زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست

ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ
«قرارداد همکاری »

این قرارداد مابین سایت مانشت به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به نمایندگی آقای "محمد تنهایی" به شماره شناسنامه **** و کد ملی : ********** که من بعد طرف اول نامیده می شود و موسسه مدرسان شریف به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، پلاک ۹۷۲ که من بعد طرف دوم نامیده می شود، در زمینه تبلیغات موسسه مدرسان شریف در سایت مانشت با رعایت شرایط زیر منعقد می‌گردد.

ماده ۱- تعهدات طرف اول :

طرف اول متعهد می گردد که تبلیغات بنری طرف دوم را با سایز : اندازه بنرها صفحه اصلی و زیر پست‌های سایت: ۹۶۰ در ۹۰ و اندازه بنرهای بین تاپیک‌ها: ۹۶۰ در ۷۰ و با حداکثر حجم ۵۰ کیلوبایت ‌در صفحه ی انجمن مانشت در زیر بخش "بالاترین ها" به مدت یکسال از مدت تاریخ شروع توافقنامه قرار دهد.
تبلیغ بنری فوق الذکر می بایست در تمامی زیر بخش های انجمن مانشت در طول مدت قرارداد نمایش داده شود.
طرف اول متعهد می گردد که در طول مدت قرارداد تبلیغ هیچ موسسه و یا ارگان دیگری را در بالای تبلیغ طرف دوم قرار ندهد.

تبصره۱: در صورت واگذاری سایت مانشت در طول مدت قرارداد به شرکت، ارگان و یا هر مجموعهی دیگری، این قرارداد مابین سایت مانشت و موسسه مدرسان شریف در تمامی مواد تعهد از لحاظ قانونی کاملاً معتبر بوده و سایت مانشت موظف به انجام کلیه تهعدات خود می باشد.
طبق توافق طرفین، طرف دوم می تواند تبلیغ بنری خود در طول مدت قرارداد تغییر دهد و طرف اول موظف است که تبلیغ جدید را در سایت قرار دهد.

تبصره۲: طرف اول متعهد می گردد که هرگونه تبلیغی از خدمات موسسه مدرسان شریف اعم از کتاب، کلاس، آزمون و سایر خدمات را با درخواست طرف دوم در محل تبلیغ مذکور قرار دهد.

تبصره۳: طرف اول متعهد می گردد امکان دسترسی تغییر بنر تبلیغاتی را برای موسسه مدرسان شریف ایجاد نماید تا طرف دوم قادر به تعویض بنر تبلیغاتی به صورت مستقل باشد. در این زمینه، طرف دوم متعهد می گردد تمامی قوانین سایت مانشت را برای بنرهای تبلیغاتی خود رعایت نماید.

طرف اول به عنوان حسن انجام همکاری توافق می کند که در مورد تمدید قرارداد ، تبلیغات طرف دوم را در اولویت سایر تبلیغات قرار دهد .
طرف اول متعهد می‌شود که به میزان دو برابر مدت زمان پایین بودن سایت به مدت زمان نمایش تبلیغات طرف دوم اضافه نماید.

ماده ۲- تعهدات طرف دوم :

طرف دوم متعهد می گردد که مبلغ " **** میلیون ریال" را برای قرار گرفتن تبلیغ بنری برای مدت یکسال از شروع زمان قرارداد به طرف اول پرداخت نماید.

تبصره۴: نحوه ی پرداخت این هزینه بدین صورت است که پرداخت مبلغ *** میلیون ریال در ابتدای قرارداد به صورت نقدی و همچنین پرداخت **** میلیون ریال دیگر به صورت یک فقره چک در تاریخ ۲/۱/ ۱۳۹۳ و مجدداً پرداخت **** میلیون ریال دیگر به صورت یک فقره چک در تاریخ ۶/۱/ ۱۳۹۳ ( که شماره چک های فوق الذکر در قرارداد ذکر خواهد شد) صورت می گیرد.

تبصره۵: طرف دوم متعهد می گردد که چک های پرداختی خود را در ابتدای قرارداد به طرف اول تحویل نماید.

