زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
سوالاتی که در موضوع مطرح شد هم بارها مورد سوال اعضاء قرار گرفته.
فرض میکنیم شما نه برنامه ریزی منسجم میدونید و نه میتونید خودتون را ارزیابی کنید . پس اگر این مسائل را میدونید میتونید نخونید.
ولی مشاورین و صاحبنظران و دوستانی که این مرحله را گذرونده اند حتما" نقد کنند.

قبل از هر چیز یه ابهام وجود داره. میدونید چی؟
اینکه ایا همه این دوستانی که رتبه خوب میارند مراحل برنامه ریزی را میدونن و دنبال میکنن؟؟
جواب منفی است. خیلیها اصلا" پیش مشاور هم نمیروند.
پس چیکار میکنن؟
این دوستان یا در طول تحصیل از طریق سعی و خطا راه را پیدا میکنن یا سال دوم و سومشون هست کنکور قبول شدند و یا اینقدر علاقمن بودند و با عمق زیاد درس خوندند که خاکریز کنکور را مثل یه تانک چیفتن صاف کردند و رد شدند .
علاقه نقش مهمی در پیشرفت داره .انگیزه میتونه علاقه ایجاد کنه . حالا هر انگیزه ای . بعضیها انگیزه شون خوبه و اونقدر میخونن که بالاخره در کنکور میزان تمرین زیاد و تسلطشون موضوع را حل میکنه.
اینهایی که گفتم خوبه.

ولی فرض میکنیم من و شما میخوایم تازه شروع کنیم. یا تجربه قبلی مون تجربه بدی بوده.
گفتم که باید بدونم کجا ایستاده ام که بتونم بدونم فاصله ام با هدف چقدره ؟
البته دانستن فاصله مبدا با مقصد کافی نیست بلکه سرعت هم مهمه. اگه بخوام برم شیراز برای اینکه بدونم چقدر طول میکشه هم باید بدونم الآن کجام و هم اینکه با چی میخوام برم ؟ پای پیاده ، با اتوبوس ، با هواپیما ....
(اگه ساده میگم واسه اینه که بارها سوال شده و من میخوام خیلی واضح باشه )

ارزیابی خود و تعیین ظرفیت مطالعه :
من که میگم تا شروع به مطالعه نکنید نمیتونید متوجه بشید چقدر میدونید و کجا ایستادین .
بعضی گفتند سوالات کنکور سال قبل را ببینید اینم بد نیست ولی گاهی بشدت آدم را نا امید میکنه. چون سوالات کنکور واسه یه ارزیابی ساده یه کم سنگینه.
پس من روش آقای قلم چی را پیشنهاد میکنم . کمی صبر کنید توضیح میدم.
آقای قلم چی یه روش ساده را بیان میکنه میگه یه هفته هر چی میخونی بنویس.
بعد برنامه بریز.
یعنی اول شروع کن بخوندن دروس و بعد تو یه دفتر بنویس. خود انتشارات قلم چی هم یه کتابچه داره که بتونید بنویسید ولی مربوط به کنکور سراسری است.
کافیست یه هفته ده روز خودت را اندازه بگیری . هم سرعت میاد دستت و هم متوجه میشی کجایی.

قبل از اینکه بگم چه درسهایی را بخونید یه مقدمه کوچک را باید بگم.

برنامه ریزی جزئی از مسابقه است
من میگم باید خودت برای خودت برنامه بریزی بچند دلیل :
اول اینکه چه بخواهی چه نخواهی برنامه ریزی برای مطالعه را باید یاد بگیری. چون قراره دانشجوی تحصیلات تکمیلی بشی و حجم زیادی از مطالب ، مقالات را باید بخونی . تکالیف زیادی را حل کنی ، پروژه انجام بدی .... پس خودت را همین الان آماده کنی بهتره.
چون بعدا" باز دچار مشکل میشی.
دوم اینکه کسی باندازه خود شما نمیتونه شما را بشناسه. با عادتها و ظرفیت و مشکلاتت اشنا نیست. پس بهتره بجای گرفتن ماهی آماده ماهیگیری یاد بگیری .
البته قرار نیست اینجا یه برنامه خیلی پیشرفته برای خودت بریزی .
بنظرم بهتره یه طرح ساده کشیده بشه و بمرور تکمیل بشه.
شاید اگه مهر قرار بود صحبت کنیم فرصت کمتر بود و بهتر بود یه کم ریتم تندتر بشه.

