زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجاربم در کنکور ارشد

ارسال: #۳۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: تجاربم در کنکور ارشد
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  در اینکه هاتف جان پسرگلی هستند هیچ شکی نیست
اما به نظر بنده شرکت در کلاس های کنکوری هیچ تضمینی برای فرد نداره وحتی مثبت هم میتونه نباشه
کلاس کنکوری برای ۱-۲ درس خوبه بیشتر یا توهم کاذب میده یا استرس.. هردو تخریب گر هستند
مثلا نمیتونه هر ۴ تا رو باهم بخونه
نهایتش ۱-۲ درس رو بردار بعضی سرفصل ها رو با نگاه کنکوری چند بار بخونه مثل امار!!!
بعضی ها پامیشن برای درس پایگاه داده- مهندسی نرم افزار میرن سر کلاس خب مشخص هست اخر کار چه نتیجه ایی میگیرن!!!

دوستان من میگم روش درس خوندن هر فرد بستگی به ویژگی های شخصیتی همون فرد داره.نمیشه بگی کلاس کنکور کلا خوبه یا بده.شاید یکی با کلاس رفتن و شنیدن صدای استاد یادگیریش بهتر باشه.برعکس یکی هم مثه من دیگه عادت کرده که سره کلاس چیزی رو جدی نگیره و کلا یادگیریش پایین باشه.به نظره من مهمترین مسئله در قبولی در کنکور بعد از انتخاب مراجع میتونه انتخاب روش درس خوندن با توجه به خصوصیات شخصیتی خوده ادم و نه با صحبت با یکی مشاور یا مثلا رتبه یک کنکور که از توانایی های شما هیچ شناختی نداره باشه.

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , marzaman
ارسال: #۳۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
سلام
خیلی مطلب مفید و کارآمدی بود و واقعا به من کمک کرد.
من واسه درس کامپایلر یه جزوه از استاد کارگهی دارم اما خیلی کیفیتش پایینه...
تو مطلبتون گفته بودید که یه جزوه خوب واسه کامپایلر دارید...اگه امکانش اینجا آپلود کنید تا استفاده کنیم.
با تشکر فراوان
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
امیدوارم دوستان هر نظری که دارن همون طور که یکی از دوستان گفتن در فضای کاملا دوستانه مطرح کنند بدور از لحن بد و ... ضمن این که اگر لحن کسی هم خوب نبود که باز نباید با لحن بد جوابشون رو داد. لحن کلام اگر خوب نباشه باعث می شه طرف مقابل حتی اگر حرف درست باشه هم جبهه گیری کنه. در مورد هر دو طرف درسته.

در هر صورت همه کسانی که اینجا هستند سعی در کمک به دوستانشون دارن. هر کس با توجه به شرایط خودش باید از مطالب و نظرات و تجربیان سایر دوستان استفاده کنه. همینه که گفته می شه روش مطالعه هر کس مختص خودشه و نمی شه برای همه یه نسخه پیچید. همه چی هم پایه درسی نیست اینو همه گفتن و من فقط تکرار می کنم. دونفر که توی یک کلاس هستند و برای کنکور یه منبع رو می خونن، جواب یکسان نمی گیرن با این که پایه درسی و منابعشون مشترکه. مدیریت جلسه مهمه. کیفیت خوندن مهمه. استعداد ذاتی هر شخص چه در یادگیری چه در درک مطلب و موارد این چنین هم مهمه.

ان شالله دلخوری و ناراحتی پیش نیومده باشه. همه هم به نتایح دلخواهشون برسن.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , M.Amin.M , nader618 , SaMiRa.e , Pegasus , fatemehkh , mehrdad372 , good-wishes , zeinab , fatima1537 , ramzi
ارسال: #۳۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط EhsanChess.)
تجاربم در کنکور ارشد
به خدا قسم من اینجا با کسانی آشنا شدم که سطح فکر و سواد و ذات خیرخواهانشون از اساتیدی که دارم بهتر هست.

