زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت

ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ق.ظ
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان گرامی
لطفا فقط و فقط با استدلال و اوردن راه حل بگید که کدوم سوالا از نظرتون اشتباه بوده که اگه امکانش باشه تلاشمونو انجام بدیم سوالاشونو حذف کنن.
من خودم چند تارو به نظرم دیدم که اشتباه هستن استدلالمو می نویسم شما هم فقط با اوردن سوال توی پیوست و راه حل درست و بحث راجب جواب هایی که بدست اوردیم به یه نتیجه جامع برسیم دوستان لطفا همگی شرکت کنید
فقط یه تذکر:نیایید تو پست بنویسید فلان سوال غلطه! دقیقا استدلال کنید سوال رو بیارید راه حل و ....
بقیه هم با هم همفکری کنیم تا به یه اجماع برسیم
من توی مانشت کاربرای زیادی رو دیدم که دانشجوی دکترا و کارشانسی ارشد هستن(یعنی توی پروفایل شون نوشتن) خوب منم می تونم بنویسم ولی از اون واقعی هاش تقاضا دارم در صورت داشتن هرگونه نظر یا استدلالی کمک کنن

HeartTongue
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouri_sb , ramzi , هاتف , Siavash_K , csharpisatechnology , mohsen.srn , انرژی مثبت , reyhaneh64 , xani
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ق.ظ
تاپیک خوبیه این ۲ تا اشتباه تایپی داشتن:

سوال ۵۲: اومده تو min منهای بی نهایت ریخته بعدش انتظار داره از یه عدد بزرگتر شه! باید مثبت بینهایت میریخت. من خودم n زدم اما باید حذف شه.

سوال ۶۲: از ۰۰ با ورودی ۱ هم به حالت ۰۱ می ره هم به حالت ۰۰ از اونطرف هم از ۰۱ با ورودی ۱ جایی نمی ره. بچه ها می گن با قسمت پایین حل می شه اما گزینه درست برای بالای مدار هم درست جواب می ده؟ باتوجه به شکل برای اون دو حالت نمی شه استدلال کرد. اینم باید حذف شه!
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , sarasarasara , dear-saideh , xani
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط fsi2013.)
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
سوال ۵۲ ساختمان یه سوال فوق العاده اسون که حتی توی تست های دانشگاه ازاد هم نمیاد
این سوال اومده منفی بی نهایت رو توی min گذاشته بعد اومده چک کرده منفی بی نهایت از چه عددی بزرگتره از اونجا که کارشناس ارشدی ها و دکتری های مانشت سوالارو ممکنه ندیده باشن و واسه اینکه حرفامون مستدل باشه لطفا دوستان گرامی همه ی سوالات رو عکس بگیرید و بذارید لطفا !!!!
[تصویر:  iii.PNG]
این الگوریتم سوال هستش و گفته تو حالت متوسط چه مرتبه ای داره استدلال و احساس من اینه که منظورش اینه یه ارایه n عنصری با جستجوی خطی تو حالت متوسط با این الگوریتم چند تا جابه جایی داره که میشه o ( n
حالا دیگ من تفسیر دقیق دستور do if then رو نمی دونم ولی ترجمه کلمه به کلمه اون از دیدگاه من انجام بده اگر سپس اگه به جای then گذاشته بود else یه چیزی

سوال ۵۴ نظریه خدا بگم چیکارت کنه Sad
چقد من تست کردم وقتمو گرفت اخرشم جواب ندادم کاش گزینه ۱ دفترچه بی رو میزدم :Sad(
ولی خوب از نظر من این جواب بهتر از اونیه که نوشته! دوستان نظر شما چیه؟! میشه کمک کنید لطفا این دانشجو های ارشد و دکتری مانشت کجان؟

