زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه

ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط alireza khoshfekr.)
اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه
بنا بر اخباری که منتشر شده (والبته اجازه اعلام اخبار منتشر نشده را نداریم که خوشحالتر بشید دم کنکوریBig Grin)دانشگاه شریف توانست از طریق وزارت علوم جلوی تبلیغات بعضی موسسات سوء استفاده چی را بگیرد و از این ببعد دیگه هیچ موسسه کنکوری حق نداره اسم و رتبه حتی درست کسانیکه در آن موسسه هستند را تبلیغاتش اعلام کنه.
بدین ترتیب راه بر بعضی موسسات که با دادن پول ، از رتبه های تک رقمی سوء استفاده تبلیغاتی میکردند بسته شد.
اینم خبرش:
تازه ترین بخشنامه مرکز آموزشهای عالی آزاد و آموزشهای خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مرکز متولی نظارت و صادر کننده مجوز موسسات کنکور میباشد صادر شد.

در این بخشنامه تاکید شده است که موسسات دیگر نمی توانند از نام دانشجویان و دانشپذیران در تبلیغات استفاده کنند.

متن بخشنامه مذکور به شرح ذیل می باشد:

"بر اساس ماده ۷ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تحت عنوان "سیاستها، حدود وظایف و نحوه فعالیت مراکز مجری آموزشهای آزاد کشور"، هر گونه تبلیغ و انتشار آگهی تبلیغاتی در صدا و سیما، مطبوعات و جراید کثیرالانتشار، فقط در صورت تایید رسمی و معرفی هر یک از ارگانهای ذیربط برابر فرمهای ویژه مجاز است.

بنابراین روسای موسسات به منظور جلوگیری از سوء استفاده تبلیغاتی مراکز و موسسات آموزشی فاقد مجوز از نام و اعتبار موسسات آموزش عالی آزاد، به ویژه جلوگیری از تخلفات آنها و نیز ساماندهی امور تبلیغاتی لازم است قبل از چاپ و توزیع هر گونه مطالب یا انعکاس رسانه ای اعم از محتوای دیداری و شنیداری، تبلیغات مستقیم یا غیرمستقیم و نیز از طریق پایگاه داده ها و هر نوع تبلیغ اینترنتی، تایید این مرکز را دریافت کنند.

ضمن اینکه براساس این بخشنامه، استفاده از نام، عکس، عنوان و رتبه دانشپذیران و دانشجویان در تبلیغات ممنوع است."

خرین اخبار از این دست اختلاف یکی از دانشگاههای بزرگ کشور با یکی از این موسسات آمادگی کنکور است.

در حالی که این موسسه در نام خود از نامی مشابه با یکی از دانشگاه های بزرگ کشور استفاده می کند، دانشگاه پس از بوجود آمدن یک مشکل به آن واکنش نشان داده است.

دانشگاه مذکور در حال جمع آوری و بررسی شکایت دانشجویان و اساتید از این موسسه آموزش عالی است و پیگیری ها نشان می دهد به دلیل مشکلاتی که موسسه مذکور ایجاد کرده دانشگاه نیز طی اطلاعیه ای یادآور شده است: به اطلاع استادان، دانشجویان و نخبگان عزیز این دانشگاه که حقوق یا منافع آنها به دلیل تخلفات موسسه علمی، آموزشی ... پایمال یا تضییع گردیده، می‌رساند در اسرع وقت گزارشات و شکایات خود را به دفتر حقوقی و امور قرادادهای دانشگاه ارائه و از مشاوره حقوقی کارشناسان حقوقی دانشگاه بهره مند شوند.

به گزارش مهر، در همین زمینه سعدالله نصیری قیداری - معاون حقوقی وزارت علوم نیز با تأکید بر اینکه این وزارتخانه بر برخورد با تخلفات موسسات فعال در حوزه آموزش عالی پافشاری دارد، گفت: هرگونه شکایت دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی را درباره تخلفات موسسات پیگیری و با تدوین لایحه از آن دفاع می کنیم.

وی افزود: موضوع موسساتی که بدون مجوز فعالیت می کنند و یا موسساتی که مجوز دارند اما فعالیتهای غیرمجاز انجام می دهند به تازگی در شورای معاونین وزارت علوم مطرح شده و در آنجا تصمیماتی درباره آنها گرفته شده است. قرار است در مواردی که برای برخورد با تخلف موسسات قانون داریم در چارچوب قوانین وارد عمل شویم و اقدامات لازم را انجام دهیم و در مواردی که خلاء قانونی داریم نسبت به تدوین لوایح اقدام کنیم.
نصیری با اشاره به اطلاعیه ای که دانشگاه شریف اخیرا درباره یکی از موسسات فعال در حوزه آموزش عالی به نام "مدرسان شریف" منتشر کرده است، گفت: بدیهی است که دفتر حقوقی وزارت علوم در صورتی که شکایتی از طرف دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی ارائه شود، پیگیری و از وقوع جرم و تخلف جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: این دفتر پیش از این نیز به موارد متعدد تخلفاتی که شکایت درباره آنها از سوی دانشگاهها مطرح شده بود، رسیدگی و لوایحی را برای دفاع در مراجع قضایی ارائه کرده و حکم قانونی نیز درباره آنها صادر شده است.

