زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد

ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط farzad.arshad.)
مدیر روابط عمومی وزارت علوم گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.

دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمون ارشد ۹۳ به تعویق افتاد.

وی افزود: آزمون مذکور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------- ویرایش

اطلاعیه رسمی سازمان سنجش
براساس گزارشات واصله در رابطه با شرایط نامساعد جوی در اغلب استانهای کشور و درخواست داوطلبان و خانواده­ های محترم آنان، مسؤولین محترم استانی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و هماهنگی بعمل آمده با وزارت محترم کشور در رابطه با عدم امکان حضور داوطلبان یا مشکلات حضور به موقع در حوزه­ های امتحانی، سازمان سنجش آموزش کشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتیبی اتخاذ نمود تا آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ به ترتیب طی روزهای چهارشنبه ۲۳ ، پنج­شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن­ ماه برگزار گردد.
اطلاعیه تکمیلی این سازمان ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن­ ماه از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Saoshiyant , AMMehr , sybarite , SMHB , good-wishes , mahyamk , pooyaa , mehdi.m2 , milDereD , بنفشه , soheila2012 , atharrashno , minami , student_92 , mgshervin , هانی الرضا , انرژی مثبت , neda_Network , ایزدی , ☺☺☺☺☺☺☺ , sahar_rostami2 , nazanin2020 , The BesT , *afsoon* , deadly_s2 , master of net , elynn66 , zoltrix_66 , misagh01 , ezra , iApp , ppositiveenergy , Denize , shazde kuchulo , احسان مومنی , friends , ecsi , killerphp , Aref Safari , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
بله اخبار شبکه یک هم همین الان اعلام کرد .متشکر
۱
۱
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
الان شبکه ۱ گفت کنکور ۱ هفته افتاد عقب

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
برای دوستان شمالی خیلی خوشحالم. ایشاالله هفته دیگه هم اون ها و هم ما با خیال راحت آزمون بدیم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , 30noohe , deadly_s2 , Aref Safari
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
مرده بُدم زنده شدم [تصویر:  246214_47b20s0.gif]
گریه بدم خنده شدم ....

زنده باد گیلان و مازندران ....

این یه هفته واسه من یکی خیلی ارزشمنده !!!

اگه رتبه مورد نظرم رو بیارم دعاتون می کنم شمالی های خوشگل ...

خدایا شکرت [تصویر:  246214_bliss.gif]
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , atharrashno , Ametrine , f2000 , 30noohe , sahar_rostami2 , Engineer , deadly_s2 , pershang , Aref Safari , saeedehs , abji22
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
ولی بنده خدا سربازها....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , saeedehs
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
بابت کسایی که این سرما دردسر شده بود براشون خوشحالم ولی ای کاش زود بیاد تموم شه بره !!!
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , amash , سودابه م , afagh
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
ای بابا من رو یک ماهش برنامه‌ریزی کرده بودم
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , kd110 , Onix
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ
خدارو شکر که عقب افتاد. با اینکه خیلی برنامه ریزی هام بهم ریخت اما خوشحالم. هم واسه شمالی ها هم خودم که می تونم بیشتر دوره کنم Smile
۳
۳
ارسال: #۱۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد
سازمان سنجش هم این خبر رو اعلام کرد

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , farzad.arshad , shovaliehsiah , احسان مومنی
ارسال: #۱۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  ای بابا من رو یک ماهش برنامه‌ریزی کرده بودم

بابا تو دیگه کی هستی !!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , فرزانه ۳۴۳ , deadly_s2
ارسال: #۱۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
:'(

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Good FRIENDS are hard to find, harder to leave, and impossible to forget
۲
۱
ارسال: #۱۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
یعنی چی بابا .. مسخره ها یه برنامه درست و حسابی ندارن ...
اصنم خوشم نیومد ... Sad(((((

۸
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kd110
ارسال: #۱۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ
یه سری خسته شدن از بس که خوندن و شاید الان ناراحت باشن بزارین رو حکمتی!
یه سری هم مثه من فرصت کمی برای درس خوندن داشتن اونم به خاطر سر کار رفتنم این هفته که به علت برف مدرسه تعطیل بود و فرصت بود کمی برای خوندن! الان هم که این فرصت دیگه.بازم حکمتی است.
در هر صورت شکر خدا
نگران نباشین، فک نکنین من هم خیلی خوشحال باشم،بنده روی هر کاری برنامه بلند مدت میریزم و با این کار همه چی بهم ریخته ولی حکمت و تقدیر و از این حرفا!

۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , mahdiazadbar
ارسال: #۱۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ)milDereD نوشته شده توسط:  بابت کسایی که این سرما دردسر شده بود براشون خوشحالم ولی ای کاش زود بیاد تموم شه بره !!!

منم واسه اونا خوشحالم ، خودمم درس عقب افتاده دارم ولی کاش زود بیاد بگذره تموم شه بره !!!!
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۷۰۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۲۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۳,۰۲۳ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۷۸ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close