یه تورینگ هستش که شکل سمت چپی و گزینه ها هم ۴ تا تابع بر حسب x , y یه ورودی ۱۱۱ واسه x فرض کردم و y=1 کلا رشته xoy=111o1 فرض کردم trace کردم بهتون اطمینان میدم گزینه ۱ به عنوان کلید اعلام میشه ولی به نظر من که باید به جای + از . استفاده میکردن. من جرات نکردم گزینه ۱ رو سر جلسه بزنم اخه ادم ترس داره اونم سر جلسه ارشد Sad
[تصویر:  nazariye%2054.PNG]

فایل‌(های) پیوست شده

HeartTongue
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط fsi2013.)
کاشکی گزینه ۱ رومیزدم بعید میدونم سوال حذف بشه Sad(((

اینم سوال ۶۲ مدار منطقی خیلی مورد داره
[تصویر:  l%20c%2062.PNG]

چیزی مد نظرم بوده highlight کردم , اخه مدار با رشته ۱۱۱۱۰۰۰ میتونه خروجی های متفاوتی بده! این مدل رو نمی دونم چی بگم! وقتی ادم نمی دونه از کدوم طرف باید بره نمیشه trace کنی مدارو!
نظر شما چیه؟! یه ایده هم هست که این حالت رو توی مدار dont care بگیریم و معادلاتشو به دست بیاریم!!!
البته من خودم نشستم خروجی Y رو با این مدار تست کردم که هیچکدوم از گزینه ها جواب نیست فقط اگه فلش های بین ۰۰ به ۰۱ رو جهتشو برعکس کنیم فک میکنم ۲ جواب سوال باشه ولی با این تفاسیر این سوال ۱۰۰ درصد ، بهتره بگم بالای ۱۰۰ درصد غلطه
[تصویر:  P62.PNG]
اینم اون خروجی ها واسه حالتی که از ۰۱ با X=0 حرکت داشته باشیم Y=1 میشه و فقط گزینه ۱ خروجی رو میده تو بقیه موارد از اونجا که تابع خروجی ۴ و ۲ یکی هستن هردوتاشون مث Y میشن و تو یه مورد هم گزینه ۳ جواب نمیده!
کلا مثال نقض واسه ی هر ۴ گزینه وجود داره و مشکل توی اشتباه کشیدن فلش بین دو حالت ۰۰ و ۰۱ هستش

چرا کسی نظری نمیده؟

...............................

فایل‌(های) پیوست شده

HeartTongue
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389 , Siavash_K , zibaziba
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط msn_issue.)
سلام
اون سوال حافظه نانو (که تو کنکور کامپیوتر اومده بود) هم غلط بود !
میزان حافظه ۳۱۰۰۰ بدست میومد که تو هیچ گزینه ای نبود. فکر کنم طراح میخواسته میزان صرفه جویی رو بپرسه که بشه ۱۶۹۰۰۰

تو سوال ۵۲ ساختمان اگه منفی پشت بینهایت مثبت بشه مشکل حله !

تو سوال ۶۲ منطقی هم اون ۱/۰ مال یال بالاییشه که تایپیست محترم گند زده !!

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Siavash_K
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط fsi2013.)
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  سلام
میزان حافظه ۳۱۰۰۰ بدست میومد که تو هیچ گزینه ای نبود. فکر کنم طراح میخواسته میزان صرفه جویی رو بپرسه که بشه ۱۶۹۰۰۰

این سوال حافظه نانو
[تصویر:  AC67.PNG]
دوستان صاحب نظر خوشحال میشیم نظرتونو بگید

فایل‌(های) پیوست شده

HeartTongue
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
یکی از سوالای مدار منطقی، مدار که گفته بود میلی هست یا مور، هر کاری کردم نتونستم جواب رو از گزینه ها بدست بیارم.
سوال قبلش هم فکر می کنم یکی از گزینه ها ناقص بود. چون بین A و B که تو یکی از گزینه ها بود یه space بود، شاید یه علامتی چیزی باشه.
سوال سیستم عامل که زمانبندی بود، بیشترین وقت من رو گرفت. از نظر من جواب تو گزینه ها نبود. (درست می گم؟)
جواب بیشتر از ۴۰ میشد که تو گزینه ها ۳۹و خورده ای بود.
من همینارو یادمه

