زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۱ بر روی سایت قرار گرفت

ارسال: #۱۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۱ بر روی سایت قرار گرفت
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ویژه کنکوریهای همشهری (مشهدی):
بدترین جای ممکن در دانشگاه فردوسی رو به آزمون بچه های کامپیوتر مشهدی اختصاص دادند
تنها دانشکده ای که بس که پرت بود تا بحال داخلش نرفتم و فقط چند باری که استخر دانشگاه رفتم از جلوش گذشتم
دانشکده معماری و شهرسازی، دقیقا در دل دانشگاه و خط اتوبوس هم ازش نمیگذره و دانشجوهای بدون وسیله شخصی باید حدود ۲۰ دقیقه ای پیاده روی کنند (ازنزدیکترین درب) تا بهش برسند البته امیدوارم که برای کنکور ون آماده جلوی درب گذاشته باشند
تبعیض رو ببینید دخترها مهندسی پسر‌ها ناکجا آباد Big Grin

تنها مزیتش فاصله زیادی با آرامگاه شهدای گمنام نداره و میشه قبل کنکور دلها رو یه صفایی داد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شیرازیا رو نمیگی گزاشتن بیرون از شهر !!! یه ۱ ساعتی باید بری تا برسی به محل آزمون .
دوستانی که قبلا اونجا ازمون دادن( دانشگاه آزاد واحد صدرا )چطور جایی هست ؟ صندلیاش چطوره؟ کلا چطور جایی هست ؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ
اصفهان هم دانشگاه هشت بهشت، سپاهان شهر، فکر کنم یه ساعتی تو راه باشم، اصلا تا حالا اسم این دانشگاه را نشنیده بود... Sad

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ب.ظ
نقل قول: شیرازیا رو نمیگی گزاشتن بیرون از شهر !!! یه ۱ ساعتی باید بری تا برسی به محل آزمون .
دوستانی که قبلا اونجا ازمون دادن( دانشگاه آزاد واحد صدرا )چطور جایی هست ؟ صندلیاش چطوره؟ کلا چطور جایی هست ؟

اره دقیقا...نمیدونم چرا امسال اینجوری کردند!!!
من افتادم دانشگاه پیام نور گلستان
بچه هایی که مال شیراز هستند میدونند که دانشگاه پیام نور شیراز دقیقا پشت کوه های اطراف شیراز واقع شده.تقریبا اخر سلسله جبال زاگرس میشه AngryAngryAngry نمیدونم خیلی واسشون کار سختیه که بخوان نسبت به منطقه بندی محل زندگی شرکت کننده‌ها مکان ازمون رو مشخص کنند Angry
.
حرف صندلی رو هم نزنید که نمیدونید چه تفاوتی بین بچه های گروه پزشکی با بچه های گروه مهندسی هستش.من تقریبا تو تمامی دانشگاه های مهندسی رفتم.همش صندلی های چوبی!!! اما یه بار واسه ازمون استخدامی رفتم دانشگاه علوم پزشکی صندلی هاش همه ابری...Angry
این تصمیم های انی و احمقانه سنجش تمومی نداره. اگه موقع نتیجه‌ها دیدی که به جای ۲۰% شرط معدل یه دفعه تصمیم گرفتند ۷۰% شرط معدل اعمال کنند تعجب نکنید چون معمولا ادمای عاقل هستند که یه اشتباه رو چند بار تکرار نمیکنند.Angry
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ)Rezaaqw نوشته شده توسط:  حرف صندلی رو هم نزنید که نمیدونید چه تفاوتی بین بچه های گروه پزشکی با بچه های گروه مهندسی هستش.من تقریبا تو تمامی دانشگاه های مهندسی رفتم.همش صندلی های چوبی!!! اما یه بار واسه ازمون استخدامی رفتم دانشگاه علوم پزشکی صندلی هاش همه ابری...Angry

از قدیم گفتن کج بنشین راست آزمون بده Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

البته محل آزمون شما جلو کوه هست Big Grin میتونی بعد از آزمون با پای برهنه بری نمایشگاه بین المللی . بازم مال شما خوبه سر راست هست اما دانشگاه ازاد صدرا اصلا من تا حالا ندیدمش!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ
بدترین جای ممکن در دانشگاه فردوسی رو به آزمون بچه های کامپیوتر مشهدی اختصاص دادند
تنها دانشکده ای که بس که پرت بود تا بحال داخلش نرفتم و فقط چند باری که استخر دانشگاه رفتم از جلوش گذشتم
دانشکده معماری و شهرسازی، دقیقا در دل دانشگاه و خط اتوبوس هم ازش نمیگذره و دانشجوهای بدون وسیله شخصی باید حدود ۲۰ دقیقه ای پیاده روی کنند (ازنزدیکترین درب) تا بهش برسند البته امیدوارم که برای کنکور ون آماده جلوی درب گذاشته باشند

