زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان‍‏‏های گسسته

ارسال: #۷۶
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ
RE: حل تمرین گریمالدی
(۰۴ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۷ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  میخواستم بپرسم آیا کسی میتونه راهنمایی کنه حل المسایل فارسی گریمالدی مال کی خوبه ؟

من ترجمه رضوانی انتشارات فاطمی دارم راضی ام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ق.ظ
RE: ساختمان‍‏‏های گسسته
سلام دوستان من چون خیلی وقت پیش گسسته پاس کردم چیزی ازش یادم نیس .راستش می خواستم حذفش کنم می بینم لگه حتی یه سوال هم جواب بدم از هیچی بهتره .میشه من رو راهنمایی کنید چه کنم ؟فعلا پوران رو دارم .ولی یه فصلش رو خوندم البته اول هاشو حس کردم خنگ می زنم .به نظر تون برای منی پایه ندارم برم از گریمالدی شروع کنم ؟خوبه ؟ گریمالدی همش رو بخونم ؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۷۸
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان من چون خیلی وقت پیش گسسته پاس کردم چیزی ازش یادم نیس .راستش می خواستم حذفش کنم می بینم لگه حتی یه سوال هم جواب بدم از هیچی بهتره .میشه من رو راهنمایی کنید چه کنم ؟فعلا پوران رو دارم .ولی یه فصلش رو خوندم البته اول هاشو حس کردم خنگ می زنم .به نظر تون برای منی پایه ندارم برم از گریمالدی شروع کنم ؟خوبه ؟ گریمالدی همش رو بخونم ؟

به نظر من voice کلاس آقای یوسفی رو گوش کنید. کتاب پوران رو بخونید و مبحث هایی رو که مشکل دارین از روی کتاب گریمالدی بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Morris
ارسال: #۷۹
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
ساختمان‍‏‏های گسسته
فک می‌کنم اگه گسسته پیش دانشگاهی رو خوب بلد باشید میتونید نصف سوالای ارشد رو جواب بدید. اگه اون موقع قوی بودید با یه مرور شاید خیلی‌ چیزا یادتون بیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , pouri_sb
ارسال: #۸۰
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فک می‌کنم اگه گسسته پیش دانشگاهی رو خوب بلد باشید میتونید نصف سوالای ارشد رو جواب بدید. اگه اون موقع قوی بودید با یه مرور شاید خیلی‌ چیزا یادتون بیاد.
به نظرمن که سوالات گسسته ارشد خیلی بالاتر از پیش دانشگاهیه
ارسال: #۸۱
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
ساختمان‍‏‏های گسسته
حذف کردنش که مسخرس اخه هیچکی آسونترین درس ریاضی رو حذف نمی کنه . من بدون هیچ پایه ای فقط کتاب پوران رو خوندم واقعا عالیه البته چند تا از فصلهاشو باید حذف کرد آخه غیر ممکنه که ازشون سوال بیاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , shobair87
ارسال: #۸۲
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فک می‌کنم اگه گسسته پیش دانشگاهی رو خوب بلد باشید میتونید نصف سوالای ارشد رو جواب بدید. اگه اون موقع قوی بودید با یه مرور شاید خیلی‌ چیزا یادتون بیاد.
به نظرمن که سوالات گسسته ارشد خیلی بالاتر از پیش دانشگاهیه
نه اینطوری نیست. مثلا اون سوال "۱۰۰۰ ساعت بعد چه روزی چه ساعتی‌ می‌شه؟" رو یه بچه پیش به راحتی‌ میتونه حل کنه.
ارسال: #۸۳
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)ahmad8726 نوشته شده توسط:  حذف کردنش که مسخرس اخه هیچکی آسونترین درس ریاضی رو حذف نمی کنه . من بدون هیچ پایه ای فقط کتاب پوران رو خوندم واقعا عالیه البته چند تا از فصلهاشو باید حذف کرد آخه غیر ممکنه که ازشون سوال بیاد
گسسته آسون نیست.وقتی از روی کتاب هادی یوسفی مباحثی مثلا گراف رو میخونی فکر میکنی چقدر آسونه من گراف‌ها رو کاملا بلد بودم ولی باید اونقدر مسلط باشی و دیدت بازباشه تا یه گراف رو ببینی بتونی حدس بزنی که مثلا چند تا دور همیلتونی داره و... . امسال یه تست هم نزدم با اینکه کتاب یوسفی خیلی خوب گفته بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۸۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
ساختمان‍‏‏های گسسته
من رو گسسته تسلط ندارم‌، خوشم هم نمیاد از ریاضیات‌، اگه جلد یک گریمالدی فاطمی رو بگیرم با کتاب پوران پژوهش آیا میشه امید به زدن ۳‌، ۴ تا تست داشته باشم ؟
راستی ۴ جلدش رو به صورت تکی هم می فروشن؟
ارسال: #۸۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
ساختمان‍‏‏های گسسته
اگه تسلط ندارید گریمالدی رو بخونید.چون توی کتاب یوسفی فقط نکات و قضایای اصلی رو ذکر کرده و شما مجبورید اونها رو حفظ کنید که خیلی هم زیادن.البته تمرینهای این کتاب (پوران:یوسفی)هم خوب و زیادند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rouzbeh_zi , shobair87
ارسال: #۸۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ
ساختمان‍‏‏های گسسته
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)rouzeh_zi نوشته شده توسط:  من رو گسسته تسلط ندارم‌، خوشم هم نمیاد از ریاضیات‌، اگه جلد یک گریمالدی فاطمی رو بگیرم با کتاب پوران پژوهش آیا میشه امید به زدن ۳‌، ۴ تا تست داشته باشم ؟
راستی ۴ جلدش رو به صورت تکی هم می فروشن؟

