زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟

ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
۳-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
این سوالات هم سوالات متداول شماست که مکررا" میپرسید.

اولا" توجه داشته باشید که بهتره هیچ درسی حذف نشود.
بخصوص کسانیکه در رشته های خاصی دنبال رتبه تک رقمی هستند نباید چیزی را حذف کنند. مثلا" تک رقمی در نرم افزار.
ولی گاهی چاره ای نیست و بعضی در ابتدا و بعضی در نزدیکای کنکور یه درس را حذف میکنند. درس خیلی معمول در اینمورد در همه رشته ها زبان هست.

معیارهای یک درس برای حذف از برنامه مطالعاتی.
۱- اون درس تقریبا" کاری بکار بقیه دروس نداشته باشه. مثلا" اگه ساختمان گسسته را حذف میکنید بدیهی است که کمی مهارتتون را در ساختمان داده از دست میدین. اصلا" این دو درس در یه جاهایی همپوشانی دارندو شما خود بخود یه چیزایی از هرمونی هم که حذف کردین را میخونید.
ولی مثلا" ریاضی مهندسی برای بچه های نرم افزار معمولا" با چیزی همپوشانی نداره و بعدا" هم من ندیده ام لازمشون بشه.
پس نمیشه یه درسی که پیشنیاز هست را براحتی حذف کرد و البته هیچ مهارتی هم درش نداشت.
۲- تا حدودی مطمئن باشید بقیه رقباتون(در رنج رتبه ای مورد نظرتون) هم در اون درس مهارت ندارند. یادتون باشه کنکور مسابقه است . در یه مسابقه اتومبیلرانی یه جاهایی مثل سر پیچها بقیه سبقت میگیرند.
یادتون باشه که اگه سوال اسانی در درس ریاضی مهندسی بیاد عملا" شما شانس یکی دو سوال ریاضی را از دست میدین.
البته مزیتش اینه که وقتش صرف بقیه میشه و باید در بقیه جبران کنید.
آمار هم تا حدودی مشابه این هست .
۳- اصلا" با اون درس اشنایی ندارید . حالا یا پاس نکردین و یا باید از ب بسم الله بخونیدش.
۴- اون درس ضریبش بیشتر از ۲ نباشه. حذف دروس ضریب ۴ اشتباه بزرگی است. باز هم باید گفت که کنکور مسابقه است و بمعنای این نیست که هر چی میخونید سر کنکور تستهاش را میزنید . بلکه باین معناست که در این مسابقه شما باید حس فرصت طلبی داشته باشید و اگه سوالی از درس ضریب ۴ اومد که ساده یا متوسطه و بیش از بیست درصد افراد جوابش میدن شما هم باید جواب بدین. حتی اگه قراره تو کورس دو رقمی ها بمونید باید اگه ده درصد جواب میدن شما هم بتونید جواب بدین . اگه تو کورس یه رقمیها که باید اگه زیر یه درصد جواب میدن شما هم جواب بدین.
۵- امکان جبران هم در مجموعه دروس همراهش و هم در کل داشته باشه.
بجز زبان که یه درس جداست و درصدش جدا حساب میشه و البته گاهی حذف میشه. بهتره درسی که حذف میشه درصد جدایی نداشته باشه. چون در تراز نمرات تاثیرش ممکنه دو چندان بشه. اگه مثلا" ریاضیات مهندسی حذف میشه چون ریاضی یه درصد برای ۴ درس ریاضی در مهندسی کامپیوتر داره پس خیلی مشکلی پیش نمیاد.
از طرفی باید بشه یک یا دوتست احتمالا" اسان اون درس را در بقیه دروس جبران کرد.
اگه سوالات درس حذف شده در سال مورد نظر سخت باشه یا از روند عادیش خارج شده باشه ، افرادی که نمیخوننش گاهی برد خوبی میکنن. مثل محاسبات عددی در کنکور ارشد اخیر برای رشته مهندسی. ولی ریسکش در بعضی درسها که همه رقبا میخونن بالاست.

