زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟

ارسال: #۱۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
۳-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  دوست عزیز اخه فصل گراف و درخت خودشون پیش نیاز هایی لازم دارن این طور نیست؟

پیشنیازاشون کمی ترکبیات و شمارش هستش. مثلا بدونین ترکیب n از ۲ چطوره یا اینکه بتونین مسیرا رو بشمارین. برای مبحث گراف و درختا کمی فصل دو پوران هم لازمه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟
آقا فرداد دعوت از اون دوست المپیادی رو حتما برید تو کارش چون واقعا مشکل همه ی بچه ها ریاضی هست .

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۱۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط zeinab.)

من ریاضیم از بچگی خوب بود یعنی در بدترین حالت ۱۷ میشدم.اون هم شاید یه بار!!! فقط در دوره پیش دانشگاهی خوب نبودم، چون نمیخوندم ،زمانیکه میخوندم خوب میشدم. هیچوقت هم براش کلاس آزاد نرفتم.
بهش هم علاقه داشتم و دارم. اگر حتی ۵ ساعت پشت سر هم ، هم ریاضی بخونم بیشتر انرژی میگیرم تا اینکه خسته شم!!!
اما امان از درس حفظی. جونم در میاد تا نیم ساعت درس حفظی بخونم.
من پارسال آی تی شرکت کردم و گسسته رو هم خوندم مباحث رو هم میفهمیدم اما تست نتونستم بزنم!! یعنی تست های سال های قبل رو هم نمیتونستم بزنم.

اما آی تی رفتم بخاطر شبکه ش!!
حالا من با گسسته چیکار کنم بالاخره؟؟!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , alice
ارسال: #۱۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
من زبانم در کل خوبه اما هیچوقت کنکوری نخوندمش ، امسالم نصف بیشتر ۵۰۴رو خوندم اما ۲ماه مونده بود به کنکور گذاشتمش کنار چون حتی تو آزمونای پارسه هم وقت نمیکردم جواب بدم تازه من امسال مجبور شدم آمار و نظریه و سیستم و مدارالکتریکی رو کنار بذارم بازم وقت کم آوردم از یه طرفم امسال سوالای زبان خیلی آسون بوده یعنی اگه بجای اینکه این همه واسه ریاضیا وقت گذاشتم با اینکه ریاضیم همیشه خوب بوده و هست ؛ روی زبان وقت میذاشتم بهتر بود........

حالا خیلی مرددم نمیدونم باید چکار کنم؟ اگه بخوام همه درسا رو بخونم دیگه وقتی واسه زبان نمیمونه ...... اما اگه امسالم ریاضیا سخت بیاد و زبان آسون چی؟!؟!؟!؟

بنظر شما چکار کنم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اگر فرصت شد در مورد ریاضی خوندن صحبت میکنیم و اگه بشه از یه دوستی که المپیادی است دعوت میکنیم که بگه ریاضی را چطوری بخونیم و از کجا بفهمیم اصلا" مخ ما ریاضی خور هست یا نه!!![تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif]
سلام
دقیقا آقا فرداد منم دنبال همینم ببینم ریاضی خور هست آیا که این ۷ سال دارم ازش کار میکشم یا نه ؟!! Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  راهش اینه که یکی جلوی روتون ۵ تا مسئله از یه مبحث را که خوندید ولی نمیتونید حل کنید براحتی حل کنه تا ترس تون بریزه!!
اول هم باید بتونید مسئله حل کنید بعد تست.

