زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟

ارسال: #۳۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
۳-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
همه با ریاضی مشکل دارن
میدونید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بس که به خودتون تلقین میکنید که سخته و پیچیده است
ولی اگه یه روز با این دید بهش نگاه کنید که آسونه و نگید هی سخته میفهمید چقد شیرینه
تو گسسته خیلی چیزای راحت هم پیدا میشه
چون همه فک میکنن سخته یکم سرمایه گذاری روش واقعا ارزش داره مخصوصا اگه از روی کتاب گریمالدی بخونید چون خیلی روانتر توضیح داده

تمام حقایق سه مرحله را پشت سرگذاشته‌اند: اول، مورد تمسخر واقع شده‌اند. دوم، به شدت با آنها مخالفت شده است. سوم، به عنوان یک چیز بدیهی پذیرفته شده‌اند.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۳۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ
سوالای طراحی الگوریتم تو کنکور چطوره؟؟ سخته یا اسونه یا متوسط؟؟
میخوام طراحی الگوریتم رو حذف کنم به نظرتون خیلی ضرر میکنم؟؟ یااین که بعضی فصلارو که سوال ازش بیشتر میاد روبخونم ؟؟ کدوم فصلاش مهمه؟؟

سوالای درس معماری چطوره؟؟ سخته یا آسونه یا متوسط؟؟ حذفش خیلی به ضرره؟؟ کدوم فصلاش مهم تر هست؟؟

دروس ریاضی هم فکر نمیکنم همشو برسم بخونم ریاضی مهندسی که حذف میکنم.....گسسته هم فصل درخت و گراف و شمارش رومیخونم آمار احتمالات هم فصلای اولی رو میخونم اگه برسم ادامه اش هم میخونم اگه نه که نمیخونم محاسبات هم نمیدونم چطور درسیه فقط شنیدم راحته ......
با این وضعیت خیلی ضرر میکنم؟؟
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۳۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ق.ظ
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  سوالای طراحی الگوریتم تو کنکور چطوره؟؟ سخته یا اسونه یا متوسط؟؟
میخوام طراحی الگوریتم رو حذف کنم به نظرتون خیلی ضرر میکنم؟؟ یااین که بعضی فصلارو که سوال ازش بیشتر میاد روبخونم ؟؟ کدوم فصلاش مهمه؟؟

سوالای درس معماری چطوره؟؟ سخته یا آسونه یا متوسط؟؟ حذفش خیلی به ضرره؟؟ کدوم فصلاش مهم تر هست؟؟

دروس ریاضی هم فکر نمیکنم همشو برسم بخونم ریاضی مهندسی که حذف میکنم.....گسسته هم فصل درخت و گراف و شمارش رومیخونم آمار احتمالات هم فصلای اولی رو میخونم اگه برسم ادامه اش هم میخونم اگه نه که نمیخونم محاسبات هم نمیدونم چطور درسیه فقط شنیدم راحته ......
با این وضعیت خیلی ضرر میکنم؟؟

طراحی که کلا با خداس اصلا معلوم نیست چجور سوا میاد اما معمولا سه تا از ۶تاشو میشه جواب داد البته من هوش میخونم ولی کامل حذفش نکن حتما مرتبه زمانیا و درخت و گراف رو بخون

و معماری اصلا درس سختس نیست فقط چون با منطقی مقایسش میکنن اینقدر میگن سخته سوالای معماری و کلا درس معماری رو باید با دقت بیشتری بخونی یه وقت بیشتری نیاز داره اما اصلا حذفش نکن جز مشترکاس و همه میخوننش

اینقدر به فکر حذف مردن نباش منم پارسال آمار و نظریه و سیستم و مدارالکتریکی رو حذف کردم و داده و طراحی هم قسمتای مهمشو خوندم و نتیجه اش ۱۲۰۰شد پس توصیه میکنم اینقدر حذف نکنید بجاش بیشتر بخونید

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۳۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
ندا جان ممنون از راهنماییتون......دلیل حذف کردن من اینه که میدونم وقت نمیکنم بخونم.....چون درس خوندنم خیلی کند هست از طرفی این درسایی که گفتم دوره کارشناسی خیلی خوب نگذروندم .....اگه وقت داشتم حذف نمیکردم و از کلاس کنکوری استفاده میکردم ولی الان وقتش رو ندارم.........

بقیه دوستان هم لطفا راهنمایی کنید.....
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان ممنون از راهنمایی مفیدتون
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ ب.ظ
سلام
سوال از اقا فرداد دارم من تازه شروع کردم تواناییم روزی ۵ - ۶ساعت بیشتر نیس معماری رو میخوام بخونم گسسته رو هم همون ۲فصل مهم رو میخوام بخونم نظرتون راجب زبان و مدیریت چیه؟حذف کنم یا تورتبه خیلی موثرن؟

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: 3-درسی راازبرنامه مطالعاتیم حذف کنم ؟درچه شرایطی درس کاندیدحذفه؟الآن حذف کنم یابعد؟
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  سلام
سوال از اقا فرداد دارم من تازه شروع کردم تواناییم روزی ۵ - ۶ساعت بیشتر نیس معماری رو میخوام بخونم گسسته رو هم همون ۲فصل مهم رو میخوام بخونم نظرتون راجب زبان و مدیریت چیه؟حذف کنم یا تورتبه خیلی موثرن؟

منم دقیقن همین وضعیت رو دارم،میشه توضیح بدین
خاهشنAngel
۱
۰
ارسال: #۳۸
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
سلام
من میخوام ، برای ای تی، معماری رو حذف کنم، چون تا حالا هیچی ازش نخوندم، فرصت هم که دو ماه بیش تر نیست، یه کتاب پوران را داشتم، که اونم فروختم، حالا چی کار کنم، برم سراغ معماری ، یا بزارم کنار
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۸ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
سلام
یه سوال خیلی حیاتی داشتم لطفا هر کی می تونه کمک کنه و جواب بده
من الان ۵ تا کتابو کامل تموم کردم ۴ تا تخصصی :ساختمان،الگوریتم،شبکه،مهندس نرم
۱ تخصصی_____>هوش مصنوعی
گرایش انتخابی بنده هم شبکه هست
با توجه به یه ۱۵ روزی که وقت دارم(بقیش واسه جمع بندی اونایی که خوندم) از بین ۴ تا کتاب باقی مونده ی --->گسسته _سیستم عامل_پایگاه داده_معماری)کدوم رو بخونم بهتره تقریبا آشنایی و علاقم به همشون در یه سطحه اما تو معماری می دونم خیلی یادگیریم سریع تر از بقیس(حیف که ضریبش یکه)
خیلی بدشانسی آوردم آخه من آخرای مهر شروع کردم وسطای آبان هم مدار منطقی خوندم هم نظریه که گفتن به دروس شبکه اضافه شدن اما بعدش خیلی دیر متوجه شدم که دروس شبکه دوباره به روال قبل برگشته داغون شدم یه ماهم کامل حروم شدم
اما باز امیدوارمو تلاشمو می کنم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۷۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۶۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف ضمیر موصولی ☹ jinubo ۲ ۶,۶۵۱ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jinubo
  حذف اضطراری دو درس در ارشد asalimi ۰ ۲,۳۹۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: asalimi
  حذف وزارت علوم H-Arshad ۰ ۱۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  حذف فول بک آپ از هاست سی پنل targol ۰ ۱,۶۵۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  لطفا کمکم کنید: راهی برای حذف ویروس WNCRY هست؟ hanie_M ۱ ۲,۴۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  حذف لینک های نامناسب از سایت azade1992 ۰ ۱,۷۶۲ ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: azade1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close