زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۲۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  خدایا .................................۴۱ روزه چطور داره اینطور جهنم میگذرهConfusedConfusedConfusedSleepy

روز شماری نکنید! سنجش یه کم بد قوله هاWink

خیلی گرفتمConfusedConfusedConfused
میدونم میشه ............. یا امسال یا سال دیگه
ولی از صبر کردن خستم چون خیلی منتظر موندم..Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۲۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
تازگیا انقد تنهام که اگه یه پشه بیاد تو اتاقم عمرا بذارم بره بیرون Sad

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , **sara**
ارسال: #۳۷۲۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
به یک نفر مسلط به زبان آدمیزاد برای رفع پاره ای دلتنگیها نیازمندیم !

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۳۷۲۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
باید خودم را ببرم خانه
باید ببرم صورتش را بشویم
ببرم دراز بکشد
دل‌داری‌اش بدهم که فکر نکند
بگویم که می‌گذرد که غصه نخورد
باید خودم را ببرم بخوابد
"من" خسته است!

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , berkeley , sasanlive , **sara** , Aurora , mamat
ارسال: #۳۷۲۵
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
آرامگاه معلم شهید علی شریعتی

دمشق / زینبیه
علی شریعتی ، مردی که شرافتمندانه زیست ، به سِری مگو رفت و در غربتی غم انگیز آرمید...

[تصویر:  81405_1_1379093521.jpg]

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , alireza_it , hamed_k2 , diligent , hamidkhl , hesab
ارسال: #۳۷۲۶
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
گم شدم

دیگه از اون دختری که می دونست چی میخواد خبری نیست

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Sunshine Off , samira
ارسال: #۳۷۲۷
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط esisonic.)
روزی به عقب برمی گردی و به آنچه گریه آور بود، می خندی...!!!
هیچوقت ... هیچ جایی مثل خونه ی خود آدم نمیشه... واقعا ً این ترم رو خدا بخیر بگذرونه...!!!Undecided

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Sunshine Off , diligent , Aurora
ارسال: #۳۷۲۸
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور .............................کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن ...........................وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور
گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن .........................چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت ................................دایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب .........................باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند .........................چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم ..............................سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید ..........هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب .....................................جمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور
حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تار ....................................تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Aurora , berkeley
ارسال: #۳۷۲۹
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هیچوقت ... هیچ جایی مثل خونه ی خود آدم نمیشه...

دیشب با تمام وجودم به این جمله ایمان آوردم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , esisonic
ارسال: #۳۷۳۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
گفتم: خدایا از همه دلگیرم

گفت: حتی از من؟!

گفتم: خدایا دلم را ربودند

گفت: پیش از من؟!

گفتم: خدایا چقدر دوری

گفت: تو یا من؟!

گفتم: خدایا تنهاترینم

گفت: پس من؟!

گقتم: خدایا کمک خواستم

گفت: از غیر از من؟!

گفتم: خدایا دوست دارم

گفت: بیش از من؟!

گفتم: خدایا اینقدر نگو من

گفت: من تو ام، تو

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Aurora , berkeley , mamat
ارسال: #۳۷۳۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
هیچوقت ... هیچ جایی مثل خونه ی خود آدم نمیشه... آره دوست من همینطوریه که میگی.
آره برای من همیشه این حس تازه بوده وهست...وهمین طور هیچ کس مثل پدرومادر آدم نمیشه هیچ کس....بچه ها قدر پدرومادرتون را بدونیدوقدرلحظه لحظه ای که کنارشون هستید وصداشون رامیشنویدرابدونیدچون بالاترین نعمت خداست که دارید وخودتون خبرندارید...
هرگاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدایت کرد ، اطمینان کن زیرا یا تو را از پشت خواهد گرفت یا به تو پرواز ‏کردن خواهد آموخت.‏

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sina_bhh , diligent , ronaldo , انیس
ارسال: #۳۷۳۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  باید خودم را ببرم خانه
باید ببرم صورتش را بشویم
ببرم دراز بکشد
دل‌داری‌اش بدهم که فکر نکند
بگویم که می‌گذرد که غصه نخورد
باید خودم را ببرم بخوابد
"من" خسته است!

با اجازه نقل قول می کنم این قطعه ی زیباروAngel

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۳۷۳۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
قانون شکست ناپذیر شماره ۱ قانون علت و معلولی + تمرین عملی

رخداد هر پدیده یا هر چیزی علتی دارد . برای هر اثری ، سببی ویژه وجود دارد . ارسطو معتقد است در جهانی که زندگی می کنیم قانون حکومت می کند ، نه شانس و تصادف .....
او گفت هر اثر علت یا علت های ویژه ای دارد . هر سبب ، علت و یا عمل یک نوع اثر دارد ، چه آنرا بتوانیم ببینیم یا نبینیم و چه آنرا دوست داشته باشیم یا نداشته باشیم . این را قانون پدر بزرگ ، قانون آهنین تفکر غربی ، فلسفه غرب می گویند . پژوهش بی امان حقیقت ، برای روابط سببی بین پدیده ها ، منجر به رشد غرب در زمینه علوم ، تکنولوژی ، پزشکی ، فلسفه و حتی جنگ افزار به مدت بیش از ۲۰۰۰ سال شده است . امروزه این تمرکز باعث به وجود آمدن پیشرفت های تکنولوژیکی شده است و موجب تغییر شگفت انگیز جهان ما گردیده است .