این مبحث ادامه دارد. نظرات ، انتقاد ، بحث لطفا"

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۹soldier , SaMiRa.e , good-wishes , roshanak_sh , ماه بانو , AriAni , amash , asiehmohammadian , esmaeli.sh , sahar bano , tiger2012 , maedeh , aydingol , Mohammad.K , انرژی مثبت , هاتف , mhd3 , fatemehkh , zeinab , Parva , jahani , cs03 , ندا۱ , reyhaneh64 , GoodStudent67 , r.jafari , tesna , سجاد۶۷ , Apple.CS , Doctorwho , rata , Autumn.Folio , tabassomesayna , PanizIr , fafa69 , pinar , n268 , alice , IT.setareh91 , Nolan , shobair87 , marjan_gh , پرهوده , sahar salehi , mrsh1372 , fa_shinobi , d_felfelak , faraaz_mb , viase , دختر مهربان
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط ۵۹soldier.)
درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم یانه؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
ممنون از شما ... پس من بزرگترین اشتباه رو کردم که درسی مثل سیستم عامل رو حذف کردم که ضریب ۴ داشت... Sad
یکی از رفیقام که رتبش ۲۸ شده بود گفت ارزش نداره نخوندم !!!!!!!!!
خودش یک ماه وقت گذشه بود و خورده بود کتاب پارسه رو و آخرش یک تست هم نزده بودHuhHuhExclamation
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم یانه؟؟الآن حذف کنم یابعد؟
با تشکر از شما

من در درس ریاضی مهندسی مشکل دارم خیلی کند پیش میرم (کتاب مدرسان شریف) و علاقه ای هم به این درس ندارم با خواندن دروس دیگر ریاضی (آمار - گسسته - محاسبات ) مشکلی ندارم

رتبه ای در حد روزانه کرمان یا یزد در نظرم هست با این اوصاف به نظر شما کتاب مدرسان و درس ریاضی مهندسی را کنار بگذارم یا نه؟

بنده تابستان را کلاً وقت آزاد دارم اما از مهر به بعد سر کار هستم

لطفاً راهنمایی بفرمایید
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط k_111.)
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  ممنون از شما ... پس من بزرگترین اشتباه رو کردم که درسی مثل سیستم عامل رو حذف کردم که ضریب ۴ داشت... Sad
خودش یک ماه وقت گذشه بود و خورده بود کتاب پارسه رو و آخرش یک تست هم نزده بودHuhHuhExclamation
برای کسی که می خواد رتبه خوبی بیاره حذف درس یک سمه 
مخصوصا برای IT که ظرفیت خیلی کمه
بیاد اون درسی رو که شما حذف کردی رو اون سال سئوالات راحت بدن و درسی رو که خیلی خوندید سئوالات خیلی سخت
انوقت شما اینجا دو تا درس رو نزدید

حذف درس رو فقط زمانی مفید می دونم که شما مطمئن هستید که قبول نمی شید و می خواهید آزمایشی شرکت کنید
در اینصورت وقتتون رو روی درس های دیگه می گذارید و اون درسها رو خوب می خونید تا برای سال دیگه درسهای خونده شده وقت کمتری ازتون بگیره
و بعد از اومدن نتایج وقتی که ببینید که اون درسهایی رو که خوندید درصدهای بالایی زدید باعث ایجاد انگیزه میشه براتون تا سال دیگه بهتر بخونید

اون دوستتون فقط کتاب رو خورده بود مطالبش رو نخورده بود
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  ممنون از شما ... پس من بزرگترین اشتباه رو کردم که درسی مثل سیستم عامل رو حذف کردم که ضریب ۴ داشت... Sad
برای کسی که می خواد رتبه خوبی بیاره حذف درس یک سمه 
مخصوصا برای IT که ظرفیت خیلی کمه
بیاد اون درسی رو که شما حذف کردی رو اون سال سئوالات راحت بدن و درسی رو که خیلی خوندید سئوالات خیلی سخت
انوقت شما اینجا دو تا درس رو نزدید

