زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Elham_tm
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

تاریخ ثبت نام: ۱۴ دى ۱۳۹۳
تاریخ تولد: ۰۱ June 1370 (32 ساله)
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 11:55 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۱/۴+
۷
۳

اطلاعات انجمن Elham_tm
آخرین بازدید: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۷۳ (۰/۰۲ ارسال در روز | ۰/۰۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲ روز, ۲۳ ساعت, ۱۰ دقیقه, ۴۷ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ Elham_tm
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به Elham_tm.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به Elham_tm.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی Elham_tm
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی: چمران اهواز
وضعیت: پشت کنکوری ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: تعیین نشده
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 crevice (31 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۸ ق.ظ)
Elham_tm نوشته شده توسط: ببخشید آیکن این برنامه چ شکلی هستش؟سرچ کردم چندتابرنامه برام آوردولی نمیدونم دقیقا کدوم هست
سلام دوست عزیز
صندوق پیامتون پر بود اینجا پاسخ میدم
لینک برنامه در بازار:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وب سایت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 mohammaad (11 بهمن ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۶ ب.ظ)
سلام ممنون میشم کمکم کنی من میخواهم زبان انگلیسی ام رو قوی کنم زبان در حد صفر یا بهتر بگم شایدم زیر صفر هستش نه تلفظ لغت بلدم و نه معنی لغتی نهیاتا ۲۰ تا و نه گرامر بلدم خیلی سر درگمم شدم هر کسی یک روشی ارائه میده یکی میگه کتاب داستان بخون و یکی دیگه میگه فیلم یا سریال زبان اصلی ببین و یکی دیگه میگه کلاس برو و....... متاسفانه من نمیتونم کلاس برم وضعیت مالی ام خوب نیست میخواستم بدونم آیا باخوندن مقاله های انگلیسی ای اس ای میتونم زبانم را قوی کنم آیا با این شرایطی که من دارم میتونم این مقالات را بخونم و معنی کنم اگه روش دیگه ای داری بهم بگو اگه مقاله کمک میکنه میتونی چند نمونه مقاله لینکشو بهم بدهی که بتونم بخونم و معنی کنم البته بگم ساده باشه از مبتدی باشه متنش و یک روشی را شرح بده بهتره چون زبانم خوب نیست نمیتونم مقاله های و متنهای سخت و آسون و......را از هم تشخیص بدهم اگر در حوزه ی هوش مصنوعی پردازش تصویر و بینایی ماشین باشه عالی میشه باتشکر

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close