زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور با مانشت آشنا شدید

ارسال: #۳۱
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
Smile RE: چطور با مانشت آشنا شدید
همینجوری چند تا سوال راجع به ارشد داشتم که با سرچ تو گوگل به اینجا رسیدم. البته یکی از دوستامم اینجا رو برای پیدا کردن جزوات کمیاب بهم معرفی کرد که عضو شدم. واقعا مانشت عالیه!

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.
او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , admin
ارسال: #۳۲
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
Heart RE: چطور با مانشت آشنا شدید
سر جلسه ی کنکور ارشد ۲ سال پیش ،یه خانمی اینجا رو به من معرفی کرد . بسته ی آموزشی رو خریده بود و خیلی هم راضی بود .( همون جزوه ها و وویس ها و...) . راستش اون موقع یادم رفت . ولی پارسال بعد از نتایج کنکور نیمه متمرکز ، دنبال مفاد مصاحبه و این سیستم ها بودم که رسیدم به اینجا و عضو شدم . از اون روز ، دیگه اینجا برام همیشه یادآور یه حس خوب بود . به ۱۰۰۰.......نفر هم معرفیش کردم . من از اینجا و از بچه های اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم . خیلی به اینجا مدیونم . و سعی کردم تا جایی که می تونم و از دستم بر میاد به بچه ها کمک کنم وامیدوارم که تونسته باشم .
مانشت دوستت داریم
HeartHeartHeartHeart

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , admin , matin77
ارسال: #۳۳
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
RE: چطور با مانشت آشنا شدید
اینجارو همکلاسیم mohabati معرفی کرد منم هرکی بگه ارشد کامپیوتر میگم مانشت

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۳۴
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من دنبال کار میگشتم تو نت . اومدم مانشت استخدام شدم! Smile

میشه بگید اوضاعه حقوقتون چطوره؟Tongue
اضافه کاری و پاداش چقدر میگیرید؟!Big Grin

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
ارسال: #۳۵
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
فرداد جان یکی از اسطوره‌های مانشت هست. نقش ایشون تو نظم و انظباط و مدیریت مانشت انکار ناشدنی است.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , blackhalo1989 , SaMiRa.e , fatima1537 , Jooybari , maneshty , Breeze , Parva , aatwo , deh-ab , انرژی مثبت , unicornux , شاپری , sheyda , Helmaa , Pakzad , good-wishes , Aurora , hamed_k2 , Lonely Palm , reyhaneh64 , Xilinx
ارسال: #۳۶
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
چطور با مانشت آشنا شدید
من و آقای دکتر سال ۸۹ به فکر یه حرکت انقلابی افتادیم.

به پیشنهاد من آقای دکتر مانشت رو راه اندازی کردن. بعد من از تیم جدا شدم بعد دو سال عضو شدم دوباره.

یادش بخیر... Tongue

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , deh-ab
ارسال: #۳۷
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ق.ظ
منم توی مصدومیت بودم...وقتی از کمند مصدومیت (فوتبالی نه ها ...زندگی Blush) تابستون پیش
پیش یکی از دوستام رفتم واسه مشاوره ارشد..کلی کمکم کردو آخرم گفت سایت مانشتم هست خیلی کمک می کنه
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ق.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
یاد تابستون ۸۹ افتادم؛ چون از دو سه سال قبل عضو انجمن کارشناسی بودم اصلا فکرشم نمیکردم انجمنی به اون خوبی واسه ارشد پیدا کنم، دو تا از دوستام ساری گلین و مانشت رو معرفی کردن بهم، البته با تلفظ "مانشِت"

از اون تابستون مانشت سر میزدم ولی نه هر روز، مطالب خیلی مفید بودن جو صمیمی داشت، فهمیدم که اشتباه میکردم و حتی برای ارشد هم میشه انجمن تاپ داشت خیلی بهتر از بقیه انجمن‌ها؛ این شد که از آبان ۸۹ مانشت جایگزین کارشناسی دات کام شد.