ماده ۳ – مدت قرارداد :

این تفاهمنامه از تاریخ امضاء آن توسط طرفین معتبر و نافذ می باشد.

ماده ۴ - هر کدام از طرفین که از مفاد قرارداد تخطی نمایند، در ابتدا موظف به جلب رضایت طرف مقابل هستند، درغیر این صورت اگر مورد یا موارد تخطی در مراجع قانونی ذیربط احراز و اثبات گردد، طرف خاطی موظف به پرداخت کلیهی هزینه های خسارت مادی و معنوی به طرف مقابل می باشد.

ماده ۵ – منظور از زمان‌های پایین بودن سایت در مورد ۶ از ماده ۱ عدم امکان دسترسی به سایت در مدت زمان کمتر از ۱۰ ثانیه می‌باشد. این زمان‌ها توسط سرورهای مستقل اندازه‌گیری شده و در آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قابل دسترسی می‌باشد.

ماده ۶- این تفاهمنامه در شش ماده و دو نسخه که متحدالمتن است پس از امضا طرفین لازم الاجرا می باشد .

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , atenaa , izadan11 , سجاد۶۷ , f2000 , pooyaa , Breeze , انرژی مثبت , unicornux , tarane1992 , ماه بانو , iammiti , helena , Nara , friends , hnarghani , The BesT , deadly_s2 , fsi2013 , Aref Safari , nazanin_sh , Mohammad.K
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط admin.)
نامه تهدید آمیز مدرسان برای مدیران مانشت
علاوه بر قرارداد برخی نامه‌های تهدیدآمیز نیز بین مانشت و مدرسان شریف وجود دارد از جمله نامه‌ای که به پیوست می‌آید.
در هر حال طبق مفاد قرارداد مانشت و این موسسه، تنها تبلیغ بنری این موسسه مجاز می‌باشد. سایر انواع تبلیغ مانند تبلیغ در مطالب، سوق دادن ذهن مخاطبین با کاربران خاص، تخریب این موسسه و ... ممنوع بوده و در صورت مشاهده با شدیدترین برخوردها روبرو خواهد شد.
مدیران حساسیت خود نسبت به سو استفاده‌های احتمالی موسسات و کاربران مختلف از سایت مانشت رو از این به بعد بیشتر کرده و با شدیدترین برخوردها پاسخ خواهند داد.

فایل‌(های) پیوست شده
Letter Manesht.pdf
اندازه فایل: ۲۹۰/۴۷ KB

۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , atenaa , izadan11 , f2000 , Breeze , pooyaa , aria , iammiti , helena , friends , deadly_s2 , Aref Safari
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
سلام دکتر
وقتی متن قرارداد رو خوندم یاد توافق ژنو افتادم Big Grin بعضی جاها بیش از حد امتیاز گرفتند...

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , f2000
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط admin.)
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  وقتی متن قرارداد رو خوندم یاد توافق ژنو افتادم Big Grin بعضی جاها بیش از حد امتیاز گرفتند...
خوب ما از همون اول فقط تبلیغات انحصاری می‌گرفتیم. (البته اگه قرار بود بگیریم)
متاسفانه برخی موسسات فکر می‌کنند قراردادهای بنری به معنای خرید یه جایی هست. این امر بر مدرسان متشبه شده که با این قرارداد مانشت باید طبق نظر این موسسه اداره بشه. در حالی که ما سیاست‌های خودمون رو داریم. متن ایمیل شکایتشون رو بخونید! واقعا خنده‌داره این طور نامه‌نگاری.