معاون حقوقی وزارت علوم اظهار داشت: در این مورد هم اگر دانشگاه صنعتی شریف شکایتی را به دفتر حقوقی ما ارائه دهد ما موظف هستیم که آن را پیگیری کنیم.

وی افزود: در صورتی که شاکی ادعا کند موسسه خارج از شرایط و شرح وظایفش اقدام کرده دفتر حقوقی با تدوین لایحه از شکایت دفاع می کند.

خبرگزاری مهر
۲۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , ppositiveenergy , 8Operation , انرژی مثبت , AEM4949 , iammiti , Good! , mahbub isp , farzad.arshad , fulgent , zahra 67 , Saoshiyant , pooyaa , f2000 , neda_Network , helena , ماه بانو , M@A , Jooybari , milad91 , Aref Safari , admin , hosshah , فرزانه ۳۴۳ , Onix , Iranian Wizard , احسان مومنی , mfXpert , tarane1992 , nasrolah , hadirr , tayebe68 , software94 , zobde , marvelous
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط Elena_71.)
بیستو نه ۲تا شیش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , ecsi , saeidkhan , hamid88
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
شریف پرچمت بالاست همیشهBig Grin
۰
۰
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
اقا این همه ادم از اسم ما استفاده میکنن مفتکی خوب دروغ نباشه ما هم شعار میدیم نکنین این کارا رو از رتبه تک رقمی ها سو استفاده نکنین ولی در دل ارزوشو داریم!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۳
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
Big Grin RE: اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف
من خودم از زخم خورده های مدرسان شریف(؟!) هستم
خوشحالم که بالاخره کسایی جلوش وایسادن Big Grin
من که وایسادم اما تنهایی کاری ازم بر نیومد؛ فقط تونستم پولمو پس بگیرم(اونم به زور!!!!)Cool
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرزانه ۳۴۳ , mohammad.ardeshiri
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
RE: اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه
هی بخشکه شانسSad
گفتم امسال تک رقمی میشم مدرسان کلی بهم پول میده تا با اسمم تبلیغ کنه، اینم نشد Big Grin
(از توهمات شب کنکور)
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , shima_24 , AEM4949 , unicornux , Iranian Wizard
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
واقعا دلم خنک شد
البته این موسسات شبیه هم هستن
مثلا موسسه نصیر ،ادعا کرده بود که دکتر ابراهیمی مقدم و اجلالی و کارگهی و... طراح سوالات ازمونهای ازمایشی هستند
ولی کو؟انقدر کیفیت ازمونهاش پایینه و پر از غلطه که انگار پولمو دور ریختم
جامعه اماری هم در حد ۱۰ نفر نهایتا!طوری که بچه های ای تی و کامپیوتر تو یک کلاس پر نمیشن
حتی حاضر نشدن بعد از ازمون اول پس بدهند
یا مثلا دکتر.خ! که به همه میگه بیایین کلاسهای من شرکت کنین و کلی از دکتر حقیقت بدی میگه سر کلاسهاش
فقط کافیه یکبار باهاش مشاوره کنین
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , Parham000 , hosshah , tabassomesayna , karname
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
RE: اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)khorshid_sh نوشته شده توسط:  واقعا دلم خنک شد
البته این موسسات شبیه هم هستن
مثلا موسسه نصیر ،ادعا کرده بود که دکتر ابراهیمی مقدم و اجلالی و کارگهی و... طراح سوالات ازمونهای ازمایشی هستند
ولی کو؟انقدر کیفیت ازمونهاش پایینه و پر از غلطه که انگار پولمو دور ریختم
جامعه اماری هم در حد ۱۰ نفر نهایتا!طوری که بچه های ای تی و کامپیوتر تو یک کلاس پر نمیشن
حتی حاضر نشدن بعد از ازمون اول پس بدهند
یا مثلا دکتر.خ! که به همه میگه بیایین کلاسهای من شرکت کنین و کلی از دکتر حقیقت بدی میگه سر کلاسهاش
فقط کافیه یکبار باهاش مشاوره کنین

