زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟

ارسال: #۶۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  به نظرتون ساختمان و طراحی رو باید از چه منبعی خوند؟
کرمن فک نکنم جواب بده
شبکه کسایی ک امسال زدن منبعش چی بوده؟
من منبع قطعی ساختمان و الگوریتم رو میدونم
تابستون یکی از پلی تکنکی یا بهم داد
وووووو تاکید کرد حتما این رو بخون سی ال ار اس جواد شده...
منم گفتم چشم
بعد کنکور نگاه کردم!۱۱ ۱۰۰ درصد قطعی میگم اون بوده
شبکه پرواظحه یا تنن باوم یا راس اخرین ویرایششون!
۰
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ
RE: 2- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  من منبع قطعی ساختمان و الگوریتم رو میدونم

این جور حرفا رو نزنید! ناسلامتی این جا یه عده ای یه چیزایی بلدن ، به حرفای شما شک میکنن و فکر میکنن که میخواین سودی به جیب بزنید!
بهتری منبع برای ساختمان داده تمرین های دانشگاه MIT و کتاب CLRS و کتاب دکتر قدسی هست، منتهی یه مشکلی هست که ما تا زمانی که یاد نگیریم که فکر کنیم و مسئله رو خودمون حل کنیم و کلن حل مسئله یاد نگیریم نمیتونیم موفق بشویم

باهاتون موافقم . من خودم تو تحلیل مسئله ضعیفمSad

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۶۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  من منبع قطعی ساختمان و الگوریتم رو میدونم

این جور حرفا رو نزنید! ناسلامتی این جا یه عده ای یه چیزایی بلدن ، به حرفای شما شک میکنن و فکر میکنن که میخواین سودی به جیب بزنید!
بهتری منبع برای ساختمان داده تمرین های دانشگاه MIT و کتاب CLRS و کتاب دکتر قدسی هست، منتهی یه مشکلی هست که ما تا زمانی که یاد نگیریم که فکر کنیم و مسئله رو خودمون حل کنیم و کلن حل مسئله یاد نگیریم نمیتونیم موفق بشویم
نگاه به تاریخ عضویتم کن
رو هوا حرف نزدم
۰
۱
ارسال: #۶۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
دوستان عزیز
اینجا قرار نیست در مورد منابع بحث بشه ها !
برای منابع برید تو بخش منابع هر درس مشورت کنید
ممنون از همکاریتون Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Amoojan
ارسال: #۶۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
سلام دوستان
من برگشتم!!
فکر کنم باید از اول فروردین دوباره شروع کنم!!!
به نظرم رتبه ام بشه بالای ۳۶۰-۷۰ که فکر نکنم چیز به درد بخوری قبول شم...
خیلی ناراحتم...
حالا بزاریم کلید ها بیاد ببینیم چی پیش می آد هر چند یه سری از جواب ها رو پارسه گذاشته ولی اگه رتبه خوبی نشد ایشالا به کمک مانشتی های عزیز می ریم برا رتبه زیر ۵۰(با تجارب تلخی که بدست آوردیم)

بچه ها کسی می دونه رتبه تقریبی رو چطور می شه حساب کرد؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من برگشتم!!
خیلی ناراحتم...
حالا بزاریم کلید ها بیاد ببینیم چی پیش می آد هر چند یه سری از جواب ها رو پارسه گذاشته ولی اگه رتبه خوبی نشد ایشالا به کمک مانشتی های عزیز می ریم برا رتبه زیر ۵۰(با تجارب تلخی که بدست آوردیم)

سلام خوش اومدین
من اگه قبول نشم که نمیشم میرم آزاد قزوین ... دیگه از پشت کنکور موندن خسته شدم ..

۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
می دونید مشکل من و خیلیا دیگه آگاهی نداشتن از منابع مناسبه منابعی که در سطح و اندازه کنکور باشه و نه صرفا سرهم کردن مطالب و خلاص شدن.مثل کتب کنکوری که جنبه حفظی دارن و قدرت تحلیل رو خاموش می کنن.از طرفی مرجع خوندن هم وقت گیره؟به نظر شما در یک ماه اگه طرف روزانه تقریبا ۷ ساعت وقت بذاره می تونه یکی از کتب مرجع رو عمقی یاد بگیره تمریناتش رو حل کنه؟Huh

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من برگشتم!!
خیلی ناراحتم...

