زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خاطرات دانشجویی در راه رسیدن به اهدافم

ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشیید

ابتدا سال جدید رو به همی اعضای مانشت و همه ی مدیران و آقای دکتر تنهایی تبریک و تهنیت عرض میکنم. و همه کسانی که این موضوع رو میخونند خواهش دارم نظرات خودشون رو اعلام بفرماییند اگر در راه رسیدن به اهدفم اشتباهی رفتم یا درسته خواهش میکنم نظرات تشون رو اعلام بفرماییند .

امروز سه شنبه (۶ فروردین ۱۳۹۲) دارم این مطلب رو مینویسم هدفم اینه که بتونم از گذشته هامون درس بگیریم و یاد این جمله ی دکتر علی شریعتی افتادم که می گفت: خوشبختی ما سه چیز است ....... تجربه از دیروز ، استفاده از امروز ، و امید به فردا ...... ولی ما با سه جمله ی دیگر زندگی مون رو تباه میکنیم حسرت دیروز ، اتلاف امروز ، و ترس از فردا اینکه من بتونم مهارت نویسندگی ام رو بهتر کنم . من تصمیم داشتم اول یه وبلاگی یا سایتی برای خودم درست کنم و این مطالب رو بنویسم ولی دیدم چون اگر سایت و وبلاگ ایجاد کنم و کاربرانی که عضو می شوند کم باشند و همچنین سایت و وبلاگ در موقع جستجو بالا نباشه تصمیم گرفتم که این خاطراتم رو در این سایت و انجمن عملی و آموزشی مانشت بنویسم . سعنی میکنم هر روز این خاطرات رو بنویسم .

راستی اگر ممکنه در مورد نحوهی نوشتن مطالب (همون طرز نویسندگی ام )بهم پیام خصوصصی بدهید تا من برطرف کنم . باتشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۱۳
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , reza_shadow , amnhck123 , Mohammad WR10 , baran , Mänu , atti joon , Ak.karimi
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ق.ظ
RE: خاطرات دانشجویی در راه رسیدن به اهدافم
به نظر من هم یه موضوع این مدلی که باعث شه بچه ها از درسهاو تجاربشون بگن خوبه
هر چیزی را نباید تجربه کرد گاهی شنیدن تجارب و عمل به اونها بهتره

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
بنویس مشکلی نداره Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Mehman , Dark Knight , Farid_Feyzi , maryami
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ق.ظ
اصولا خاطرات (تجربیات ) یک شخص مهمترین دارایی اون هستند که ممکنه مدتها از عمرشون رو بابتش از دست داده باشه و میتونه چیز گرانبهایی باشه .
ممنون میشم در اختیار ما بزاری

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , shahbazi , Mehman
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
با سلام و خسته نباشید
ابتدا از آقای دکتر تنهایی و کسانی که اجازه دادند من خاطراتم رو بنویسم متشکرم

امروز دوشنبه ۲۶ فردوردین ۹۲ دارم این مطلب رو مینویسم . من از چندین هفته ی قبل به اعضای مانشت و کسانی که در تحصیلاتشون موفق بودند پیام داده بودم و آنها هم طبق تجربیاتشون بهم راهنمایمی کردید (بازممنون همهه شون هستم هرچه تشکر کنم بازم کمه )منم یک هفته برنامه ی که می ریختم درس بخونم خوب و عالی میخوندم ولی بعد از یک هفته درسها رو ول میکردم و دوباره بعد از چند ماه دوباره باز یه هفته برنامه میریختم میخوندم و بعدش به خاطر خستگی و.... ول میکردم.ولی سه هفته ای است که دارم برنامه هامو به خوبی دارم اجرا میکنم و به خاطر این یک جمله ی خیلی تاثیر گذاشت و اون جمله ای بود تلاش کردن و نتیجه نگرفتن بهتر از تلاش نکردن است. و سخنی از ادیسون : یک درصد نبوغ و ۹۹ درصد عرق ریختن(تلاش کردن).ویک سخن : یا کاری آغاز نکن یا برای انجام آن از همه ی نیروی خود بهره بگیر
من از این سخنانی که نوشتم و تاثیری زیادی رو ی من داشت و تونستم با توکل به خدا به همه ی کارهای که دارم برسم پس سعی کنید تلاش کنید.

در آخر از همهی کسانی که این مطلب رو میخونم تشکر میکنم و اگر ممکنه نظراتشون رو هم بگویند.

