زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)
با سلام خدمت همه دستان من یک سوال دارم برای آنهای که کلاس کنکور رفتند تا از تجربه آن دوستان استفاده کنیم که کدام کلاس های کنکور برویم که واقعا برای آدم مفید باشد پارسه یا خواجه نصیر؟ با ذکر اساتید مثلا کلاس ریاضی مهندس کریمی بهتر هست یا دکتر دکتر معتقدی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط notelo.)
RE: کلاس کنکور
دوست من کلاس کنکور برای رشته کامپیوتر فقط نصیر!! چرا؟ شما اگه به سایت هر دو برین اختلاف وحشتناک قیمت های کلاس‌ها با اساتید یکسان رو میبینین حالا فکر میکنین ساعت کلاسای پارسه حتما بیشتره که قیمتش بیشتره؟ نه خیر!! ما با دکتر حقیقت سیستم عامل داشتیم که تو پارسه ۲۵۰ بود اما نصیر ۱۵۶!!! که برای هر دو ۲ روز کامل اضافه کلاس گذاشت! حالا از قیمت های زیاد پارسه بگذریم موسسه نصیر دکتر اجلالی رو در دروس منطقی و معماری داره که اصلا اصلا اصلا قابل مقایسه با دکتر نامور پارسه نیست! حالا که اختلاف رو قهمیدین می خوام برم سر این که چه درسی چه استادی بهتره!

از ریاضیات شروع میکنیم:
ریاضی مهندسی: تنها درسی هست که اختلاف کوچیکی بین پارسه و نصیر هست و دکتر معتقدی رو بیشتر تعریف میکنن اما من کریمی رفتم و راضی بودم! اینجا انتخاب با خودت اما به نظر من اختلاف خیلی زیادی نیس بین این دو

آمار و احتمال: طورانی پارسه خوبه محبی کیای نصیر هم خوبه! اما بازم بحث قیمت هستش! (اعتراف که تا اینجا پارسه سرتر بوده یه کوچولو) البته من جای کسی باشم کلاسش رو نمیرم! کتاب پارسه طورانی رو خودت بخون خیلی خوب جواب میده!

محاسبات: کلاس نرو چون وقتتو تلف میکنی!! خودت کتاب بخونی سنگین تری

ساختمان گسسته: از اون درسای بد قلقیه: ی (اگه درست نوشته باشم) این درس استاداش در سطوح مختلفی هستن (این نکته رو بگم که من این درس رو برای ارشد نخوندم اما اطلاعاتم در مورد اساتید میگم خدمتتون)
استاد سیدجوادی رو همه میگن خیلی عالیه!!!! اما من با شخصیت ایشون مشکل دارم نه بار علمی! اکثر بچه‌ها هفته های آخر این استاد رو دیگه نمیومدن کلاس (دقت کنین کلاس کنکوره ها!! دانشگاه نیست کلاسارو بپیچونین!! پس ببینین چقدر این استاد رو اعصاب بوده که از پولو درسو کنکور بچه‌ها میگذشتن)!! خلاصه پیشنهاد من رو بخواین هادی یوسفی استاد بسیار منظمی هستن و تو این درس من ایشون رو پیشنهاد میکنم...

دروس مشترک:
ساختمان داده: دوستان همه از آقای طورانی در پارسه تعریف میکنن زمانی که کلاس رو دارن میرن! اما بعد از کنکور اکثرا ناراضی! من دکتر ابراهیمی مقدم رو پیشنهاد میدم که واقعا همه چیز رو گفت و میشه گفت سوالات ای تی امسال خیلی هاش مستقیم از جزوه این استاد عزیز بود

نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها: دکتر کارگهی رو تنها تو نصیر و موسسات دیگه (به جز پارسه) میشه پیدا کرد که واقعا به جرات میگم اگه هم گام باهاشون باشین نظریه رو ۱۰۰ میزنین شک نکنین!!! اما پارسه دکتر سیدجوادی رو داره که علاوه بر شخصیت منحصر به فردشون به نظر من تسلط ایشون در الگوریتم و گسسته است و نظریه تسلط کمتری دارن!! استاد دیگه این درس تو پارسه دکتر نواله که با دکتر کارگهی قابل قیاس نیستن

مدار منطقی : اگه کلاس میری فقط دکتر اجلالی! یوسفی و نامور رو کلا فراموش کنین! دکتر اجلالی نیازی به تعریف نداره واقعا و همین که گفتم، میری کلاس ایشون و به هیچ کس دیگه ای فکر نمیکنی!

معماری کامپیوتر: Big Grin دکتر اجلالی!! همون توضیحات بالا!

سیستم عامل‌: من این درس رو با دکتر حقیقت داشتم! راضی بودم اما یه نکته میگم توجه کنین! دکتر حقیقت خیلی خیلی مفهومی میگه این درس رو اما استاد عابد سلیمی تستی کار میکنن! پس باید دقت کنین که اگه تابستون این کلاس رو میرین برین دنبال دکتر حقیقت و بعد خوب خوب تست کار کنین اما هرگز با ایشون مهر این درس رو بر ندارین چون کلاس فوق العاده طولانی دارن ایشون و تا ۲ هفته قبل از کنکور هنوز درس رو تموم نمیکنن!!