کلا کتاب گریمالدی ۴ جلده و مشخص نیست که با خوندن فقط یه جلد بتونین ۴ تا تست رو جواب بدین، این کار ریسکش زیاده.
هر جلد رو جدا هم می تونین تهیه کنید.
دقیقا همین طوره بنظرم اگر بشه از کتابخونه ای جایی برد همه فهرستاشو دربیرارید و فصل هایی که لازم دارید رو بخرید وبخونید بهتره. من برای ترم گریمالدی رو خوندم خوب بود اما برا ارشد رفتم کتاب قلی زاده رو بخونم یه کم نتونستم بهاش راه بیام بنابریان اگر هم میخاید قلی زاده رو بخونید بنظرم اول سه یر به گریمالدی بزنید!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه
ارسال: #۸۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ق.ظ
ساختمان‍‏‏های گسسته
به نظر من لازم نیست کل مباحث گریمالدی رو بشینید بخونید‌، از روی گریمالدی فقط ۲ مبحث شمارش و درخت و گراف رو کامل بخونید و تمریناشو کامل حل کنید‌، مخصوصا فصل شمارش تمریناشو با دقت حل کنید تا براتون کاملا جا بیفته .
بقیه مباحث گسسته رو میشه از رو کتاب یوسفی هم خوند و تست زد.

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , **sara** , rouzeh_zi , MONA_STAR , soniasa
ارسال: #۸۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  به نظر من لازم نیست کل مباحث گریمالدی رو بشینید بخونید‌، از روی گریمالدی فقط ۲ مبحث شمارش و درخت و گراف رو کامل بخونید و تمریناشو کامل حل کنید‌، مخصوصا فصل شمارش تمریناشو با دقت حل کنید تا براتون کاملا جا بیفته .
بقیه مباحث گسسته رو میشه از رو کتاب یوسفی هم خوند و تست زد.
ممنون که فصلها را گفتید.چون من شمارش و گراف را از روی گریمالدی نخوانده بودم.بعضی مباحث دیگه را خوانده بودم که چیز خیلی خاصی نسبت به کتابهای دیگه نگفته بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۸۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ
ساختمان‍‏‏های گسسته
خود درس کتاب هم خیلی بیشتر از کتاب های دیگه نگفته‌، مهمترین چیزی که گریمالدی داره‌، جلو رفتن از رو مثال‌ها و تمریناتشه , یعنی به همون ترتیبی که تمرینات نوشته شده بشینید وقت بذارید و حل کنید‌، تمریناتش کاملا هدف داره و شما رو ذره ذره جلو میبره ..

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , fatima1537 , la85 , aydingol
ارسال: #۹۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)rouzeh_zi نوشته شده توسط:  من کتاب پوران رو خوندم تقریبا یک دور‌، بعضی مباحث مثل مولد‌، مثل شمارش و ... رو خوب متوجه نشدم
می خوام کتاب گسسته انشتارات فاطمی گریمالدی رو بگیرم
این لینک رو دیدم همین کتابه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم فقط جلد یک و دو رو بخرم کفایت بکنه

مبحث گرافها تو جلد سوم گفته شده که خیلی مهمه. اگه با گراف های پوران مشکل نداری همون دو جلد اول گریمالدی کافیه.

یا علی جان تربت زهرا کجاست؟
یادگار غربت زهرا کجاست؟
تا ز نورش دیده را روشن کنم
بر مزارش شعله‌ها بر تن کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: rouzbeh_zi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۱۸ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۷۰ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۴۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۸۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۶۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۳۲۷ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close