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , f2000 , tarane1992 , deadly_s2 , maryam parvini
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
واو، کار به کجاها کشیده شده.... واقعا اگه خود اعضا بیایم و سعی کنیم با هر مبلغی که میتونیم، مانشتو سر پا نگه داریم، دیگه این مشکلات پیش نمیاد....
از حاشیه متنفرم و ناراحتم از اینکه مانشت داره درگیر چنین حاشیه هایی میشه.... فقط امیدوارم زودتر همه چیز رفع بشه.... ما اینجاییم که با آرامش و همکاریه هم درس بخونیم نه اینکه....
دکتر تنهایی امیدوارم برای شما هم مشکلی پیش نیاد...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari , نی نی گولو
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
بدترین اختراع بشر نه بمب اتم بود نه تسلیحات نظامی بلکه پول بود انچه که دوستی .. عشق .. محبت ... انسان ها را تحت تاثیر قرار داد .. من از مدرسان شریف به عنوان یه پشت کنکوری بدم اومد اینکارش یه سوء تبلیغ بزرگ واسه خودشه ..
Fardad-A، در تاریخ ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ایشان بدلیل عدم توجه به تذکر تغییر آواتار و .....یکماه بن شدند.

۲
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  دکتر تنهایی امیدوارم برای شما هم مشکلی پیش نیاد
درگیری‌ها ربطی به مانشت نداره. گویا برخی‌ها دوست دارند که مانشت رو هم درگیر این ماجراها کنن. در هر حال طبق قوانین جدید سایت حرف زدن در مورد عملکرد این موسسه و نقد و تحسین و ... ممنوع هست.

امیدواریم که مدرسان به جای تهدید مانشت و مدیران (که کاملاً بی‌طرف و بی‌گناه هستند) نامه عذرخواهی ارسال کرده و به روال عادی خودشون برگردند. تجربه نشون داده که درگیری با افکار عمومی همیشه بازی باخت باخت هست.

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , nazanin_sh , maryam parvini
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط Morris.)
تو نامه نوشته به نحو احسنت ! فکر کنم منظورش احسن باشه ! Smile
شاید بغیه اش حم حمینتوری اشتباح لپی باشه و منضوری نداشته باشند یا شاید هم من خیلی ادبیات بلد نیستم !
در هر صورت امیدوارم این مسائل حاشیه ای هر چه زودتر به نحو احسنت حل شود.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari , nazanin_sh , maryam parvini
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط foranyone.)
آری نرم افزار به نیروی محرکه تبدیل شده است، مدرسان علیه مانشت اعلام جرم میکند
یاد کتاب پرسمن افتادمSmile)

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط friends.)
هر چه مانشت بالاتر می ره منافع بعضی ها بیشتر به خطر می افته اگه مانشت باج بده بود که این قدر بالا نمی رفت ....پرچم مانشت بالاست بالاترم میره.....
۶
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ
من پارسال مانشت رو بسیار پر شور تر از امسال میدیدم
پارسال که داشتیم واسه کنکور ارشد میخوندیم کلی دوست خوب تو مانشت پیدا کردم که الان با هم صمیمی هستیم ولی متاسفانه امسال تو مانشت جو اینطور نبود
حتی یکی از مدیران بهم گفت که بهتره که شلوغ نیست
این حرف خیلی برام جالب بود
باور کنید جو ماننشت نسبت به پارسال خیلی عوض شده Sad

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: montazer , Fardad-A
ارسال: #۱۲
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  من پارسال مانشت رو بسیار پر شور تر از امسال میدیدم
پارسال که داشتیم واسه کنکور ارشد میخوندیم کلی دوست خوب تو مانشت پیدا کردم که الان با هم صمیمی هستیم ولی متاسفانه امسال تو مانشت جو اینطور نبود
حتی یکی از مدیران بهم گفت که بهتره که شلوغ نیست
این حرف خیلی برام جالب بود
باور کنید جو ماننشت نسبت به پارسال خیلی عوض شده Sad
بله. من خیلی به اعضاء توصیه میکنم که آن استفاده ای که از مانشت میخوان بکنند را انجام بدهند و بیجهت تو صفحات نگردند و وقت تلف نکنند.
تعداد مراجعات به مانشت طبیعتا" زیاده و بیشتر شده و کم نیست ولی شلوغی بمعنایی که شما انتظار دارید خوشبختانه نیست.
سال گذشته در بخش سرگرمی خیلی مراجعات بیشتر از الآن بود. حواشی بیشتر مورد توجه قرار میگرفت. افراد زیاد تو مانشت وقت میگذاشتند.

