زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)

ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ق.ظ
به نظر شما سخت ترین گرایش کامپیوتر کدام گرایش است؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط alireza3742.)
به نظر من شاید در کارشناسی گرایش سخت افزار کمی سخت‌تر از نرم افزار هست . ولی در کارشناسی ارشد نرم افزار با توجه به نوع درسهاش (البته شاید)تا حدودی مشکل‌تر از معماری و هوش باشه( البته این موضوع به دانشگاه و اساتید اون هم خیلی بستگی داره و این نظری که دادم خیلی کلی و بر اساس توع درسها بود )
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Lantern , The BesT
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
کاملا تو ارشد بستگی به مبحثی که بخواین روش کار کنین داره و به علاقه . مثلا من با الگوریتم مشکل دارم پس طبیعیه مباحث الگوریتمی برام مشکل باشه ولی با سیستم عامل و تایمینگ و این مباحث خیلی راحتم . اصلا نمی شه یه دسته بندی داد تو هر گرایش هم باز بستگی داره چی کار کنین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alireza3742 , Xilinx , مازیار صفایی , Lantern , The BesT
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
به نظر من که هیچ گرایشی سخت‌تر از نرم افزار نیست.!
دقیقاً به عکس اسمش....! جالبه بری فوق لیسانس بگیری بعد فقط کافیه بلد نباشی تو word چطوری تشدید میزارن...میگن اه کجا به تو فوق دادند؟ Big Grin

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , maedeh , zzsnowdrop , Lantern , annmary , **sara** , skygirl_00 , javadem , The BesT , mehdi_gh125
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
سخت ترین گرایش اونه که بری کنکور بدی و انتخاب رشته کنی همه جا رو بعد زوری یه گرایشی که اصلا نمی دونی چیه و انتخاب کردی قبول شی. و بعدش مجبورم بشی که همون رو ادامه بدی تا بالاخره یه روزی تموم بشه و یه مدرک کوفتی بدن دستت.

از نظر من که هیچ کدوم از گرایش های ارشد برای کسانی که با انگیزه و میل باطنی خودشون وارد می شن سخت نیست.
اصلا سختی تو ارشد معنا نداره!
هرچی بیشتر کار کنی بیشتر لذت می بری.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , matin724 , Xilinx , diligent , ali , Lantern , annmary
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ
RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)
(۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  سخت ترین گرایش اونه که بری کنکور بدی و انتخاب رشته کنی همه جا رو بعد زوری یه گرایشی که اصلا نمی دونی چیه و انتخاب کردی قبول شی. و بعدش مجبورم بشی که همون رو ادامه بدی تا بالاخره یه روزی تموم بشه و یه مدرک کوفتی بدن دستت.

از نظر من که هیچ کدوم از گرایش های ارشد برای کسانی که با انگیزه و میل باطنی خودشون وارد می شن سخت نیست.
اصلا سختی تو ارشد معنا نداره!
هرچی بیشتر کار کنی بیشتر لذت می بری.

منم با تو موافقم
۱
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ ب.ظ
یعنی نرم افزار سخت تر از هوش هست؟؟؟؟؟

یا علی مدد Heart
۱
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  یعنی نرم افزار سخت تر از هوش هست؟؟؟؟؟

عمرا!Big Grin

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , mosenabdoli , Masoud05
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ
نیست؟؟؟؟
چرا؟؟؟

یا علی مدد Heart
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط luna.)
چرا انقدر علاقه دارین بین این گرایش ها اختلاف بندازین! مهم اینه که ما همه کامپیوتریم! اتحادتون رو حفظ کنید!
همه این گرایش ها می تونن در عین حال شیرین ترین، مزخرف ترین، سخت ترین، آسون ترین باشن! مهم اینه که چجوری بهش نگاه کنید!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , inteligentium , انرژی مثبت , fatemeh85 , پشتکار , Xilinx , ronaldo , mona23 , Lantern , hmd1 , annmary , **sara** , The BesT , ghazal_ , saiedattar
ارسال: #۱۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
به نظر من سختی اونجایی معنا پیدا میکنه که شما از یه چیزی خوشتون نیاد اونوقت انجام اونکار براتون تو دنیا از هرکار دیگه ای سختتر و عذاب آورتره مثلا یکی از خوندن ریاضیات لذت میبره و براش آسونه یکی هم براش درسی سختتر از ریاضی نیست باید دید به چی علاقه داریم اونوقت هرچی هم که سخت باشه ازش لذت میبری
من خودم وقتی برای کنکور میخوندم وقتی درسای تخصصی معماری مثل دیجیتال می خوندم اصلا متوجه گذر زمان نمیشدم عوضش وقتی می خواستم ساختمان داده بخونم آخ مرگم بود اصلا درسی سختتر از داده از نظر من وجود نداره Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , hmd1 , javadem , ghazal_ , Happiness.72
ارسال: #۱۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ب.ظ
راستی یک سئوال خیلی فنی:
چه ریاضیاتی توی کامپیوتر بیشتر به کار میره؟؟؟؟ مثلا توی درس های مدار و معماری کامپیوتر و ساختمان و...............
چه مبحث هایی منظورم هست؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟

سپاس

یا علی مدد Heart
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ب.ظ
خب اینکه سوال نداره. معلومه که هوش سخت تر از بقیه است.Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب اینکه سوال نداره. معلومه که هوش سخت تر از بقیه است.Big Grin

این نشونه اینه که به رشتتون علاقه ندارین! مگرنه براتون ساده تر از بقیه میشد!!!!TongueBig Grin
مگه میشه آدم چیزی رو با علاقه بخونه و واسش سخت باشه!!Blush

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi_gh125
ارسال: #۱۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ
بله. چون سخته کار کردن باهاش لذت بخشه و دوسش دارم. حل کردن مساله آسون که لذتی نداره! Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close