش کلی زحمت کشیدم و مطمئنا جای دیگه‌ای هم نمیرم، حالا اگه امسال نتونستم اون رتبه رو بیارم چه اتفاقی میفته؟ جز یکمی ناراحتی و فکر به اشتباهاتی که نباید می‌کردم هیچ پشیمونی‌ای در کار نیست، حتی اگه ظرفیتش ۱۰ نفر هم باشه اگه نتونم توی اون ۱۰ نفر قرار بگیرم مقصر اصلیش خودم بودم، اما من از این مسیری که رد شدم لذت بردم واقعا، من هر وقت یاد خاطرات کنکور می‌افتم، یاد اون ۶ صبح بلند شدنا، یاد اون جلسات حل تست تو حیات دانشگاه که از صبح تا شب طول می‌کشید، کِیف می‌کنم واقعا! از اینکه این برهه از زندگیم به این شکل گذشت واقعا خوشحالم.

هیچوقت خوندن این یکسال حتی در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب اشتباه نبود، چون به نظرم نگاه فقط نباید صرفا نتیجه گرایانه باشه، درسته خیلی مهمه اما خیلی خوبی‌های دیگه رو هم میشه دید، تویی که یکسال با تمام وجود واسه این کنکور خوندی، صبح تا شب، تا ته تهشم تو این مسیر موندی، مطمئنا دیگه اون آدم سال قبل نیستی، تغییر کردی، رشد کردی، این مهمه! این حرکته خیلی مهمه!

در مورد آمار قبولی پایین آره درسته، در مورد غیرقطعی بودنشم کاملا درسته اما تو کدوم مسابقه "رقابتی" موفقیت تضمین شدست که تو این یکی باشه؟ تو کدوم بازی پیروزی قطعیه؟ اصلا زیبایی زندگی در همین ناامن بودنشه، اگه تو زندگی همه چیز ثبات داشت و تضمین شده بود دیگه هیچ جای هیجان و تلاشی وجود نداشت. ولی اصلا بیاین با یه نگاه دیگه به این قضیه نگاه کنیم، درسته ریسکش بالاست و این کنکور فقط اون افراد خیلی تاپ رو از فیلترش عبور میده اما برای کسی که به خودش، به توانایی‌هاش ایمان داشته باشه نباید این مورد واسش ناامید کننده باشه، من به عنوان یه کنکوری که دارم شروع می‌کنم واسه خوندن با اینا کاری ندارم، من می‌خوام که دانشگاه ایکس رو بیارم و همه تلاشم رو در این راه بکنم، دیگه کاری ندارم که سوالا چطور میاد، سنجش چه بازی جدید در میاره، حالا می‌خواد هر اتفاقی که بیفته هم بیفته! آقا من می‌خوام موفق بشم! اگه من بترسم، تو بترسی، اون بترسه، خب هیچکس هیچ کاری رو انجام نمیده، هیچ اتفاقی نمیفته تو دنیا!

ظرفیت پایینه؟ زیر ۳۰ نفره واسه روزانه تهران؟ خب باشه! من همیشه پیش خودم فکر می‌کنم که همه این ۳۰ – ۴۰ هزار نفری که تو کنکور شرکت می‌کنن اصلا همه می‌خوان بشن رتبه تک رقمی. میشه؟ به نظر من که میشه! از دید ریاضی نه اما از دید متافیزیک چرا. همه می‌تونن بشن ولی من فرصت خودم رو استفاده نمی‌کنم و میشم پله‌ای واسه دیگران که از ناامیدی‎های من برن بالا. آقا! حق ما رسیدنه! ما باید برسیم! این اتفاق باید بیفته! قایق رو بنداز تو آب، پارو رو محکم بگیر تو دستت، بگو می‌خوام برم جلو، همین...
من تنها نظرم رو گفتم و نظرم اینه همیشه نظرم کاملا اینه که شرکت تو کنکور یه اشتباه محض هست برای دوستانی هم گفتم که قصدشون اینه که از تجربه دیگران استفاده کنن