حذف درس رو فقط زمانی مفید می دونم که شما مطمئن هستید که قبول نمی شید و می خواهید آزمایشی شرکت کنید
در اینصورت وقتتون رو روی درس های دیگه می گذارید و اون درسها رو خوب می خونید تا برای سال دیگه درسهای خونده شده وقت کمتری ازتون بگیره

اون دوستتون فقط کتاب رو خورده بود مطالبش رو نخورده بود
تایید میشه برای ای تی حذف درس ریسک خیلی بزرگی هست
ولی برای مهندسی اینطور نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
ممنون اززحمات دوستان
من یک سوال داشتم
یکی مثل من که رشته کارشناسیش IT بوده وحالا میخواد ارشد نرم افزار بده حذف ریاضی مهندسی کاردرستیه؟
ما تودوره کارشناسی ریاضی مهندسی نداشتیم
من پارسالم کنکوردادم ولی نه به قصد قبولی فقط میخواستم با شرایط آشنا بشم
من ریاضیم متوسط روبه پایین
میخوام تابستون گسسته ، ساختمان داده ، نظریه ، معماری ، سیستم عامل وکامپایلروتموم کنم
بنظرتون ریاضی مهندسی وهم به لیست بالا اضافه کنم یا کلا حذفش کنم؟
ممنونم

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  ممنون اززحمات دوستان
من یک سوال داشتم
یکی مثل من که رشته کارشناسیش IT بوده وحالا میخواد ارشد نرم افزار بده حذف ریاضی مهندسی کاردرستیه؟
ما تودوره کارشناسی ریاضی مهندسی نداشتیم
من پارسالم کنکوردادم ولی نه به قصد قبولی فقط میخواستم با شرایط آشنا بشم
من ریاضیم متوسط روبه پایین
میخوام تابستون گسسته ، ساختمان داده ، نظریه ، معماری ، سیستم عامل وکامپایلروتموم کنم
بنظرتون ریاضی مهندسی وهم به لیست بالا اضافه کنم یا کلا حذفش کنم؟
ممنونم
ریاضی مهندسی رو حتما حذف کن ببین کنکور میری همون ها رو بخون که نوشتی تسلط برش بهترین جا قبول میشی لازم نیست ریاضی مهندسی بخونی چون ضعیفم هستی
Fardad-A، در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نمیدونم چگونه شما اینقدر محکم توصیه میکنید. من گاهی فکر میکنم شما طراح کنکور سال بعد هستید.Smile

۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , reyhaneh64
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
در مورد ریاضی مهندسی:
حجم زیادی داره، پایه خوبی در زمینه مثلثات و انتگرال گیری و معادله دیفرانسیل می خواد. اکثر کسایی که تو ریاضی مهندسی گیر می کنن مشکل اصلیشون پایه ضعیفه. برای ریاضی مهندسی نمی گم برین اول ریاضی یک و ۲ و معادلات رو بخونین بعدا شروع کنین، اما یا از یه کتابی بخونین که خوب توضیح داده باشه مفاهیم اولیه رو. یا از کتابی مثل پارسه می خونین که یه راست رفته سر اصل مطلب رو به پایه زیاد کاری نداشته، باید فلش بک بزنین به اون مباحث دروس پایه ریاضی.

