زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گزارش یک هک : چگونه ایمیل هک می شود

ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط bagherok.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(شاید چیز جدیدی نباشه اما خواستم هواستون باشه ( با ح جیمی مینویسند یا ه دو چشم))

سلام

به دلیل اهمیت موضوع، بر آن شدم که این مطلب رو به صورت تصویری ارائه کنم.

امروز ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ وقتی وارد ایمیلم شدم با نامه ای جدید با عنوان Settings Alternate Address - Dear user Add an alternate email address مواجه شدم.
[تصویر:  171475_1_1379084690.png]

وقتی ایمیل رو باز کردم در نگاه اول با ایمیلی از سوی گوگل مواجه شدم که به من پیشنهاد میکرد آدرس ایمیل دوم اکانتم رو برای مواقع اضطرار وارد کنم.

[تصویر:  171475_2_1379084690.png]

وقتی برروی لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که مشخصا به سایت گوگل اشاره میکنه کلیک کردم با صفحه زیر مواجه شدم. که در نگاه اول متوجه تغییر آدرس دامین سایت شدم.

[تصویر:  171475_3_1379084690.png]

با توجه به اینکه نام دامنه با لینکی که برروی ان کلیک کردم فرق میکرد و نام دامنه هم کمی عجیب بود به سراغ سایت domaintools.com رفتم و با تایپ دامنه accountsgmail.com متوجه شدم که دامنه تقلبی بوده و مربوط به فرذی در ایران است.

[تصویر:  171475_4_1379084690.png]

[تصویر:  171475_5_1379084690.png]

لطفا با اشتراک این صفحه به هر صورت ممکن اطلاع رسانی نمایید. کپی و اشتراک به هر شکل آزاد است.

در صورتیکه جنابعالی با این ایمیل مواجه شده اید و رمز خود را وارد نموده اید بهتر است در اولین فرصت رمز عبور خود را عوض کنید و در صورتیکه اکانت شما هک شده است بهتر است با استفاده از مشخصات وارد شده و تماس با پلیس فتا مورد خود را پیگیری نمائید.

...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , equilibrium , Dark Knight , esi , Avicenna , yasemi , انرژی مثبت , s.sadri , sahar121 , Bahar-AI , nasrolah , hadirr , nina69 , azad_ahmadi , it866 , elynn66 , esmaeli.sh , shima_24 , maedeh , rascal1364 , sa123 , aydingol , شاپری , SaMiRa.e , one hacker alone , Mansoureh , mohsen_m , shahbazi , yasermrz , maneshty , Lantern , Datisa , alireza66 , saeedehs , ف.ش , atti joon , mhd3 , samaneh_aftab , bita_it , pershang , taranom_m , hnarghani , Breeze , good-wishes , mortez28 , nima92 , masoudalmas , گنجشک , IT.setareh91 , aahmadi83 , Mohammad WR10 , sanar.m , M*Gh , banafshe , mahua , mehdi.m2 , sajad2020 , elika , پوونه , Andrew S.Tanenbaum , پروفسور , Payam92 , kati , farnaz55 , Engineer , Xilinx , Ali-B , bobo_6600 , asiehmohammadian , رقابت , marjan_gh , milad.fashi@gmail.com , baran , shokofe , Abrekhoshhal , 8Operation , eliazad , Lonely Palm , 1-1 , Amir V , sepid , kerm , virtual girl
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
خیلی عالی با تصویر توضیح دادین
عالی تر از این نمیشه
واقعا ممنون

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
ممنون ولی کاش در قسمت موضوعات کامپیوتر میزدین نه سبک زندگی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , M*Gh , Xilinx
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط teacherpc.)
ویرایش شد ۹۲

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Datisa , atti joon , samaneh_aftab , pershang , شاپری , انرژی مثبت , mortez28 , maedeh , nina69 , گنجشک , Lantern , sanar.m , M*Gh , banafshe , sajad2020 , پوونه , anika , kati , bobo_6600 , Ali-B
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  ۱۳-برخی نرم افزارهای رایگان ممکنه اطلاعات (پسورد ها یا چیز دیگه) رو به ایمیل شخصی سازنده اراسال کنه پس مراقب این نرم افزار ها هم باشین (جهت چک کردن این که چه نرم افزاری داره از اینترنت استفاده میکنه وقتی کانکت هستید وارد cmd
شوید و دستور netstat -b را وارد کنید و اگه برنامه مشکوکی بود از طریق پنجره task manager اقدام به بستن اون کنین

سلام شاید اینجاا جاش نباشه
ولی من netstat-b میزنم جواب نمیگیرم
شاید منظورتون netstat یا netstat -a بوده که TCP Connection فعالو با TCP & UDP Port که بر روی کامپیوتر شما در حال گوش کردن رو نمایش میده
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط teacherpc.)
RE: گزارش یک هک : چگونه ایمیل هک می شود
باید بین netstat و منهای b یک فاصله باشه !
به عکس زیر نگاه کنید من این دستور رو تو سیستم خودم اجرا کردم
طبق عکس این نرم افزراها دارن از اینترنت استفاده میکنن یا دسترسی دارند (تو سیستم من) (البته بازم بودند که فقط نصف عکس اوردم!) اجرا کنین مشکل داشتین بگین

[تصویر:  171672_1_1379084690.jpg]

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
منتقل شد به موضوعات عملی کامپیوتر.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
عالی بود
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
ممنون از ایجاد کننده‌ی تاپیک. با اجازه‌ی bagherok یه سری توضیحات میخوام بدم.

همونطور که میدونید به این سری حملات، حملات Phishing میگن که با استفاده از صفحات Fake، کاربران رو گول میزنن و Username/Password شون رو میدزدن.
(البته بعضیا به اشتباه مینویسن Fishing)!

از طرفی می‌دونیم که پروتکل HTTPS میاد و ترافیک وب شما رو امن میکنه.

اما خیلیا فکر میکنن که چون ترافیک HTTPS به شکل Encrypted هست، پس حملات Phishing روی HTTPS امکان پذیر نیست! در صورتی که این فکر اشتباست و میشه با استفاده از Certificate Authorityهای خاص، حملات Phishing حتی بر روی پروتکل HTTPS نیز انجام داد!

بنابراین حتی به آدرس‌هایی که HTTPS هستند هم اعتماد ۱۰۰% نکنید!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , atti joon , bagherok , maedeh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۴۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۶۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  متن ایمیل برای نویسنده مقاله Iran2014 ۲ ۳,۱۸۵ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۳۰۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۹۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  چگونه xml را تبدیل به html کنیم؟ zohre321 ۲ ۲,۹۱۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close