به قوله یکی از دانشمندا هیچ ماهی ای نمیتونه از درخت بالا بره

و اینکه ما هیچکدوم استثنایی نیستیم
درمورد مسابقه باید بگم که مسابقه با کنکور خیلی متفاوته بنیاد کنکور اشتباهه (اولین بار ۶۰ سال پیش تو اروپا ایجاد شد اونم جهت ظرفیت خیلی کمش و چون سریعا متوجه شدن ان عمل کاملا اشتباهه سریعا حذفش کردن)
تو مسابقه تیمی که بیشتر تلاش کنه حتما برنده میشه شاید بگین نه ممکنه ببازه آره مبارزه(مثل تیم بارسا از یه تیم ضعیف) ولی آخرش چی ؟ آخرشم نهایتا از سوم جدول پایین نمیاد و اینکه شرکت تو مسابقه ای که برای طرفین شرایط برابر نیست اشتباهه اگه به شما بگن پاهاتون رو ببندیم و تو مسابقه دو میدانی شرکت کنین میکنین؟(یکی از آشناهام که امیر کبیر درس میخوند میگفت کل سوالای امسال شبکه تو جزوش بود البته با عداد متفاوت)
و اینکه شما اگه خدایی نکرده رتبه دلخواتونو نیارین چیکار میکنین؟
راستی احساس میکنم لحنم تهاجمیه ولی Big Grin ولی حسم تحاجمی نیست فقط حسم بحثیه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , هانی الرضا , sahar bano
ارسال: #۵۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  به نظر من هم دیر شروع نکنید مخصوصا برای کسانی که سال اولی هستن..
من یه سوال از اونایی که امسال شرکت کردن و اکثر درسارو خونده بودن دارم..من خودم یه تعدادی از دروس رو خونده بودم و سر جلسه از مشترک شروع کردم چون ریاضی نخونده بودم زبان هم گذاشتم آخر کار اگه وقت شد ببینم بلدم یا نه....
ولی واسه همون مشترک هم وقت کم آوردم! یعنی اگه ریاضی هم خونده بودم شاید یکی دوتا تست میتونستم بزنم اونم شاید.....
امسال که میخوام امتحان بدم برای این مشکل چی کار کنم؟؟
خودم تو فکرمه آزمون آزمایشی شرکت کنم بلکه مدیریت زمان یاد بگیرم..

یه سوال دیگه این که امسال از ۴ تا ریاضی به نظرتون یکی یا دوتا رو حذف کنم ضرر میکنم؟؟
به نظر من الان که وقت هست و میشه خوند هیچ درسی رو حذف نکنید حتی همون ریاضی رو!چون واقعا کنکور حساب کتاب نداره همین امسال من اصلا فکرشو نمیکردم که منطقی رو انقد بد سوال بدن و سیستم آسون باشه ولی دادن دیگه.ممکنه همون درسی که حذف میکنید خیلی راحت بیاد و ضرر کنید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , mahyamk , ashena1
ارسال: #۵۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  به قوله یکی از دانشمندا هیچ ماهی ای نمیتونه از درخت بالا بره

خدایی این قیاس شما خیلی مع الفارقه! Big Grin

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  و اینکه ما هیچکدوم استثنایی نیستیم
درمورد مسابقه باید بگم که مسابقه با کنکور خیلی متفاوته بنیاد کنکور اشتباهه (اولین بار ۶۰ سال پیش تو اروپا ایجاد شد اونم جهت ظرفیت خیلی کمش و چون سریعا متوجه شدن ان عمل کاملا اشتباهه سریعا حذفش کردن)
تو مسابقه تیمی که بیشتر تلاش کنه حتما برنده میشه شاید بگین نه ممکنه ببازه آره مبارزه(مثل تیم بارسا از یه تیم ضعیف) ولی آخرش چی ؟ آخرشم نهایتا از سوم جدول پایین نمیاد و اینکه شرکت تو مسابقه ای که برای طرفین شرایط برابر نیست اشتباهه اگه به شما بگن پاهاتون رو ببندیم و تو مسابقه دو میدانی شرکت کنین میکنین؟(یکی از آشناهام که امیر کبیر درس میخوند میگفت کل سوالای امسال شبکه تو جزوش بود البته با عداد متفاوت)

