زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ولادت امام زمان (عج) مبارک باد

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
به مناسبت ولادت امام زمان(درد دلی با امام)جالبه
یک درد و دل نوشته‌ام آقا مرور کن

اول بخوان و بعد بیا و ظهور کن
شرمنده‌ام اگر که جسارت نموده ام

یا اینکه مضطرب ز فراقت نبوده ام
اینجا ملاک حق و عدالت‌، ریا شده

پول و زر و رئیس و معاون‌، خدا شده
دین و دیانت و سخن از آن بهانه است

معیار حق و خوبی و نیکی‌، رسانه است
یا مرد عنکبوتی و یا مرد کهکشان

گشته نماد و مظهر دنیای کودکان
بحث ظهور و عدل و مساوات مهدوی (ع)

گردیده قصه و شده اشعار مثنوی
اینجا که عابدان مثل گرگ بیشه اند

دین خدا درخت و خلایق چو تیشه اند
این نامه خط کوفی اهل زمانه است

درد و دل من است‌، ولیکن بهانه است
آقا بیا و حال غمینم نظاره کن

((پرونده‌ی گناه مرا پاره پاره کن))

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi , alime , موج , Br2012 , Parva , zr2358 , barca , aminamini , javadjj , delta , - rasool - , nomad:D , zzsnowdrop , fatemeh85 , انرژی مثبت , Xilinx , banou , پروفسور , egm1176 , secure , nina69
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: به مناسبت ولادت امام زمان(درد دلی با امام)جالبه
ولادت امام زمان (ع) را به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم وبرایهمه آرزو دارم که در زندگی خود پیروز باشند وبه آرزوهایشان برسند

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , Parva , y_amin
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
من هم میلاد مسعود امام زمان (عج) را تبریک میگم، باشد که گامی در جهت شناخت ایشان برداریم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Parva
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط Parva.)
چه جمعه‌ها که یک به یک غروب شد نیامدی ____________________________چه بغض‌ها که در گلو رسوب شد نیامدی

خلیل آتشین سخن؛ تبر به دوش بت شکن _____________________________ خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

تمام طول هفته را به انتظار جمعه‌ام ___________________________________ دوباره صبح، ظهر، نه غروب شد نیامدی

مهدی جان!

سئوالی ساده دارم از حضورت ************ من آیا زنده‌ام وقت ظهورت

اگر که آمدی من رفته بودم ************** اسیر سال و ماه و هفته بودم

دعایم کن دوباره جان بگیرم************* بیایم در رکاب تو بمیرم

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mApMd , Ali-B , انرژی مثبت , fatemeh85 , y_amin
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط nomad:D.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

بدتر از کفر و فسق و عصیان شرک است. قرآن و روایات به طور مفصّل به زشتى‏ها و زیان‏ها و ضررها و ضربه‏ هاى شرک اشاره کرده ‏اند و از این طریق آن را منفور قلوب صافیه قرار داده‏ اند .

شرک، بنابر آیات قرآن اعمّ از شرک در قول و صفت و عمل و نیّت و عبادت است، در هر صورت چیزى را در جنب خدا قراردادن و از آن پیروى کردن شرک است و آن گناه بسیار بزرگ و در صورت ماندنش در قلب غیر قابل آمرزش است.

بت های زمانه ما انسان هستن.(حیف که نمی تونم حرفم رو بیشتر از این باز کنم.)

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Azadeh69 , y_amin
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  RE: به مناسبت ولادت امام زمان(درد دلی با امام)جالبه
نقل قول: خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

خدا همه ما رو هدایت کند

همیشه دو درس را در زندگی خود به یاد داشته باشید:
۱- جسارت در بیان عقیده
۲- جرأت در پذیرش اشتباه
خداوند به هر کس اراده خیر داشته باشد او را در دین آگاهی می دهد
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , nomad:D
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  چه جمعه‌ها که یک به یک غروب شد نیامدی ____________________________چه بغض‌ها که در گلو رسوب شد نیامدی

خلیل آتشین سخن؛ تبر به دوش بت شکن _____________________________ خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

تمام طول هفته را به انتظار جمعه‌ام ___________________________________ دوباره صبح، ظهر، نه غروب شد نیامدی

مهدی جان!