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezaei.m , csharpisatechnology , dear-saideh , saeid1389 , nina69 , mehrdad372
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  سلام

این سوال حافظه نانو

من ۱۶۹۰۰۰ زدم

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  یکی از سوالای مدار منطقی، مدار که گفته بود میلی هست یا مور، هر کاری کردم نتونستم جواب رو از گزینه ها بدست بیارم.
سوال قبلش هم فکر می کنم یکی از گزینه ها ناقص بود. چون بین A و B که تو یکی از گزینه ها بود یه space بود، شاید یه علامتی چیزی باشه.
سوال سیستم عامل که زمانبندی بود، بیشترین وقت من رو گرفت. از نظر من جواب تو گزینه ها نبود. (درست می گم؟)
جواب بیشتر از ۴۰ میشد که تو گزینه ها ۳۹و خورده ای بود.
من همینارو یادمه

با سوال سیستم عامل موافقم
منم چند بار حسابش کردم
نشد
سوال مدار رو هم جواب ندادم

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  سلام

این سوال حافظه نانو

من ۱۶۹۰۰۰ زدم
یکبار اینو حل کردم و میشه ۱۶۹۰۰۰ ولی حالا توضیح میدم که چرا سوال اشتباه مفهومی نداره-دقت کنید گفته با استفاده از حافظه روش نانو حجم حافظه چقدر میشه؟؟ خوب واضحه دیگه منظورش حجم حافظه کنترل با استفاده از این روش چقدر کم میشه!! به نظرم کسانی که این مبحثو خوب درک کرده بودن این سوال جز ساده ترین سولای معماری بود
۱
۶
ارسال: #۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  یکی از سوالای مدار منطقی، مدار که گفته بود میلی هست یا مور، هر کاری کردم نتونستم جواب رو از گزینه ها بدست بیارم.
سلام، این شکل دیگه؟
[تصویر:  mily.png]
الان از حالت ۱۱ اگر ورودی ۱ باشه خروجی ۱ هست، اگر ورودی ۰ باشه خروجی هم ۰ میشه، یعنی خروجی مدار به مقدار ورودی وابسته شد، پس مدار میلی میشه.

فایل‌(های) پیوست شده

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۱۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
هاتف جان، از اینکه خروجی رو یالهاست میشه فهمید مدار میلیه. اما تو محاسباتش من هرکاری کردم نشدکه نشد. ۴بار جدول براش کشیدم. اما نمی دونم فکر کنم اشتباه کردم.شاید. نزدمش.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
فکر کنم تست ۵۳ قلت باشه.
گزینه ۱ رشته "ab" رو شامل میشه که توست ماشین پزیرفته نمیشه.
گزینه ۲ رشته "aa" ...............
گزینه ۳ رشته "abab" ............
گزینه ۴ هم رشته "abab"
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
Rainbow RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
سلام
سوال ۶۷ معماری
سوال ۷۰ سیستم عامل ۳تاگزینه جواب بود!
سوال۷۱ سیستم جواب شد۴۵/۳ بود چون بایدتعویض متن را هم در نظر میگرفتیم
در مورد سوال ۶۲ منطقی سوال اشتباه تایپی در جهت فلش ها داشت اما دلیل نمیشه که سوال حذف بشه چون ۲ تا گزینه درست داشت،چون مدار که ۱۰۰٪ میلی بودپس اون ۲گزینه که میلی میشد جواب سواله نه اینکه حذف بشه!
۱
۱
ارسال: #۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
با این اوصاف همه سوالات غلطه دیگه

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سوال ۷۲ سیستم اگه فرض کنیم که منظور طراح این بوده که از جدول ثانویه مثل Hash table یا TLB استفاده شده پس گزینه ۱ هم لزوما غلط نیست چون همه میدونیم با وجود این جداول اضافی سرعت ترجمه افزایش پیدا میکنه؛پس با این فرض گزینه درست نداریم!
ولی اگه فرض کنیم که طراح جدول ثانویه رو در نظر نگرفته با این فرض گزینه ۱ و ۴ جوابن....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close