در مورد منابع هم میخواستم بگم که ما باید منابع رو به دید بالا بردن سطح سواد در علوم کامپیوتر بخونیم.
در واقع مقطع کارشناسی از ارشد مهمتره. باید انقدر علوم رو بلد باشیم که بتونیم در ارشد بطور کاربردی لمسش کنیم.
مطمئن باشید اگه به این دید نگاه کنیم خیلی بهتر از این هست که به دید و نیت کنکور بخونیم. که حتی بعد در کنکور هم موفق میشیم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , mehrdad372
ارسال: #۳۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
من هم با نظر "انرژی مثبت" کاملا موافقم
از هاتف جان هم خیلی تشکر میکنم چون همیشه پشتیبان ما بوده و بهمون دلگرمی داده
بهتره همیشه با هم باشیم تا علیه هم.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , zeinab , farnaz.sad
ارسال: #۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من فقط احساس کردم که تکلیفی به گردنم هست که یه سری حرفها رو بزنم، اصراری برای اثبات خودم ندارم که با شما جر و بحث کنم و از این راه هم سودی عاید من نمیشه که بخوام براش وقت بزارم، حالا خواستید قبول کنید و یا نکنید.
اما به نظرم اخلاقی نیست وقتی کسی از روی دلسوزی کاری براتون انجام میده (هرچند به زعم شما غلط) اینجوری بهش بتازید و متهم اش کنید، بعضی ها نه تنها کاری برای کسی نمی کنند، بلکه جلوی کمک بقیه هم می گیرند!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  فوری
هدف: قصد کردم تو کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد ۹۲ که ثبت نامش تا شنبه ۲۸/۱۱/۱۳۹۱ هست شرکت و انشالله در واحد علوم تحقیقات تهران قبول خواهم شد.
...
شدیدا به هم فکری و راهنمایی تون محتاجم و مصممم که علوم تحقیقات تهران قبول بشم.
فوری
سلام
بهتره برای این کار یه تاپیک جداگانه بزنید تا نتیجه بگیرید، اینجا جاش نیست!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!!
...
جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!
خب شما همیشه زودی یقه بقیه رو می گیرید؟!
به نظرم بعد از کنکور کمی دچار شوک شدید و البته ببخشید، جوگیر!
اگر هم متن پست اول رو نخوندید، عنوان اش که گویاست «تجاربم در کنکور ارشد» من نظر شخصی ام رو گفتم و اصراری ندارم که شما بهش عمل کنید، مطمئنا از قبولی شما سودی به من نمیرسه.
درباره خوندن کتاب مرجع، کافیه مصاحبه های رتبه های برتر رو مطالعه بفرمائید، ببینید کدوم آدم موفقی نشسته برای کنکور همه ی مراجع رو خونده؟!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ)parvin333 نوشته شده توسط:  این حرف درست نیست چون توصیه های غیر اصولی میتونه بقیه رو گمراه کنه.AngryAngry
شما هم شبیه جناب دلخواه، اصلا مطالب رو درست نمی خونید!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  اگه وقت داشتینو دوس داشتین یک تاپیک با عنوان مثل جزوه های هاتف یا عنوانی قشنگ تر بزنین و همه ی جزوه هایی که تا الان آپلود کردین و خواهی کرد توی این تاپیک باشه.
لزومی نیست، خیلی راحت میشه توی مانشت جستجو کرد و پیداش کرد، اگر کسی بخواهد پیداش می کنه.
هاتف جان به عنوان یه تجربه شخصی بهت میگم... البته خودم تو این تجربه چندان موفق نبودما ولی دارم تلاش میکنم به اون حد برسم...
نمیدونم فوتبال میبینی یا نه. با پدیده ای به نام لیونل مسی اشنا هستی یا نه؟ همین لیونل مسی که دیگه گندش رو در آورده...
هر چی رکورده چابجا کرده اصلا به طرز عجیبی خوبه.. ولی همین ادم خیلی ادمها بر میگردند بهش میگن هورمونی. خیلی ها میگن اگه ژاوی و اینیستا نباشه هیچی نیست بعد تو نقد ژاوی و اینیستا میگن اگه مسی نباشه دوزاره نمی ارزند....خواستم بگم لیونل مسی هم که باشی همیشه یه سری ادم هستند ازت انتقاد کنند دیگه امثال من و تو که سهله...منم اولا به تندی جواب هر کی انتقاد میکرد رو میدادم الان که بر میگردم میبینم عجب کار عبثی بوده... خلاصه اگه هدفت مشاوره و کمک به دیگرانه که بگم قدم تو راه سختی گذاشتی. اما کاری بس شیرین و لذت بخش و موثره. امیدوارم همین طور ادامه بدی و بتونی به بقیه کمک کنی ولی بدون که همیشه و همیشه انتقاد ازت هست. چه بخواهی چه نخواهی یه سری ادم هم هستند که اصلا حرفت رو قبول نداشته باشند... کنکور یه معادله نیست که یه راه حل داشته باشه. کنکور یه معادله n مجهولی است که بی نهایت راه حل دراد. هر کسم باید راه حل خودش رو خودش پیدا کنه. من و امثال تو فقط میتونیم بگیم که اقا چی کار بهتره که نکنید یا چی کار بهتره که بکنید. باقیش باید بگذاریم به عهده خودشون. خلاصه این که اگر میخواهی مشاوره بدی به بقیه و کمکشون کنی باید سعه صدر به خرج بدی.(البته خودمم خیلی ندارما:پی ولی گفتم دارم تلاش میکنم به دست بیارم)