از چه درسهایی باید شروع کرد؟

الآن فرصت خوبی است . چون تا کنکور حدود هشت ماه وقت هست . پس میشه بعضی کارها را بدون ترس از محدودیت زمان انجام داد.
چند تا عامل هست که باید در اینکه کدام درسها را باید برای کنکور اول شروع کرد باید در نظر گرفت:
۱- چه درسهایی ضریب بالاتر دارند
۲- چه درسهایی را من ضعیفم(یا اصلا" پاس نکرده ام ، یا خیلی ضعیف بمن درس داده اند ،یا پیشنیازش را هم پاس نکرده ام ، یا ماهیتا" ضعیفم مثلا" ریاضی است و من همیشه تو ریاضی لنگ میزده ام)
۳- چه درسهایی حجم بالایی دارند و زمان زیادی میگیرند.
عوامل دیگری هم هست . فکر کنید شاید یادتون بیاد.
...
من یکیش را میگم تعداد سوال در کنکور.!!!

پس میتونم اولویت بندی کنم . آیا میشه بهر درس یه عدد الویت داد؟
بله. بنظر شما فرمولی هست که بشه گفت الویت هر درس چنده؟
باید در مسابقه اول مهارت های اصلی را تمرین کرد بعد به جزئیات رسید.
اگه من بخوام یه تابلو بکشم و وقتم محدود باشه و سرعتم هم معلوم نباشه .سعی میکنم اول طرح اصلیش را بکشم . مثلا" میخوام عکس یه نفر را بکشم. اول طرح اصلیش و بعد هر بار برمیگردم طرح اصلی را پررنگ میکنم و جزئیات را اضافه میکنم و رنگها را تکمیل . چون بالاخره اگه زمان تمام شد لا اقل بشه فهمید چی کشیده ام و کلا" صفر نشم.Big Grin

لطفا" نقد کنید . کمی هم روی درسها فکر کنید . تا کم کم پیش بریم و من فقط متکلم وحده نباشم. امیدوارم آقای جهانی و یه دوست دیگری که مشاور نصیر و علوی هستند هم نقدشون را بگن. همینطور بقیه دانشجویان ارشد و ...

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , asiehmohammadian , sahar bano , amash , good-wishes , AriAni , sarehkar , Amir V , saeedehs , ubc , انرژی مثبت , سجاد۶۷ , maedeh , jparisa , yasin68 , Mohammad.K , lotus , M*Gh , cs03 , Apple.CS , persian_boy , zeinab , fatemehkh , shiva865 , somaieh_hassani , Pegasus , AZADEH.k , mastercandidate , alice , Nolan , sara_sb92 , killerphp , h4cker , Sahar Bayati , Engineer , Somayeh-h , mishigan , karashi , tarane1992 , atyla , najwa , بنفشه , jafarir , niloofar_68 , d.KH , A V A , takexpert , پرهوده , احسان مومنی , Re Za , afshin007 , salimeh , Pure Liveliness , Doctorwho , n268 , رتبه۱سال۹۴ , fa_shinobi , mrsh1372 , رها-مکانیک , faraaz_mb , Skyrim , arsalan_y
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ
RE: 2- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟
میشه به هر درس به جای دادن عدد اولویت درس ها رو درجه بندی کرد
درجه A
درجه B
درجه C
و درجهD
از بالاترین به کمترین

از درس های با درجه Aشروع کنیم
اما چه درس هایی در درجهA هستند؟Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
"پس میتونم اولویت بندی کنم . آیا میشه بهر درس یه عدد الویت داد؟
بله. بنظر شما فرمولی هست که بشه گفت الویت هر درس چنده؟"
-----------------------------------------------------------------------------------
سلام.
خیلی ممنون از بحث های خوبی که مطرح میکنید.
اتفاقا چند روز پیش یه فرمول برای اولویت بندی درسا نوشتم و طبق همون یه جدول کشیدم که نتایجش بعضا خیلی عجیب به نظرم اومد مخصوصا در قسمت زبان.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مثلا برای محاسبه میزان اهمیت ساختمان داده:
((۲*۱۶)+(۴*۲۷)+(۲*۱۶)+(۱*۳۰))/(۴*۶)
تعداد سوال ساختمان داده: ۶ ضریب:۴
تعداد سوال زبان:۳۰ ضریب:۱
تعداد سوال ریاضی: ۱۶ ضریب:۲
تعداد سوال مشترک: ۲۷ ضریب:۴
تعداد سوال تخصصی:۱۶ ضریب:۲
البته جمع امتیاز برای زبان و ریاضی و مشترک و تخصصی ۱۰۰۰ نمیشه و ۹۹۹ شده که علتش خطای گرد کردنه همینطور تک تک درسا رو جمع کنیم به جای ۱۰۰۰ میشه ۱۰۰۲.

