زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟

نظرسنجی: مایل به فراگیری کدام گزینه هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۱۳/۵۱%
    Active Directory Configuration 13.51%
۱۵ ۱۳/۵۱%
  • ۹/۹۱%
    DNS and DHCP Configuration 9.91%
۱۱ ۹/۹۱%
  • ۳۷/۸۴%
    Cisco Routing and Switching 37.84%
۴۲ ۳۷/۸۴%
  • ۱۰/۸۱%
    Cisco Design 10.81%
۱۲ ۱۰/۸۱%
  • ۱۸/۰۲%
    VMware Workstation 18.02%
۲۰ ۱۸/۰۲%
  • ۵/۴۱%
    WMware ESXi 5.41%
۶ ۵/۴۱%
  • ۴/۵۰%
    Microsoft Hyper-V 4.50%
۵ ۴/۵۰%
در کل ۱۱۱ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
درود به همه دوستان.

اگه خدا بخواد میخوایم یه دوره ی آموزشی با هم دیگه داشته باشیم. یه سری موضوع در سطح آماتور و پیشرفته مطرح کردم و توی نظرسنجی گذاشتم.

لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و بگید که دوس دارید کدوم بحث شبکه رو شروع کنیم به یادگیری؟

اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید لطفا مطرح کنید Smile

درضمن قبل از شرکت در نظرسنجی اگه سوالی در مورد هر کدوم از گزینه‌ها دارید میتونید گوگل کنید یا همینجا بپرسید تا یه آشنایی کلی باهاشون پیدا کنید.

دوستانی هم که فکر میکنن میتونن توی انجام این کار منو کمک کنن خوشحال میشم. لطفا به من پ.خ. بدید.

There is no there there.
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , - rasool - , SaMiRa.e , AriAni , sepidsal , mahshid1383 , deh-ab , ماه بانو , احسان مومنی , ۸Operation , Apple.CS , sepid , samaneh_aftab , !!!Alireza!!! , m@hboobe , white bird , sanar.m , sama89 , انرژی مثبت , hirsa2010 , GoodStudent67 , tesna , m_ok , didar , fatima2007 , M*Gh , asiehmohammadian , Lonely Palm , saeedehs , persian_boy , hadirr , sybarite , afa90 , bita_it , leila taghizade , shima_24 , reyhaneh64 , saiedattar , masume_ml , LORD0098 , r.jafari , xani , srj , mhd3 , شاپری , kati , shirin_h , marisa
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
من فکر کنم یه چیزی رو بذارید که به درد همه بخوره بهتر باشه. مثلا برای یه برنامه نویس دونستن روتینگ به کارش نمیاد. یه چیزی در حد network+ با رویکرد کاملا عملی (نه چیزی که تو درس شبکه خوندیم) میتونه مفید باشه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , setare1392
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
خب Network+ که یه PDF میتونه بخونه چیزی نداره.

مباحث بیشتر سعی میشه با رویکرد تخصصی-عملی باشه. به هر حال ممنونم از نظرت.

دوستان دیگه اگه با Blackhalo1989 موافقن اعلام کنن.

There is no there there.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
خب مباحث تخصصی ترم کمابیش همینه فقط رفع اشکال داره Big Grin.
۰
۱
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: به یادگیری کدام مبحث شبکه علاقه دارید؟
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب مباحث تخصصی ترم کمابیش همینه فقط رفع اشکال داره Big Grin.
دقیقا قصد ما هم معرفی منابع و رفع اشکاله. Smile

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , m..ch , M*Gh
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ
فکر میکنم مفاهیم و قسمتای شبکه مثله یه زنجیره هستن که با network شروع میشه و بعد active ,...تا میرسه به بحث سیسکو.این بینم VM ware نقش زیادی داره و بهتره از ابتدا شروع بشه ( البته جدا از نتورک که خیلی ساده اس و میشه با خوندن یه کتاب کوچیک فهمید)
البته این نظره منه و شایدم اطلاعاتم کم باشه و نظرم اشتباه Smile