خلاصه مرسی از مطلب خوبت من خودم هم کلی استفاده کردم از مطلبت.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy , هاتف , MoonRise , عزیز دادخواه , svk7 , mehrdad372 , nader618 , EhsanChess , Breeze , zer0ne , nina69 , M.Amin.M , hnarghani , mahak.k , raha0067 , friends , fatemehkh
ارسال: #۳۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط هاتف.)
تجاربم در کنکور ارشد
آقای دادخواه با اینکه از خطابه شما دلخور شدم اما اصلا راضی نبودم اینطور بشه، چون من کمی قدیمی بودم طبعا دوستانی دارم که بهم لطف دارند و کمی قضیه احساسی شد، حتما می دونید بهترین حرف ها رو هم اگر بد بزنیم نتیجه عکس می گیره پس لطفا دلخور نباشید و توی پست دادن کمی بیشتر دقت کنید تا واکنش بدی نداشته باشید.
حتما توی این قضیه من هم مقصر بودم، خواستم پ.خ بدم اما دیدم عذرخواهی خصوصی فایده نداره، واقعا امیدوارم من رو بخاطر قصورم ببخشید چون این روزها می گذره و تلخی اش فراموش میشه ولی بابت ذره ذره اش از ما بازخواست میشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , nimam , انرژی مثبت , nader618 , good-wishes , zeinab , M.Amin.M , hnarghani , Pegasus , amnhck123
ارسال: #۳۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  ممنونم جناب جهانی عزیز بخدا من هم اگه میدونستم اینجوری رفقای هاتف خان منو با خاک یکسان میکنن از اساس بی خیال نظر دادن میشدم اما توی همین حملات شدید الحن!! چیزای خوبی بود.مارکس یک جمله گفت "دیکتاتوری طبقه کارگر" میلیون ها جمله خوبش رو به بهونه این حرف خوب یا بد زیر سوال بردن، والا ما خواستیم یه بحث بشه سر اینکه جزوه و ویس و دست خط و دعا و مرثیه و شله زرد نذری و این حرفا اهمیت بیشتری از کتاب مرجع نداره ، بخونیم انشاا... سوادمون بره بالا! من چه میدونم همه رفقای اینجا ختم کتاب و منبع و اند کنکورن، فکر کردم یه عده پشت کنکوری هستیم اومدیم برای تضارب آرا!! این اپیدمی شیک حرف بزنه وگرنه بد جواب میبینی هم که کلن هست دیگه کاریش نمیشه کرد...باری! به هر جهت به قول شما معادله پر مجهولیه که از اساس نیشه به روش خطی حلش کرد...هاتف جان دم شما گرم ، بینندگان عزیز بسه بابا کشتینش! یه پست باز کرده بودم سر اینکه چرا زیاد درس میخونیم و کم نتیجه میگیریم که ممنون فهمیدیم چرا! امید وارم همه مانشتی های مهربون!!!! رو در اوج قله های موفقیت ببینیم فردا پیش مردم پز بدیم که اینا همون رفقایی هستن که داشتیم و خواهیم داشت. وجدانن بی خیال اشتباه از ما بود شما بزرگی کنید.
از من ناارحت نشو من خطابم شما نبودی. من گفتم نظرات مختلفی وجود خواهد داشت چه بخواهیم چه نخواهیم. و برای هر کس ممکن است یه شیوه جواب بدهد. یکی باید مثال زیاد حل کنه تا بفهمه چیه یکی دیگه باید عمق مطلب رو درک کنه و کامل بخونه تا بتونه یه چکیده از توش در بیاره. یکی دیگه حوصلش نمیکشه باید خلاصه بخونه... بعد این که حالا درس رو بلد باشی بتونی همه تستها رو پاسخ بدی هم خودش باز یه مصیبت دیگه است که هیچ کس نمیتونه با اطمینان بگه میتونه همه تستها رو بزنه (نمونه اش من خودم امسال واقعا یه تست مهندسی نرم افزار رو بعد از سه سال کار با این درس و این که همه فوت و فناشو میدنم نتونستم جواب بدم)
این که امسال مثلا یه نفر فلان کتاب رو خونده و نتونسته هیچ تستی جواب بده هم ملاکی بر بد بودن کتاب نیست واین که یکی فلان کتاب رو خونده و همه تستها رو جواب داده هم باز ملاکی بر خوب بودن کتاب نیست.
تو این مورد که واقعا چه بخونیم(جزوه، یا بریم کلاس؟ یا ویس استفاده کنیم؟ یا کتاب مرجع بخونیم؟ یا کتاب تست و کنکوری بخونیم؟ یا...) باور کنید میشه یه کتاب نوشت و بحث این قدر گسترده هست که با چهار خط نشه جمعش کرد. من الان اصلا نمیخوام وارد بحث کنکور سال دیگه بشم چون هنوز خیلی زوده. اینم که دیدید تشکر کردم از ایشون به خاطر این بود که بی منت اومده تجربیاتش رو در اختیار همه گذاشته. این که روش بحث بشه خیلی خوبه. باعث میشه فرصت فکر کردن به همه بدیم. بحثم این بود که به هم توهین نکنیم و تو فضای دوستانه بحث کنیم. آغاز کننده دعوا و جنجال نباشیم. (هر چند خود من کلی جنجال شرکت داشتم و برای همین دارم تمرین میکنم که صبرم رو زیاد کنم)
خلاصه این که از ما به دل نگر جناب دادخواه چون قصد توهین نه به شما داشتم و نه به هیچ کس دیگه