اینکه میگن اگه تو کنکور همه رو تقریبا ۵۰% بزنی رتبه خوب میشه معادل اینه که از این ۱۰۰۰ امتیاز ۵۰۰ تاشو بیاری؟؟
یعنی اگه کسی ۲تا آمار و ۲تا گسسته بزنه و ۵تا زبان و تقریبا ۶۵ امتیاز بگیره از کسی که ۱۵ تا سوال زبان جواب میده و ریاضی رو سفید میذاره و تقریبا ۷۴ امتیاز میگیره نتیجه بدتری گرفته؟ یا اینکه تراز مستقل از این فرموله و جور دیگه ای بدست میاد.
اگه میشه یه کم در مورد رتبه و تراز توضیح بدین.

با تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alice , h4cker , pourya14
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
برای کسی که ریاضیش خیلی ضعیف هست الکی وقتش رو تلف نکنه روش همش رو حذف کنه
زبان گرامر نخونه
اگه برا نرم افزار هست کمپایلر رو حذف کنه
اگه هوش هست مدار رو حذف کنه
مابقیش رو بشینه ازالان بخونه خوب در حد تسلط
بنده قول میدم
با زبان ۵۰ درصد
مشترک ۵۰-۶۰ درصد
تخصصی ۳۰ درصد
معدل ۱۶ رتبه زیر ۱۰۰ بیاد
۳
۱
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  برای کسی که ریاضیش خیلی ضعیف هست الکی وقتش رو تلف نکنه روش همش رو حذف کنه
زبان گرامر نخونه
بنده قول میدم
با زبان ۵۰ درصد
مشترک ۵۰-۶۰ درصد
تخصصی ۳۰ درصد

به نظر من نمیشه این و برای همه تعمیم داد ! اولا به نظر من حذف کامل ریاضی منطقی نیست چون همیشه مبحث هایی هست که خیلی سوال میاد و خیلی حجم زیادی نداره و میشه خوند ! دوم اینکه ممکنه مثلا برای یک نفر که تو درس مدار ضعیفه حذف مدار خوب باشه اما من خودم به شخصه درس مدارم خیلی خوبه اصلا منطقی نیست چون میخوام هوش شرکت کنم پس باید این درس و حذف کنم !!و یه سوال یعنی امکان داره کسی اینقدر ریاضیش ضعیف باشه و معدل ۱۶ داشته باشه ؟
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ksvdk
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ق.ظ)r_kaveh نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  برای کسی که ریاضیش خیلی ضعیف هست الکی وقتش رو تلف نکنه روش همش رو حذف کنه
زبان گرامر نخونه
بنده قول میدم
با زبان ۵۰ درصد
مشترک ۵۰-۶۰ درصد
تخصصی ۳۰ درصد

به نظر من نمیشه این و برای همه تعمیم داد ! اولا به نظر من حذف کامل ریاضی منطقی نیست چون همیشه مبحث هایی هست که خیلی سوال میاد و خیلی حجم زیادی نداره و میشه خوند ! دوم اینکه ممکنه مثلا برای یک نفر که تو درس مدار ضعیفه حذف مدار خوب باشه اما من خودم به شخصه درس مدارم خیلی خوبه اصلا منطقی نیست چون میخوام هوش شرکت کنم پس باید این درس و حذف کنم !!و یه سوال یعنی امکان داره کسی اینقدر ریاضیش ضعیف باشه و معدل ۱۶ داشته باشه ؟

جواب ۱ من هم هم نظربا شما بودم ولی تجربه دوستان موفق خودم رومی بینم می بینم که اون ها ریاضیات رو حذف کردن
ببین دوست گرامی ریاضیات سوای قوی ضعیف بودن توش بحث تسلط هستش. سعی کن نمره محور نگاهش نکنی بلکه تست محور نگاهش کنی خیلی ها هم هستن که ریاضیاتشون قوی هست ولی با این حال از پس زدن حتی ۳-۴ تست بر نمیان!
بنده نسخه ننوشتم که همه مدار رو حذف کنن فقط اون افرادی که از ریاضی هیچی نمی فهمن باید حذفش کنن.
کارنامه کنکور نگاه به اینکه ریاضی ۰ یا ۱۰۰ زدی نداره نگاه به درصد و تراز داره...
در هرصورت بنده واقعیتی که دیدم عرض می کنم امیدوارم سال بعد نیای بگی حق با تو بود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrsh1372
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
یکی از استادای ما میگفت "تسلط ۱۰۰ درصد توی ۶۰ درصد مطالب خیلی بهتر از تسلط ۶۰ درصد توی ۱۰۰ درصد مطالبه " و هم اینکه تو کنکور ارشد یه پارامتر مهم "شانس" هستش!!!
ولی من قبول ندارم این رو!!!
ممکنه من درسی رو به طور کامل حذف کنم در صورتی اون سال تو کنکور دوتا سوال نسبتا راحت ازش بیاد که در صورتی که اگه یه مطالعه مختصر روش داشتم میتونستم از پسش بر بیام!!!
نمیدونم تفکر من درسته یا نه؟!
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط ana_12345.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)AriAni نوشته شده توسط:  یکی از استادای ما میگفت "تسلط ۱۰۰ درصد توی ۶۰ درصد مطالب خیلی بهتر از تسلط ۶۰ درصد توی ۱۰۰ درصد مطالبه " و هم اینکه تو
با استادتون موافقم .

