زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۱۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ ق.ظ
RE: کلاس کنکور
سلام دوستان کسی ساختمان داده با ابراهیمی مقدم داشته می خواستم ببینم چه جور استادیه چون بین طورانی وابراهیمی مقدم گیر کردم

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ
کلاس کنکور
بچه های که رفتن کلاس ابراهیمی مقدم وجزوه ایشان را خواندن توانتستن اکثر سوالات ساختمان را جواب بدن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , hamed.ehsani91
ارسال: #۱۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ
نقل قول: کلاس کنکور
توی اصفهان دانش پژوهان،جهاد دانشگاهی خ هشت بهشت ،کاویان عمادی هست.

به نظر من به جای اینکه وقتتون و هزینه اضافی صرف رفتن به کلاس بکنید یه جزوه خوب و یه کتاب مناسب بخرید و خودتون بخونید و این انجمن هم که هست.

من دکتر بیدرام رو میشناسم و تنها کلاسی که توصیه میکنم کلاس آمار ایشون هست واقعا استاد خوبی هستند و شما رو عاشق آمار میکنند........
آره منم موافقم

فقط وقت آدم این وسطا حروم می شه

که می شه به جای اون وقت گذاشت و از هر درسی دو سه تا کتاب خوند

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ
درود
کسی میدونه ثبت نام کلاسهای ترم تابستون نصیر کی شروع میشه؟؟
پارسال که اول اردیبهشت شروع میشد ولی امسال چیزی نزدن، اصلا سایتشون آپدیت نیست Sad

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
کلاس کنکور
سلام من پارسال ۲۰ اردیبهشت ثبت نام کردم و کلاسها فکر کنم تیر شروع شد. پس عجله نکن دوست عزیز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir
ارسال: #۲۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
کلاس کنکور
در بعضی از رشته‌ها من دیده‌ام که بعضی از کلاس کنکورها در تبلیغاتشون مطالب مستندی را که در اختیار دانشجویان گذاشتند رو با تستهای کنکور مطابقت میدن و بعد از کنکور منتشر میکنند. مثلا" میگن فلان تست صفحه چند کتاب فلان گفته شده.چون کتاب و مستند قبل از کنکور منتشر شده و در اختیار همه هست صحت و سقم ادعا بوضوح مشخص میشه. اگرچه ممکنه این امر در یکسال تصادفی باشه و سال بعد این اتفاق نیافته. حتی در صورت اول هم همه سوالها مطابق جزوه یا کتاب یک استاد نیست.
ولی اینکه کسی ادعا کنه فلان استاد کلاس کنکور طوری درس داده که اگه سرکلاسش باشید همه تستهای اوندرس رو بی کم و کاست جواب میدید چندان قابل قبول نیست. حتی خود اساتید هم بعید است که چنین ادعایی داشته باشند. با توجه باینکه جزوه و صدای ضبط شده اساتید موجوده کاملا" میشه متوجه شد که اینجور ادعاها بیشتر جنبه تبلیغات یک موسسه را داره تا راهنمایی!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , h_1234 , masoud69 , beheshteh
ارسال: #۲۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
کلاس کنکور
به نظر من تو بعضی درسها حتی بهترین اساتید هم نمیتونن ادعا کنن که خودشون همه سوالات رو میتونند پاسخ بدهند چه برسه اینکه ادعا کنند که شاگردهاشون میتونن!

برای خودم و دوستام پیش اومده که درسی که ۱۰۰% مسلط بودیم زیر ۴۰% زدیم و درسی که تسلطی نداشتیم رو بهتر از انتظار زدیم کنکور غیرقابل پیش بینی‌تر از اینه که بشه با یقین گفت فلان کتاب یا فلان استاد برای این درس کافیه و میشه ۱۰۰% زد و ...