این قانون می گوید که موفقیت ، سلامتی ، شادکامی ، ثروت و کامیابی در تجارت همگی اثرات مستقیم و غیر مستقیم بر روی نتایج علل یا تلاش های ویژه هستند . این موضوع بدان معنی است که اگر بدانید دنبال کدام اثر یا نتیجه هستید ، احتمالا می توانید آنرا بدست آورید .شما می توانید روی افراد دیگری که به یک هدف مشخص دست پیدا کرده اند ، مطالعه کنید و همان کارهایی را که انجام داده اند ، انجام دهید و بتوانید همان نتایج را بدست آورید .

* موفقیت تصادفی نیست

موفقیت نه معجزه است و نه شانس و تصادف . هر چیزی که اتفاق می افتد دلیلی دارد ، چه خوب باشد و چه بد ، چه مثبت باشد و چه منفی . وقتی درباره آنچه که می خواهید شفاف باشید ، تنها کاری که لازم دارید کپی کردن و تقلید کردن از دیگرانی است که پیش از شما به آن هدف دست پیدا کرده اند و سرانجام همان نتایجی را به دست خواهید آورد که آنها به دست آورده اند .
مهمترین اصل موفقیت شخصی یا بازرگانی به همین سادگی است : شما همانی خواهید شد که اکثر اوقات در آن مورد فکر می کنید . برای شما چیزی اتفاق نمی افتد مگر آنکه درباره آن چه که برای شما اتفاق می افتد فکر کنید که تعیین کننده احساس و واکنش شما است . این دنیای بیرون شما نیست که محیط یا شرایط را به شما دیکته می کند ، بلکه دنیای درونی شماست که خالق شرایط زندگی شماست .

* گزینه شما ، زندگی شما

همواره در انتخاب کردن آزاد هستید . در درازمدت کسی نیست که شما را مجبور کند چگونه فکر کنید ، احساس کنید یا رفتار کنید . به جای آن ، احساسات ، عواطف و رفتارهای خود را با انتخاب روش تفکر خود در باره جهان اطرافتان و در باره آنچه برای شما اتفاق می افتد ، انتخاب کنید .
افکار و احساسات شما همواره در حال تغییرند . آن ها به سرعت تحت تاثیر حوادث اطرافتان قرار می گیرند . مثلا ، وقتی یک خبر خوبی دریافت می کنید ، نگرش و گرایش شما فورا مشخص می شود و احساس مثبت بیش تری در مورد هر کس و هر چیز خواهید داشت . از طرف دیگر ، اگر به صورت غیر منتظره خبر بدی به شما بدهند ، ممکن است فورا افسرده ، غمگین ، عصبانی و بداخلاق شوید ، حتی اگر این خبر نادرست یا کم دقت باشد . روش تعبیر و تفسیر شما از این حادثه است که تعیین کننده عکس العمل شماست .

* تمرین های عملی ( روش کاربردی فوری این قانون )

۱- مهمترین بخش های زندگیتان ( خانواده ، بهداشت ، کار و وضعیت مالی ) خود را بررسی کنید و روابط علت و معلولی بین آنچه را که فکر می کنید ، می گویید ، احساس می کنید و انجام می دهید و نتایجی را که بدست می آورید ، مشاهده می کنید با خودتان صادق باشید .
۲- تجزیه و تحلیل کنید . واقعا چگونه در باره خودتان رد رابطه با نوع زندگی که دارید فکر می کنید ؟ کاملا صادق باشید . ببیند چگونه تفکراتتان در هر حوزه باعث ایجاد ، خلق و حفظ وضعیت اطرافتان می شوند . چه تغییراتی می توانید در طرز تفکرتان ایجاد کنید تا بتوانید بخش هایی از زندگی تان را بهبود بخشید .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: انیس
ارسال: #۳۷۳۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
زندگی سخت ساده است!خطر کن!وارد بازی شو!چه چیزی از دست می دهی؟با دستهای تهی آمده ایم،و با دستهای تهی خواهیم رفت.نه ، چیزی نیست که از دست بدهیم، فرصتی بسیار کوتاه به ما داده اند، تا سرزنده باشیم،تا ترانه ای زیبا بخوانیم،و فرصت به پایان خواهد رسید. آری، این گونه است که هر لحظه غنیمتی است!

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , **sara** , yaser_ilam_com , Donna , Aurora , انرژی مثبت
ارسال: #۳۷۳۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
وقتی کاری انجام نمی شه، حتما خیری توش هست
وقتی مشکل پیش بیاد ، حتما حکمتی داره
وقتی کسی را از دست می دی ، حتما لیاقتت را نداشته
وقتی تو زندگیت ، زمین بخوری حتماً چیزی است که باید یاد بگیری
وقتی بیمار می شی ، حتماً جلوی یک اتفاق بدتر گرفته شده
وقتی دیگران بهت بدی می کنند ، حتماً وقتشه که تو خوب بودن خودتو نشون بدی
وقتی اتفاق بد یا مصیبتی برات پیش می یاد ، حتماً داری امتحان پس می دی
وقتی همه ی درها به روت بسته می شه، حتماً خدا می خواد پاداش بزرگی بابت صبرو شکیبایی بهت بده
وقتی سختی پشت سختی می یاد ،حتماً وقتشه روحت متعالی بشه
وقتی دلت تنگ می شه ، حتماً وقتشه با خدای خودت تنها باشی
---------------
(آخری رو خیلی پایه ام...!!)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast , setaiesh , انرژی مثبت , انیس

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close