سئوالی ساده دارم از حضورت ************ من آیا زنده‌ام وقت ظهورت

اگر که آمدی من رفته بودم ************** اسیر سال و ماه و هفته بودم

دعایم کن دوباره جان بگیرم************* بیایم در رکاب تو بمیرم
خیلی زیبا بود Heart
کاش یه کم همون جوری باشیم که ایشون دوست دارن.

ارسال ساراخانوم هم زیبا بود
ممنون از دوستان

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط yarandish.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  خلیل آتشین سخن؛ تبر به دوش بت شکن _____________________________ خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

لطفا این بیت را معنی کنید !!!!!!!!!!!!!

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  خلیل آتشین سخن؛ تبر به دوش بت شکن _____________________________ خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

لطفا این بیت را معنی کنید !!!!!!!!!!!!!

سلام

فکر میکنم در این بیت امام زمان عج رو به ابراهیم زمان تشبیه کرده و تعجیل در ظهور رو خواسته چرا که انسانها کم کم داره یادشون میره خدای یکتایی هست و خدای انسان ها داره مادیات میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Parva , banou , پروفسور
ارسال: #۱۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  خلیل آتشین سخن؛ تبر به دوش بت شکن _____________________________ خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی
لطفا این بیت را معنی کنید !!!!!!!!!!!!
برداشت من از این شعر اینه که چطور تو زمان حضرت ابراهیم عده ای بت پرستی می کردن با اومدن حضرت ابراهیم خلیل الله "که بت شکن تاریخ نامیده شده" همه‌ی بت ها رو شکست .
حالا تو این بیت شعر هم میگه تو زمونه‌ی ما عده ای به بت پرستی ایمان آوردن "نه همه" و هنوز هم تو نیامده ای به نوعی شاعر خودش رو مثال میزنه و میگه ما به بت پرستی روی آوردیم هنوز تو نیامده ای.

تو این روزایی که به عید نیمه شعبان چیزی نمونده، خوندن این نوشته هم خالی از لطف نیست.

علت ظهور نکردن امام(عج) و طولانی شدن غیبت چیست؟
۱-در نامه مبارک حضرت ولی عصر(ع) به شیخ مفید، علت غیبت و طولانی شدن آن چنین آمده است:
«فما یَحسِبنا عَنهم الّا ما یَتَّصِل بِنا ممّا نکرِهه و لا نوثره منهم»؛

باید بدانند که جز برخی رفتارهای ناشایسته آنان که ناخوشایند ماست و ما آن عملکرد را زیبنده شیعیان نمی دانیم، عامل دیگری ما را از آنان دور نمی دارد

از این رو طبیعی است که امام نمی پسندد که شیعه او به راه انحراف و اشتباه و گناه آلوده شود و همین آلودگی به گناه است که توفیق تشرف را از آنان سلب و آنان را از افتخار دیدار محروم می سازد.
در همان نامه حضرت به شیخ مفید آمده است که: « اگر پیروان و شیعیان ما ـ که خدا آنان را در فرمانبرداری خویش توفیق ارزانی شان دارد ـ به راستی در راه وفای به عهد و پیمانی که بر دوش دارند، همدل و یکصدا بودند، هرگز سعادت دیدار ما از آنان به تاخیر نمی افتاد». به راستی او غیبت نکرده است و ما غفلت کرده ایم.

۲ـ باید در جهان آن قدر حکومت ها، مرام ها و احزاب رنگارنگ و فریبنده پدید آید و بی لیاقتی آن ها ثابت شود تا بشر از اصلاحاتشان ناامید گردند و تشنه اصلاحات خدایی و آماده پذیرش حکومت توحیدی شوند.