برای قبول شدن تو کنکور نیازی نیست که آدم استثنایی باشه، نقش تلاش خیلی بیشتر از نبوغ فردیه. در مورد فلسفه کنکور قبول دارم، لزوما همه افرادی که قبول میشن اون افراد شایسته‌ای که باید باشن نیستند. ولی نکته اینجاست که تو این کشور برای افرادیکه کیفیت ادامه تحصیل براشون مهمه، کنکور یکی از تنهاترین راه‌هاست و سکوهای پرش خیلی محدودی هم برای ادامه این مسیر در مقاطع عالی‌تر (داخل یا خارج) وجود داره که مسیر اون هم در وهله اول عموما از مسیر همین کنکور میگذره، پس اگه کسی که یه روزی چنین هدفی داشت الان به این نتیجه برسه که نه نمیشه یا باید به کیفیت پایین‌تر رضایت بده یا باید کلا یه هدف دیگه‌ای رو انتخاب و وارد یه زمینه دیگه بشه و من این مورد رو برای فردی که هدفش اصلیش مدرک‌گرایی نبوده، نمی‌تونم هضم کنم.

اما در مورد موضوع ناعدالتی من نمی‌تونم نظر خاصی بدم چون مثلا اون قضایای لو رفتن سوالات و... هنوز برای من قطعی نیست که مثلا من اون رو به عنوان مانعی در نظر بگیرم که ازش اطلاعی نداشتم اما در مورد سوالات شبکه و احتمالا باقی دروس با اینکه بی‌عدالتیه اما فاجعه هم نیست، چون اولا همه این سوالات در حیطه سرفصل‌هایی بوده که قبلا اعلام شده و دوما اینکه مگه سال پیش با همین شرایط و از همین مانشت از دانشگاه آزاد مشهد، غیرانتفاعی ایکس، علوم و فنون، دانشگاه ارومیه، گیلان و... که استادهای هیچ کدومشون طراح سوال ارشد نبودن شریفی نداشتیم؟ نمیگم بصورت کلی هیچ بی‌عدالتی‌ای نیست، اتفاقا هست، بعضی از همین سهمیه‌های قانونی هم خودش به نوعی بی‌عدالتیه اما با این وجود اکثر رتبه‌های هر سال کنکور سراسری هیچ سهمیه‌ای ندارند. من فکر نمی‌کنم که دیگه اوضاع انقدر هم تیره و تار باشه و بازنده و برنده از پیش مشخص و حتما فرصت‌هایی برای من و شما بوده و هست که بیایم استفاده کنیم و اون رو از دیگران بقاپیم! اون چیزی که برای خوشبختی خودمون بهش نیاز داریم یک آب باریک‌ست و اون چیزی که برای گرفتاری و رنج خودمون بهش محتاجیم، یه دریاست!

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  و اینکه شما اگه خدایی نکرده رتبه دلخواتونو نیارین چیکار میکنین؟

خیلی شیک و تمیز میرم واسه سال بعد! Smile)) این قضیه برای من اینطوریه که تا بهش نرسم آروم و قرار نمی‌گیرم. حالا من که در حد توان خودم تلاشم رو انجام دادم و امیدوارم نتیجه مورد نظر رو بگیرم اما اگه نشد، طمع و انگیزه بیشتری واسه رسیدن بهش پیدا می‌کنم و اینجوری نیست که از درس اشباع شده باشم و حتما خیلی چیزهای دیگه‌ای هست که می‌تونم یاد بگیرم. همه انسان‌ها تو این دنیا از یه حقی برخوردارن اما این حق رو کادوپیچ نمی‌کنن و دو دستی تقدیمش کنن به شما، اگه واسش تلاش نکنید از دست رفته! یه ثانیه هم رو هوا نمیمونه! خیلی‌ها منتظر یه فرصت هستن که تصاحبش کنند.

