زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۷۶
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  چون دلیلی دیگه نمی بینم که بیام!چون اصلا تو بحث های درسی شرکت نمی کنم!کارم شده بیام اینجا فقط چیزای غیر درسی بخونم و بنویسم و برم!اصلا چرا بیام؟

اگه وقتتونو تنظیم کنین مثلا بگین روزی نیم ساعت میام چیزای غیر درسی می خونم و میرم خیلی هم خوبه که! آدم نمی تونه موقع کنکور ذهنشو حبس کنه . Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۷۷
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ق.ظ
نمی خوام خودمو حبس کنم ولی اصلا دلم می خواد همه چیز یه جور دیگه شم!دلم می خواد اصلا دیگه نت نیام!دلم می خواد همه پسوردامو گم کنم!فراموش کنم!اصلا ربطی به کنکور نداره !نت اومدن زیاد هم کار بی خودیه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۲۷۸
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
منم با مسافر کوچولو همدردم دوستان راه حلی دارن بفرمایند!!!! فقط من تنظیم وقت بلد نیستم. Sad Big Grin
پذیرای پیشنهادات دیگه هستیم .
اینترنت وایرلس هم واسه ادم کم اراده ای مثل من دردسر سازه!!!!
تا اینترنت نداشتیم همش می گفتیم می خوایم کارای علمی انجام بدیم سرچ کنیم حالا هم که کلا ۲۵ ساعت تو مانشتم ۱ ساعت بقیشم چک میل می کنم(البته هیچی توش نیست Big Grin )

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۲۷۹
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ولی این موهای آشفته اینشتین و بینی خانمهای ایرانی در مینیاتورها و نقاشیهای قدیمی میگه تحقیقات مورد اشاره تون انگار یک اشکالاتی داره!!Big GrinBig GrinBig Grin
آقای فرداد داری شیطنت می کنیااااااا Smile
خدمت دوستان عرض کنم که این نوع اعتیاد از بدترین نوعشه که هنوز راه ترکش کشف نشده!ما هم خواستیم ترک کنیم نشد!
ارسال: #۱۲۸۰
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ق.ظ
خب به نظرم سعی کنین اعتیادتونو به سمت اعتیاد علمی سوق بدین‌! مثلا برین مقاله سرچ کنین!
البته من اینکارو کردم ولی تجربه‌ی موفقی نبود: دی
یه مشکل دیگه ای که برام پیش اومده اینه که دیگه نمی تونم از خودم مسئله ای رو حل کنم . یا حتی دو خط کد بزنم . همش سرچ می کنم و متاسفانه همیشه پیدا میشه! فکر کنم سلولای خاکستری مغزم فرسوده شده!!

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۲۸۱
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  پارسال آذر ماه برای صحبت در مورد یک کاری بهمراه دوستی رفتم پزشکی قانونی. البته کاری انجام نشد ولی تعدادی از دانشجویان حقوق اومده بودن تا با این رشته آشنا بشوند. من هم از فرصت استفاده کردم و همراهشون رفتم سالن تشریح از نزدیک تشریح یک مردجوان که بتازگی از دنیا رفته بود را دیدم. تا چند روز از جلو چشمم کنار نمی رفت. هنوز هم گاهی میاد جلو چشمم.
دیروز برای کاری رفتم بخش NICU یا بخش ICU نوزادان یک بیمارستان . نوزادانی که تو دروازه ورود به دنیامونده بودند.

هر دوش فوق العاده تاثیرگذار بود.
چقدر زندگی کوتاهه و چقدر آموزنده است!!!!!!