مدرسان شریف تخمین رتبه می زنه.
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
سلام من می خواهم برای کنکور ۹۴ از الآن شروع کنم دانشجوی پیام نور یه شهر پرت زبان خیلی خیلی ضعیف گسسته را دوست دارم ساختمان داده نه بدم میاد نه خوشم طراحی الگوریتمم که همون ساختمان داده میشه مهندسی نرم حفظ کردنیه متنفرم شبکه معمولی پایگاه داده بدم میاد هوش پاس نکردم نمیدونم سیستم عامل و معماری هم تقریبا دوست دارم یه چیزی بین متوسط و دوست داشتن حالا بگید از چه درسی شروع کنم میخوام کم کم و راحت بخونم.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  سلام من می خواهم برای کنکور ۹۴ از الآن شروع کنم دانشجوی پیام نور یه شهر پرت زبان خیلی خیلی ضعیف گسسته را دوست دارم ساختمان داده نه بدم میاد نه خوشم طراحی الگوریتمم که همون ساختمان داده میشه مهندسی نرم حفظ کردنیه متنفرم شبکه معمولی پایگاه داده بدم میاد هوش پاس نکردم نمیدونم سیستم عامل و معماری هم تقریبا دوست دارم یه چیزی بین متوسط و دوست داشتن حالا بگید از چه درسی شروع کنم میخوام کم کم و راحت بخونم.

سلام
به نظرم خیلی فرق نمیکنه کدومو اول بخونی. فقط اگه کل روزت رو فقط به یه درس اختصاص ندی بهتره. یعنی تنوع داشته باشه روزت که زود خسته نشی از درس. بعدشم درسایی که بیشتر به هم مربوطن رو نزدیک به هم بخونی، مثلا ساختمان داده و طراخی الگوریتم رو باهم یا نزدیک به هم بخونی. یا مثلا معماری و سیستم عامل یه سری مبخث مشترک داره تو حافظه. اینجوری چیزیای به هم مربوط رو میتونی یه جا جمع بندی کنی. حتی از اونجایی که به نظرم ترتیب کلیشون فرقی نداره، اگه از نظر خودتم اینجوریه میتونی برای اینکه خوندنت هیجان انگیزتر شه، رو کاغذ اسمشونو بنویسی بعد مث قرعه کشی برداری ببینی اول کدومو بخونی! Big Grin کِیف میده!! Wink

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  سلام من می خواهم برای کنکور ۹۴ از الآن شروع کنم دانشجوی پیام نور یه شهر پرت زبان خیلی خیلی ضعیف گسسته را دوست دارم ساختمان داده نه بدم میاد نه خوشم طراحی الگوریتمم که همون ساختمان داده میشه مهندسی نرم حفظ کردنیه متنفرم شبکه معمولی پایگاه داده بدم میاد هوش پاس نکردم نمیدونم سیستم عامل و معماری هم تقریبا دوست دارم یه چیزی بین متوسط و دوست داشتن حالا بگید از چه درسی شروع کنم میخوام کم کم و راحت بخونم.

سلام
به نظرم خیلی فرق نمیکنه کدومو اول بخونی. فقط اگه کل روزت رو فقط به یه درس اختصاص ندی بهتره. یعنی تنوع داشته باشه روزت که زود خسته نشی از درس. بعدشم درسایی که بیشتر به هم مربوطن رو نزدیک به هم بخونی، مثلا ساختمان داده و طراخی الگوریتم رو باهم یا نزدیک به هم بخونی. یا مثلا معماری و سیستم عامل یه سری مبخث مشترک داره تو حافظه. اینجوری چیزیای به هم مربوط رو میتونی یه جا جمع بندی کنی. حتی از اونجایی که به نظرم ترتیب کلیشون فرقی نداره، اگه از نظر خودتم اینجوریه میتونی برای اینکه خوندنت هیجان انگیزتر شه، رو کاغذ اسمشونو بنویسی بعد مث قرعه کشی برداری ببینی اول کدومو بخونی! Big Grin کِیف میده!! Wink
پیشنهادت خیلی جالب بود اصلا انتظار همچین پاسخی را نداشتمExclamation
به هر حال ممنونWink

۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
اولین قدم یه برگه بزارید همه منابع پیدا کنید !
من هفته اخر تازه اسم .کتاب قدسی شنیدم :| در صورتی که همه بچه ها این کتاب خورده بودن :دی
اول منابع پیدا کنین بهتر...
هیچ درسی هم حذف نکنین
فلانی میگه ریاضی مهندسی سخته اون یکی میگه محاسبات فراموش می کنی همه الکیه !
امیدوارم به بلاهایی مه سر من اومد دچار نشید!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , kingmax
ارسال: #۷۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  اولین قدم یه برگه بزارید همه منابع پیدا کنید !
من هفته اخر تازه اسم .کتاب قدسی شنیدم :| در صورتی که همه بچه ها این کتاب خورده بودن :دی
اول منابع پیدا کنین بهتر...
هیچ درسی هم حذف نکنین
فلانی میگه ریاضی مهندسی سخته اون یکی میگه محاسبات فراموش می کنی همه الکیه !
امیدوارم به بلاهایی مه سر من اومد دچار نشید!

اینو که صد البته دارم انجام میدم بیشتر میخواستم بدونم با چه برنامه ای؟Huh

۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان من خودم با این ترم دو ترم دیگه دارم کارشناسی نرم افزار تموم کنم.ولی امسال خواستم بخون که اصلا نخوندم
راستش دیگه نمیخوام شکست بخورم.من ترم بهمن ۲۰ واحد گرفتم از یک شنبه تا چهارشنبه سر کلاس میرم .کار خاصی هم ندارم
میخواستم از الان برای کنکور ارشد ۹۴ بخونم که بعضی ها میگن زوده و بعضی ها میگن خوبه(البته اکثرا میگن باید خودت وضعیت خودت رو بدونی که من خیلی سر درگم هستم)
وضعیت من:
میخوام IT شرکت کنم
۲۰ واحد این ترم دارم و ۴ روز در هفته میرم دانشگاه،ترم بعد هم ۱۸ واحد دارم. و تابستان هم بیکارم
یه خورده خوندن کند هستم ولی میشه گفت در حدمعمولی هستش
میخواستم(نه الزاما)اگه از الان شروع کنم این سه درس مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر و ساختمان رو بخونم.بعدش تابستان کل درس ها(میگم اگه الان شروع کنم)
فرایند آماده شدن برای کنکور نباید بیشتر از ۳ ماه طول بشکه! بله شما تا آخر پاییز درسا رو مفومی بخون و دو سه ماه آخر رو مرتب درس بخون و اگه میتونی ترم کنکورت کمتر واحد بگیر یا مرخصی بگیر. شما یه نکته رو در نظر بگیر که با کتابای تستی به دانشت اضاف نمیشه وباید کتابای اوریجینال رو بخونی! و با اوناس که یاد میگیری
توصیه من اینه که معماری و گسسته رو با سایت مکتب خونه یاد بگیر خیلی خوب گفتن.
بلاخره یک نفر جواب مون رو داد
اره حتما سعی میکنم شهریور یا مهر شروع کنم.واحد اگه بشه صددرصد کم میگیرم
خیلی ممنونم ازتون