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط narges_r.)
تجاربم در کنکور ارشد
جناب عزیز دادخواه، دوست مانشتی عزیز
شما وقتی با لحن تند و بد پست میزنی، بچه ها فکر میکنن تحمل شنیدن لحن تند رو هم دارید!
شما ملایم صحبتهاتو مطرح کن مطمئن باش هیچ کس جواب شمارو با لحن تند نمیده
همین الان هم برو اخرین پستتو بخون، ناراحت کنندست، "این اپیدمی شیک حرف بزنه وگرنه بد جواب میبینی هم که کلن هست دیگه کاریش نمیشه کرد" مودب بودن با شیک حرف زدن فرق داره، امیدوارم تجدید نظر کنید.
از شما خواهش میشه در زدن پست یکم بیشتر دقت کنید تا هم به کسی که تاپیک زده بر نخوره هم به خواننده تاپیک

من بخاطر دوستی با اقای هاتف جواب شمارو ندادم، خواستم بگم برای همه اونطور که شما میگید نیست، من به شخصه از ویس و جزوه معماری و نظریه استفاده مفید کردم با توجه به اینکه مثلا کتاب لینز قبلا خودم خونده بودم وقتی ویس گوش دادم در کنار جزوه مربوط به ویس تازه فهمیدم نظریه چیه!