دروس تخصصی نرم افزار‌:
اصول طراحی کامپایلر: من این کلاس رو با دکتر کارگهی رفتم کلاس! فوق العاده بود، اما استاد پارسه رو هم تعریفش رو شنیدم اما نظری راجب ایشون ندارم! اما کارگهی فوق العاده بود!

طراحی و پیاده سازی برنامه سازی‌: دنبال کسی نگردین و دنبال کلاسی نباشین! این درس رو باید خودتون بخونین! شک نکنین!

طراحی الگوریتم: دکتر سیدجوادی خوبه اما ...
من این درس رو تابستون کلاس رفتم اما اگه قرار باشه برگردم از اول با ایشون درس بر نمیدارم! در مورد اساتید دیگه نظری ندارم (تو این درس شرمندتون شدم)

پایگاه داده‌ها: دکتر روحانی رانکوهی رو که همه میشناسنو شکی نیست که استاد بزرگوار و پرباری هستن! اما دو تا نکته باید در مورد ایشون بگم! یکی اینکه بچه های پارسه میگفتن اصطلاحات خیلی عجیبی این استاد به کار میبره! دوم اینکه قیمت پارسه (که ایشون فقط اونجا تدریس میکنن) ۳۵۰ تومان برای این درسه در حالی که نصیر ۹۵ تومانه که دکتر ابراهیمی مقدم تدریس میکنن! من با دکتر ابراهیمی داشتم که فوق العاده راضی بودم از ایشون و تمام تستهای پایگاه امسال رو درست زدم!

در مورد دروس تخصصی غیر از نرم افزار اطلاعات زیادی ندارم!

فقط یک جمع بندی کلی برای کسانی که این تابستون میخوان شروع کنن به کلاس رفتن و درس خوندن برای ارشد ۹۱

من اگه بخوام دوباره برگردم عقب و درس بخونم اینکار رو میکنم
دروس ریاضی رو حتما حتما یک دور کامل تو تابستون تموم میکنم و کلاسایی که تابستون میرم ایناس‌: ریاضی مهندسی کریمی - سیستم عامل دکتر حقیقت - نظریه زبان و ماشین دکتر کارگهی - ساختمان داده دکتر ابراهیمی مقدم - مدار منطقی دکتر اجلالی
این دروس رو هم مهر بر میدارم : معماری کامپیوتری دکتر اجلالی - پایگاه داده دکتر ابراهیمی مقدم - کامپایلر دکتر کارگهی

فقط برام دعا کنین که امسال تهران قبول بشم اگه از مطالب بالا استفاده کردین!
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , ronaldo , fateme66 , Parva , **sara** , faraaz_mb , بهارک_۱ , SarahArshad , Sina_B , آرمین , mosavat , Raman , ehsankar , ahmad8726 , salahi154 , nima20-20 , Maryam-X , fatima a , sohrablou , daneh , siloi , reza_shadow , misagh01 , hamed.ehsani91 , اورین , parastou , kerm , shabnam_m , seyed reza , saeid1389 , rezaei.m , banafshehjooon , milad91 , شیوا۸۸ , saiedattar , ریحان , bahman2000 , mohamadali74
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
کلاس کنکور
یعنی دوستان می توان به کتابها یا جزوات اساتد های کلاس کنکور ایمان داشته باشند یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ق.ظ
کلاس کنکور
در مورد کلاس های معماری و منطقی آقای یوسفی(روی این دو درس نظر بدین دوستان) آیا این مطلب درسته که ایشون سر کلاسها از روی کتابهای خودشون تدریس میکنند و عینا همون مطالب کتاب های پوران رو سر کلاسها میگن و اگه کسی کتابای پوران(معماری و منطقی) رو خوب بخونه نیازی به کلاس معماری و منطقی ایشون نداره؟
۱
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ
کلاس کنکور
سلام نیروانا بله این که استاد یوسفی دقیقا از روی کتاب خودشون درس می دن درسته ولی اینکه به کلاسهای ایشون احتیاج نداشته باشی رو نمی دونم اگه از این کسانی هستی که کتاب رو می جوند و همه جاش رو بی عیب و نقص می خونند بله می شه گفت که اصلا به کلاس ایشون احتیاجی نداری و در ضمن یه چیزی بگم اینکه استاد یوسفی حالت نکته وار کار می کنند که من این روش رو قبول ندارم من روش دکتر اجلالی رو قبول دارم که دارن مفهومی کار می کنند در طول دوره همه اش بچه‌ها غرولند می کردن که این استاد کلاس کنکور نیست و مگه اینجا دانشگاهه ولی سر جلسه کنکور همه متوجه می شن که حفظ کردن هزاران هزار نکته مثل کتابای استاد یوسفی اصلا به درد نمی خوره کنکور ما هر سال بیشتر به سمت مفهومی شدن پیش می ره اگه دوست داری یه جلسه می تونی سر کلاس هر دوی این استاد‌ها حاضر بشی و اگه دوست نداشتی پولت رو پس بگیری و بشینی خونه درسا رو بخونی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_1234 , ehsankar , sohrablou
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
کلاس کنکور
بچه‌ها زبان تخصصی وعمومی کدام استاد‌ها بهتر هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ ب.ظ
RE: کلاس کنکور
من از دوستانم شنیدم استاد مظفری خیلی خوب بوده ولی خودم سر کلاس ایشون نبودم
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ق.ظ
کلاس کنکور
من در مورد معماری و منطقی یوسفی بگم یه چیزی!! دکتر حقیقت سر کلاس سیستم عامل داشتن یوسفی و اجلالی رو با هم مقایسه میکردن! این حرفایی که میزنم از قول دکتر حقیقتیه که سالهاست داره تو موسسات مختلف تدریس میکنه!

