زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه

ارسال: #۳۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط friends.)
اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه
یه مدت تو مانشت حاشیه نبود داشتم نگران می شدم Big Grin امیدوارم فرداد خان بر گردن مقداری گرد و خاکارو بخوابونن :Undecided:
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط ×تنهایی×.)
RE: اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)khoshb@y@n نوشته شده توسط:  بالاخره هر کی بدون دلیل میاد زر مفت میزنه باید پاش وایسته تو هم منتظر باش تنهایی به زودی نوبته تو هم میشه ........

الان خداییش هدفت از این حرف چی؟اعلام وجود؟؟؟؟Dodgy

مجید جان دلبندم اعلام وجود نه( اظهار وجود )Big Grin فکر کنم منظورش اینه که هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه Big Grin

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روی زمــیــنــی زنـدگـی مـی کــنــیــم ک خــودش رو ” جــــو ” گرفته !
دیگه تــکـلـیـفــ آدمـــاش مــعــلـومه . . . !
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
۰
۱۰
ارسال: #۳۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: اولین اخبار ازپیروزی دانشگاه صنعتی شریف دردعوای یک موسسه کنکوربا دانشجویان ایندانشگاه
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)khoshb@y@n نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  آقا این داستان پیروزی و شکست هم خنده‌‌داره به نظر من.
من یکی انتظار ندارم هیچ موسسه‌ای که بخواد با دانشگاه و دانشگاهی دربیافته بتونه پیروز از میدون دربیاد. در واقع این موسسات زمانی شکست خوردن که با قشر فرهنگی جامعه، اساتید و دانشجویان درافتادن.
آخه کدوم آدم عاقلی میاد و از دانشجوی مملکت، از استاد و از کاربران اینترنتی یه سایت مثل مانشت شکایت می‌کنه؟ قانع کردن یه قاضی عادل شاید ۵ دقیقه هم طول نکشه! توی فضای فرهنگی شکایت کردن و رفتن به دادگاه تنها خراب کردن پله‌هایی هست که طی شده و با سر به زمین خوردن.
طبق اخبار مجوز یکی از موسسات باطل شده و قراره دفتر اون موسسه پلمپ بشه. (البته این موسسه اونی که زرد رنگ هست نیست!).
توی این قضایا تنها چیزی که به مانشت رسید از دست دادن یکی از توانمندترین مدیران سایت بود. من فکر می‌کنم بشه یه کمپینگ برای بازگشت فرداد باز کرد Smile

بالاخره هر کی بدون دلیل میاد زر مفت میزنه باید پاش وایسته تو هم منتظر باش تنهایی به زودی نوبته تو هم میشه ........

به نظره من موقعه Register جای کلمه تصادفی که برای تست ربات نبودن میزارین تست فهم شعور میزاشتین اونوقت خیلی ها نمیتونستن عضو شن سایت مانشتم بهتر میشد ( پیشنهاد بود)

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , hosshah , neda_Network
ارسال: #۳۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)×تنهایی× نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)khoshb@y@n نوشته شده توسط:  بالاخره هر کی بدون دلیل میاد زر مفت میزنه باید پاش وایسته تو هم منتظر باش تنهایی به زودی نوبته تو هم میشه ........

الان خداییش هدفت از این حرف چی؟اعلام وجود؟؟؟؟Dodgy

مجید جان دلبندم اعلام وجود نه( اظهار وجود )Big Grin فکر کنم منظورش اینه که هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه Big Grin

[تصویر:  247128_602299_351568484938741_968219634_n.jpg]

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , hosshah , Ariyanic , mohammad.ardeshiri , neda_Network
ارسال: #۳۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)×تنهایی× نوشته شده توسط:  مجید جان دلبندم اعلام وجود نه( اظهار وجود )Big Grin فکر کنم منظورش اینه که هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه Big Grin

آقای عزیز شما این هوش و ذکاوتت رو برو یه جا دیگه خرج کن
عزیزم ما اصلا نفهمیدیم شما همون آدم قبلی با یه اکانت جدید هستی. واقعا ایران به نابغه هایی مثل شما افتخار میکنه
به جای حسودی به آقای تنهایی شما هم برو یه سایت بزن ایشالا موفق میشی
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , AEM4949 , mohammad.ardeshiri , neda_Network
ارسال: #۳۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط tanhaeiiiiii.)
آقای عزیــــــــــــــــــــــــــــــــز من همین جوری هم موفقم اون تنهایی که باید بره واسه خودش سایت بزنه تا شاااااااید موفق بشه با این سایتش هم که دیگه ری...
۰
۱۴
ارسال: #۳۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)tanhaeiiiiii نوشته شده توسط:  آقای عزیــــــــــــــــــــــــــــــــز من همین جوری هم موفقم اون تنهایی که باید بره واسه خودش سایت بزنه با این سایتش هم که دیگه ری...

