زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۱ بر روی سایت قرار گرفت

ارسال: #۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
RE: کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۱ بر روی سایت قرار گرفت
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)NsX نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شیرازیا رو نمیگی گزاشتن بیرون از شهر !!! یه ۱ ساعتی باید بری تا برسی به محل آزمون .
دوستانی که قبلا اونجا ازمون دادن( دانشگاه آزاد واحد صدرا )چطور جایی هست ؟ صندلیاش چطوره؟ کلا چطور جایی هست ؟

جاش خوبه اگه دانشگاه پردیس هستی هم نو سازه صندلی هاشم خوبه ولی کوچیکه منم همونجام ۴سال اونجا امتحان دادم Big Grin

من پردیس دانشگاه ازاد - دانشکده مهندسی شماره ۲ هستم . دوستان اعلام حضور کنن Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  بچه های شیراز که توی خوابگاه ارم هستن کسی اطلاع داره که از خوابگاه سرویس هست برای روز جمعه ؟

حتما هست . همیشه بوده و خواهد بود . آخه کی میتونه بدون ماشین اون تپه رو بالا بره تا برسه به دانشکده (اگه درست بگم )علوم سیاسی . دانشگاه شیراز خیلی بهتره تا صدرا و گلستان Smile حداقل ۴۰ دقیقه کمتر باید تو ماشین بشینی و خستگی راه روت اثر بزاره .

نه منظور من این بود که برای صدرا از حوابگاه سرویس هست برای بچه های دکترا که صدرا امتخان داشتن مثل اینکه یه اتوبوس بوده از خوابگاه اونا رو به صدرا می برده می خوام ببینم برای ما هم هست یا باید خودمون بریم صدرا Huh

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Rezaaqw نوشته شده توسط:  
بچه‌ها کسی از میزان شهریه پیام نور و غیر انتفاعی تو مقطع ارشد کامپیوتر خبر داره ؟؟؟
سلام
هزینه‌ی دانشگاه پیام نور تقریبا نصف هزینه‌ی آزاد هستش.. یعنی ترمی حدودا" ۹۰۰-۸۰۰ ت

شاد باشید ..
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شیرازیا رو نمیگی گزاشتن بیرون از شهر !!! یه ۱ ساعتی باید بری تا برسی به محل آزمون .
دوستانی که قبلا اونجا ازمون دادن( دانشگاه آزاد واحد صدرا )چطور جایی هست ؟ صندلیاش چطوره؟ کلا چطور جایی هست ؟

منم صدرا هستم!صبح اول صبح و این همه راه تا اونجا...Confusedامسال حوزه‌ها خیلی بد جاست!البته من تا حالا نرفتم ببینم چطوریه محیطش!
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  نه منظور من این بود که برای صدرا از حوابگاه سرویس هست برای بچه های دکترا که صدرا امتخان داشتن مثل اینکه یه اتوبوس بوده از خوابگاه اونا رو به صدرا می برده می خوام ببینم برای ما هم هست یا باید خودمون بریم صدرا Huh

تو کارت من نوشته وسیله‌ی ایاب و ذهاب از ابتدای جاده‌ی صدرا!!!زحمت کشیدن!Sad
پارسال حوزه‌ها ملا صدرا و معالی اباد بود!کاش امسالم همینطوری شده بود.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۳۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ)shady205 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Rezaaqw نوشته شده توسط:  
بچه‌ها کسی از میزان شهریه پیام نور و غیر انتفاعی تو مقطع ارشد کامپیوتر خبر داره ؟؟؟
سلام
هزینه‌ی دانشگاه پیام نور تقریبا نصف هزینه‌ی آزاد هستش.. یعنی ترمی حدودا" ۹۰۰-۸۰۰ ت

نه هزینه اش تقریبا با آزاد یکی ست. بالای ۱ میلیون هست

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۳۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط موج.)
کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۱ بر روی سایت قرار گرفت
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  مهندسی هم همچین تعریفی نداره با اون صندلیهای داغونش تازه من همیشه اونجا گم میشم اصلا از دانشکه مهندسی فردوسی خوشم نمیادSmile

آره حتی دانشجوهای جدیدالورود خود مهندسی هم دو سه هفته ای طول میکشه تا کلاساش رو یاد بگیرند و توش گم نشند
حتی من هنوز بعد چهار، پنج سال وقتی با دوستام گرم صحبتم بعد وسط سالن میخوام تغییر مسیر بدم یه لحظه گیج میشم که الان کجایم Smile منم از همین عظمتش خوشم میاد Big Grin

(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  آقای موج من صبح پنجشنبه دانشکده مهندسی امتحان دارم کی برم ؟
خیلی زود برم استرس میگیرم
ترافیک نمیشه اونجا؟؟؟؟؟؟؟
بچه‌ها حواستون به ترافیک باشه ها

در هر صورت روز کنکور قابل پیش بینی نیست و بهتره آدم زودتر راه بیافته. هر چند که پارسال یادمه حدود سی چهل دقیقه ای هر دو نوبت آزمون تاخیر داشت
ولی از طرفی هم دانشکده مهندسی بزرگ هست و باید زود برید که صندلیتون رو پیدا کنید
اگه خیلی خیلی زود رسیدید فضاهای بسیار بکری در محدوده پشت علوم ریاضی هست که میتونید توش قدم بزنید و از فضای دانشگاه انرژی بگیرید. (عکساش رو توی مانشت توی تاپیک دانشگاه فردوسی گذاشتم)
گلزار شهدا هم هر چند جاش فعلا مناسب نیست و دور برش زیبا نیست ولی به برکت زیارت خود شهدا میتونه یه گزینه باشه برای اینکه وقتتون به دور از استرس و حتی یه خاطر آسوده بگذره. (من به احتمال ۹۰ درصد چند دقیقه ای اینجا سربزنم)