چه مسئله هایی؟ و اینکه چنین فردی رو از کجا میشه پیدا کرد !!!
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان
شاید طرز فکر من اشتباه باشه ،اما گفتنش خالی از عیب نیست !!!
به نظر من کنار گذاشتن یک درس اونم به طور کامل کار اشتباهی ،حداقل یکی دوبار شده بخونن و اونوقت بزارن کنار ،دو سه تا دلیل داره ،که دوستان گفتن
اول اینکه ممکنه سوالاتش راحت باشه و بتونی بزنی
دوم اینکه پشیمونی بعدا نداری ،بعد از کنکور به خودت نمیگی چرا اصلا تلاش نکردم واسش !!!
سوم اینکه ،تو یه جایی درباره تراز خوندم گفته بودن کنار گذاشتن درسی مثل زبان اشتباه محظه چون باعث میشه تراز رو خراب کنه !!!
چهارم اینکه ،شاید تو همون یک دور یا دو دور خوندن به درس علاقه پیدا کردین و باعث شد ادامه بدین
و از همه مهمتر ،رتبه های برتر همه دروس رو تو کنکور میزنن ،نمونش همین دوستمون که رتبه ۱ آورد ۶۸% ریاضی زد ،پس اگر واقعا برای رقابت میریم ما هم باید همه درس ها رو بزنیم :دی
من خودم تنها چیزی که در اختیار دارم چند تا کتاب هست ،نه پول کنکور ازمایشی دارم و نه کلاس و نه ... امیدوارم بتونم رتبه خوبی بیارم و جواب زحمت های اطرافیانمو حداقل بدم
به امید موفقیت همه دوستان
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , amash , n268 , fa_shinobi
ارسال: #۲۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟
من میخوام گسسته رو حذف کنم به غیر از گراف و درخت
فکرم نمیکنم تو it درسی رو حذف کردن مساوی با رتبه بد باشه چون خیلیا رو دیدم درسایی رو حذف کردن و رتبه خوبی گرفتم و خیلی ها هم همه رو خوندن و رتبه خوبی کسب نکردن به هر حال

من ترجیح میدم ۵۰ % درسا رو ۱۰۰% بلد باشم تا ۱۰۰% درسا رو ۵۰% البته این تنها نظره منه و به کسیم توصیه نمیکنم !
۲
۰
ارسال: #۲۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
REدرسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.
به نظر من واسه گسسته همش رو حذف کنید بجز مبحث گراف و درخت!
که شدیدا پیشنهاد میشه این بخش رو از روی گریمالدی بخونید.

بقیه مباحث رو بیخیال.
دوست عزیز اخه فصل گراف و درخت خودشون پیش نیاز هایی لازم دارن این طور نیست؟
نه زیاد! میشه بدون پیشنیاز هم خوند. حالا بخونی میفهمی چی به چیه.

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۲۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
سلام
اگر امکان دارد من را در زمینه آمار راهنمایی کنید چون وقت نمی کنم همه فصلهای آمار رو بخونم
و اینکه چطور این درس را بخونم چون هر زمان مباحث آمار را می خونم یا با هم قاطی می کنم یا سریع فراموش می کنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash
ارسال: #۲۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط pooyaa.)
لطفا دوستان راهنمایی کنند منو برای حذف کردن یا نکردن درس مدارالکتریکی باتوجه به شرایطم:
۱-این درس رو تاحالا هیچی نخوندم ازش و دانشگاه هم این درس رو نداشتم اصلا
۲-میخوام گرایش هوش امتحان بدم
۳-قصد حذف هیچ درسی رو ندارم بجز مدارالکتریکی گه باید درموردش تصمیم بگیرم
۴-زبان رو فقط در حد لغت خواهم خوند(زیاد روش وقت نخواهم گذاشت بجز همون ۴۰-۶۰مین در روز برای حفظ معانی لغات)