و الان هرکسی در مورد ارشد ازم میپرسه یکم اطلاعاتی میدم که مطمئنم ازش بی‌خبره؛ میپرسن از کجا به این مطالب مفید رسیدی؟ منم میگم مـــــــــانشـــــــــــت.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , deh-ab
ارسال: #۳۹
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط aatwo.)
چطور با مانشت آشنا شدید
(۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  فرداد جان یکی از اسطوره‌های مانشت هست. نقش ایشون تو نظم و انظباط و مدیریت مانشت انکار ناشدنی است.

همه این رو میدونن
همه میبینیم جناب آقای فرداد خان چقدر از وقت و زندگیشون رو پایه مانشت گذاشتن

drink 8 glasses of water a day

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , deh-ab , Fardad-A , maneshty
ارسال: #۴۰
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
من با گوگل عزیزم به مانشت رسیدم
قشنگ ترین چیزی که مانشت به من داد این بود که باور کردم هنوز هم آدمای خوب وجود دارند
آدمایی مثل آقای موج که هر کمکی از دستشون بر میومد برای رقبای کنکوری شون می کردن
بدون بخل بدون حسد
و خیلی های دیگه که بخاطر کمک به بقیه بی هیچ منتی با هر مدلی که بلدن به پیشرفت مانشت کمک میکنن
حتی با پاسخ به یک سوال درسی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , unicornux , Engineer , Mänu , deh-ab
ارسال: #۴۱
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۰ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
همین امسال بود . دقیق یادم نیست اما داشتم دنبال یک مبحث درسی (فکر کنم مربوط به نظریه یا گسسته بود) تو اینترنت می گشتم که یک لینک نتیجه جستجوم تو گوگل منو به مانشت رسوند. و چقدر خوشحالم که این اتفاق افتاد.
هر چند زیاد پست نذاشتم و درگیر پرسش و پاسخش نیستم اما خداوکیلی بارها شده شیطان به سراغم اومده که مأیوسم کنه از درس و کنکور (آخه امسال در شرایط خاصی دارم برا کنکور حاضر می شم) اما یک سر به مانشت زدم انرژی گرفتم. خداییش روحیه می گیرم اینجا.
تازه چند روز پیش مامانم آش نذری داشت منم به نیابت همه مانشتی ها و بچه های کنکوری آش رو هم زدم و دعا کردم قبول بشن. آمین
انشاا... بعد کنکور و قبولی ارشدم بتونم جبران خوبیهاشو بکنم.
بعضی چیزا قابل تقدیر نیست بس که با ارزشه، اما به نوبه خودم از بانیان این امر و مجریانش و همه اونهایی که ذکات علمشون رو پرداخت می کنند تشکر می کنم.به قول مامانم الهی که دست به خاک بزنن طلا بشه واسشون.آمین
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Engineer , fatima1537 , Jooybari , آرمین , deh-ab , Parva
ارسال: #۴۲
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
وختی خیلی جوون بودم دیدمش مااادر!

[تصویر:  ahr.jpg]
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط شاپری.)
چطور با مانشت آشنا شدید
من پارسال که واسه کنکور شروع کردم هیچ کس نبود که هم رشتم باشه و منو واسه hvشد راهنمایی کنه Sad همش آرزو داشتم بدونم که تو هر درس چه منبعی خوبه اما هیشکی نداشتم که اطلاعات مفید و کاملی بهم بده!
و با منابع بدی شروع کردم به خوندن..... آه... یادش بخیر Sad
اما بعد یه دوستم دیدم همش یه اطلاعات کاملی از ارشدو کتابا منابع و کارنامه و..... خلاصه اطلاعات خوبی داشت! ازش پرسیدم از کجا این همه اطلاعاتو داره!!!!!
بعد اسم مانشتو گفت!
منم الان عضوم و یکمم فکر کنم اعتیادم دارم احتمالا Big Grin

چرااا.... چرا....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , deh-ab
ارسال: #۴۴
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط admin.)
چطور با مانشت آشنا شدید
من از طریق یکی از دوستای آقای دکتر با مانشت آشنا شدم .

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , شاپری
ارسال: #۴۵
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
من از طریق داداشم با مانشت آشنا شدم.امسال ارشد امیرکبیر قبول شد(ستاد روحیه دهی به پشت کنکورای ارشد) Big GrinBig Grin.گفتش بچه های اینجا خیلی بهش کمک کردن.HeartHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , شاپری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۰۵ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۶۴۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close