مثال می زنم : نرم افزار رو فصل شی گرا رو اصلا نخوندم . بقیه فصل ها رو ۲ دور خوندم . توی کنکور ۱ سوال از شی گرا اومد . اصلا نگاش نکردم . تازه بهتر شد وقتم رو نگرفت . عوضش بقیه رو درست جواب دادم .

حالا شانس که گفتی هم مهم . مثلا سر پایگاه بد شانس بودم.

برای پایگاه نرمال سازی نخوندم . توی ۴ تا سوالا اینو می خواست فکر کنم . SQL خوب خوندم ، هیچ سوالی ازش نیومد . اما بازم خوب شد چون تا دیدم اینا چیزایی که من نخوندم وقتم رو تو کنکور رو سوالای مشترک که ضریب ۴ بود گزاشتم پس درضد اونا بالاتر شد.

نتیجه : قبل کنکور نگران بودم خیلی مباحث رو نخوندم ، تو مانشت فکر کنم اگه اسمشون رو درست بگم blackkhalo 68 توی یه پست بهم گفتن من با ۶۰ درصد کتابام رو خوندن رتبم خوب شد . فکر کنم رتبشون زیر ۲۰ بود انگار . منم همین کارو کردم ، بدون نگرانی واقعا هم اثر داشت .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AriAni , Mänu , fereshteh JI , fa_shinobi
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
یک سوالی داشتم ....
مشاورهای نصیر به ما میگفتن باید تمام دروسمون در یک حد بالا باشد تا رتبه ی خوبی کسب کنیم ... یعنی سعی کنیم ریاضی و مشترک ها و اختصاصی رو با هم ببریم بالا ...
ولی الان دیدم دوستان درصدشون و رتبشون خیلی خوب شده با روشی دیگر
من امسال کنکور هوش دادم ... رتبم شد ۶۶۰
با این درصد ها
زبان ۲۸/۸۹
ریاضی ۱۴/۵۸
مشترک ۲۶/۳۹
اختصاصی ۱۸/۷۵
دوستمون شدن ۱۴۰ با این درصد ها
زبان : ۳۵/۵۶
دروس ریاضی : سفید
دروس مشترک : ۴۳/۰۶
دروس تخصصی هوش : ۲۲/۹۲
==========
پس می شود سختی ریاضی را با درصد های مشترک جبران کرد؟؟؟؟
یک سوال دیگر هم داشتم ...
من پارسال تابستون مشترک ها رو خوندم و در پاییز ریاضی خوندم ... ولی نتیجه ی خوبی نگرفتم ....
می خواهم امسال ریاضی ها رو تابستون بخونم و مشترک ها رو آخر بگذارم ... این ممکن است بهبود بخش باشد؟؟ چون آخرش برای ریاضی وقت کم آوردم ...