بنظر شما: (باتوجه به شرایطم)
۱-درس مدارالکتریکی رو بکل از همین الان حذفش کنم و طرفش نرم
۲-تا آخر تابستون بخونمش و اگر دیدم فایده ای نداره آخر تابستون حذفش کنم
۳-از همین الان بخونمش و حذفش نکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Apple.CS , d_felfelak
ارسال: #۲۷
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط tabassomesayna.)
درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
سلام دوستان مانشتی
ما تو دروان کارشناسی درس محاسبات عددی رو پاس نکردیم.. چون ناپیوسته ایم اصلآ" در سر فصل دروسمون نبودConfused
و اینکه من در درس امار مشکل دارم و حس میکنم هرچی بخونم باز نمی تونم اونجوری که باید تستشو بزنم
حالا با توجه به این حرفا به نظرتون بهتر هست کدوم درسو حذف کنم ؟
من اولش میخواستم محاسبات رو حذف کنم ولی دیدم خوندن امار واسم بیهودس چون از پایه با این درس مشکل دارم
به نظرتون اگه بشیم محاسبات رو خودم بخونم میتونم به اون حده مطلوب برسونم ؟
می ترسم اگه امار رو حذف کنم از امار سوالی بیاد امسال که راحت باشه و بر عکس از محاسبات سوالی بیاد که سخت باشه و نتونم جواب بدم
میشه بگید محاسبات از لحاظ سختی مثلا" شبیه چه درسیه , شبیه گسسته س یا ریاضی مهندسی یا امار ؟

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۲۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
بچه های مانشت پس کجایین چرا بحثو ادامه نمیدین من منتظرتونم زووووووووووووووووووودی بیاین اینجا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال: #۲۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط ندا۱.)
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
(۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام دوستان مانشتی
ما تو دروان کارشناسی درس محاسبات عددی رو پاس نکردیم.. چون ناپیوسته ایم اصلآ" در سر فصل دروسمون نبودConfused
و اینکه من در درس امار مشکل دارم و حس میکنم هرچی بخونم باز نمی تونم اونجوری که باید تستشو بزنم
حالا با توجه به این حرفا به نظرتون بهتر هست کدوم درسو حذف کنم ؟
من اولش میخواستم محاسبات رو حذف کنم ولی دیدم خوندن امار واسم بیهودس چون از پایه با این درس مشکل دارم
به نظرتون اگه بشیم محاسبات رو خودم بخونم میتونم به اون حده مطلوب برسونم ؟
می ترسم اگه امار رو حذف کنم از امار سوالی بیاد امسال که راحت باشه و بر عکس از محاسبات سوالی بیاد که سخت باشه و نتونم جواب بدم
میشه بگید محاسبات از لحاظ سختی مثلا" شبیه چه درسیه , شبیه گسسته س یا ریاضی مهندسی یا امار ؟

سلام

محاسبات کلا یه درس خیلی ساده اس از همه ریاضیا ساده تره و حجمشم خیلی کمه اما خب امسال سخت اومده بود ولی نسبت به سالای قبل سخت بوده چون همیشه سوالاش خیلی آبکی بودن اما امسال یه مقدار مفهومیتر شده بود آمارم اولاش که خوبه اونا رو بخون ضرر نداره

در ضمن کنکور رو اصلا نمیشه پیش بینی کرد هرجوری دلشون بخواد سوال میدن پس بهتره آدم یجوری بخونه و تلاش کنه که جای اگر و کاش و چرا و.... اینا رو نذاره

موفق باشید............
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۳۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
عجیبه بعضی دوستان در مورد حذف گسسته صحبت میکنن...حداقل اگه سر کنکور تستاشو نیمزنین ، یکم بخونین که بتونین توی الگوریتم ، ساختمان و هوش ازش استفاده کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nilo.areta , mohammad.ardeshiri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۷۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۶۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف ضمیر موصولی ☹ jinubo ۲ ۶,۶۵۱ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jinubo
  حذف اضطراری دو درس در ارشد asalimi ۰ ۲,۳۸۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: asalimi
  حذف وزارت علوم H-Arshad ۰ ۱۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  حذف فول بک آپ از هاست سی پنل targol ۰ ۱,۶۵۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  لطفا کمکم کنید: راهی برای حذف ویروس WNCRY هست؟ hanie_M ۱ ۲,۴۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  حذف لینک های نامناسب از سایت azade1992 ۰ ۱,۷۶۲ ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: azade1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close