زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟

ارسال: #۱۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
بحث خیلی جالبی بود
فقط یه خواهش
من سال اولمه و میخوام به امید خدا یه رتبه خوب بیارم
رشته تحصیلیم علوم کامپیوتره ولی میخام برای ارشد آی تی امتحان بدم
سیستم عامل,شبکه و هوش رو پاس نکردم
این ترمم مرخصی میگیرم
به نظرتون چجوری باید این درسا رو بخونم؟

تمام حقایق سه مرحله را پشت سرگذاشته‌اند: اول، مورد تمسخر واقع شده‌اند. دوم، به شدت با آنها مخالفت شده است. سوم، به عنوان یک چیز بدیهی پذیرفته شده‌اند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
سلام
خیلی عالی بود
راستی یه سوال داشتم میخواستم ببینم از حالا شروع کنم واسه ای تی بخونم دیر نیست بنظرتون خوب بیشینم بخونم چند درصدد امکان قبولی با رتبه عالی وجود داره رشته شبکه میخواسم قبول بشم.
راستی اینم بگم من رشتم کارشناسی سخت افزار هسش وفارغ التحصیل شدم امسال چندتا از دروس منابع کنکوریو پاس نکردم مثل پایگاه داده وهوش مصنوعی و.... ممنون میشم راهنمایی کنید منو
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سلام.من تا الان هیچی درس نخوندم و تردید دارم شروع کنم نمی دونم ار الان شروع کنم می تونم قبول شم و رتبه خوبی بیارم با توجه به اینکه ترم ۳ کارشناسی هستم و ۳ روز در هفته کلاس دارم و این که می خوام برای ارشد شبکه قبول شم آیا الان دیر نشده لطفا راهنمایی کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط mahyar0011.)
modabberاینکه هنوز واسه خوندن تردید داری خوب نیستا چون بیشتر دلسردت میکنه خودتو باور کن و مطمئن باش واسه خوندن هیچ وقت دیر نیست از همین امروز شروع کن واسه خودت یه برنامه ریزی کن نه ازین برنامه ها که ۲روز اجراش کنی بعد دیگه بی خیالش شی یه برنامه جدی مطمئنم اگه برنامه ریزیت درست باشه منابع خوبی هم داشته باشی و جدی تلاش کنی حتمأ نتیجه میگیری .
درضمن قبول شدی شیرینیه ما یادت نرها .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
RE: 2- میخواهم شروع کنم از کجا ، از چی ، با چه برنامه ای؟؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mahyar0011 نوشته شده توسط:  modabberاینکه هنوز واسه خوندن تردید داری خوب نیستا چون بیشتر دلسردت میکنه خودتو باور کن و مطمئن باش واسه خوندن هیچ وقت دیر نیست از همین امروز شروع کن واسه خودت یه برنامه ریزی کن نه ازین برنامه ها که ۲روز اجراش کنی بعد دیگه بی خیالش شی یه برنامه جدی مطمئنم اگه برنامه ریزیت درست باشه منابع خوبی هم داشته باشی و جدی تلاش کنی حتمأ نتیجه میگیری .
درضمن قبول شدی شیرینیه ما یادت نرها .
من قبول بشم چشم به همه شیرینی میدمRolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ
سلام به همه دوستان. خواهشا اگه امکانش هست کمکم کنید میخواستم بدونم این تاثیر ۲۰ درصدی معدل برای آزمون ارشد امسال مثل تاثیر ۲۵ درصدی کنکور کارشناسی به طور تاثیر مستقیم هستش؟؟؟ ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
سلام
ی سوال دارم لطفا کسی که تجربشو داره پاسخ بده
من همه درسامو به موازات هم دارم میخونم از هر کتابی ی مقداریشو میخونم تامثلا ۲ ماه دیگه مل متابام باهم تموم میشن بنظرتون این روش بهتره یا اول ۲کتابو باهم بخونمو تموم کنم بعد برم سراغ بقیه کتابام؟