حذف کردن یا نکردن؟
کنکور امسال رو مثال می زنم. امسال سوالای ریاضی مهندسی طبق گفته دوستام تغییر چندانی از نظر سبک و سختی نسبت به سالای قبل نداشته اما از اونطرف سوالای محاسبات و آمار (به جز یک سوالش که آسون بود) وحشتناک سخت شده بودن. سوالای ساختمان هم متوسط رو به سخت بودن. خلاصه کسایی که ریاضی مهندسی رو خونده بودن ضرر نکردن اما من که این درس رو حذف کرده بودم باعث شد درصدم تو ریاضی نسبت به کنکورای آزمایش نصف بشه.
حالا باز دوستان هم نظر بدن خوبه. اونجوری که تحقیق کردم از دوستام سبک سوالای ریاضی مهندسی تو این چند ساله ثابت بوده و از اون درسایی هست که وقت بزاری می شه نتیجه گرفت.
باز هم حذف کردن یا نکردنش بستگی به میزان وقتی هست که دارین. یه نکته دیگه اینکه می تونین فقط مثلا فوریه رو بخونین بقیه رو حذف کنین. ریاضی مهندسی تقریبا معلومه از کدوم مباحث سوال می یاد.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarehkar , amash , asiehmohammadian
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط Mänu.)
لطفا در مورد درس گسسته هم نظرتون رو بگید واسه کنکور آی تی درسته حذف بشه؟؟؟من بنظر خودم حس میکنم تو این درس متوسطم(متوسط از نظر خودم)البته همیشه ریاضیم خوب بوده علاقه هم دارم به این درس.پارسال هم خوندم یه مقداری اما منصرف شدم و حذفش کردم.از بس که همه میگن نمیشه گسسته زد آدم دلسرد میشه
میترسم این همه بخونم بازم نتونم تستی بزنم،ولی بازم راضی نمیشم حذفش کنم،با وجود اینکه خیلیا میگنت بهتره حذف بشه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ق.ظ
منم در مورد گسسته مرددم که آیا کلشو حذف کنم و تمرکزمو بزارم روی مشترکای دیگه و یا بصورت مبحثی حذف کنم؟

لطفا من رو هم راهنمایی کنید. ضمن اینکه من تو گسسته زیاد قوی نیستم!

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط aminn123.)
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  لطفا در مورد درس گسسته هم نظرتون رو بگید واسه کنکور آی تی درسته حذف بشه؟؟؟من بنظر خودم حس میکنم تو این درس متوسطم(متوسط از نظر خودم)البته همیشه ریاضیم خوب بوده علاقه هم دارم به این درس.پارسال هم خوندم یه مقداری اما منصرف شدم و حذفش کردم.از بس که همه میگن نمیشه گسسته زد آدم دلسرد میشه
میترسم این همه بخونم بازم نتونم تستی بزنم،ولی بازم راضی نمیشم حذفش کنم،با وجود اینکه خیلیا میگنت بهتره حذف بشه

حذف کردن این درس به مراتب پر سود تر از حذف نکردنش هست.
چون دوماه سه ماه می شینی میخونی و آخرسر می بینی اگر خودتو بکشی یک تست هم بیشتر نمیتونی بزنی(تازه اگر بزنی)
در صورتیکه با همین وقت میتونستی خودتو در دروس دیگر تقویت کنی.

ضمنا نظر بنده اینه که برای اینکه تو ساختمان داده قوی باشید نیازی نیست در گسسته قوی باشید. خیلی به هم ربط ندارند. و تازه اگر هم ربط داشته باشند میتونید فقط همون مباحث مرتبط رو بخونید.

رتبه ۱۱ ارشد آی تی امسال کلا دروس مشترک ۳۴ زده، بنده هم که ۱۷۶ شدم ۲۹ زدم، تقریبا نزدیک دو تست باهاش فاصله دارم که که بخاطر اشتباه خودم سر کنکور بود. بنده گسسته رو بعد از اینکه فهمیدیم فایده نداره و وقتم از دست رفت حذف کردم. با تمام این تفاسیر بدون گسسته ۲۹ زدم و تازه به راحتی میتونستم باز هم بدون گسسته حتی تا ۳۶ ۳۷ هم بزنم.

سوالات گسسته بسیار سخته، اگر وقت کافی ندارید که مسلط شوید و یا هوش بسیار زیاد ندارید یا پایه بسیار قوی ندارید رهاش کنید و با این کار میتونید در دروسی مثل طراحی نزم افزار که حفظی زیاد داره مسلط بشوید و هم چنین شبکه که پراکندگی زیادی داره.