چون من هم یکی از افرادی بودم که به شما جواب دادم این پستو زدم وگرنه دخالتی نمیکردم
۶
۳
ارسال: #۴۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
" اون کتاب CLRS هم نخونید! نه اینکه بد باشه ولی به کنکور امسال نمی رسید! "
منظورت کنکور بهمن ۹۲ بود ؟ ( یعنی ۱۲ ماه کمه ؟ )
در ضمن خدمت دوستان عزیز عرض کنم ( شیک گفتم که بهتون برنخوره ) الان بنظرم خیلی زوده واسه مشاوره و ازین حرفها منم میدونم با این کنکور امسال شریف قبول نمیشم ولی صبر کنید کلید سنجش بیاد تا حداقل بفهمیم تو چه درسایی بیشتر ضعف داشتیم و یه برنامه ریزی دقیقتری بکنیم .
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzaman
ارسال: #۴۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
به نظر من آقای هاتف یا آقای جهانی یا بقیه بچه ها که از تجربه هاشون میگن دارن کلی میگن مثلا اگر میدونستن که وضعیت درس خوندن منن چجوره شاید چیز دیگه ای بگن. پس از اونجایی که نمیدونن وضعیت من چجور هست بطور کلی میگن. برا اینکه اشتباه نشه بهتره بگن که مثلا این تجربیات برای چه افرادی هست و یا بچه ها با خوندن مطالب و تجربه ها خودشون تشخیص بدن که باید این نکات رو بکار ببرن یا نه!!!

پیشنهاد : به نظر من بهتره بجای مطرح کردن چنین تجربه هایی هر کس مشکلی داره بگه و بقیه راهنمایی کنن (البته فقط کسایی که تجربه مشاوره دارن نه هر کسی!! ممکنه کسی درسش خوب باشه اما تجربه مشاوره نداشته باشه!!)
۰
۴
ارسال: #۴۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  آقای دلخواه با اینکه از خطابه شما دلخور شدم اما اصلا راضی نبودم اینطور بشه، چون من کمی قدیمی بودم طبعا دوستانی دارم که بهم لطف دارند و کمی قضیه احساسی شد، حتما می دونید بهترین حرف ها رو هم اگر بد بزنیم نتیجه عکس می گیره پس لطفا دلخور نباشید و توی پست دادن کمی بیشتر دقت کنید تا واکنش بدی نداشته باشید.
حتما توی این قضیه من هم مقصر بودم، خواستم پ.خ بدم اما دیدم عذرخواهی خصوصی فایده نداره، واقعا امیدوارم من رو بخاطر قصورم ببخشید چون این روزها می گذره و تلخی اش فراموش میشه ولی بابت ذره ذره اش از ما بازخواست میشه.
oهاتف خان خیلی مردی!!!

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
یکی باید صدای بلند موسیقی تو گوشش باشه تا بتونه درس بخونه (به عینه دیدم) یکی دیگه باید با دو تا انگشتاش گوشاش رو بگیره تا صدای مورچه هم نباشه و اونوقت بتونه بخونه

به همین سادگی!

هم نظر آقای هاتف رو خوندم و هم آقای دادخواه رو....... و برداشت من اینه که برداشت از هر پستی توی این سایت کاملا آزاده.... ببخشید ناسلامتی می خوایم ارشد بخونیم پس بچه نیستیم .... نظر شخصی من اینه که ترکیبی از راهنمایی های آقای هاتف + آقای دادخواه برای من خوبه یعنی من باید هم مرجع بخونم و هم توی یه سری از درسا فقط خلاصه درس کافیه والسلام