به مصلحتم نبود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال: #۲۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  سلام
ی سوال دارم لطفا کسی که تجربشو داره پاسخ بده
من همه درسامو به موازات هم دارم میخونم از هر کتابی ی مقداریشو میخونم تامثلا ۲ ماه دیگه مل متابام باهم تموم میشن بنظرتون این روش بهتره یا اول ۲کتابو باهم بخونمو تموم کنم بعد برم سراغ بقیه کتابام؟
به نظر من در این مقطع زمانی موازی بهتره.
بستگی به روحیه ات داره.Wink
۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط mishigan.)
آقا فرداد پیشنهادتون واسه حذف درس کدوماست !؟ یه پیشنعاد کلی که زیاد ضرر نداشته باشه !!
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)alice نوشته شده توسط:  من سال اولمه و میخوام به امید خدا یه رتبه خوب بیارم
رشته تحصیلیم علوم کامپیوتره ولی میخام برای ارشد آی تی امتحان بدم
سیستم عامل,شبکه و هوش رو پاس نکردم
این ترمم مرخصی میگیرم
به نظرتون چجوری باید این درسا رو بخونم؟

برو سر کلاس بشین ؛ هر چند این ترم این درس ها را نگرفتی(مثلا اگه برا سال پایینی هاتون ارائه می دن)
البته اگرم خودت بخوای بخونی هم خیلی غول نیستن که نتونی از پسشون بر بیای تو هم که پیام نوری و احتمالا عادت داری خودت کتاب ها رو بخونی.

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
سلام بچه ها
من از الان میخوام شروع کنم برای ارشد نرم افزار بخونم میدونم خیلی دیر شده اما سعی خودمو میکنم بار اولی هست ک میخوام کنکور ارشد بدم و برای همین درک درستی از برنامه ای که قراره داشته باشم ندارم برنامم رو اینجا مینویسم امیدوارم که کمکم کنید بتونم یه برنامه خوب ازش دربیارم و شروع کنم
من درسای ریاضی مهندسی، سیستم عامل و کامپایلر رو حذف کردم
و میخوام هر ماه، سه یا چهار تا کتاب رو تموم کنم حالا نمیدونم بهتره تو هر دوره یک ماهه یکی از درسای ریاضی، مشترک و تخصصی رو بخونم یا اینکه یک ماه شروع کنم مثلا دروس مشترک رو بخونم ماه بعد دروس تخصصی و .... یا اصلا این سبک برنامه ریزی اشتباهه؟؟؟؟؟
خوندن زبان رو که تا روز کنکور ادامه میدم
اما نمیدونم میتونم با این وقت کم سوالات معماری رو هم بخونم ایا میارزه وقت براشون بزارم؟؟؟؟
اولویت من هم روی دوروس مشترک هست

فعلا برنامه من این هست:
ماه اول: ریاضی گسسته ساختمان داده زبانهای برنامه سازی
ماه دوم: محاسبات، نظریه، طراحی الگوریتم، منطقی
ماه سوم: امار، پایگاه داده
ماه چهارم(اگه وقتی بود البته): مرور و تست زدن

خوشحال میشم نظرتونو راجع ب برنامم بگین

و اما فردا...
فردا یه روز تازست، یه فرصت دیگه، یه فرصت تازه...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
اگه نرسیدین حداقل ۴ تا دروس مشترک رو بخونین عوضش سال بعد از بارتون کم شده به درسهای دیگه می رسین اینکه بهتر از اینکه شروع کنی همه درسها روخوندن هیچ کدوم هم عمقی نتونی بخونی وتموم بکنی یا اینکه بیخیال شی واسه سال بعد فکر کنی
۱
۰
ارسال: #۲۸
۲۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
سلام دوستان
راستش من می خوام واسه ارشد رشته طراحی صنعتی بخونم و از این بابت خیلی مظطربم چون رشته کارشناسی من معماریه و برای کنکور ارشد مهمترین چیزی که می خوام منابع واقعیه این آزمونه . به خیلی از سایتها سر زدم و صدای مشاورم زنگ زدم اما اطلاعات دقیقی پیدا نکردم و اینکه هیچ موسسه کنکوری بسته های مربوط به رشته طراحی صنعتی رو نداره!
خوب من باید چیکار کنم؟ فقط یه راه هست که اونم اینه که بچه های ارشد سراسری طراحی صنعتی رو پیدا کنم و ازشون در مورد تجربیاتشون بپرسم واسه همینم این موضوع رو بیان کردم تا اگه هر کدومتون می دونین لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
اینجا بیشتر بچه های کامپیوتر و آی تی هستن همون طور که خودتون گفتین بهتره از بچه های دانشگاه های دولتی یا از اساتیدشون سوال کنید

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۰
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ
سلام
تصمیم خوبی گرفتی که از همین الان میخوای شروع کنی
اگه پایت تو درسا خوبه که از روی کتابای کنکوری بخون اگه نه که مراجع خوب رو انتخاب کن و کامل درسو بفهم چند بارم مرور کن که فول بشی بعد بشین کتاب کنکوری بخون

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close