زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟

ارسال: #۴۶
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
دوستانه عزیز گفتم توی این مدت اندک!!!!! پس لطفا پاسخ بدید!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  وستانه عزیز گفتم توی این مدت اندک!!!!! پس لطفا پاسخ بدید!!!

سوالتون خیلی سخته جواب دادنش.
اینکه درسا رو با چه نمره هایی پاس کردید؟ آیا چیزیش یادتون مونده؟ نرم یا هوش؟ پایه درسیتون چه طوره؟ دانشجو هستید یا .....
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ق.ظ
نرم ۱۳ شدم و هوش ۱۷ . بیکارم. فرقی نمیکنه برام فقط میخوام قبول بشم چه گرایشی زیاد فرق نداره.اما هوش رو دوست دارم و از سخت بودنش میترسم..... پایم هم خوبه.آره ۳ ماهه درسم تموم شده.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط olom tahghighat.)
RE: 2- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ق.ظ)r_kaveh نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  برای کسی که ریاضیش خیلی ضعیف هست الکی وقتش رو تلف نکنه روش همش رو حذف کنه
زبان گرامر نخونه
اگه برا نرم افزار هست کمپایلر رو حذف کنه
اگه هوش هست مدار رو حذف کنه
مابقیش رو بشینه ازالان بخونه خوب در حد تسلط
بنده قول میدم
با زبان ۵۰ درصد
مشترک ۵۰-۶۰ درصد
تخصصی ۳۰ درصد
معدل ۱۶ رتبه زیر ۱۰۰ بیاد

به نظر من نمیشه این و برای همه تعمیم داد ! اولا به نظر من حذف کامل ریاضی منطقی نیست چون همیشه مبحث هایی هست که خیلی سوال میاد و خیلی حجم زیادی نداره و میشه خوند ! دوم اینکه ممکنه مثلا برای یک نفر که تو درس مدار ضعیفه حذف مدار خوب باشه اما من خودم به شخصه درس مدارم خیلی خوبه اصلا منطقی نیست چون میخوام هوش شرکت کنم پس باید این درس و حذف کنم !!و یه سوال یعنی امکان داره کسی اینقدر ریاضیش ضعیف باشه و معدل ۱۶ داشته باشه ؟
میشه میحث های ریاضی رو بگی ممنون میشم

(۲۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ)computerst نوشته شده توسط:  بچه ها ایا کسی رو سراغ دارید که الان شروع کرده باشه و رتبه ی خوبی اورده باشه؟اگر اره لطف می کنید رتبشو هم بگید؟می خوام اگر میشه از الان شروع کنم و یه مدت کار رو بی خیال شم .اگر که نمیشه بزارمش واسه سال دیگه؟اضافه کنم تو درس خوندن هم تنبل نیستم.ممنون.
رتبه یک، جناب میر مهدی از دی شروع کرد، رفیق خودم هم از آبان شروع کرد ۱۷ شد، البته اینا آدمای خفنی بودن، یه دوست دیگم هم حول حوش ۲۰۰ شد رفت شیراز، بستگی به سطح خودت داره!

بابا اینا که رتبه میارن از اول خوندن شما برا ی دانشجو سطح متوسط با معدل ۱۵/۲۷ کارشناسی بگو ممنون نه که اقای میر مهدی تو شریف بوده ارشدم شریف قبول شده برا دانشجو معمول بگووووووووو ممنون

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ
حالا اگه معدل ۱۳/۹۷ باشه اونوقد به تربیت بگید با چه درصدایی میشه روزانه و شبانه و پیام نور و غیرانتفاعی آورد؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ق.ظ
گفتی معدلو کردی کبابم:دی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۵۲
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط donyajoon24.)
یعنی کسی جوابی برای من نداشت ؟

مگه کسی غیر از من هست معدلش کم باشه Huhخیلی عصبیم یعنی با این معدل نمیتونم قبول بشم با درصدای کم؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط A V A.)
معدل رتبه ی ۶۲ نرم امسال ۱۴ بود
با این درصدا
زبان ۱۱
ریاضیات ۲۳
مشترک ۴۰
تخصصی ۵۶

همت کنین قبولین

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , donyajoon24 , fa_shinobi
ارسال: #۵۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ب.ظ
Question RE: 2- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟
با سلام
دوستان من خودم با این ترم دو ترم دیگه دارم کارشناسی نرم افزار تموم کنم.ولی امسال خواستم بخون که اصلا نخوندم
راستش دیگه نمیخوام شکست بخورم.من ترم بهمن ۲۰ واحد گرفتم از یک شنبه تا چهارشنبه سر کلاس میرم .کار خاصی هم ندارم
میخواستم از الان برای کنکور ارشد ۹۴ بخونم که بعضی ها میگن زوده و بعضی ها میگن خوبه(البته اکثرا میگن باید خودت وضعیت خودت رو بدونی که من خیلی سر درگم هستم)
وضعیت من:
میخوام IT شرکت کنم
۲۰ واحد این ترم دارم و ۴ روز در هفته میرم دانشگاه،ترم بعد هم ۱۸ واحد دارم. و تابستان هم بیکارم
یه خورده خوندن کند هستم ولی میشه گفت در حدمعمولی هستش
میخواستم(نه الزاما)اگه از الان شروع کنم این سه درس مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر و ساختمان رو بخونم.بعدش تابستان کل درس ها(میگم اگه الان شروع کنم)

