زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۶۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ق.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما قیمت کلاسهای پارسه رو از کجا دیدید ؟؟؟

رفته بودم موسسه برگه شهریه کلاسا رو بهم دادن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ق.ظ
سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستانی که کلاس های نصیر را رفتند .
معمولا در هر کلاس چند دانشجو شرکت دارند ؟
از یکی از دوستانم شنیدم که می گفت در هر کلاس نزدیک به ۵۰ نفر دانشجو حضور دارند و کلاس های زیاد مفیدی نیستند
دوستان خواهشا راهنمایی کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ب.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
سلام بر دوستان
حقیقتا من جزوات و بسته های آقای عطار تهیه کردم و واقعا راضی هستم

صدا های اساتیدی که دارن واقعا کم یاب و مفید هستش

بله شاید قیمت کمی بالاتر از حد کپی باشه اما ارزش اینا به اندازه یه کپی نیست

من تمام محصولاتشونو دارم و ایشون بسیار منو راهنمایی می کنن حتی الان که بسته‌ها رو دریافت کردم

نمی دونم چه دشمنی باهاش دارین اما " شنیدن کی بود مانند دیدن "

موفق و پیروز
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
واقعا دست این جناب "عطار-یه عددی" و همزادهاشون درد نکنه که ناشیگریشون سبب شد تو این روزای سرشار از اعصاب خردی این چنین همه ما شاد بشیم.
جناب، یه مقدار خلاقیت و واقع نگری به خرج بدید تو تبلیغات مذبوحانه تون! آخه یه کم فکرشو بکنید: یه دفعه که این همه مدافع از جان گذشته و پرشور برای یه سایت بی ربط سبز نمی شه از تو هوا. همه شون هم همین امروز ثبت نام کردن. یه چند روز صب می کردید لااقل!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , mehrdad123 , h_1234 , terma
ارسال: #۶۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط kashir.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستانی که کلاس های نصیر را رفتند .
معمولا در هر کلاس چند دانشجو شرکت دارند ؟
از یکی از دوستانم شنیدم که می گفت در هر کلاس نزدیک به ۵۰ نفر دانشجو حضور دارند و کلاس های زیاد مفیدی نیستند
دوستان خواهشا راهنمایی کنید
ممنون
من دو روز پیش ثبت نام کردم، میگفتن موسسات دیگه کلاسهاش تا ۸۰ نفر هم میشن ولی کلاسهای نصیر حداکثر به ۶۰ نفر میرسه(البته اینم گفت خیلی از کلاسهامونم کمتر از ۶۰ نفر هستن)، بالاخره یه جوری پولش باید جبران بشه دیگه Smile

در مورد سایتی که دوستمون تبلیغشو میکنن: اکثر جزواتی که ایشون تو سایتشون دارن تو سایتهای دیگه قابل دانلوده
یه پیشنهاد: یه قسمتی تو سایت مشخص کنین که اگه کسی خواست تبلیغ مرتبط با سایت بزاره اونجا قرار بده

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام . من پارسال کلاسهای مهستان(پوران پژوهش )و نصیر رو شرکت کردم . از نظرتعداد دانشجو و کیفیت کلاس مهستان خیلی بهتره. و در انتهای کلاس در مهستان اساتید دوره تست رایگان نیز برگزار کردند .
سلام
میشه بگید کدوم از اساتید مطرح تو مهستان حظور دارن وفرق قیمت مهستان با نصیر چقدره
ممنون

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۰۹ ب.ظ
RE: کلاس کنکور
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان درباره این کلاس‌ها نظر ندادین ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط درباره مدار منطقی و معماری توضیح دادین که کدام اساتید خوب هست وبحث کردین؟و بقیه دروس پس چی؟
زبان عمومی و تخصصی:
ریاضیات
ریاضی مهندسی:
آمار و احتمال:
محاسبات:
ساختمان گسسته:
دروس مشترک
ساختمان داده:
نظریه زبان‌ها و ماشین ها:
مدار منطقی:بعضی‌ها یوسفی و بعضی‌ها اجلالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معماری کامپیوتر: بعضی‌ها یوسفی و بعضی‌ها اجلالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سیستم عامل:
دروس تخصصی نرم افزار
اصول طراحی کامپایلر:
طراحی و پیاده سازی برنامه سازی:
طراحی الگوریتم:
پایگاه داده ها:

با سلام
من منطقی و معماری دکتر اجلالیو شرکت کردم
واقعا عالی بود هرچند سوالات معماری امسالو نمیدونم چرا تو پاسخ دادنش شک داشتم و همین باعث شد معماریو ۰ بزنم.
ولی به هر جهت از کلاسی که رفتم بسیار راضی بودم.
دقیق و مفهومی درس میدادن.

سیستم عامل امسال ۳ سوالو درست پاسخ دادم.
و به نظرم اگر کتاب دکتر حقیقتو دقیق بخونید با حل کلیه تست‌ها و حتی تمرینهای بدون جواب آخر هر فصل، نیازی به کلاس نخواهید داشت. که البته من همین کارو کردم.

نظریه هم اگر کتاب لینزو به دقت همراه با حل تمرینش بخونید کفایت میکنه حتی اگه تستم نزنید.