سلام موفق...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
ارسال: #۳۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط Eh3SAN.)
اینجا چه خبره چرا همه به جون همه افتادین خوب اجازه بدین همه حرفاشونو بزنن اینکه تا یکی بر خلاف میلتون حرف بزنه اخراجش کنین که دیگه اسمش مانشت نیست یهو اسم سایتو عوض کنین بزارید (تنهایی و رفقا ) واقعأ متاسفم براتون که ادعای سوادتونم میشه .... برام مهم نیست منم اخراج کنین سایتی که یه مشت مولتی یوزر خودفروخته دارن میگردوننش و تمامه خبراش کذب بهتر ازینم نمیشه ...

هر آدم عاقلی بیاد تو این سایت تشکر ها و مخصوصأ پست های hosshah بخونه میفهمه اینجا چه خبره خجالت بکشین تا دیروز تبلیغاتتون رو پارسه بود حالام خودتون از خودتون هی تشکر و تبلیغ میکنین ما رو چی فرض کردین ؟کمبود تعریف و تشکر دارین ؟؟؟؟ خجالت آوره ....حتی یه کاریر حق اظهار نظر نداره تو این سایت .... البته سایتی که به کارمندای خودش مثله آقای جهانی و فرداد رحم نمیکنه دیگه ما که جای خود داریم .
۲
۱۶
ارسال: #۳۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)tanhaeiiiiii نوشته شده توسط:  ابلهه تویی که جیره خوره تنهایی شدی بدبخت

عکسی ک گذاشتم جواب شماست ولی این طرز نوشتار یعنی هنوز بزرگ نشدیWink
خودت بگو یعنی چی؟جیره خور؟
اینجا ی سایت ک برنامه نویسش لطف کرده و رایگان اونو در اختیار عموم گذاشته ، استفاده ما هم صرفا علمی است.حالا چ نفعی ب کاربرا میرسه(از نظر شما) خدا داند!!!!!!!!!!

به هر حال خدا ب راه راست هدایت کنه

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri , neda_Network , hosshah , tayebe68
ارسال: #۴۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
قدیما این طوری بود قبل از استخدام کارمند، یه تستی، امتحانی چیزی می گرفتن. مثل این که جدیدا همونم نمی گیرن! حداقل کارمند رصد استخدام می کنید قبلش یه امتحان بگیرید ببنید سیاستی، درکی چیزی داشته باشه. کاش حداقل ۸ تا اکانت یه روز ایجاد نمی کردن که حرف هم رو تایید کنن.
قبل از کنکور هم هست، یه عده خوششون میاد کلا یه جا یه خبری بشه بیان وسط جنجال به پا کنن.

دوستان لطف کنن درست صحبت کنن و احترامشون رو نگه داره که برخورد می کنیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , AEM4949 , mehdi.m2 , unicornux , neda_Network , hosshah , hnarghani , tayebe68
ارسال: #۴۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Eh3SAN نوشته شده توسط:  اینجا چه خبره چرا همه به جون همه افتادین خوب اجازه بدین همه حرفاشونو بزنن اینکه تا یکی بر خلاف میلتون حرف بزنه اخراجش کنین که دیگه اسمش مانشت نیست یهو اسم سایتو عوض کنین بزارید (تنهایی و رفقا ) واقعأ متاسفم براتون که ادعای سوادتونم میشه .... برام مهم نیست منم اخراج کنین سایتی که یه مشت مولتی یوزر خودفروخته دارن میگردوننش و تمامه خبراش کذب بهتر ازینم نمیشه ...