من بنده کسی هستم که اندیشیدن را به من بیاموزد نه اندیشه ها را
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال: #۵۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان من خودم با این ترم دو ترم دیگه دارم کارشناسی نرم افزار تموم کنم.ولی امسال خواستم بخون که اصلا نخوندم
راستش دیگه نمیخوام شکست بخورم.من ترم بهمن ۲۰ واحد گرفتم از یک شنبه تا چهارشنبه سر کلاس میرم .کار خاصی هم ندارم
میخواستم از الان برای کنکور ارشد ۹۴ بخونم که بعضی ها میگن زوده و بعضی ها میگن خوبه(البته اکثرا میگن باید خودت وضعیت خودت رو بدونی که من خیلی سر درگم هستم)
وضعیت من:
میخوام IT شرکت کنم
۲۰ واحد این ترم دارم و ۴ روز در هفته میرم دانشگاه،ترم بعد هم ۱۸ واحد دارم. و تابستان هم بیکارم
میخواستم(نه الزاما)اگه از الان شروع کنم این سه درس مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر و ساختمان رو بخونم.بعدش تابستان کل درس ها(میگم اگه الان شروع کنم)
فرایند آماده شدن برای کنکور نباید بیشتر از ۳ ماه طول بشکه! بله شما تا آخر پاییز درسا رو مفومی بخون و دو سه ماه آخر رو مرتب درس بخون و اگه میتونی ترم کنکورت کمتر واحد بگیر یا مرخصی بگیر. شما یه نکته رو در نظر بگیر که با کتابای تستی به دانشت اضاف نمیشه وباید کتابای اوریجینال رو بخونی! و با اوناس که یاد میگیری
توصیه من اینه که معماری و گسسته رو با سایت مکتب خونه یاد بگیر خیلی خوب گفتن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somayebeiranvand
ارسال: #۵۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ
RE: 2- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟
(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  با سلام
وضعیت من:
میخوام IT شرکت کنم
فرایند آماده شدن برای کنکور نباید بیشتر از ۳ ماه طول بشکه! بله شما تا آخر پاییز درسا رو مفومی بخون و دو سه ماه آخر رو مرتب درس بخون و اگه میتونی ترم کنکورت کمتر واحد بگیر یا مرخصی بگیر. شما یه نکته رو در نظر بگیر که با کتابای تستی به دانشت اضاف نمیشه وباید کتابای اوریجینال رو بخونی! و با اوناس که یاد میگیری
توصیه من اینه که معماری و گسسته رو با سایت مکتب خونه یاد بگیر خیلی خوب گفتن.
بلاخره یک نفر جواب مون رو داد
اره حتما سعی میکنم شهریور یا مهر شروع کنم.واحد اگه بشه صددرصد کم میگیرم
خیلی ممنونم ازتون

من بنده کسی هستم که اندیشیدن را به من بیاموزد نه اندیشه ها را
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  اره حتما سعی میکنم شهریور یا مهر شروع کنم.واحد اگه بشه صددرصد کم میگیرم
اینم واسه کنکوری خوندن هنوز زوده، خسته میشی، سعی کن مفومی بخونی تا وسط آبان، فقط مفهومی، همچنین خلاصه برداری هم به سبک خودت(با زبون خودت نه کتابی) انجام بده مخصوصا درسایی مثل نرم افزار و یا شبکه انشاالله که موفقی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3
ارسال: #۵۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ
واسه کنکور فناوری اطلاعات از هر چی خواستی شروع کن فقط از سیستم عامل شروع نکن :دی
کل زمانی که سیستم عامل رو خوندی میریزی دور
جاش برو گسسته و ds da و مهندسی نرم و شبکه بخون به راحتی نصف سوالاشو جواب میدی
امسالم که خدارو شکر سوالای گسسته کشک طراحی کردن
خدا لعنت کنه این موسسه پارسه رو که من ۲ تا ازمون جامع اخرشو فقط دادم انقدر گسسته سخت میداد که میخواستم تو کنکور بیخیال گسسته بشم
ولی سر جلسه دیدم برعکس گسسته ساده ترین درس بین ضریب ۴ ها در اومد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_parsa , iApp
ارسال: #۵۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط mhd3.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)hamid_parsa نوشته شده توسط:  میخوام IT شرکت کنم...........

بنظر من از درسایی شروع کنید که انرژی زیادی ازتون نمیگیره و خوندنشم آسونو لذت بخشه و انگیزتونو زیاد میکنه. مثلا برای من هوش و ساختمان داده و شبکه اینطوری بود. خیلی دوسشون داشتم و اصلا خستم نمیکردن. اما درسایی مث معماری که واقعا بدم میومد رو گذاشتم ماه آخر چون میدونستم اگه زود شروع کنم هم نا امیدم میکنه و هم شاید فراموش کنم مطالبشو...

یه چیزی که خیلی مهمه اینه که حتما خلاصه بردارید. الان شاید بگید نه وقت گیره هایلایت میکنم کتابمو... ولی من خودم تو تمام مدتی که درس میخوندم تو مدرسه و دانشگاه از خلاصه برداری فراری بودم اما الان میدونم که وقتی خلاصه بردارید ذهنتون منظم میشه، دسته بندی میشه.

ایشالا بهترین نتیجه رو بگیرید...
۱
۰
ارسال: #۶۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط atenaa.)
به نظرتون ساختمان و طراحی رو باید از چه منبعی خوند؟
کرمن فک نکنم جواب بده
شبکه کسایی ک امسال زدن منبعش چی بوده؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۳ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۷۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close