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , sohrablou
ارسال: #۲۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
کلاس کنکور
دوستان کلاس بدون خوندن درس از قبل یعنی ریختن پول تو چاه من سر کلاس یوسفی حقیقت مهدیه شادی همه نشستم بدون اینکه از قبل خونده باشی یعنی الکی

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , reza_shadow
ارسال: #۲۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ
خانم afagh1389 و دوستان موسسه ای را سراغ ندارید (تو اصفهان)که کلاساش از شهریور یا مهر شروع بشه؟

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
کلاس کنکور
کلاس کنکور‌، بیش از اونکه موجب افزایش سواد کنکوری بشه، سبب افزایش اعتماد به نفس می شه. از اینرو من گفته دوستانی رو که می گن کلاس کاری نمی کنه زیاد قبول ندارم. آدمها با هم فرق می کنن و بعضی‌ها واقعا نیاز به اعتماد به نفس دارن. از دید شخص من کلاس کنکور روی فهم و درک تأثیر زیادی نمی ذاره و شما می تونید با گوش دادن به voice های این کلاس‌ها (که توی اینترنت مثل نقل و نبات ریخته) و مطالعه جزوات اون تا ۹۰% تاثیرات مثبت حضور در کلاس رو بدست بیارید. فراموش نکنید که کلاس رفتن وقت بسیار زیادی از یک کنکوری می گیره. شما یا از بهار و تابستون اقدام به کلاس رفتن می کنید، که مطمئن باشید تا شب کنکور این حجم اطلاعات و تسلط به کمتر از ۲۰% کاهش پیدا می کنه، و یا نزدیک شب کنکور می رید کلاس مثل آبان و آذر و دی ماه که خوب وقت اون زمان ارزش غیر قابل انکاری داره. از اینرو توصیه نهایی من اینه که اگر از اعتماد به نفس کافی برخوردار هستید، کلاس کنکور رو فراموش کنید.

موردی هم در باب کلاس آقای مهندس یوسفی ذکر و گزارش شده بود که من باید بگم در این مورد، کلاس مهندس یوسفی واقعا یک کلاس کنکوره. من البته یک جلسه فقط جهت آزمایش سر کلاس ایشون حضور داشتم، اما مشخصا اگر شما با مطالعه قبلی سر کلاس ایشون برید، تسلط خاصی پیدا خواهید کرد به مفاهیم. اما این معنی اش این نیست که کسی مدعی بشه به خاطر حضور در فلان کلاس کنکور تونسته همه سوالات رو جواب بده. این گونه صحبت‌ها تا اندازه ای بار تبلیغاتی داره. سوالات کنکور به شدت در سالهای اخیر در حال تغییر و نوسانه . یک کلاس قاعدتا نمی تونه این حجم نوسان رو پوشش بده.

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , faraaz_mb , h_1234 , **sara** , آرمین , salahi154
ارسال: #۲۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام من پارسال ۲۰ اردیبهشت ثبت نام کردم و کلاسها فکر کنم تیر شروع شد. پس عجله نکن دوست عزیز
ممنون بابت جواب
شما چه دروسی رو شرکت کردین؟ با چه اساتیدی؟ راضی بودین؟
من ریاضی مهندسی، معماری، ساختمان داده و طراحی الگوریتمو قصد دارم برم مورد یک و دو را که اصلا چیزی نمیدونم دوستان کمک کنن قبل رفتن کلاس باید بخونم یا با استاد پیش برم؟

۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ ب.ظ
کلاس کنکور
هر چی تلاش کنید که قبل از رفتن به کلاس به مطالب تسط بیشتری داشته باشید بهتره . حتی اگه از یک درس هیچی هم نمی دونید سعی تون رو بکنید که اون درس رو تا حدی از وضعیتی که در اون هستید در بیارید چون خیلی از کلاس های کنکوری هستند که اگه شما هیچی هیچی از درسهاش ندونید با کلاس پیش رفتن براتون سخت می شه ممکنه عقب بیفتید و اگه از درسی عقب افتادید رسوندن خودتون به اون کلاس و همگام شدن مجدد با استاد سخت‌تر از قبل میشه و همه اش استرس درسهایی که داده شده و شما هنوز نخوندید رو دارید در ضمن از همون لحظه ای که از کلاس عقب می افتید دیگه کلاس می شه یه کار زمان گیر بیهوده که هیچ ارزشی نداره ....
در مورد کدوم کلاس کنکور و کدوم موسسه به نظر من دو راه هست اول اینکه یک جلسه از کلاس هر کدوم از استاد های این درس رو شرکت کنید بعد خودتون انتخاب کنید چون کاملا سلیقه ای هست مثلا یه عده فقط می گن استاد یوسفی یه عده فقط می گن استاد اجلالی حالا که نمی شه نتیجه نهایی بگیری پس بلند شو و وقتی کلاسها شروع میشه یه جلسه برو سر کلاس بعد برو پول کلاس رو بده و بنشین تا آخرین جلسه. راه دوم که راه بهتری هم هست اینه که یک ماه قبل از زمانی که برای استارت زدن در نظر گرفتی شروع کنی به گوش دادن صداهای استاد های مختلف ببینی با نحوه بیان کدومشون می تونی ارتباط بهتری برقرار کنی بعد هم ثبت نام کلاس‌ها که شروع شد بدو برو همون رو ثبت نام کن و دیگه وسواس های فکری از این دست رو بذار کنار که مثلا نکنه الان من سر کلاس استاد فلانی نشستم اون یکی بهتر باشه و .....
به نظر من بدترین چیز در شروع مطالعه کنکور همین انتخاب هاست که بهتون پینشهاد می کنم به غیر از استادهایی که مطلق در مورد کلاس شون نظرهای یکسانی می شنوید (مثلا استاد نامور موسسه پارسه که هیچ کس رو ندیدم ازش راضی باشه )برای بقیه زیادی وسواس به خرج ندین و کار رو به دست خدا بسپرید هیچ کس به اندازه خود شما و تلاش و پشتکارتون در این امر نقش نداره
موفق و پیروز باشید . التماس دعا برای همه کسانی که این مسیر رو رفتند و نظرهاشون رو دوستانه برای هم مطرح می کنند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , faraaz_mb , vovin , reza_shadow
ارسال: #۲۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ ب.ظ
کلاس کنکور
من با نظر بعضی دوستان واقعا مخالف که می گویند کلاس کنکور بیهوده هست!!!!!!!!!!چون کلاس کنکور شما را در جهت درس خواندن می برد .مثلا ۸۰% از دوستان در درس ریاضی ضعیف هستند و برای خواندن ارشد باید ریاضی را درصدی خوب بزنی تا قبول شوی و برای همین نمی شود ریاضی را بدون کلاس وخواندن کتابها تست بزنی چون واقعا این کار خیلی سخت هست اگر هم از درس ۱یا ۲سال هم دور باشی که دیگه....... و برای همین شما سر جلسه کنکور که وقت نداری که محاسبه کنی و باید راه کنکوری بلد باشین تا بتوانی تست را درست بزنید پس کلاس کنکور این قدر دوستان می گویند هم بد نیست .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , h_1234
ارسال: #۲۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
احتمالا معماری، ریاضی مهندسی، ساختمان، الگوریتم و سیستم عامل رو ثبت نام میکنم
به ترتیب با اساتید اجلالی، کریمی، ابراهیمی مقدم، سیدجوادی، حقیقت
تا ده تیر درگیر امتحانهای ترم هستم، فکر نکنم بتونم این پنج درسو دوره کنم. کاش ترم قبل درسم تموم شده بود از الان شروع کرده بودمSad

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط aryaee.)
کلاس کنکور
دوستان بیاین هر کدام از عزیزانی که این کلاس‌ها رو رفتن نظر بدهند و با هر استادی چه در پارسه چه در نصیر یا در موسسه ای دیگر داشته اند نظر بدهن بدون تعصب خواستی بروی اساتید یا موسسه تا دوستان دیگر با استفاده از تجربیات شما بزرگواران در این کلاس‌ها شرکت کنند.با تشکر از دوستان گل.
زبان عمومی و تخصصی:
ریاضیات
ریاضی مهندسی:
آمار و احتمال:
محاسبات:
ساختمان گسسته:
دروس مشترک
ساختمان داده:
نظریه زبان‌ها و ماشین ها:
مدار منطقی:
معماری کامپیوتر:
سیستم عامل:
دروس تخصصی نرم افزار
اصول طراحی کامپایلر:
طراحی و پیاده سازی برنامه سازی:
طراحی الگوریتم:
پایگاه داده ها:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , faraaz_mb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۲۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۹۵ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۱۰۴ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۲۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۰۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close