زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور با مانشت آشنا شدید

ارسال: #۱۶
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط mahsa IT 2012.)
چطور با مانشت آشنا شدید
یه روز با یکی از دوستام که دانشجوی اصفهان بود رفتم دانشگاه صنعتی اصفهان البته تابستون پارسال بود و هوام خیلی گرم.
با هم دانشکده ی برق و کامپوترش رفتیم و از بچه های ارشدش سوال کردیم در مورد چه گونگی قبول شدنشون و اون هام این سایت بسیار عالیرو به ما معرفی کردن.با تشکر از اون دوستان.

اخه ی یادش به خیر.اصفهانم خاطره زیاد دارم.خوب بود.مخصوصا پارسال اولین جمعه ای رو که اب زاینده رودو باز کردن.چه هیجانی بین مردم اصفهان من دیدم.حیف که دیگه زاینده رود مثل قبل نیست.عاشق خواجو ام مخصوصا وقتی اب رودخونه از زیرش رد میشه اگر شب باشه و خلوتم باشه واااااااااااااااااااااای خیلی خوبه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۱۷
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
من هویجوری داشتم راجع به ارشد و اینا سرچ می کردم دیدم اینجا فضاش علمیه و واقعا مفیده عضو شدم کلی هم به دوستام معرفی می کنم
LONG LIVE MANESHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۲
۱
ارسال: #۱۸
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
یه سوال دیفرانسیل مشکل پیدا کرده بودم ، چون عید بود به کسی دسترسی نداشتم ، تو گوگل سرچ کردم و رسیدم اینجا .... واسه طرح سوال باید عضو میشدم ، وای که بدم میومد از عضو شدن تو انجمن ها ، تو چند تا از انجمنا عضو هستم ولی سالی یه بار سر نمیزنم ولـــــــــــــــــــــــــــــــــی این مانشت ما رو بدبخت کرد ، جوون مملکت رو معتاد کرد رفت.

نمیدونم این مانشت نمک داشت؟؟؟؟؟؟؟

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , deh-ab , Jooybari
ارسال: #۱۹
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
دنبال جواب یه سوال تخصصی، اومدم مانشت و مانشتی شدم.

آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم!Wink
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
از طریق یک دوست وبلاگ نویس مانشت به من معرفی شد..

ساری گلین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: چطور با مانشت آشنا شدید
یاد وبلاگ مانشت بخیر
اون زمان تقریبا جناب دکتر متکلم وحده بودن . برای هر درسی یه تحلیل نوشته بود که اون زمان برای یکی دو درس برام عجیب بود ( معماری مثلا ) اما بعد از کنکور اولم بهش رسیدم Big Grin
من از همون اوایل مانشتی بود اما مرداد ۸۹ عضو رسمی شدم

وبلاگ مانشت بنظرم صمیمی تر بود ، انشاالله بچه ها با هم صمیمی بشن و شاهد موارد نادر مجادله نباشیم Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , deh-ab , شاپری , reyhaneh64
ارسال: #۲۲
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
(۱۰ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وبلاگ مانشت بنظرم صمیمی تر بود ، انشاالله بچه ها با هم صمیمی بشن و شاهد موارد نادر مجادله نباشیم Smile
اوایل شروع انجمن مانشت خیلی قشنگ‌تر بود Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Sunshine Off , deh-ab , Mansoureh
ارسال: #۲۳
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
سلام. من هم دنبال یه جزوه ای خلاصه ای ترجمه ای چیزی از این پرسمن بودم که برای میانترم بشینم بخونم... فقط میتونم بگم پاس شدم.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: چطور با مانشت آشنا شدید
به قول جناب دکتر وآقا مسعود واقعا اوایل مانشت خیلی خوب بودش وچون تعاد اعضای اونم کم بودش خیلی صمیمی تربودش.
من توی نت تابستون ۸۹بودش دنبال سایتهای مرتبط با مهندسی کامپیوتربودم که با مانشت آشناشدم اون زمان عضونشده بودم ولی همش به عنوان مهمان واردسایت میشدم،آخی یادش بخیر.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
استادمون توی کارشناسی منابع ارشد و درسی رو رفرنس میداد به مانشت.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
من دنبال کار میگشتم تو نت . اومدم مانشت استخدام شدم! Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , deh-ab , blackhalo1989 , admin , diligent , Masoud05 , white bird , Donna , Sunshine Off , هاتف , The BesT , aatwo , hamed_k2 , ماه بانو , unicornux , sheyda , شاپری , Helmaa , mosaferkuchulu , Breeze , reyhaneh64
ارسال: #۲۷
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط deh-ab.)
چطور با مانشت آشنا شدید
منم دنبال نمونه کارنامه های ارشد برای فناوری اطلاعات بودم که با مانشت آشنا شدم /...
از اون روز تا الان اکثر روزا میام مانشت. البته زیاد پست نمیزارم ولی کلا هر وقت میام مانشت روحیه عجیبی میگرم مخصوصا ساعت ۱۲ شب به بعد، تا بعد اون بشینم یه ۲ ساعتی مدیریت بخونم/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۱
۰
ارسال: #۲۸
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
چجوری رسیدم به مانشت خیلی خوب یادم نیست احتمالا درباره ارشد جستجو می کردم، اما یادمه اون روزهای اول چه چیزی باعث شد ماندگار بشم، اون روزها فکر می کنم فقط آقای فرداد جزو مدیران بودند، البته مدیر که چه عرض کنم، ناظم بودند Big Grin
آفاق خانم از بچه های فعال انجمن بود، خواستم یه چیزی دانلود کنم که نمیشد و حسابی گیچ شده بودم، به ایشون پ.خ دادم و همون روز دیدم خیلی مفصل و خوب جواب من رو دادند، من تعجب کردم که برای کسی که نمی شناسند اینقدر وقت گذاشتند و زحمت کشیدند، سعی کردم من هم اینطور باشم.
بعدها ایشون فعالیت کمتری داشتند اما من این لطفشون رو فراموش نکردم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , deh-ab , svk7 , Parva , reyhaneh64 , Xilinx
ارسال: #۲۹
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط m2m3m92.)
چطور با مانشت آشنا شدید
سلام
منم داشتم دنبال نمونه سوالای ارشد می گشتم که این سایت رو پیدا کردم خیلی سایت خوبیه امیدوارم همیشه همینطور بمونه...............اینجا جاییه که آدما بی منت جوابتو میدن.....................
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Dark Knight
ارسال: #۳۰
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
چطور با مانشت آشنا شدید
یکی از همکلاسی هام اینجا رو معرفی کرد.هروقت میدیدمش در مورد اینجا حرف میزد.اینقدر گفت تا بالاخره من اومدم عضو شدم.واقعا خوشحالم که مانشت هست...

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۰۶ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۶۹۱ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۲۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۴۹۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۶۰۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۰۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close