ایشون هر از هر دو استاد تعریف میکردن! اینطور به بچه‌ها پیشنهاد میدادن! میگفتن که بچه هایی باهوش و با پایه‌ی قوی‌تر برن کلاس دکتر اجلالی چون ایشون مفهومی و عمقی تدریس میکنن ۱۰۰ درصد مطالب رو میگن اما دسته‌ی دیگه‌ی بچه برن کلاس یوسفی چون ایشون ۸۰ درصد مطالب رو با بیان زیبا به بچه‌ها میفهمونه! من هم با دکتر حقیقت موافقم! چون یوسفی تستی کاره اما دکتر اجلالی خیلی به مفاهیم پایبنده و عمیق درس میدن، با این اوضاع کنکور من باشم کلاس دکتر اجلالی رو ترجیح میدم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , h_1234 , Sina_B
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ق.ظ
کلاس کنکور
درسته دکتر اجلالی کاملا مفهومی البته در حدود سه جلسه تست هم در نهایت کار می کنند و استاد یوسفی کاملا تستی کار می کنند . من کلاس استاد اجلالی رو رفتم خداوکیلی محشره کاری به هوش و استعداد خودم و
چقدر می تونم ازش استفاده کنم ندارم ولی این استاد فوق العاده است واقعا واقعا خوب
خونده خوب یادگرفته زحمت کشیده
برید توی اینترنت در موردش جستجو کنید یه عالمه مقاله داده دانشجوی ممتاز یا رتبه یک ارشد و دکترای شریف بوده مدیر گروه سخت افزار یا معماری شریفه یعنی در کارش استادهههههههههههههههههههههههههه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , ehsankar , hamed.ehsani91
ارسال: #۱۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
کلاس کنکور
سلام
دوستان تو اصفهان کسی کلاس خوب سراغ نداره

من کاویان عمادی و دانش پژوهان را می شناسم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
کلاس کنکور
سارا خانم فرق رفتن با نرفتن سرکلاس مهندس یوسفی رو میگید ؟؟
کتاباشو بخونی یا کلاساشو بری ؟؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ق.ظ
کلاس کنکور
به نظر من کلاس برای دروس منطقی و معماری را اگر کلاس بخواهید بروید همه یا بهتر بگم اکثر دوستانی که رفتن کلاس می گویند دکتر اجلالی
۱
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ق.ظ
کلاس کنکور
سارا خانم سوال سختی پرسیدم ؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۱
ارسال: #۱۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ق.ظ
کلاس کنکور
نه سوال شما سخت نبود من فرصت نکرده بودم که به این بخش نگاه درست و حسابی بکنم ندیده بودم که سوالی مطرح شده . ولی حرفهایی که من نوشتم در مورد استاد یوسفی حرفهای دانشجوهای ایشون بوده و خودم سر کلاسش حتی یک جلسه هم حضور نداشتم که فرق رفتن و نرفتن سر کلاس ایشون رو بگم . توی موسسه کلاس دکتر اجلالی و کلاس استاد یوسفی کنار هم تشکیل میشد و بین کلاس که برای استراحت بیرون می اومدیم بچه‌ها با هم صحبت می کردن و مقایسه‌ها انجام می شد .من نظرهای دقیق رو در مورد کلاس دکتر اجلالی می تونم بگم نه کلاس استاد یوسفی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo , h_1234
ارسال: #۱۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
کلاس کنکور
توی اصفهان دانش پژوهان،جهاد دانشگاهی خ هشت بهشت ،کاویان عمادی هست.

به نظر من به جای اینکه وقتتون و هزینه اضافی صرف رفتن به کلاس بکنید یه جزوه خوب و یه کتاب مناسب بخرید و خودتون بخونید و این انجمن هم که هست.

من دکتر بیدرام رو میشناسم و تنها کلاسی که توصیه میکنم کلاس آمار ایشون هست واقعا استاد خوبی هستند و شما رو عاشق آمار میکنند........

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , اورین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۸ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۲۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۴۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۲,۹۹۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close