از تاریخ عضویت کاملا مشخصه هر کسی به چه هدفی عضو سایت شده. و البته آی‌پی‌ها.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri , unicornux , neda_Network , AEM4949 , hosshah , tayebe68
ارسال: #۴۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
آفرین به بچه های باغیرت خودمون
۱
۰
ارسال: #۴۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
آقای دکتر میدونید مشکل ما چیه؟ اینه که باید جایی پولی باشه تا براش ارش قایل باشن مانشت با ارزشترین سایتی هست که دیدم من قبل خیلی جاها عضو بودم اما هیچکدوم مث اینجا نبود چقد ما دانشجوهای کامپیوتری وایتی بدبختیم یه جاکه با لطف یه نفر اونم رایگان راه اندازی شده تا یه عده استفاده کنن و مشکلشونا حل کنن نمیزارنSad بدبختی شما دوسنداری نیا دعوت نامه ندادن بهت که اینهمه سایت برو جای دیگه عضو شو من حاضرم جونما بدم مانشست سر پا بمونه برای من که هیچ مشاوری ندارم و همیشه غصه دار بودم اینجا گنجه و دوستام جواهرن برام مهم نیس بقیه چی میگن خود امام علی گفتن:هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده ی خویش کرده است پس ببینید چقدر با ارزشه آموختن کسی مخصوصن کسی مث که جز اینجا جایی و دوستی بری کمک نداره برای کسی که بدون هیچ نفعی برای خودش برای کمک به دیگران کاری میکنه باید زندگی داد خیلی با ارزشه این کارتون دکتر تنهایی عزیز خدا هزار برابرشا بهتون بده

HeartHeartزنـــــــــــــــ ده بـــــــــــــ اد مـــــــــــــــــ ا نــــــــــــــ شتـــــــــــــــHeartHeart
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri , HamedNet , hosshah , alirezad , tayebe68
ارسال: #۴۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Eh3SAN نوشته شده توسط:  اینجا چه خبره چرا همه به جون همه افتادین خوب اجازه بدین همه حرفاشونو بزنن اینکه تا یکی بر خلاف میلتون حرف بزنه اخراجش کنین که دیگه اسمش مانشت نیست یهو اسم سایتو عوض کنین بزارید (تنهایی و رفقا ) واقعأ متاسفم براتون که ادعای سوادتونم میشه .... برام مهم نیست منم اخراج کنین سایتی که یه مشت مولتی یوزر خودفروخته دارن میگردوننش و تمامه خبراش کذب بهتر ازینم نمیشه ...

هر آدم عاقلی بیاد تو این سایت تشکر ها و مخصوصأ پست های hosshah بخونه میفهمه اینجا چه خبره خجالت بکشین تا دیروز تبلیغاتتون رو پارسه بود حالام خودتون از خودتون هی تشکر و تبلیغ میکنین ما رو چی فرض کردین ؟کمبود تعریف و تشکر دارین ؟؟؟؟ خجالت آوره ....حتی یه کاریر حق اظهار نظر نداره تو این سایت .... البته سایتی که به کارمندای خودش مثله آقای جهانی و فرداد رحم نمیکنه دیگه ما که جای خود داریم .
خدایش تلاشت ستودنیه هاااا چندتا یوزر داری؟به خدا من پشتکارتو رو داشتم ۵ بار پشت سر هم شریف که هیچ MIT بورس میشدم Big Grin
آدم وقتی خونه کسی مهمونی میره بهش هیچ ربطی نداره که صاحب خونه دوست داره از قرمه سبزی تعریف کنه یا قیمه نهایتا دوست نداره نمیره خونش اگه فکر میکنی اینجا تبلیغات میکنه (البته من تاحالا ندیدم مدیرای اینجا از کلاسی تبلیغ کنن هیچ چند بار دیدم تکذیب کردن ) خوب نیا دیگه اینجوری که بهتره اینجا رو تحریمش کن (ولی فقط خودت تحریمش کن دیگه به کسی نگو Big Grin) من خودم وقتی اینجا عضوم و فقط از مزایاش استفاده مکنم واقعا نمک نشناسیه بخوام انتقادم ییجا کنم مخصوصا با این لحن

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , hosshah , helena , friends , tayebe68
ارسال: #۴۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Eh3SAN نوشته شده توسط:  هر آدم عاقلی بیاد تو این سایت تشکر ها و مخصوصأ پست های hosshah بخونه میفهمه اینجا چه خبره خجالت بکشین تا دیروز تبلیغاتتون رو پارسه بود حالام خودتون از خودتون هی تشکر و تبلیغ میکنین ما رو چی فرض کردین ؟کمبود تعریف و تشکر دارین ؟؟؟؟ خجالت آوره ....حتی یه کاریر حق اظهار نظر نداره تو این سایت .... البته سایتی که به کارمندای خودش مثله آقای جهانی و فرداد رحم نمیکنه دیگه ما که جای خود داریم .

o_O
من؟ شییییب؟ باااام؟
سکوت رو ترجیح میدم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , Elena_71 , sahar_rostami2 , neda_Network , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۳۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۸۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۱۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۳ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close