تنها مزیتش فاصله زیادی با آرامگاه شهدای گمنام نداره و میشه قبل کنکور دلها رو یه صفایی داد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من که افتادم دانشکده کشاورزی کارشناسیم هم اونجابود ازش خاطره خوب دارم
البته آزمون کارشناسیم دانشکده سابق کشاورزی بود اماکلاخوش یمنه‎|‎D
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  اصفهان هم دانشگاه هشت بهشت، سپاهان شهر، فکر کنم یه ساعتی تو راه باشم، اصلا تا حالا اسم این دانشگاه را نشنیده بود... Sad

سپاهان شهر؟ نوشته جاده شیراز!!! وسط بیابونه فکر کنمBig Grin چرا همه کامپیوتری‌ها یه جا نیستن؟! Sad دوستم دانشگاه اصفهانه!
۰
۱
ارسال: #۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ ب.ظ
برای تهرانیا جاش بد نیست دانشگاه امیرکبیر دانشکده ریاضی که ار دانشکده های بازسازی شده اونجاس.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ ب.ظ
منم افتادم دانشگاه آزاد اهواز، پارسال هم همین جا بودیم،،، ساختمانی هم که قراره آزمون بدم صندلی‌هاش داغونه Big Grin
اینم شده یه درآمد برای دانشگاه آزاد Huh
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  اصفهان هم دانشگاه هشت بهشت، سپاهان شهر، فکر کنم یه ساعتی تو راه باشم، اصلا تا حالا اسم این دانشگاه را نشنیده بود... Sad

سپاهان شهر؟ نوشته جاده شیراز!!! وسط بیابونه فکر کنمBig Grin چرا همه کامپیوتری‌ها یه جا نیستن؟! Sad دوستم دانشگاه اصفهانه!
خوب همون نزدیکا سپاهان شهره فکر کنم، من خودم حدس زده بودم، آره، منم چند تا دوستم دانشگاه اصفهان بودن

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط NsX.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شیرازیا رو نمیگی گزاشتن بیرون از شهر !!! یه ۱ ساعتی باید بری تا برسی به محل آزمون .

جاش خوبه اگه دانشگاه پردیس هستی هم نو سازه صندلی هاشم خوبه ولی کوچیکه منم همونجام ۴سال اونجا امتحان دادم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  یاهو برای ما ف‌ی ل ت ر شده است نتوانستیم اطلاعات کارتمان را برداریم و در سنجش وارد کنیم بسی حیف شد ....
واسه منم چند روزه یاهو، جی میل، گوگل و ... باز نمیشه Huh

دوستانی که مشکل با جیمیل دارن از Mozilla Thunderbird استفاده کنند
من هم همین مشکل رو داشتم و سایت های زیادی رو امتحان کردم جواب نداد ولی این نرم افزار غوفا می کنه .Wink

سپاس ایزدم را که بی آلایش است/***/کزنور وجودش روانم در آسایش است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
بچه های شیراز که توی خوابگاه ارم هستن کسی اطلاع داره که از خوابگاه سرویس هست برای روز جمعه ؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط fatemeh85.)
بدلیل فاصله زیادی که تا محل آزمون هست اکیدا توصیه میکنم شب قبل از آزمون به محل برگذاری نقل مکان کنید تازه خاطره هم میشه دوستان نگران صندلی های خراب هم نباشید این از دوراندیشی سازمان سنجش هست که میخواد داوطلبا سر آزمون چرت نزنن( بدلیل راحتی صندلی و وقت زیاد آزمون) بعلاوه کسی فکر نکنه جاش راحته بنابراین سال دیگه هم میتونه ازاین امکانات رفاهی استفاده کنهSmile۹

ولی دور از شوخی برای همتون آرزوی موفقیت می کنم امیدوارم هممون اون رشته ای که دوست داریم قبول شیمSmile

مهندسی هم همچین تعریفی نداره با اون صندلیهای داغونش تازه من همیشه اونجا گم میشم اصلا از دانشکه مهندسی فردوسی خوشم نمیادSmile
۰
۱
ارسال: #۲۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  بچه های شیراز که توی خوابگاه ارم هستن کسی اطلاع داره که از خوابگاه سرویس هست برای روز جمعه ؟

حتما هست . همیشه بوده و خواهد بود . آخه کی میتونه بدون ماشین اون تپه رو بالا بره تا برسه به دانشکده (اگه درست بگم )علوم سیاسی . دانشگاه شیراز خیلی بهتره تا صدرا و گلستان Smile حداقل ۴۰ دقیقه کمتر باید تو ماشین بشینی و خستگی راه روت اثر بزاره .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ

اقای موج من صبح پنجشنبه دانشکده مهندسی امتحان دارم کی برم ؟
خیلی زود برم استرس میگیرم
ترافیک نمیشه اونجا؟؟؟؟؟؟؟
بچه‌ها حواستون به ترافیک باشه ها
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۶ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۷۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۲۶ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close