درست میشه!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahniya , mohammad.ardeshiri , El@he , رتبه۱سال۹۴ , zeitun , mahyamk , پوونه , iApp , perlan , alagh
ارسال: #۶۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  به قوله یکی از دانشمندا هیچ ماهی ای نمیتونه از درخت بالا بره

خدایی این قیاس شما خیلی مع الفارقه! Big Grin

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  و اینکه ما هیچکدوم استثنایی نیستیم

برای قبول شدن تو کنکور نیازی نیست که آدم استثنایی باشه، نقش تلاش خیلی بیشتر از نبوغ فردیه. در مورد فلسفه کنکور قبول دارم، لزوما همه افرادی که قبول میشن اون افراد شایسته‌ای که باید باشن نیستند. ولی نکته اینجاست که تو این کشور برای افرادیکه کیفیت ادامه تحصیل براشون مهمه، کنکور یکی از تنهاترین راه‌هاست و سکوهای پرش خیلی محدودی هم برای ادامه این مسیر در مقاطع عالی‌تر (داخل یا خارج) وجود داره که مسیر اون هم در وهله اول عموما از مسیر همین کنکور میگذره، پس اگه کسی که یه روزی چنین هدفی داشت الان به این نتیجه برسه که نه نمیشه یا باید به کیفیت پایین‌تر رضایت بده یا باید کلا یه هدف دیگه‌ای رو انتخاب و وارد یه زمینه دیگه بشه و من این مورد رو برای فردی که هدفش اصلیش مدرک‌گرایی نبوده، نمی‌تونم هضم کنم.

اما در مورد موضوع ناعدالتی من نمی‌تونم نظر خاصی بدم چون مثلا اون قضایای لو رفتن سوالات و... هنوز برای من قطعی نیست که مثلا من اون رو به عنوان مانعی در نظر بگیرم که ازش اطلاعی نداشتم اما در مورد سوالات شبکه و احتمالا باقی دروس با اینکه بی‌عدالتیه اما فاجعه هم نیست، چون اولا همه این سوالات در حیطه سرفصل‌هایی بوده که قبلا اعلام شده و دوما اینکه مگه سال پیش با همین شرایط و از همین مانشت از دانشگاه آزاد مشهد، غیرانتفاعی ایکس، علوم و فنون، دانشگاه ارومیه، گیلان و... که استادهای هیچ کدومشون طراح سوال ارشد نبودن شریفی نداشتیم؟ نمیگم بصورت کلی هیچ بی‌عدالتی‌ای نیست، اتفاقا هست، بعضی از همین سهمیه‌های قانونی هم خودش به نوعی بی‌عدالتیه اما با این وجود اکثر رتبه‌های هر سال کنکور سراسری هیچ سهمیه‌ای ندارند. من فکر نمی‌کنم که دیگه اوضاع انقدر هم تیره و تار باشه و بازنده و برنده از پیش مشخص و حتما فرصت‌هایی برای من و شما بوده و هست که بیایم استفاده کنیم و اون رو از دیگران بقاپیم! اون چیزی که برای خوشبختی خودمون بهش نیاز داریم یک آب باریک‌ست و اون چیزی که برای گرفتاری و رنج خودمون بهش محتاجیم، یه دریاست!

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  و اینکه شما اگه خدایی نکرده رتبه دلخواتونو نیارین چیکار میکنین؟

خیلی شیک و تمیز میرم واسه سال بعد! Smile)) این قضیه برای من اینطوریه که تا بهش نرسم آروم و قرار نمی‌گیرم. حالا من که در حد توان خودم تلاشم رو انجام دادم و امیدوارم نتیجه مورد نظر رو بگیرم اما اگه نشد، طمع و انگیزه بیشتری واسه رسیدن بهش پیدا می‌کنم و اینجوری نیست که از درس اشباع شده باشم و حتما خیلی چیزهای دیگه‌ای هست که می‌تونم یاد بگیرم. همه انسان‌ها تو این دنیا از یه حقی برخوردارن اما این حق رو کادوپیچ نمی‌کنن و دو دستی تقدیمش کنن به شما، اگه واسش تلاش نکنید از دست رفته! یه ثانیه هم رو هوا نمیمونه! خیلی‌ها منتظر یه فرصت هستن که تصاحبش کنند.

حرفاتون عالیه مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۳۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close