به دکتر خ بگید هروقت چاپ کل کتابات به اندازه کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رسید بعد بیا اراجیف بافتنی کن Big Grin
خجالت نمیکشه فلان.... نه سواد علمی داره که دو تا کتاب بی عیب بده نه اخلاق داره
۱
۲
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
باهات موافقم khorshid تا اونجایی که من میدونم همه موسسات ازین کارامیکنن چند وقته پیش راجع به پارسه شنیده بودم چون یکی از دوستام اونجاست دیروزم راجع به کلاهبرداری موسسه سنجش و دانش تو همین مانشت خوندم ... بالاخره همه موسسات در کنار خدماتشون یه کارایی هم میکنن دیگه ... حالا این وسط چی گیر ما میاد جز اینکه تو این روزای حساس تمرکزمون رو با این چیزا از دست میدیم... از مانشت بابت اطلاع رسانی ممنون ولی برای من و خیلی های دیگه که این همه زمان گذاشتیم درس خوندیم الان فقط و فقط کنکور مهمه نه این موسسه یا اون موسسه بهتر نیست به جای این موضوعاتی در مورد کنکور برامون بزارید مثل توصیه های کنکوری آقای جهانی که همیشه با خوندنش کلی آروم میشدیم با این اخبار تو این روزای مهم فقط تمرکزمارو بهم میریزید .
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mil@d
ارسال: #۱۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
دوستان مراقب صحبت هاتون باشید.
مراقب باشید نام کسی رو نیارید، به کسی تهمت نزنید و زود قضاوت نکنید.
مطمئن هستم که شما دوست ندارید مانشت دچار دردسر بشه، ما همه دوست داریم مانشت رو حفظ کنیم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , deadly_s2 , mil@d , sixsixsix , hosshah , mortez28 , فرزانه ۳۴۳ , احسان مومنی , Ariyanic , tayebe68
ارسال: #۱۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  دوستان مراقب صحبت هاتون باشید.
مراقب باشید نام کسی رو نیارید، به کسی تهمت نزنید و زود قضاوت نکنید.
مطمئن هستم که شما دوست ندارید مانشت دچار دردسر بشه، ما همه دوست داریم مانشت رو حفظ کنیم.

ما که اسم دکتر خ رو نیاوردیم Big Grin مگه از روی تعداد چاپ کتاباش بفهمن کیه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۱۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
ان شا الله همه اتفاقات به نفع جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز باشه.
باور بفرمایید این موسسات هیچ‌ تاثیری (مثبت!) روی عملکرد شما ندارند. نهایت استفاده این موسسات سنجش میزان دانایی و توانایی شماست. بهتره با تقویت اعتماد به نفس و تلاش بیشتر خودتون رو از همه این موسسات بی‌نیاز کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , sh_s , deadly_s2 , shovaliehsiah , mehdi.m2 , hosshah , فرزانه ۳۴۳ , Iranian Wizard , احسان مومنی , mahtab69 , mehran666 , friends , tarane1992 , killerphp , hnarghani , tayebe68
ارسال: #۱۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Parham000 نوشته شده توسط:  از مانشت بابت اطلاع رسانی ممنون ولی برای من و خیلی های دیگه که این همه زمان گذاشتیم درس خوندیم الان فقط و فقط کنکور مهمه نه این موسسه یا اون موسسه بهتر نیست به جای این موضوعاتی در مورد کنکور برامون بزارید مثل توصیه های کنکوری آقای جهانی که همیشه با خوندنش کلی آروم میشدیم با این اخبار تو این روزای مهم فقط تمرکزمارو بهم میریزید .

اصلا تمرکزی که بخواد با خبرهای روز به هم بریزه که تمرکز نیست
ما هم داریم واسه کنکور درس میخونیم ولی اطلاع رسانی در مورد خبرهای داغ روز رو هم دنبال میکنیم
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , deadly_s2 , mahtab69 , tayebe68
ارسال: #۱۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط Eh3SAN.)
اصلا تمرکزی که بخواد با خبرهای روز به هم بریزه که تمرکز نیست
ما هم داریم واسه کنکور درس میخونیم ولی اطلاع رسانی در مورد خبرهای داغ روز رو هم دنبال میکنیم
[/quote]

دوست عزیز شما به تمرکز دیگران چیکار داری همه که قرار نیست مثله شما باشن دو قدم مونده به کنکور میخوایم وقتی میایم مانشت آروم شیم ایشون تمرکزش بهم میریزه من و خیلی از بچه ها همین طوریم دنباله حاشیه هم نیستیم که بخوایم این خبرا رو دنبال کنیم مثلأ الان که با خبر شدیم به ما چی میدن یا چه چیز مهمی به معلوماتمون اضافه شده هممون میدونستیم همه موسسات کارشون همینه من بیشتر ازینا واسه وقتم ارزش قائلم مثه شما وقتمو واسه هر خبری نمیزارم . موفق باشی
۰
۶
ارسال: #۱۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)Eh3SAN نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما به تمرکز دیگران چیکار داری همه که قرار نیست مثله شما باشن دو قدم مونده به کنکور میخوایم وقتی میایم مانشت آروم شیم ایشون تمرکزش بهم میریزه من و خیلی از بچه ها همین طوریم دنباله حاشیه هم نیستیم که بخوایم این خبرا رو دنبال کنیم مثلأ الان که با خبر شدیم به ما چی میدن یا چه چیز مهمی به معلوماتمون اضافه شده هممون میدونستیم همه موسسات کارشون همینه من بیشتر ازینا واسه وقتم ارزش قائلم مثه شما وقتمو واسه هر خبری نمیزارم . موفق باشی

شما اومدی تو سایت مانشت. در حالی که هزاران تاپیک وجود داره که مطابق میل شماست و در مورد درس و کنکور حرف میزنه شما روی این لینک کلیک کردی
واقعا به نظر شما الان تقصیره مانشته که شما روی این لینک کلیک کردی؟؟
خب مانشت این قسمت رو برای من و امثال منی گذاشته بود که مشتاق بودیم دیگه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , HamedNet , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۶۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close