در ضمن با لحن تند و توهین و ..... به هیچ وجه موفق نیستم دلیلش هم اینه که اصلا و ابدا جواب نمی ده ضمن اینکه فی نفسه کار خوبی هم نیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , fatemehkh
ارسال: #۴۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
استفاده از تجربه ی دیگران خوبه . ولی دیگران ( حتی مشاوران کنکور و رتبه های تک رقمی ) هم مثل شما آدم های عادی هستند . در ضمن هر مشاوره و هر پیشنهادی بدرد هر کسی نمی خوره ، کافیه مصاحبه های همین سایت رو بخونید تا بفهمید که چقدر برنامه ریزی های افراد مختلف بود . پس مراقب باشید که کورکورانه از هر کسی تبعیت نکنید . ( قصد بی احترامی ندارم ) . به عنوان مثال من امسال ساختمان حتی یه تست هم نزدم در حالیکه مدار منطقی و نظریه نصف سوالا رو با اطمینان جواب دادم . این نشون میده باید ساختمان رو مفهومی تر و عمیق تر ( از روی مرجع ) می خوندم و بعد سراغ کتابای تست می رفتم . به نظر من از تجربیات و نظرات دیگران استفاده کنید ولی خودتون برای خودتون برنامه ریزی کنید .
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , berkeley , sanar.m , marzaman
ارسال: #۴۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال یک درس خوبی داشت برای همه اینکه نیاید و فقط روی روش سوال دادن سالهای قبل حساب نکنید امسال سوال حفظیاتی داده بود واسه سیستم عامل دستشون درد نکنه بزار بفهمونن به ما که تویی که دنبال جزوه اون استاد و ویس اونیکی کلاسی داری خودتو علاف میکنی. بردار من، موفقیت بزرگ با زمان کم بدست نمیاد. وقت بزارین کتاب مرجع بخونین . جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!
pحالا انشالله شما که مرجع خوندی یه جای خوب قبول میشیBig Grin

ممنون از لطفتون Big Grin به نطرم این قضیه بی نهایت مهمه من ماه ها وقتم رو هدر دادم واسه پیدا کردن جزوه فلان استاد و مقسمی بهتره یا پوران و این کارای عبث .توی کنکور امسال فهمیدم که فقط باید کتاب مرجع میخوندم! مثل امسال براس گسسته باید باید و باید گرمالدی میخوندم.قضیه دوستانی که توی دانشگاه های درست و حسابی درس خوندن و کتابای مرجع درست و حسابی پاس کردن جداست . برای جمع بندی بله کتاب پوران و مقسمی و غیره خوبه،اما چمع بندی مطلبی که از اساس ضعیفی یعنی چی؟ ما متاسفانه آدمای تنبلی هستیم و فقط دنبال راه در رو میگردیم. نه آقا جان! باید بری دنبال اصلِِ سواد نه اینکه بشینی با صد صد و پنجاه صفحه جزوه خلاصه نویسی شده ی بازاری بی ارزش دنبال موفقیت های آنچنانی باشی. بعد بیایم اینجا آه و فغان که طراح سوالا بی سواد بودن. نخیر خودت بیسواد بودی. کیه که پرسمن رو دورست حسابی بخونه و نتونه سوالای نرم افزار رو جواب بده؟ کی سیستم عامل سیلبرشاتس یا استالینگز رو حسابی خونده و نتونسته سیستم عامل رو خوب بزنه؟ کی گسسته گرمالدی رو کامل خونده و نتونسته توی کنکور خوب تست بزنه؟ وقت بزاریم تنبیلی رو رها کنیم اونوقت اگه نشد غر بزنیم.
بچه ها منم تمام کلاسای اقای یوسفی رفتم وتمام کتابهای پوران و مقسمی خوندم!از تیرم شروع کردم ولی واقعا کنکور نمیشه روش حساب وا کرد چون نصفه سوالاش برای من و امثال من که کتاب کنکوری خوندن فایده نداشت چون جدید بود و لی توکتاب های مرجع بود !اگه وقت دارید کتاب مرجع بخونید !!!!!!!!!!!!!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa , عزیز دادخواه , nader618

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۴۵۹ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۴ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۰۸ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۱۲ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۱۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۶۳۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۱۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۸۸ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۳۹ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close