امسال مکررا" به کاربران توصیه میکنم که مانشت تقریبا" پاسخ به بیشتر سوالاتی که ممکنه براتون پیش بیاد را در خود داره. کافیه جستجو کنید.
بعضی به سیستم سرچ مانشت ایراد میگیرند که سختگیری میکنیم روی عنوان سوالات تا در آینده مجددا" پرسیده نشه و با دیدن عناوین بتونن افراد سوال و جوابشون را ببینن.

بنابراین همانطور که بشما هم گفتم خوشحالیم که کاربران بی سر و صدا مراجعه میکنند ، سوال و جوابشون را می بینن و میرن .

بخصوص این یکماه آخر را شخصا" دوست داریم کمتر بیان به مانشت . چون دیگه بحثهایی مثل اینکه چی بخونم ، یا فلان کتاب نیست یا چیزای دیگه را افراد ندارند و شخصا" میگم بهتره فقط روی درسشان متمرکز بشن تا نتیجه بگیرند.

بنابراین از مراجعات زیاد استقبال میکنیم ولی هدف مدیران این بوده که خواسته های کاربران را در دسترس تر کنند تا کسی معطل نشه و شلوغی کم بشه.
و البته نتیجه اش همینه که علیرغم مراجعات زیاد ،شلوغی کمه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: calm boy , deadly_s2 , admin , mehrdad372 , friends , hnarghani , Jooybari , farzad.arshad , nazanin_sh , نی نی گولو
ارسال: #۱۳
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ق.ظ، توسط deadly_s2.)
این آقا فرداد منو یاد الکس فرگوسن میندازه، بد اخلاق و اخمو Smile
اقا من یکی از همون بچه های ساکتم که میام و میخونم و میرم. پاینده باشین اقای دکتر و اقا فرداد و اقای جهانی Smile

در ضمن عاشق اون تهدید آخری مدرسانم ، یعنی چهل ستون بدنم لرزید(نه چهار تا ، چهل تا دقیق!!!) Smile Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , hosshah
ارسال: #۱۴
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ ق.ظ
RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست
این دوست مدرسانی ما نامه اش را هم مهر و امضاء نکرده که لااقل اسمش را یاد بگیریمBig Grin
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  این آقا فرداد منو یاد الکس فرگوسن میندازه، بد اخلاق و اخمو Smile
زیادم بداخلاق و اخمو نیست آقای فرگوسنSmile

فایل‌(های) پیوست شده

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , deadly_s2
ارسال: #۱۵
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط ican.)
سلام دوستان.
من جدأ متأسفم کار به اینجاها کشیده... و خوشحالم از اینکه خیلی هایی که میان سر کنکور سیاهی لشکرن! واقعأ وقت بعضی ها انقدر بی ارزشه که سر اینکه یک سایت تبلیغات یکی دیگه رو می کنه حتی فکر کنند؟!!! دوستان وقت به سرعت برق و باد می گذره و بعضی ها هنوز در فکر این هستن که پولشونو هدر دادن، یا یکی یک جایی شاید بی قانونی کرده باشه! خدا رو شکر اینجا به لطف دوستان عزیز و بخشنده ای به کنکورهای آزمایشی موسسات مختلف دسترسی داریم. (خدا انشاألله خیرشون بده به بهتر از انفاقی که کردن)
به قول یکی ذهن آدم برای اینکه از دغدغه رها بشه بهانه های مختلف پیدا می کنه. آخر کار بعید نمی دونم یکی یک پست بذاره با این عنوان: «تأثیر مانشت بر بد شدن رتبه داوطلبان»!!!

آفرین بر همه کسانی که از این مباحث به دور بودن Smile چون نشون میده تو هدفشون جدیت دارن.

انشاألله همه موفق باشیم.
(هنوز هم فرصت داریم...)

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری/ عمرت به هدر رفته اگر دست نگیری
بشنو از پیر خرابات تو این پند/ هر دست که دادی به همان دست بگیری
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۹۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close