چنانکه امام صادق(ع) فرموده اند: "تا زمانی که همه اصناف به حکومت نرسند، صاحب الأمر قیام نمی کند. بدین جهت که پس از تشکیل حکومتش، کسی نگوید: اگر ما هم به حکومت می رسیدیم، با عدالت رفتار می کردیم."

به عبارتی هنوز طبع انسان برای تحمل حکومت توحید آماده نشده. ولی چنان نیست که برای همیشه از این نعمت بزرگ محروم بماند. بلکه خدای حکیم که انواع موجودات را به کمال نهایی می رساند، نوع انسان را نیز از رسیدن به غایت مطلوب، محروم نخواهد ساخت.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020 , Aurora , SaMiRa.e , banou
ارسال: #۱۱
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط sajad2020.)
عصر یک جمعه دلگیر دلم گفت بگویم بنویسم که چرا عشق به انسان نرسیده است؟چرا اب به گلدان نرسیده است؟چرا لحظه باران نرسیده است؟وهر کس که در این خشکی دوران به لبش جان نرسیده است به ایمان نرسیده است و غم عشق به پایان نرسیده است.بگو حافظ دل خسته ز شیراز بیاید بنویسد که هنوزم که هنوز است چرا یوسف گمگشته به کنعان نرسیده است؟چرا کلبه احزان به گلستان نرسیده است؟دل عشق ترک خورد،گل زخم نمک خورد،زمین مرد ،زمان بر سر دوشش غم و اندوه به انبوه، فقط برد،زمین مرد ,زمین مرد،خداوند گواه است، دلم چشم براه است، و در حسرت یک پلک نگاه است، ولی حیف نصیبم فقط آه است و همین آه، خدایا برسد کاش به جایی، برسد کاش صدایم به صدایی...
عصر این جمعه دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شود حس، تو کجایی گل نرگس؟
به فدای نخ آن شال سیاهت
به فدای رخت ای ماه بیا!
صاحب این بیرق و این پرچم و این مجلس و این روضه و این بزم توئی ،
آجرک الله!
عزیز دو جهان، یوسف در چاه ،
دلم سوخته از آه نفس های غریبت
دل من بال کبوتر شده ،خاکستر پرپرشده،
همراه نسیم سحری روی پر فطرس معراج نفس، گشته هوایی
و سپس رفته به اقلیم رهایی،
به همان صحن و سرایی که شما زائر آنی
و خلاصه شود آیا که مرا نیز به همراه خودت زیر رکابت ببری تا بشوم کرب و بلایی؟
به خدا در هوس دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد .نگهم خواب ندارد .قلمم گوشه ی دفتر .غزل ناب ندارد .
شب من روزن مهتاب ندارد .

همه گویند به انگشت اشاره :

مگر این عاشق دلسوخته ارباب ندارد .....؟؟

تو کجایی؟توکجایی؟شده ام باز هوایی.......................

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , Parva , alime , banou , secure
ارسال: #۱۲
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط sajad2020.)
ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی/ دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی
دایم گل این بستان شاداب نمی‌ماند / دریاب ضعیفان را در وقت توانایی
دیشب گله زلفش با باد همی‌کردم / گفتا غلطی بگذر زین فکرت سودایی
صد باد صبا این جا با سلسله می‌رقصند / این است حریف ای دل تا باد نپیمایی
مشتاقی و مهجوری دور از تو چنانم کرد / کز دست بخواهد شد پایاب شکیبایی
الهم عجل لولیک الفرج
برای تعجیل در ظهور یوسف زهرا(س)صلوات