شما هم عجب جاهایی می رینا!
آموزنده است اما تو روحیه‌ی ادم اثر می ذاره!!Confused

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۲۸۲
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ق.ظ
فردا چهلم پدر بزرگ مهربونمه
دلم براش خیلی تنگ شده هنوز صداش توگوشمه دلم لک زده برای بغل کردنش خیلی جاش خالیه برام
زمان خیلی زود می گذره انگار همین دیروز بود که بچه بودم خودمو برای بابا بزرگ لوس میکردم ازش می خواستم برام قصه بگه
همیشه قصه هاش طولانی بود قصه هاشم کمتر کسی بلد بود قصه شاه اسماعیل رو من بیشتر دوست داشتم.
وقتی مامان بزرگ وبابا بزرگ نماز می خوندن من وخواهرم می رفتیم تماشا می کردیم وقتی سجده می رفتن من وخواهرم میرفتیم رو کولشون خیلی کیف میداد .شیرین ترین دوران بچگیم موقعی بود که با پدر بزگ مادر بزرگ زندگی می کردیم.
همیشه نوه‌ها رو وقتی می دید ۵ تا بوس می کرد هیچ وقت نگفت قضیه این ۵ تا چیه.
بچگیم همش دوست داشتم زود بزرگ شم اما الان که بزرگ شدم دوست دارم بچه شم دوباره بچگی کنم.
ببخشید که سرتونو درد اوردم .با گفتن این حرفا آروم‌تر شدم.

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , Bache Mosbat
ارسال: #۱۲۸۳
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  فردا چهلم پدر بزرگ مهربونمه
دلم براش خیلی تنگ شده هنوز صداش توگوشمه دلم لک زده برای بغل کردنش خیلی جاش خالیه برام
زمان خیلی زود می گذره انگار همین دیروز بود که بچه بودم خودمو برای بابا بزرگ لوس میکردم ازش می خواستم برام قصه بگه
همیشه قصه هاش طولانی بود قصه هاشم کمتر کسی بلد بود قصه شاه اسماعیل رو من بیشتر دوست داشتم.
وقتی مامان بزرگ وبابا بزرگ نماز می خوندن من وخواهرم می رفتیم تماشا می کردیم وقتی سجده می رفتن من وخواهرم میرفتیم رو کولشون خیلی کیف میداد .شیرین ترین دوران بچگیم موقعی بود که با پدر بزگ مادر بزرگ زندگی می کردیم.
همیشه نوه‌ها رو وقتی می دید ۵ تا بوس می کرد هیچ وقت نگفت قضیه این ۵ تا چیه.
بچگیم همش دوست داشتم زود بزرگ شم اما الان که بزرگ شدم دوست دارم بچه شم دوباره بچگی کنم.
ببخشید که سرتونو درد اوردم .با گفتن این حرفا آروم‌تر شدم.
خدا رحمتشون کنه واقعا که نعمتند هر چند که منم ازش محروم شدم.Sad
------------------------------------------------------------------------
راستی امضاتون هم خیلی جالبه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , Bache Mosbat
ارسال: #۱۲۸۴
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط mamat.)
خدا رحمتشون کنه
------------------------------------------------------------------
بچه بودم بادبادکهای رنگی دلخوشیه هر روز و هر شبم بود
خبر نداشتم از دل آدما چه بی بهونه خنده رو لبم بود
کاری بجز الک دولک نداشتم بچه بودم به هیچی شک نداشتم
بچه بودم غصه وبالم نبود هیچکی حریف شور و حالم نبود
بچه که بودم آسمون آبی بود حتی شبای ابری مهتابی بود
AngelRolleyesShyConfusedHuhSad

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , انرژی مثبت , Mahtab_m , Bache Mosbat , barca , **sara** , ana9940
ارسال: #۱۲۸۵
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
جمعه صبح بعد از نماز بهش می گم کجا؟
میگه دارم می رم دعای ندبه!
لپ تاپم و روشن می کنم می خندم و می گم:"منم می رم ندبه"!

ارسال: #۱۲۸۶
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
گر گناهی بکنی در شب آدینه بکن / تا که از صدر نشینان جهنم باشی .
Sad

ارسال: #۱۲۸۷
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ ب.ظ
دلم می خواد تو بلند ترین جاده‌ی دنیا راه برم و هیچ کس اونجا نباشه که ازم بپرسه اشکام واسه چیه!