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , good-wishes , Anahita.R , Mehman , Mohammad WR10 , saeedehs , SaMiRa.e , maryami , Engineer
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط esi.)
واسه دلت بنویس
بی خیال دیگران، تو واسه دلت بنویس بعد مردم می فهمن که تو براشون نوشتی
دنبال مخاطب نباش، اول خودتو پیدا کن رفیق
زیاد به موفقیت فکر نکن، تو تلاشتو بکنی خودش میاد سراغت
نویسندگی کار دل به نظر من، واسه خودت از خودت بنویس، بنویس کی هستی و واسه چی اومدی، بنویسکه می رنجی از شکمی که که خالی به بستر بره، بنویس دوست داشتم میلیاردر باشم و همه آفریقا رو سیر کنم تا ابد اما نشد، اما من تلاشمو می کنم............
بنویس من تنها بودم و در تنهایی خودم فهمیدم که تنها تر از من هم هستند، یه تنهایی هم هست که رفیق همه تنهاها هست پس با یه معادله ساده فهمیدم من هیچ وقت تنها نیستم ..... یه معادله ساده که هزاران ساله بی حجوابه واسه خیلی ها ...
بنویس از برگ گل یاس.......
من متاسفانه نمی تونم کمکت کنم، چون هنوز خودمو پیدا نکردم و نیاز به تنهایی دارم( هنوز معادله واسم حل نشده !!! واقعا واقعا )

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Farid_Feyzi , Mohammad-A , Doctorwho , نارین , نازین
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
ابتدا از آقای دکتر تنهایی و کسانی که اجازه دادند من خاطراتم رو بنویسم متشکرم

امروز دوشنبه ۲۶ فردوردین ۹۲ دارم این مطلب رو مینویسم . من از چندین هفته ی قبل به اعضای مانشت و کسانی که در تحصیلاتشون موفق بودند پیام داده بودم و آنها هم طبق تجربیاتشون بهم راهنمایمی کردید (بازممنون همهه شون هستم هرچه تشکر کنم بازم کمه )منم یک هفته برنامه ی که می ریختم درس بخونم خوب و عالی میخوندم ولی بعد از یک هفته درسها رو ول میکردم و دوباره بعد از چند ماه دوباره باز یه هفته برنامه میریختم میخوندم و بعدش به خاطر خستگی و.... ول میکردم.ولی سه هفته ای است که دارم برنامه هامو به خوبی دارم اجرا میکنم و به خاطر این یک جمله ی خیلی تاثیر گذاشت و اون جمله ای بود تلاش کردن و نتیجه نگرفتن بهتر از تلاش نکردن است. و سخنی از ادیسون : یک درصد نبوغ و ۹۹ درصد عرق ریختن(تلاش کردن).ویک سخن : یا کاری آغاز نکن یا برای انجام آن از همه ی نیروی خود بهره بگیر
من از این سخنانی که نوشتم و تاثیری زیادی رو ی من داشت و تونستم با توکل به خدا به همه ی کارهای که دارم برسم پس سعی کنید تلاش کنید.

در آخر از همهی کسانی که این مطلب رو میخونم تشکر میکنم و اگر ممکنه نظراتشون رو هم بگویند.
سلام به همه دوستان ،آقای محمودی جملاتی که نوشتیدخیلی زیباهستندانشاا... همه مابتونیم به این فرمایشات بزرگانمون عمل کنیم Smile
امیدوارم درتمام مراحل زندگیتان بابرنامه ریزی دقیق پیش برویدوهمواره موفق باشید...

شرح عشق گرمن بگویم بردوام صدقیامت بگذردآن ناتمام
زان که تاریخ قیامت راحداست! حدکجا...؟!!آنجاکه وصف ایزداست.
۱
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ ب.ظ
خیلی خوشحالم که بالاخره تونستید تمرکز بگیرید و درسا رو با جدیت بخونید . براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم .

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
جملات بسیار زیبایی بود انرژی مثبت گرفتم
خیلی نیاز به امثال این جملات داشتم تو این زمان
براتون آرزوی موفقیت میکنم .
تلاش رو فراموش نکنید .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ق.ظ
من دوساله ک درس نخوندم واسه ارشد
تازه میخام شرو کنم

شرو کردنمم با انجمن مانشت بوده
ینی دارم با مطالعه تجربیات و روش های مطالعات بچه ها ،سعی میکنم یه برنامه واسه خودم بچینم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۱,۵۰۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر deledivouneh ۳۲ ۳۷,۸۶۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  یادش بخیر خاطرات دانشگاه قم! mihan123 ۱ ۲,۷۲۳ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arman12345
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۷۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۴۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Question درخواست معرفی راه‌های مختلف مهاجرت deuxshiri ۳ ۴۹ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۲۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
  هزینه راه اندازی یک سایت zohre321 ۴ ۳,۴۴۸ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶ Mr. Rezaei ۰ ۲,۳۲۴ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close