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Parva , banou
ارسال: #۱۳
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط hamed_k2.)
خیلی گره کارهام پیچ خورده Sadبه زندگی هیچ امیدی نداشتم همش بدشانسی و بدبیاری هرکاری که میخوام بکنم نمیشه سردگمم...خیلی سخته که تو اوج احساسات باشی بعد بخوای منطقی فکر کنی هرچقدر تلاش میکنم نمیشه...اینقدر از اینده ناامیدم که نمیدونم ایا به هدفی که میخوام برسم میرسم ؟؟؟!! تا دیروز تو همین فکر ها بودم با ماشین داشتم از خیابونای شهر عبور می کردم یه دفعه ناخوداگاه چشمم افتاد به عده ای که داشتن محله رو با شور و شوق واسه نیمه شعبان تزیین میکردن باورکنید یه دفعه خشکم زد گریه ام گرفت...گریه ام گرفت که من خدای به اون بزرگی و امامی به این رئوفی رو فراموشم کرد که چرا یادم رفته خدایی هست که میتونه تو همه جای زندگی کمکت کنه مردمی که دارن با جون و دل واسه امام زمان مقدمات جشن برپا میکنن اونوقت من هیچ کاری انجام نمیدم هیچ...بلکه به وجودشون و کمکهای خداوند غافل هستم دیروز کلی اشک ریختم و تنها کاری که میتونستم یه نیت کردم که واسه تولدش خود اقا امام زمان بهم عیدی بده و یه زنجیره صلوات درست کردم....خیلی دلم گرفته انقدر که دوست داشتم الان مشهد بودمو جلوی پنجره فولاد با امام رضا (ع) درد و دل میکردم...دوستان ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین تو این ایام فرخنده واسه مشکل ماهم میان دعاهاتون دعا کنید.....
برای براورده شدن جمیع مسلمانان علی الخصوص بچه های گل مانشت و سلامتی اقا امام زمان میتونید یه صلوات بفرستید

[تصویر:  108319_1_1379091361.jpg]

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , Parva , انرژی مثبت , ماه بانو , Helmaa
ارسال: #۱۴
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
تو همون حس غریبی که همیشه با منی
تو بهوونه ی هر عاشق واسه زنده بودنی
تو امید انتظاری تو دلای ناامید
مثل دیدن ستاره تو شبای ناپدید
چه غریبونه گذشتند جمعه های سوت و کور
هنوزم اما نرسیدی ای تجلی ظهور
با تو ام، با تو که گفتی، تکیه گاه عاشقایی
میدونم یه دنیا نوری، ساده ای، بی انتهایی
مث لالایی بارون، تو کویر بی صدایی
مثل دیدن ستاره تو شبای ناپدید
عمریه دلم گرفته گله دارم از جدایی
غایب همیشه حاضر تو کجایی، تو کجایی

نبودنت ، راز برون افتاده ای ست که هر جمعه در حنجره ام بغض می شود ، وقتی غروب می شود ،
و من هنوز چشم در راهم ...

اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Parva , sajad2020 , Helmaa
ارسال: #۱۵
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط secure.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط:  عصر یک جمعه دلگیر دلم گفت بگویم بنویسم که چرا عشق به انسان نرسیده است؟چرا اب به گلدان نرسیده است؟چرا لحظه باران نرسیده است؟وهر کس که در این خشکی دوران به لبش جان نرسیده است به ایمان نرسیده است و غم عشق به پایان نرسیده است.بگو حافظ دل خسته ز شیراز بیاید بنویسد که هنوزم که هنوز است چرا یوسف گمگشته به کنعان نرسیده است؟چرا کلبه احزان به گلستان نرسیده است؟دل عشق ترک خورد،گل زخم نمک خورد،زمین مرد ،زمان بر سر دوشش غم و اندوه به انبوه، فقط برد،زمین مرد ,زمین مرد،خداوند گواه است، دلم چشم براه است، و در حسرت یک پلک نگاه است، ولی حیف نصیبم فقط آه است و همین آه، خدایا برسد کاش به جایی، برسد کاش صدایم به صدایی...
عصر این جمعه دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شود حس، تو کجایی گل نرگس؟
به فدای نخ آن شال سیاهت
به فدای رخت ای ماه بیا!
صاحب این بیرق و این پرچم و این مجلس و این روضه و این بزم توئی ،
آجرک الله!
عزیز دو جهان، یوسف در چاه ،
دلم سوخته از آه نفس های غریبت
دل من بال کبوتر شده ،خاکستر پرپرشده،
همراه نسیم سحری روی پر فطرس معراج نفس، گشته هوایی
و سپس رفته به اقلیم رهایی،
به همان صحن و سرایی که شما زائر آنی
و خلاصه شود آیا که مرا نیز به همراه خودت زیر رکابت ببری تا بشوم کرب و بلایی؟
به خدا در هوس دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد .نگهم خواب ندارد .قلمم گوشه ی دفتر .غزل ناب ندارد .
شب من روزن مهتاب ندارد .