اگر کسی میگوید باید گسسته خوند و حذف کردنش ضرر دارد لطف کند با آمار اثبات کند که چند نفر با چه رتبه هایی چند تا تست گسسته در این سالهای اخیر زده اند وگرنه بیخود دانشجویان پشت کنکوری را دلسرد نکنید و آنها را در دام گسسته نیندازید.
شما بدون گسسته هم میتوانید دروس مشترک بالایی بزنید. چون این درس برای همه سخت است و جالب تر آنکه طراحان تست اصلا در این درس رحمی به خرج نمیدهند که شما بگویید شاید آسان بدهند و فلان.

خلاصه این نظر بنده بود، نمیگویم قطعا درست است ولی قطعا نظر آقای فرداد هم درست نیست.
اگر میخواهید کاملا مطمین شوید باید با آمار و ارقام جلو بروید.
خلاصه من سر این کنکور اگر حرف دوستم رو گوش میکردم و بیخود وقتم رو یک ماه سر گسسته نمیگذاشتم، بیشترین فایده رو می بردم.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , Mänu , Mohammad.K , tesna , PanizIr , fa_shinobi
ارسال: #۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
یک کمی هم در مورد درسهای ضریب بالا صحبت کنید و کنیم....
درسهایی مثل سیستم عامل و نظریه زبان ماشین که از همه سخت تر هستند
این ها را در چه شرایطی بهتره حذف کنیم؟؟؟
این ها رو چه طوری بخونیم و از چه کتابی؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط prosperous.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  ون ریاضی یه درصد برای ۴ درس ریاضی در مهندسی کامپیوتر داره پس خیلی مشکلی پیش نمیاد.
از طرفی باید بشه یک یا دوتست احتمالا" اسان اون درس را در بقیه
بسته به سوالای اون سال داره، سال ۹۱ واقعا سخت بود اما سال ۹۲ واقعا ساده بود! فقط سوالا مشکل داشتن سال ۹۲! به اینصورت که گزینه درست وجود نداشت!!! و بعد هم انگار حذف شد یک سوال! اما براحتی میشد هر ۴ سوال رو حل کرد...
همینطور برای سایر دروس مشترک که ضریب ۴ دارند.
در عوض محاسبات عددی که هر ساله آب خوردن بود امسال افتضاح شده بود!! و کلا درسهای ریاضی هم به همین شکل...

(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  یک کمی هم در مورد درسهای ضریب بالا صحبت کنید و کنیم....
درسهایی مثل سیستم عامل و نظریه زبان ماشین که از همه سخت تر هستند
این ها را در چه شرایطی بهتره حذف کنیم؟؟؟
این ها رو چه طوری بخونیم و از چه کتابی؟؟؟

از کتاب پارسه بخونین و اصلا و ابدا حذفش نکنین!! حذف این درسها یعنی حذف خودتون!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۱۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
سلام.
به نظر من واسه گسسته همش رو حذف کنید بجز مبحث گراف و درخت!
که شدیدا پیشنهاد میشه این بخش رو از روی گریمالدی بخونید.

بقیه مباحث رو بیخیال.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Mohammad.K , tesna , n268 , ریحان
ارسال: #۱۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.
به نظر من واسه گسسته همش رو حذف کنید بجز مبحث گراف و درخت!
که شدیدا پیشنهاد میشه این بخش رو از روی گریمالدی بخونید.

بقیه مباحث رو بیخیال.
دوست عزیز اخه فصل گراف و درخت خودشون پیش نیاز هایی لازم دارن این طور نیست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۷۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۶۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف ضمیر موصولی ☹ jinubo ۲ ۶,۶۵۱ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jinubo
  حذف اضطراری دو درس در ارشد asalimi ۰ ۲,۳۹۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: asalimi
  حذف وزارت علوم H-Arshad ۰ ۱۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  حذف فول بک آپ از هاست سی پنل targol ۰ ۱,۶۵۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  لطفا کمکم کنید: راهی برای حذف ویروس WNCRY هست؟ hanie_M ۱ ۲,۴۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  حذف لینک های نامناسب از سایت azade1992 ۰ ۱,۷۶۲ ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: azade1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close