و تعریف کلاس دکتر کارگهیو زیاد شنیدم. که تدریسشون کاملا منطبق بر کتاب لینز هست.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sina_B
ارسال: #۶۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ
سلام
دوستان برای ساختمان داده کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید
ابراهیمی مقدم یا یوسفی

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  سلام
دوستان برای ساختمان داده کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید
ابراهیمی مقدم یا یوسفی

مهندس طورانی

آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  برنامه کلاس کنکور دوره تابستان ۹۰ نصیر اعلام شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پس چرا استاد هاش آنقدر عوض شده مثلا دکتر اجلالی کلاس نداره ساختمان داده استادش مشخص نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دکتر اجلالی رفته پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام . من کلاس ابراهیمی نبودم ولی شنیدم که استاد باسوادی است اما کلاساش خشکه . در ضمن یک مقداری مطالبی که می گه به روز نیست وبرای کنکور یکی دوسال اخیر جواب نمی ده. ولی کلاس یوسفی و طورانی رو شرکت کردم . وقتی کلاس طورانی می ری راضی هستی و خوشحال ولی وقتی کنکور می دی می فهمی مطالبی که اموختی برای ارشد کاقی نیست و برای کاردانی خوبه. ولی یوسفی رو خیلی حال کردم . یوسفی خیلی به روزه و من با کلاس ایشون تونستم خوب کنکور بدم. توصیه میکنم حتما کلاس یوسفی را شرکت کنید
سلام . من کلاس ابراهیمی نبودم ولی شنیدم که استاد باسوادی است اما کلاساش خشکه . در ضمن یک مقداری مطالبی که می گه به روز نیست وبرای کنکور یکی دوسال اخیر جواب نمی ده. ولی کلاس یوسفی و طورانی رو شرکت کردم . وقتی کلاس طورانی می ری راضی هستی و خوشحال ولی وقتی کنکور می دی می فهمی مطالبی که اموختی برای ارشد کاقی نیست و برای کاردانی خوبه. ولی یوسفی رو خیلی حال کردم . یوسفی خیلی به روزه و من با کلاس ایشون تونستم خوب کنکور بدم. توصیه میکنم حتما کلاس یوسفی را شرکت کنید

یوسفی ساختمان داده رو طبق کتابشون درس میدن؟
برای درس ساختمان گسسته کدوم استاد هم مفهومی تدریس میکنن و هم میشه سوالای کنکورو جواب داد؟

۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط kashir.)
من در مورد دکتر اجلالی از نصیر پرسیدم که چرا تو لیست نیستن گفتن ایشون قرار بود برن خارج کشور ولی کنسل شده، و ما دنبال این هستیم که ایشون رو واسه تابستون بیاریم
حالا فرض میکنیم که دکتر اجلالی نباشه، دوستان بین مهندس یوسفی و دکتر نیکوبین کدومو واسه معماری و منطقی ترجیح میدین؟؟

۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
کلاس نیکوبین پارسال در نصیر به حد نصاب نرسید و تشکیل نشد. ظاهرا نیکوبین یک ماهان درس می داد که بچه‌ها اصلا راضی نبودند . من هم جزوشون رو پارسال که می خواستم کنکور بدم دیدم به نظرم اصلا به درد کنکور نمی خوره و یک تست هم باهاش نمی شه جواب داد
۰
۱
ارسال: #۷۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  من در مورد دکتر اجلالی از نصیر پرسیدم که چرا تو لیست نیستن گفتن ایشون قرار بود برن خارج کشور ولی کنسل شده، و ما دنبال این هستیم که ایشون رو واسه تابستون بیاریم
حالا فرض میکنیم که دکتر اجلالی نباشه، دوستان بین مهندس یوسفی و دکتر نیکوبین کدومو واسه معماری و منطقی ترجیح میدین؟؟

دکتر نیکوبین رو انتخاب نکنید! نه برای منطقی و معماری و نه برای vlsi
حتی مشاور نصیر هم ایشون رو پیشنهاد نمیکنه !!
۱ نظر:
نمیگم استاد‌ها با هم فرق ندارند‌، یا موسسات همه ۱ جورند‌، ولی با اطمینان بهتون میگم که مزیت اصلی کلاس کنکور‌، اینه که شما رو تو جو کنکور نگه داره و بهتون انگیزه بده، به خصوص برای بچه هایی که دانشجو نیستند خیلی مفیده‌، حتی ثبت نام کردن توی ۱ کلاس میتونه این جو رو براتون ایجاد کنه.
ضمنا به هیچ عنوان فکر نکنید که باید همه درس هارو کلاس برید‌، با توجه به وضعیت خودتون و راهنمایی هایی که بچه‌ها میکنن حداکثر( ته تهش!)۵ تا کلاس انتخاب کنید
> چند نفر رو سراغ دارم که همه‌ی کلاس‌ها رو ثبت نام کردن( یعنی مثلا ۱۳ تا !!) ولی حتی سر جلسه کنکور هم نیومدند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , آرمین
ارسال: #۷۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط kashir.)

قیمت هر ساعت حدود ۴۵۰۰ تومن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo , آرمین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۴۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۱۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۳۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۲,۹۹۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close