زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد

ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ب.ظ
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد
خبرگزاری مهر نوشت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه فوق العاده صبح امروز شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تعویق برگزاری کنکور ارشد ۹۸ موافقت شد.

محمود صادقی گفت: صبح امروز جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش برگزار شد و در این جلسه با تعویق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۸ به دلیل وقوع سیل در برخی نقاط کشور موافقت شد.

وی افزود: در این جلسه تصمیم گیری شد که جزئیات این مصوبه تا ظهر امروز از سوی سازمان سنجش کشور اطلاع رسانی شود.

، پیش از این با توجه به درخواستهای داوطلبان کنکورهای سراسری و ارشد ۹۸ در استان‌های درگیر سیل، رئیس سازمان سنجش از برگزاری جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود.

وی گفته بود: با توجه به وقوع سیل در برخی استان‌های کشور و همچنین در پیش بودن آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸، بررسی وضعیت برگزاری آزمون‌های کشوری نیازمند جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو است.

وی افزود: از همین رو جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در روز شنبه ۲۴ فروردین ماه ۹۸ برگزار می‌شود و تصمیم نهایی در مورد برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۹۸ اتخاذ می‌شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۳:۱۲ ب.ظ
زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد
زمان برگزاری آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۱۳۹۸ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از روزهای ۵ و۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ به روز‌های ۲۳ و ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ تغییر ‌یافت.

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh_a
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
سلام . من تازه کارشناسی رو تو رشته صنایع تموم کردم و هدفم در آینده اینه که تو مقطع ارشد شرکت کنم به نظرتون اگه تو رشته دلخواهم قبول نشم چیکارباید کنم ؟ دوستم واسم مقاله تکمیل ظرفیت هیوا رو فرستاد که اگه شد بتونم برای تکمیل ظرفیت بتونم تو رشته ی که میخوام تحصیل کنم . الان که متوجه شدم که این کارو میتونم بکنم دیگه استرس ندارم .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۴۷۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۶۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۶۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۰۱۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
  بهترین زمان برای ساخت یک درخت BST با nکلید و ارتفاع دقیقا n-1 Mr.R3ZA ۶ ۴,۱۵۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alisalar
  درخواست معرفی یک منبع خوب و خلاصه برای استفاده در حداقل زمان! hrh_fourtyseven ۷ ۸,۵۳۴ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mevm
  بهترین زمان بهینه برای مساله بزرگترین زیر دنباله صعودی(LIS) امیدوار ۳ ۴,۱۲۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close