همه گویند به انگشت اشاره :

مگر این عاشق دلسوخته ارباب ندارد .....؟؟

تو کجایی؟توکجایی؟شده ام باز هوایی.......................

فوق العاده بود.خیلی زیبا.ممنونیم.شعر از کیه؟

(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  خیلی گره کارهام پیچ خورده Sadبه زندگی هیچ امیدی نداشتم همش بدشانسی و بدبیاری هرکاری که میخوام بکنم نمیشه سردگمم...خیلی سخته که تو اوج احساسات باشی بعد بخوای منطقی فکر کنی هرچقدر تلاش میکنم نمیشه...اینقدر از اینده ناامیدم که نمیدونم ایا به هدفی که میخوام برسم میرسم ؟؟؟!! تا دیروز تو همین فکر ها بودم با ماشین داشتم از خیابونای شهر عبور می کردم یه دفعه ناخوداگاه چشمم افتاد به عده ای که داشتن محله رو با شور و شوق واسه نیمه شعبان تزیین میکردن باورکنید یه دفعه خشکم زد گریه ام گرفت...گریه ام گرفت که من خدای به اون بزرگی و امامی به این رئوفی رو فراموشم کرد که چرا یادم رفته خدایی هست که میتونه تو همه جای زندگی کمکت کنه مردمی که دارن با جون و دل واسه امام زمان مقدمات جشن برپا میکنن اونوقت من هیچ کاری انجام نمیدم هیچ...بلکه به وجودشون و کمکهای خداوند غافل هستم دیروز کلی اشک ریختم و تنها کاری که میتونستم یه نیت کردم که واسه تولدش خود اقا امام زمان بهم عیدی بده و یه زنجیره صلوات درست کردم....خیلی دلم گرفته انقدر که دوست داشتم الان مشهد بودمو جلوی پنجره فولاد با امام رضا (ع) درد و دل میکردم...دوستان ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین تو این ایام فرخنده واسه مشکل ماهم میان دعاهاتون دعا کنید.....
برای براورده شدن جمیع مسلمانان علی الخصوص بچه های گل مانشت و سلامتی اقا امام زمان میتونید یه صلوات بفرستید

[تصویر:  108468_1_1379091301.jpg]

هیچ وقت توی زندگی خدا رو فراموش نکینن. تا خدا هست ناامید نشین.یادتون باشه ناامیدی (حتی یک لحظه) یعنی حذف کامل خدا از زندگی. مراقب باش حذفش نکنی.حتی یک لحظه. به موقش حاجتتو میگیری.فقط به شرطی که واقعا به بزرگی خدا ایمان داشته باشی.

مبارزه هرقدر دشوار ،صعود را ادامه بده،شاید قله تنها در یک قدمی تو باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2 , sajad2020 , Helmaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۵۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۳۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  ایام مذهبی (تبریک ولادت ها و تسلیت شهادت ها) blx ۱۳ ۸,۳۴۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۷۲۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۱۱۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۸۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۲۲۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۲۰۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close