زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۹۱
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
نگفتن همان دروغ گفتن است اما قدری کثیف تر!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۹۲
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نگفتن همان دروغ گفتن است اما قدری کثیف تر!
نگفتن بهتر از دروغ گفتن است!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۱۲۹۳
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نگفتن همان دروغ گفتن است اما قدری کثیف تر!

تا حالا شده کسی بهتون یه چیزی نگه بعد بفهمین؟؟؟؟ درد‌ی که داره از دروغ گفتن بیشتره!خدا نصیب هیچ کس نکنه!
دلم می خواد گریه کنم!چرا نمی شه؟؟؟؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۲۹۴
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نگفتن همان دروغ گفتن است اما قدری کثیف تر!
تا حالا شده کسی بهتون یه چیزی نگه بعد بفهمین؟؟؟؟ درد‌ی که داره از دروغ گفتن بیشتره!خدا نصیب هیچ کس نکنه!
دلم می خواد گریه کنم!چرا نمی شه؟؟؟؟

شاید اون شخص فکر می کرده به نفعتونه که اون مطلب رو ندونید. یا این که می خواسته تو یه زمان دیگه بهتون بگه .شاید بهتر باشه دلیل نگفتنشو از خودش بپرسید گاهی وقتا در مورد یه مطلب اطلاع کافی ندارم و دائما ذهنمون رو درگیر می کنیم ولی بعدا می فهمیم که اشتباه کردیم و چقدر از انرژ و وقتمونو گذاشتیم (من بدون هیچ پیش زمینه ای گفتم پس شاید اون چیزی که گفتم درست نباشه و شما با اطلاع کافی و درست قضاوت کردید)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۲۹۵
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
دقیقا . ممکنه اون شخص این صلاحو دیده که در اون لحظه نگه . شاید بهتر باشه به نظرش احترام بذارین . البته اگه شخص قابل احترامیه Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۲۹۶
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
راستش چند وقته که کارام گره خورده، هیچ کاری پیش نمی ره. کلا زندگیم هنگیده !! موندم چه کار کنم، حیرون و سرگردون !!!!؟؟؟؟
ارسال: #۱۲۹۷
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ)hiva_msh نوشته شده توسط:  راستش چند وقته که کارام گره خورده، هیچ کاری پیش نمی ره. کلا زندگیم هنگیده !! موندم چه کار کنم، حیرون و سرگردون !!!!؟؟؟؟
یه لحظه توقف کن و هیچ کدوم از کارات رو انجام نده . با خیال راحت بهش فکر کن!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۲۹۸
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ ب.ظ
شده یه وقتایی لازم دارید حتما با یه نفر درباره خودتون یا کاراتون حرف بزنید اما کسی نباشه که به حرفاتون گوش کنه وراهنمایی تون کنه دلداری بده من امروز اینجوری شدم کسی نیست یا حوصله نداره .
احساس بدی دارم حس میکنم همه چی بهم ریخته

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
ارسال: #۱۲۹۹
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دقیقا . ممکنه اون شخص این صلاحو دیده که در اون لحظه نگه . شاید بهتر باشه به نظرش احترام بذارین . البته اگه شخص قابل احترامیه Smile

ازش پرسیدم۱جوابش این بود:فکر کردم لزومی نداره بدونی!

ارسال: #۱۳۰۰
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ ب.ظ
بلا تکلیفم
بلاتکلیف.....بلاتکلیف...
کاش اگه به نفعم نشد به هم نریزم...داغون نشم...خدایا صبر بده بهم..
ارسال: #۱۳۰۱
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  بلا تکلیفم
بلاتکلیف.....بلاتکلیف...

چه دعای خوبی . Smileاگه بخواین خدا هرچی به نفعتونه بهتون بده و ایمان داشته باشین همونو بده به هم نمی ریزین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۳۰۲
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  بلا تکلیفم
بلاتکلیف.....بلاتکلیف...

چه دعای خوبی . Smileاگه بخواین خدا هرچی به نفعتونه بهتون بده و ایمان داشته باشین همونو بده به هم نمی ریزین .
اولش بهم می ریزی .ناذاحت میشی .همش میگی چرا چرا .با اینکه به صلاحدید خدا ایمان داری اما یکم که میگذره می فهمی چرا نباید میشد اونموقع میگی شکرت که نشد !!!!!!!!!!!به عینه برام پیش اومده

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۳۰۳
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
بچه‌ها این تاپیکم مشکل دار شده!احتمالا پر شده!فقط وقتی ارسال‌ها رو نشون می ده که یه صفحه کاملا پر شه!

ارسال: #۱۳۰۴
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط mamat.)
چی بگم که اگه بخوام از دل تنگم بگم باید کل این تاپیک رو تا نهایتش فقط خودم پرکنم.
از آسمون واسه من جز سختی چیز دیگه ای نمی باره حالا نمیدونم حکمتش چیه خلاصه این ماهم رو فقط با مشکلاتم گذروندم.
خدا ماه بعد رو ازم دریغ نکنه.
آه آه آه!!! وقتی به کل این ماهی که گذشت یه نگاه میندازم به جز غصه و غم چیز دیگه ای نسیبم نمیشه.
من از اول این ماه فقط دنبال یه راه در رو واسه درس خوندن بودم اما انگار تمام این راهها واسم از قبل به حالت مسدود و معلق در اومده بود.
باور کنین دارم از غصه میترکم همه دارن درس میخونن اما من فقط شبهارو واسه درس خوندن دارم که یا باید بخوابم یا درس بخونم که هیچکدومو نمیتونم انجام بدم.
خدا آخر عاقبتم رو بخیر کنه
واسم دعا کنین که ماه بعد حداقل بتونم جبران کنم.
واستون دعا میکنم اگه دعام مستجاب بشه که واسه خودم مستجاب نمیشه انشاءالله واسه شما اینطور نباشه.
خدایا شکرت

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
ارسال: #۱۳۰۵
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ
لحظه‌ها چقدر دیر میگذره وقتی منتظری و چقدر زود می گذره وقتی لحظه‌ی موعود می رسه....بعد باز انتظار و انتظار و انتظار!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close