انشالله که روز خوبی برای شما و سایر دوستان مانشتی میشه پنجشنبه و جمعه این هفته Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , maryami , ec_a_j
ارسال: #۳۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط nika.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ویژه کنکوریهای همشهری (مشهدی):
بدترین جای ممکن در دانشگاه فردوسی رو به آزمون بچه های کامپیوتر مشهدی اختصاص دادند
تنها دانشکده ای که بس که پرت بود تا بحال داخلش نرفتم و فقط چند باری که استخر دانشگاه رفتم از جلوش گذشتم
دانشکده معماری و شهرسازی، دقیقا در دل دانشگاه و خط اتوبوس هم ازش نمیگذره و دانشجوهای بدون وسیله شخصی باید حدود ۲۰ دقیقه ای پیاده روی کنند (ازنزدیکترین درب) تا بهش برسند البته امیدوارم که برای کنکور ون آماده جلوی درب گذاشته باشند
تبعیض رو ببینید دخترها مهندسی پسر‌ها ناکجا آباد Big Grin

تنها مزیتش فاصله زیادی با آرامگاه شهدای گمنام نداره و میشه قبل کنکور دلها رو یه صفایی داد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اقای موج من صبح پنجشنبه دانشکده مهندسی امتحان دارم کی برم ؟

استرس نداره که! Smile اگه خونتون سمت رضاشهر ایناس که از جاده سنتو ۱۰ دقیقه ای میرسین از در شرقیم میتونین برین تو . اگه سمت صدمتریه که از صدمتری هم ۱۰ دقیقه ای میرسین که بازم بهترین در درب شرقیه . اگه خونتون سمت وکیل اباده که بازم ۱۰ دقیقه ای میرسین و از درب باهنر برین تو . دیرترین حالت وقتیه که خونتون سمت احمداباد اینا باشه که اونم در شلوغترین حالتی که من با اتوبوس رفتم ۴۵ دقیقه از شهدا تا دانشگاه توراه بودم . نمیدونم چرا حس GPS دارم الانBig Grin
(۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  مهندسی هم همچین تعریفی نداره با اون صندلیهای داغونش تازه من همیشه اونجا گم میشم اصلا از دانشکه مهندسی فردوسی خوشم نمیادSmile

آره حتی دانشجوهای جدیدالورود خود مهندسی هم دو سه هفته ای طول میکشه تا کلاساش رو یاد بگیرند و توش گم نشند
حتی من هنوز بعد چهار، پنج سال وقتی با دوستام گرم صحبتم بعد وسط سالن میخوام تغییر مسیر بدم یه لحظه گیج میشم که الان کجایم Smile منم از همین عظمتش خوشم میاد Big Grin

(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  آقای موج من صبح پنجشنبه دانشکده مهندسی امتحان دارم کی برم ؟

در هر صورت روز کنکور قابل پیش بینی نیست و بهتره آدم زودتر راه بیافته. هر چند که پارسال یادمه حدود سی چهل دقیقه ای هر دو نوبت آزمون تاخیر داشت
ولی از طرفی هم دانشکده مهندسی بزرگ هست و باید زود برید که صندلیتون رو پیدا کنید
اگه خیلی خیلی زود رسیدید فضاهای بسیار بکری در محدوده پشت علوم ریاضی هست که میتونید توش قدم بزنید و از فضای دانشگاه انرژی بگیرید. (عکساش رو توی مانشت توی تاپیک دانشگاه فردوسی گذاشتم)
گلزار شهدا هم هر چند جاش فعلا مناسب نیست و دور برش زیبا نیست ولی به برکت زیارت خود شهدا میتونه یه گزینه باشه برای اینکه وقتتون به دور از استرس و حتی یه خاطر آسوده بگذره. (من به احتمال ۹۰ درصد چند دقیقه ای اینجا سربزنم)

انشالله که روز خوبی برای شما و سایر دوستان مانشتی میشه پنجشنبه و جمعه این هفته Smile

یادش بخیر مهندسی یه تریای فوق العاده داشت که نامردا بستنش بهترین جای دانشگاه بود اونجا Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , maryami
ارسال: #۳۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط Shady205.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ)shady205 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Rezaaqw نوشته شده توسط:  
سلام

نه هزینه اش تقریبا با آزاد یکی ست. بالای ۱ میلیون هست

منم فکر نمیکنم با آزاد یکی باشه.. واسه فراگیر که آزمون دادم میگفتن هزینه ش نسبت به آزاد نصفه

شاد باشید ..
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط Rezaaqw.)
از کجا میشه فهمید پیام نور یا غیر انتفاعی تو کدوم شهر‌ها پذیرش دارند؟
مثلا دانشگاه پیام نور شیراز پذیرش داره یا نه؟
تو سنجش که چیزی پیدا نکردم...Angry
خیلی مسخره است.فقط میخوان کارت‌ها فروش بره.حالا شاید یکی که ساکن جنوبه نخواد بره پیام نور یا غیر انتفاعی تو شمال.
اخه اگه هزینه های شهریه + مسکن+رفت امد+... رو واسه تحصیل توی دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی غیر شهر خودتون حساب کنید از دانشگاه ازاد هم بیشتر میشه...
پس واسه ازاد تو شهر خودمون امتحان میدیم...
فکر کنم ادم یا باید علم غیب داشته باشه... یا کارت رو بخره که سنجش هم یه پولی به جیب زده باشه...Angry
.
این کارت پیام نور غیر انتفاعی رو بلاخره بخریم یا نهHuhHuh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close