از مهر و شهریور شروع نکن که خیلی دیره. تابستون رو از دست بدی به فنا میری... گسسته رو خیلی جدی بگیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_parsa , n268
ارسال: #۷۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  اینو که صد البته دارم انجام میدم بیشتر میخواستم بدونم با چه برنامه ای؟Huh
بچه های که امسال موفقتر بودن شاید راهنمایی بگیری بهتر باشه
من این ترم ۱۹ واحد درس داشتم ! (شبکه،سیستم عامل،ریزپردازنده،نرم ۱،شبیه و...) با اینکه خونده بودم ولی خوب نبود خوندنم !
هرچی تو تابستون بخونی سود میکنی..من باور نمی کردم..تابستون فقط سیستم عامل خوندم با یکم ساختمان..خیلی تاثیر داشت!
اگه تابستون بتونی ریاضی کامل بخونی و چندتا از مشترک ها( ببین تو کدوم ضعیفتری) فک کنم موفق بشی ..اگه همه رو بتونی بخونی از همه بهتره !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط hamid_parsa.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)iApp نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان من خودم با این ترم دو ترم دیگه دارم کارشناسی نرم افزار تموم کنم.ولی امسال خواستم بخون که اصلا نخوندم
راستش دیگه نمیخوام شکست بخورم.من ترم بهمن ۲۰ واحد گرفتم از یک شنبه تا چهارشنبه سر کلاس میرم .کار خاصی هم ندارم
میخواستم از الان برای کنکور ارشد ۹۴ بخونم که بعضی ها میگن زوده و بعضی ها میگن خوبه(البته اکثرا میگن باید خودت وضعیت خودت رو بدونی که من خیلی سر درگم هستم)
وضعیت من:
میخوام IT شرکت کنم
۲۰ واحد این ترم دارم و ۴ روز در هفته میرم دانشگاه،ترم بعد هم ۱۸ واحد دارم. و تابستان هم بیکارم
یه خورده خوندن کند هستم ولی میشه گفت در حدمعمولی هستش
میخواستم(نه الزاما)اگه از الان شروع کنم این سه درس مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر و ساختمان رو بخونم.بعدش تابستان کل درس ها(میگم اگه الان شروع کنم)
فرایند آماده شدن برای کنکور نباید بیشتر از ۳ ماه طول بشکه! بله شما تا آخر پاییز درسا رو مفومی بخون و دو سه ماه آخر رو مرتب درس بخون و اگه میتونی ترم کنکورت کمتر واحد بگیر یا مرخصی بگیر. شما یه نکته رو در نظر بگیر که با کتابای تستی به دانشت اضاف نمیشه وباید کتابای اوریجینال رو بخونی! و با اوناس که یاد میگیری
توصیه من اینه که معماری و گسسته رو با سایت مکتب خونه یاد بگیر خیلی خوب گفتن.
بلاخره یک نفر جواب مون رو داد
اره حتما سعی میکنم شهریور یا مهر شروع کنم.واحد اگه بشه صددرصد کم میگیرم
خیلی ممنونم ازتون

از مهر و شهریور شروع نکن که خیلی دیره. تابستون رو از دست بدی به فنا میری... گسسته رو خیلی جدی بگیر
ممنونم
اره نظر خودم هم همین بود.که از اول تابستان شروع کنم.اما تا ۱۵ تیر امتحان دارم بعدش هم باید ترم تابستانی بگیرم.(البته میشه بیخیال ترم تابستان بشم.ولی گفتم ترم تابستان بگیرم که ترم مهر واحد کمتری بگیرم و بیشتر وقت کنم واسه کنکور بخونم)
مشکل من شکل و نحوه ی برنامه ریزی هستش.Huh بی برنامگی خیلی بده.هر چی هم میخوام برنامه ریزی کنم .........

سوالات اساسی که باید با تجربه ها و نفرات برتر کنکور و....به ما کمک کنن اینه که
۱-زمان شروع واسه ارشد کی هست؟مخصوصا اونایی که درس دانشگاه هم دارن؟
۲-نحوه ی دقیق برنامه ریزی؟
مثلا یکی میاد اینجوری برنامه میریزه

شنبه = درس ۱- درس ۲-درس ۳
یکشنبه = درس ۴- درس ۵- درس ۶
دوشنبه=درس ۱-...................

یا برعکس

شنبه = درس ۱- درس ۲-درس ۳
یکشنبه = درس ۱- درس ۲-درس ۳
-----------------------------------------------------------
دوشنبه = درس ۴- درس ۵- درس ۶
سه شنبه= درس ۴- درس ۵- درس ۶

یا برنامه دیگه ای؟

۳-چه درس های با هم ارتباط دارن؟کدوم اول خونده بشه کدوم دوم؟

اگه نفرات برتر یا مدیران سایت و افراد با تجربه بیا و جواب این جور سوالات زودتر بدن.شاید احتیاج به این همه پست گذاشتن نباشه و ما هم از سردرگمی بیرون میایم

من بنده کسی هستم که اندیشیدن را به من بیاموزد نه اندیشه ها را
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۴۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۸۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۴۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۱۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۲,۰۱۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close