ولی جدا از بحثه شبکه فکر میکنم آموزش VMware Workstation برای همه خیلی مفید باشه .چون کاربرد زیادی برای بچه های کامپیوتر داره و معمولا بچه ها کمتر باهاش آشنا هستن !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
من قبلا" هم برای آقای amirV گفته ام که مباحث کاربردی همیشه این اشکال را داشته که قبل از اینکه بجایی برسه متوقف شده.
خیلی وقتها در حد مقدمه بعضی بحثها مونده.
امیدوارم هر چه زودتر شروع بشه و به یه حدی برسه که قابل استفاده باشه .
کلا" دو ماه وقت هست که یکماهش هم ماه رمضان هست و معمولا" سرعتها میاد پایین .از نیمه شهریور هم دیگه همه میرن تو فاز ثبت نام و خوابگاه و بعدشم خلاص!
مطمئنا" انتظار نمیره که شما همه مطالب را بگید و مثل یه کلاس مو به مو تدریس کنید. انتظار این هست که موضوع شروع بشه و همه علاقمندان استارت کنن و خودشون ادامه بدن و شما نقاط توقف یا گیرهای احتمالی را رد کنید.خصوصا" اینکه همه در یه سطح نیستن. شاید خودتون انتخاب کنید بهتر باشه. یا اصلا" دو موضوع یا بیشتر را مطرح کنید.

فقط در حد یه پیشنهاد بود امیدوارم نتایج خوبی حاصل بشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , explorer , انرژی مثبت , tesna , M*Gh , Lonely Palm
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
منم موافقم با شما فرداد خان.

طبق پیشنهاد AriAni من با VMware Workstation موافقم چون حالت یه پیش نیاز داره و تقریبا یادگیریش واسه همه واجبه!

خوشحال میشم نظرتون رو راجع به روش فراگیری هم بدونم. یعنی اینجا منبع معرفی شه یا فیلم آموزشی یا چی؟

There is no there there.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AriAni , 8Operation , maneshty , Mehman , nina69 , virtual girl , tesna , hadirr , shima_24 , r.jafari
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط explorer.)
منم با نظر آقا Fardad موافقم.
تازه یه سری ها هم کنکور دارن Big Grin
اگه نداشتم می تونستم یکم بیشتر به این تاپیک کمک کنم
ولی در مجموع معرفی کتاب بهتره با توجه به اینکه اکثرا خوششون نمیاد چون کتابها لاتین هستند و خوندنشون زمانبر
اینم یک کتاب از خود سایت VMware

Getting started with vmware workstation

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم یک لینک مفید دیگه
Learning VMware Workstation Basics:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , saaraa
ارسال: #۱۰
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط mahshid1383.)
ممنون از لطف شماAmir V
اما انشالا از کی شروع می شه؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
خب... ممنونم از همگی. طبق نظرات شما دوستان به امید خدا WMware Workstation رو شروع خواهیم کرد.

احتمالا آموزش رو به صورت Video Training واستون بزارم. یعنی یه سری اسلاید آماده میکنم و روش صحبت خواهم کرد.

بعد از یه سری مقدمات و بیان مفاهیم تئوری، میریم سراغ کارهای عملی تر. با نصب VMware Workstation شروع میکنیم و چند تا سناریو رو توی ویدئو واستون انجام میدم و سپس آپلود میکنم تا شما عزیزان استفاده کنید.

البته هنوز در حد یک نظره. انشالله که عملیاتی بشه.

دوستان اگه نظری دارن اعلام کنن.

There is no there there.
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , AriAni , Fardad-A , sattar7 , mahshid1383 , zahra 67 , sir_ams , mahinjoon , Apple.CS , nina69 , sepid , a_azarbarzin , sss , S_Mehrjoyan , maneshty , javad94 , sanar.m , sama89 , - rasool - , انرژی مثبت , hirsa2010 , tesna , m_ok , atti joon , M*Gh , x86 , sajad2020 , reyhaneh64 , r.jafari , srj , alvandlinux
ارسال: #۱۲
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ق.ظ
با تشکر از amir که این تایپیک رو گذاشتن
به نظر من هم یادگیری شبکه یه نیاز برای مهندسین کامپیوتره، و امیدوارم این تایپیک شروع خوبی برای رد و بدل کردن دانش افراد در این خصوص باشه
منم با نظر amir راجعبه استفاده از روش video training موافقم

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , masume_ml
ارسال: #۱۳
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
موافقم همون vmware خوبه !
با معرفی و نصبش شروع کنیم
منم هرمطلبی بتونم میذارم ... لدفن از همین امروز شروع کن امیر !

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۴
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ
امیر خان سپاس
منم با video training موافقم فقط اگه ممکنه زودتر شروع کنید،و اینکه بازم اگه امکانش هست یه جور باشه که بچه ها به چالش بیفتن و خودشون هم دنبال مطالب فراتر برن و اونا رو هم به اشتراک بذاریم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , M*Gh
ارسال: #۱۵
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
اقای امیر نیاز هست قبلش ما خودمون network + کار کنیم؟؟؟؟؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مبحث جستجوهای محلی Elham_tm ۷ ۴,۰۰۷ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: KB2000
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۷۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۷۲ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close