ارسال: #۱۲۸۸
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ق.ظ
شب بارونی گریه پنهونی
زیر سقف آسمون نقره کوب‌، شبه شهر سیاه و میشه دید
ترمه و عقیق آب و آینه‌، گوشه ابروی ماه و میشه دید
بعضی‌ها مثل ستاره‌ها سپید‌، رفتن وتکیه به آسمون دادن
بعضی‌ها رو پشت بوم خونشون موندن و ماه و به هم نشون دادن

باز باید یه دور دیگه بگذره‌، از همین یک دو سه روزه عمرمون
میمونیم یا نمیمونیم با خداست‌، پای سفره های افطار و اذون

کاشکی عطر نفس فرشته‌ها‌، این دل عاشقو مبتلا کنه
کاشکی بارونی بیاد از آسمون‌، قلبای شکسته رو طلا کنه
کاش زمونه فرصتی به ما بده‌، فرصت دوباره آشنا شدن
کاش یه بار هم ما رو قابل بدونن برا پر کشیدن و رها شدن

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s
ارسال: #۱۲۸۹
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
میان ترم که میشد حس میکردم چقدر زود گذشت. آخر ترم که میومد حس میکردم زود گذشت و اونجور که لازم بود درس نخوندم!!!! همیشه حساب پس دادن سخته. میانترم ،پایان ترم،پایان نامه ،.....
وقتی بزرگتر شدم هر بار که قرار بوده یک کار جدید را ارائه کنم میشه یک پایان ترم و یک پایان نامه.
گاهی دقیقه آخر آنچنان خوشحال میشی که ....... .
روز آخر خدمت سربازی وقتی فرمانده مون را در راهرو دیدم و از شدت خوشحالی بهش گفتم سلام جناب سرهنگ و یادم رفت احترام بگذارم دو روز اضافه خدمت گرفتم(دلیلش عدم احترام به مافوق بود). همه سربازی یکطرف اون دو روز هم یکطرف. آخرین روز بهم گفت‌: فوتبال ۹۰ دقیقه است و گاهی وقت اضافه هم داره. تا داور سوت نزده بازی هست!!!!!!
انگار هر چی بزرگتر میشم مشکلات هم بزرگتر میشه. شش ماه از شروع اینکار گذشته.حالا تصور اینکه شش ماه گذشته و هشتاد درصد کار تو دو ماه آخر بوده موجب میشه بخودم قول بدم منظم و مرتب بشم. (ولی خودم هم میدونم که فایده نداره و همینجوری هستمBig Grin)
حالا اگه دیر هم کرده باشی و یکی دو ماهی تاخیر و پیچوندن هم ضمیمه اش باشه انگار کارت ده برابر شده!!!!Sad
امروز و فردا و پس فردا میکنم تا آخرین ایرادات کار را هم بگیرم ولی فشار و سنگینی روانی کار دهها برابر شده و مدام زنگ تلفن و گوشی موبایل برام بصدا درمیاد. انگار همه تلفنها فقط من را میخوان!!!! اگه تلفن نزنند هم نگران میشم که چی شده
هزار چیز جفت و جور نبوده ولی موظف بوده‌ام روز ارائه همه چیز را جفت و جور کرده باشم.
هر بار سخت‌تر از قبل . !!!Sad
هفته پیش دکتر خیلی عصبانی بود.(البته نه دکتر تنهایی Tongue). آخه من دو سه تا رئیس دارم که همشون دکترن. تو مانشت دکتر تنهایی است و البته عصبانی نمیشهBig Grin
ولی بقیه شون گاهی میشنBig Grinدیگه چند روزیه خبری ازش نیست.نه زنگی نه تماسی!!!
اگه این چند روز هم بخیر بگذره خوبه!!!!
امیدوارم تجربه هام بدردتون بخوره.
برام دعا کنید.Heart

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۲۹۰
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ب.ظ
ایشالله که درست می شه!ما هممون همین طوری هستیم!دقیقه‌ی ۹۰ ای!
ما هم وقتی میان ترم و پایان ترم می اد آرزو می کنیم کاش خونده بودیم!تو کار کردنم می شیم مثل شما!Big Grin
موفق باشین!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close