بسیار بسیار سپاس گذارم از کمکتون
با تشکر
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
سلام
من دقیقا نمیدونم چقدر حرف من درسته، اما رتبه ها به درصدهای شما و همینطور به درصدهای بقیه مرتبط هست.
به این منظور که در یک کنکور همه ریاضی رو بالا میزنند ولی شما پایین میزنید که فکر میکنم برای جبران آن باید درصدهای دروس دیگر خیلی بالاتر از دیگران باشه، اگر نه، اون زمان هست که رتبه شما زیادتر از دیگران میشه، در نتیجه باید به سطح سوالات و همچنین سطح دیگران هم توجه کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ق.ظ
ممنون از راهنمایی های دوست خوبمون آقا فرداد ...
مثلا درس سختی که من دارم همیشه نظریه زبان ماشین هست و سیستم عامل ....
در درجه ی بعد ریاضی مهندسی
سیستم عامل رو کلا تو کنکور پارسال حذف کردم ... نظریه رو هم جزوه دکتر کهن رو خوندم و کتاب پارسه ... ولی اصلا نتیجه نگرفتم Smile
الان شروع کنم به وقت گذاشتن روی این دو درس؟؟؟ اصلا نظریه زبان تست هاش قابل زدن است؟؟ Smile Smile
یک کاری هم من کردم فکر کنم اشتباه بوده میگم دیگران نکنند ...
من درس ها رو با هم نمیخوندم ... یعنی دو هفته وقت می گذاشتم مثلا منطقی رو تموم میکردم بعد می رفتم سراغ مدار و ....
این به نظرم کار خیلی خیلی اشتباهیه ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash
ارسال: #۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ق.ظ
ارشد ای تی و کامپیوتر !
سلام روز بخیر
دوست عزیز خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید .
بنده فارغ التحصیل ای تی از یه دانشگاه دولتی سال ۹۱ هستم . امسال خیلی خوب شروع کرده بودم برای کنکور ارشد ۹۲ ولی مشکلی برام پیش اومد و نتونستم بخونم و رتبه خوبی هم نیاوردم.
میخواستم برای ۹۳ اماده بشم و انشالله تلاش کنم و موفق بشم ولی سوالهایی دارم که تاحالا نتونستم جوابمو بگیرم :
۱/ در دو رشته ای تی و کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی میخوام شرکت کنم ولی نمیدونم آیا میشه در این فرصت رسید یا نه مثلا درسهایی مثل ریاضیات مهندسی رو ما در بین درسهای کارشناسی نداشتیم...
۲/ در بعضی درسها مشکل دارم مثل سیستم عامل ولی کلاسی رو نمیشناسم و نمیدونم باید چیکار کنم .
۳/ برای درسهایی که میخوام در گرایش هوش شرکت کنم ، اصلا منابع رو نمیشناسم وقتی مطالب سایت مانشت رو دنبال کردم و نظر همه رو دیدم ، سردرگم شدم . منابعی مثل : امار ؛ ریاضیات مهندسی ؛ محاسبات عددی ؛ گسسته ؛ نظریه زبان ؛ مدار منطقی ؛ معماری ؛مدار های الکتریکی ؛ هوش
باید اشاره کنم که در دوره کارشناسی اکثر دروس رو از روی منبع اصلی خوندم و تنها مشکل بنده حل کردن تست هست یعنی کنکوری خوندن رو بلد نیستم .
ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنین واقعا نیاز دارم . اگه برای ارائه منابع به خاطر اینکه جنبه تبلیغاتی رو درنظر بگیرین و نتونید مطرح کنید ، ایمیل خودمو این پایین می نویسم . امیدوارم که همه موفق بشن و برای همه ارزوی بهترین ها رو دارم.
m.b.orandi@gmail.com
۲
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
۱- بچه ها کسی میدونه این حرف چقد درسته که
"۴ سوال آمار از مبجث برآورد نقطه ای و آزمون فرض میاد"؟؟

۲- سوال بعدیم هم اینه ،،، به نظرتون کتاب سیستم عامل نصرت الله عابد سلیمی انتشارات پارسه خوبه؟؟
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز سوالهاتون به دو بخش امار (توزیع موضوعی این درس)و سیستم عامل(بحث و بررسی منابع) مربوط می شه. لطفا سوالهاتون رو در بخش مناسب بپرسید.

۲
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  ۱- بچه ها کسی میدونه این حرف چقد درسته که
"۴ سوال آمار از مبجث برآورد نقطه ای و آزمون فرض میاد"؟؟

۲- سوال بعدیم هم اینه ،،، به نظرتون کتاب سیستم عامل نصرت الله عابد سلیمی انتشارات پارسه خوبه؟؟

سوال اولتون رو نمیتونم جواب بدم چون نمیدونم دقیق ولی برای سوال دوم بهترین کتاب طبق نظریه اکثریت بچه ها سیستم عامل پارسه نوشته ابوالفضل طرقی حقیقت هست که حدود ۴۹۰ صفحه میشه و بعدش پوران پژوهش فکر کنم برای موسوی طیبی باشه و همچنین کتاب مرجع استالینگز ویرایش ۷ ترجمه دکتر پدرام - موفق باشید
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۱۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام
خیلی ممنون از توصیه های خوبتون
ولی آیا دیگه ادامه نمیدین؟
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  این بحث بازه و ادامه میدیم ولی یه بحث موازی هم در مورد حذف درس باز میکنم که با هم و موازی بشه بحث کرد.

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۷ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close